• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Užijeme, mám hroznou radost že přijedou a těším se na ně i na dětičky. No taky doufám že bude někdy sraz ze všema, chtěla bych poznat všechny, přeci jen se už známe docela dlouho po netu
17. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak a jsem tam. Jsem rozklikla Vojtíškovo fotku a moje samovolná reakce,že jsem se začala zubit na monitor a udělala jsem jéééé. Mlíko na mozku,no. Jinak Vojtíšek krásnej. A snad bude mít už i brzy hlad.
No, to bych byla zvědavá na nějakej sraz i s dětma a nejlépe i s chlapama,aby si vzali děti a my mohly krafat. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Tetes reakce je správná :wink: :grinning:
17. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
cus bus baby tak dneska jsem mela super den
rano me teda nakrkla lina segra ze se mnou nikam nejede..ale zavolala kamoska ..ta co nas fotila s bruchem, ze potrebuje na nakupy a taky nema s kym ..takze bomba ..
koupila jsem super knizku s ocima z toho je olous vydrenej ..tri bodycka v CA ...a taky hraci klce v mothercaru ..da se tam do kazdeho klice strcit fotka rodicu a tak ty se mi moc libej doufam ze to oceni k svatku pak i olous....no a papiry a budu delat k vanocum kalendar s oliverem ..at maji babky a dedkove pamatku ..se tesim doufam ze na to budu mit cas...vyjeli jsme v pul 11 a vratili jsem se v pet takze fakt dlouhy .....a olik mi ted vytuh total grogy ani nedopil..jsem zvedava kolikrat vstane M. je na fotbale
je milu to je super zpva s tim prolaktinem a dobre ti tak ....na co bys chtela cekat
rius ty jo to je divny s tim vojtikem ....a fotka je krasna a taky se moc k vam tesim :slight_smile:))
tetes jeee to je super a fakt kacka brachu uplne dohnala parada :slight_smile:))
no a zbytek zase nevim
jooo vim rehos super obleckay ....:slight_smile:)maru bude krasavice
17. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
teda jsem se teď úplně orosila - asi před dvěma týdnama jsme zvali na návštěvu švagra s rodinou - na poslední chvíli odřekli k vůli nějaké práci. Jejich dcera byla taky "" nachlazená". Dnes psala tchýně, že z nachlazení se vyklubal černý kašel. Kdyý¨ž si představím že Vojta nebyl očkovaný a přijeli by, tak je mi špatně :confounded:
17. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
jeziis rio tak to by byl masakr teda...jeste ze odrekli aspon jevidno ze proste navstevy k diteti ani kdyz jsou "jen" nachlazeni ...sakra
17. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Rio, no to by mi taky bylo špatně. :angry: Teda když vezmu jak spousta matek že očkování je zbytečné, když ty nemoci tady nejsou . . . chá chá. . . nebývali a najednou zase jsou. Jinak Vojtíšek má krásný úsměv. :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
mel díky
no právě že jsem si myslela že těch případů tolik není, doktorka na infekčním říkala ať nechodíme moc do kolektivů k vůli tomu riziku a nakonce se to vyskytne v rodině
17. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
moje doktorka me tim dost strasila a asi vedela proc...
pac proste jak se vic cestuje tak se vracej i tyhle nemoci ...
tak to zakladniockovani snad nikdo neodmita neee?
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Teksas odmítne třeba jedna moje kamarádka nenechala svého chlapečka vůbec očkovat - a to má 4 roky, je to nezodpovědnost
17. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Tek, jak píše Rio, jsou i takové matky které odmítnou a nebo šíleně protestují.
17. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Rio, to je takovej kulišák ten tvůj Vojtík, fakt paráda :slight_smile: Jsem na něj osobně zvědavá a vůbec, co děti pak na sebe, jestli si pohrajou, snad Vojtovi a Olimu Honzík nenabančí :grinning:
Tek, knížka s očima? To mi musíš ukázat, co to je :wink: Super nápad na kalendář, mi to přijde super, ale asi jsem na to líná to udělat taky :sweat_smile:
Rio, uf s černým kašlem, ještěže! Ty protesty proti očkování vůbec nechápu, přijde mi to trochu jako blbá móda či co
17. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
puzzi já myslím že Vojta a Olík se nedají, se když tak porvou všichni dohromady :grinning: už jsem domluvila setkání i s kay a Anippe, podrobnosti vám napíšu nebo řeknu pak
17. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Rio, jsme se s Tek domluvily, že až budeme u tebe, tak ty zabavíš všechny tři děti a my s Tek se budeme válet. Těšíš se na nás? :grinning:
Super Kay, Anippe, bomba!
17. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
no tak to se těším strašně ale fakt strašně moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: se děti zabaví sami jak se budou rvát ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Teda Vojto ty jsi :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Rio, tři děti zmákneš levou zadní, ve školce jsi jich měla minimálně deset, tak se necukej :grinning:
Jo, to je fakt, zavřeme děti někam do herny a my nohy nahoru a kafíčko, v nejhorším si vypíchnou několik očí a vytrhnou nějaké vlasy, ale snad to půjde. :grinning:
17. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
puzzi tahle je to at prca :slight_smile:)
http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3508

to si fakt delate srandu z v dnesni dobe odmitaji to jsou normalni pipiny
rio ty jsi uuuzasnaaa :slight_smile:))
17. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Rio že bych hodila do placu ještě Edi aby to byla školka hotová :grinning:
17. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Tek, ahá, to neznám, to vypadá hustě :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo jo ja myslim ze budou kamosi a ze se rvat nebudou :slight_smile:)
puzzi jo je to super :slight_smile:))
17. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
pomoc čumí na mně krab. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
jo jo velkej rudej krab buuubuuuuuu buuuuuuuuuuuuuu vsechny vas sezeruuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:))
:grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
at zije mlliko na mozku
17. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
se tady klepu pod stolem hurá hurá hurá mlíku na mozku :grinning:
17. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
já si taky myslím že budou kluci kámoši - a holky neberte hračky máme dost a Vojtíšek je klukům půjčí on totiž není vůůůůůůůbec lakomý :dizzy_face: je po mamince :dizzy_face:
Pudly no Editka by je určitě ještě všechny srovnala jako správná ženská :grinning:
Teksas knížka vypadá fakt dobře, tak pak napiš co na ni Olík
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Tek, Pudly, to není mlíko na mozku, to je mlíko místo mozku ty voe :grinning:
Rio, super, honzík má svoje hračky beztak ohraný a cizí ho baví víc, tak jo, vezmu dvě hračky na cestu a zbytek šlohne Vojtovi -)
17. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
to je vážně hezká fráze
17. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
hele nebuď hubatá jo :grinning:
17. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
puzzi trhni si :grinning: :grinning: :grinning: jestli nemas umely mliko na mozku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
super tak ja toho moc tahat nebudu
pudly co je hezka fraze
17. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.