• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio to jóóóóó :grinning:
17. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
kdo je tu hubatý pudly???
tak vemte každá ze dvě hračky a půjčíte je Vojtovi a Vojta zase půjčí svoje a bude to, tak to jsem to hezky vymyslela :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Rio, já jsem hubatá a ty máš asi taky mlíko na mozku, viď? Se v tom člověk tady ztratí :grinning: :grinning:
Tak jo, dvě hračky pro Vojtu každá, doufejme, že Vojta nepojede systém fifty fifty a půjčí všechny :grinning:
17. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
teda puzzi Ty jsi ale drzá si koleduješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj Vojta půjčí všechny - obávám se, že Honzík se ptát nebude :grinning:
17. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahojte, snažila jsem se dočíst.. :sweat_smile: ne že bych si něco pamatovala.. :grinning:

puzzi, klasika nakoupila jsme bodyčka v CA a pak ještě nějaké tepláčky a další věci v chicco.. drahý ale pěkný..
jo tchýně a její nachlazený partner, no moje nervy jak jste tady psali o černým kašli .. to snad není pravda..

jo pudly s tchý taky dobrý :grinning: já zase nemohla usnout :grinning:

Stela si nějak krátí poslední doou noční kojení, z pěti hodin ji v půl třetí ukecávám ay spala a ve stři to vzdám a nakojím.. a dneska další kojení v půl šesté a od té doby nespala.. :angry: byla jsme fakt mrtvá a dost mrzutá.. naštětí jsme pak vytuhly ještě kolem desáté na dvě hodiny, jinak bych nemohla fungovat..

myslíte že můžu začít pít kafe nebo kofolu, když na to nejsem zvyklá a kojím? možná to nespaní způsobil burčák c jsme si dala :grinning: :sunglasses: ale první večer spala dobře a včera ne, tak nevím..

byla u nás dneska annipka, Alex e krásnej kluk, byl tady moooc veselej a super ho všechno zajímalo, nejvíc hrazdička, no šikulka :dizzy_face: a annip to mooc sluší, mmchodem má taky dost bicály :slight_smile:

tetes, pěkná váha dětí, to je fajn, že je Míšovi líp.. a Katuška skvěle s usínáním :slight_smile:

mě teda rýma dost děsí.. narozdíl od tchá.. no už je nechám spát zase nějakou dobu, snad tam nebudeme muse tna vánoce :grinning:
17. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Bré ranko, chjo to dítě se vrací na nějaký svůj blbej styl - jak nedostanu najíst před pátou tak uvidíte. :confounded:
18. zář 2009 v 05:30  • Odpověz
Nazdar děvčata. :slight_smile:
Koukám, že se to tady včera večer pěkně rozjelo :grinning: . No do toho vám nebudu zasahovat, nechám to na vás, viděla jsem, že to zvládáte dostatečně :grinning: .

Tak včera spinning :grinning: .
Přijdu tam a vidím paní v letech, tak něco kolem 50-60 let, taková trošku oplácaná a pořád se směje, tak si říkám, asi máme další do klubu no to bude něco :grinning: . Jo vono prd! Najednou tleskla, skočila na kolo, zapnula hudbu a zařvala : a jedéééééém a hop a hop, a dvojka a trojka a neflákáme se a fix a těžiště a zrychlíme a přidáme zátež, neflákat se, šlapu šlapu, hezky jedeme, to je na zahřátí. No po zahřátí jsem myslela, že zemru za vlast :sweat_smile: . Jsem z toho všeho zapomněla polykat a jak jsem dejchala s otevřenou hubou, tak najednou koukám a vono slina :grinning: , tak sem jí srkla nazpátek a bylo. No řeknu vám holky, masakr motorovou pilou :grinning: . Po 20 minutách jsem se málem poblila a slova typu, hop hop, jedeme, pořádně, do toho, jsem prostě neslyšela :grinning: .
Zpocená jsem byla až na prdeli, vlasy jak se mi zpotily, tak mi ještě víc zkudrnatěly, k tomu se mi ještě připlácli k lebce, takže jsem vypadala, jak když mě celej den lízalo tele :grinning: . No řeknu vám, zážitek jak prase :grinning: .

Jo a včera jsem tankovala jako a jako Mijunka je strašně šikovná, jen nesmí tu pistoli rvát skