• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky nestíhačka, teď jsme hodinu kojily s přestávksma (všimněte si jak už ani neopravuju ty množný čásla :angry: ) a teď snad Stela usne. já už bych potřebovala zavřít víka taky.. ještě jsem četla o nějaké večerní kolice, že to děti mají jen večer a v noci a že na to nic není že to musí přejít samo, tak doufám, že tonení ono :frowning2: přes den spí docela dobře.. možná se bojí tmy?

jinak s těma koncertama já chtěla jít tady v Brně v půlce června na Lennyho Krawitze... :rolling_eyes: asi nic..
26. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj,

...dneska vstávačka v 08.00, hrůza!!! Alex si chtěl povídat a mě bolela hlava jak čert.Navíc dopoledne se chtěl chovat, nakonec jsem ho ukecala na hrazdu, zpívala jsem mu a u toho žehlila...snažil se zpívat se mnou.Ted :grinning: teda spí, ale břed barákem kopou, tak asi nevydrží dlouho.

Kay nenech se stresovat, na sabíku je jasně napsaný do každé lahvičky s pitím, nebo na lžičce.Ještě bych zkusila baby calm, nám zabírá líp než sabík, ale musíš vyzkoušet

campi v manduce se dá nosit na boku a na zádech a samozdřejmě čelem dovnitř, čelem ven se nosit nemá.Naše rehabka není proti šátkům a ergonosičkám.
26. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
no ja mated cas chvilku delat do prace mladej skyta na zviratka v lehatku je to sranda..M. prijde dnes az v 6 ..chcipnu ..ani nemam silu jit ven
bych usnula na schodech
26. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jani, já už na to kašlu..v pátek CT a 25.6. to už je za měsíc ta rezonance( je to na chodově, takže kousek). To není tak dlouhá doba, abych to nevydržela a hlavně já mám objednané nějaké CT se spirálou, které je na tu břišní dutinu nejlepší.
Jinak si taky myslím, že to je tím vysazením a taky tím, že mi to brali ráno a na lačno. Což vím, že se nemá..odpo by podle mě vypadala ta hodnota zase trošku jinak, ale 100% by byla zvýšená. Na jednu stranu jsem ráda, že budu tak moc zkontrolovaná, jen mám strach, aby se nenašlo něco jiného.. :frowning2: . No doufám, že se mi tyhle dva problémy přes léto vyřeší a pak se snad zadaří...Už jsem z toho všeho holky unavená a to mě ještě čeká CT..no jestli tam dopadnu nějak blbě, tak já to asi nezvládnu.. :frowning2: .
jen mě štve, že v Gestu jsem chodila 2 roky na IUI a na IVF a nebýt toho odchodu, tak mě určo v červnu začali znovu stimulovat na IVF... :angry: .Zbytečně vyhozené peníze... :angry: .
26. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
mili: to jsou fakt takový smradi, mě je z toho úplně šoufl fakt...myslím, že kdybys tady na konovi založila na gest diskusi, tak se toho chytne tolik holek, že už tam nikdo ani nepáchne, se nedivím, že tam mají nejkratší objednací lhůty
26. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
ženy já za chvíli fičím
jedeme snad na poslední schůzku do Hradce ohledně kuchyně, tak snad tam neskejsnem jak minule, jsme se krapánek zasekli na úchytech :grinning:
tak se držte a zítra fááááááááááá
26. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Milu ja te chapu, jen prave kvuli nervum, bys t mela vsechno pri jenom a vedela bys co a jak. Ono se tim asi nic neurychli, protoze vsechno bude chtit svuj cas.
Ten prolaktin je svinstvo a na jeho zvyseni muze mit vliv hodne veci.
Hele ono to vysetreni neni od veci, clovek se sice boji, aby neco nenasli, ale vetsinou nic nenajdou a clovek je pak vic v klidu a je vetsi sance ze se povede...
No v Gestu by nijaka dalsi vysetreni nedelali a ty by ses uz pripravovala na stimulku, ktera by treba zase nedopadla :frowning2:
Gucci uzij si kuchyne. My snad dneska pojedeme na ty kocarky.
Ja musim vypadnout z domova, porad mam pocit, jako bych mela podrazdeny spodek a uz mam pocit, ze je to psychicke, jak se furt sleduju :angry:
26. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Kay, v půlce června už bude třeba vše OK a Krawitze si užiješ. :slight_smile:
Anip, mě dneska od rána taky šíleně bolí hlava - to bude asi tím tlakem. :unamused:
Mili, ještě že jsi fakt odešla!
Gucci, doufám, že tu kuchyni pak aspoň vyfotíš! :wink:
26. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
milu ja chapu ze mas strach ale takhle se to aspon poresi a vse se da lecit...takze neboj holka to zvladnem
jinak ja jsem uz taky jen na tady u nas takze mi facebook fakt neva..kor kdyz to bude schovany :slight_smile:
evco to je super ze ma majda kycle ok a uz tam nemusite.....
jo jinak oliver se tam taky brutalne po...l jak ho celou noc bolelo bricho tak nic nic jsme tam prijeli ja ze ho zkontroluju a von jen nacurano tak jsem ho prebalila....a vzala jsem ho k sobe do kolibky a najednou takova naloz..a uplne tekuty enona a uplne celej od hoven :slight_smile:)))) jeste ze tam maji prebalovaci pultik ...zvladli jsme to rychle pustili jsme jen jednu pani pred nas
ja chcu taky videt kuchynu :slight_smile:)
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Tek, :grinning: tak M. se brutálně posrala, než jsme vyjely (naštěstí, prot. jsem byla celá od hov...).
Teď si dávám na balkoně zmrzku, ale M. mi to kazí, prot. chce, abych se jí věnovala. :grinning:
26. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jsme hodinu spala a teď zas hodinu kojila.. :frowning2: stela furt stejné..

anipp, a není ten baby calm až od jednoho měsíce?

marti, do toho pevného vázání jsem ji právě dala minulou noc a to byla zlatá, skoro hned usla.. ale když jsem to zkoušela včera, tak se cukala o to víc a pak začla brečet, asi nemohla ani tlačit a jak ji bolelo to břicho tak to asi nechce.. :frowning2:

evi pochybuju, že bych v půlce června mohla jít na koncert :frowning2: a navíc to už asi ani nebudou lístky, až budu vědět jestli jo nebo ne.. :frowning2:

mili drž se určitě to nebude tak zlé, hlavně že to budeš mít za sebou tak "brzo"..
26. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Kay, moc mě to mrzí, že je to teď tak náročný, ale uvidíš, že brzy bude líp!
S tím vyprodáním mi to nedošlo.

Holky, já vám musím napsat, jaký mám dítě... M. nemohla vůbec usnout, uhoupávala jsem ji na míči asi 10 min. a celou dobu hroznej řev (u nás je hrozně, začíná tu bouřka, tak nevím, jestli jí to mohlo taky dělat špatně), konečně usnula, spala ani ne minutu, probrala se, a když mě viděla, tak se začala smát! Chápete to?! :grinning:
26. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
no tak bud rada to je super neee :slight_smile:)))
kay urcite bude lip .teda ja mam co rikat oliver ma ted naky blby dny..
hele my kdyz jsme byli na tech kyclich tak sjem predpokladala ze tam vsichni sli po 6N a prislo mi za mame nejaktivnejsi dite..se tam na nas culil cucel po ordinaci..koukal na obrazky co tam mel pan doktor na sestricku...a ty ostatni jen lezeli ...a nic jako nedelali ....budeme mit asi nakyho hyperaktivce ...
26. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Vždyť jsme Ti říkaly, že je O. hrozně napřed! :wink:
26. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
no ale ja jako nevim ...ale bylo mi to naky divny jsme si pak s M. rikali ze to byli naka mala miminka ktera maji treba problem s kyclema a prisli tam driv nez v 6N .....
O. neni napred jen je hyperaktivni :slight_smile:)) kurna aby z tooh nebyl nakej divnej :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Tek, já ho samozřejmě neviděla, ale řekla bych, že to není hyperaktivita. :wink:
26. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
no kdyz jsme u toho tak kurna kdy ten sraz...
26. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak já navrhuju 27. 6. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Marti:to víš,že jo klíďo napiš, snad budu schopná odpovědět :wink:
Evi: schválně tipuji,máš tam ještě zimní gumy,že? :sweat_smile:
Holky teda vás jsem měla číst než jsme šli na IVf, vy jste antikoncepce jako sviňa. co příspěvek to nevyspalá troska nevící si rady :confounded: :grinning: Nemyslím to zle, jenom se děsím jak jste každá nevyspalá a unavená to je úplně šílený co já budu dělat s dvojkama a mojí šílenou potřebou spánku:confused:
Mílo:vůbec se nedivím, že už toho máš dost. Je to šílený, pořád se to kvůli nečemu oddaluje, nebo né kvůli něčemu,ale kvůli Gestu. Ale teď budeš prohlédlá od hlavy až k patě a konečně už se dočkáš vysněných dvojek. Vím, že to máš složité a těžké,ale pořád si říkám,jak je to dobře, jak už jsou dneska dobří doktoři schopný pomoct.A i když je to asi náročné,tak se snaž na to nemyslet, že by to mělo špatně dopadnout.
Gucci: s estétem panem gucci to asi musí být náročné něco vybírat,co?
Evi:možná je Madlenka trochu schizofrení :grinning:
Huráááá konečně prší,já už chcípala na ten šílenej vzduch.
Tek:prosím tě neblbni, u šestitýdeního miminka s nějakou hyperaktivitou :zipper_mouth:
Koukala jsem do diáře a 27.6. mám zcela vyjímečně čas,jinak to mám teda dost nabitý, jenže já nevím mě se s váma nějak nechce sejít, takže vás zapeču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Tetes, bingo! :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Holky poslete ten dest, tady je silene!!!
Jinak jsme se byli podivat na ty kocarky, nooo a vuuubec nevim, to jeste bude dlouhy vyber :slight_smile:
Tak 27.6. asi muzu, tak daleko jeste nemam naplanovano :grinning:
26. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
27.6. si pisu jako datum srazu ...jeste uvidime co zbytek :slight_smile:
tetesko se mate ..tady jeste furt nic a neda se dejchat..
se zejtra trochu bojim toho kurzu jakou bude mit naladu prdis ..
tetes ja se pak donmluvim s puzziovou a pojedem na tebe :slight_smile:)))a dame ti na zadek :slight_smile:)
26. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak fajn, už můžeme 3... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
jo to je super a kde zase jsou vsechny ostatni kurna ...uz mam doma M. tak se muze starat a tady pusto prazdno..takze se jdu vysprsit
26. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Já jsem dneska sama (D. zase jel kouřit do Tachova :sweat_smile: ), ale M. už spí, takže se jdu asi taky vysprchovat...
Taky by mě zajímalo, kde všechny jsou...
26. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Přístup na facebook: www.facebook.com
Založte si účet. Pak si mě přidejte jako přítele.Do pole hledat zadejte můj mail(pošlu každé do IP) a přidejte si mě jako přítele, potom vás přidám do skupiny, která se jmenuje stejně jako tady. Skupina je utajená, takže kdo k nám bude chtít vstoupit, tak mi musí dát vědět a já ho přijmu. Vzhledem k tomu, že skupinu zakládal manža, tak adminem jsem já :grinning: :grinning:, takže kdo mě nase*e toho vyhodím a bude :grinning: :grinning: :grinning:. Tak si to raději ještě rozmyslete :grinning:.

Takže poslední možnost, abyste se rozmysleli. :wink: :grinning: :sweat_smile:
Až se dohodneme, tak pošlu všem ten můj mail.

Jo já toho 26. nevím, ale pokud to půjde, tak samozřejmě přijdu..
26. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ja byla na prochazce pred bourkou, uz se blyska :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jsem pro, posilej email :wink:
26. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
tetes: zatim jsem nedavala nikomu vedet, páč se nejdriv musi vytvorit ta skupina a pak se jim posle pozvánka na e-mail, zaregistrujou se a muzou se pridat. Tak pockame, az to tady definitivne rozhodneme. Nemelo by smysl, aby prechazela jenom cast z nas, navrhuju, abychom si to nejdriv vyzkousely a az to tu definitivne uzavreme, tak bychom daly vedet tem, kdo nechodi tak casto.

Evi: taky stlacuju body na hrudnicku. Myslela jsem, ze je to na posilovani brisnich svalu a ne na pasení...
My jdeme na kycle jeste jednou - v cervenci. Pry jsou oka, ale shodly jsme se se sousedkama, ze nas pan doktor kyčelák je bud peclivej nebo honí body :wink:
26. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
27.6. zatim muzu
mili: zatim mi do IP nic neprislo, asi nas zrovna obesíláš, vid?
26. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.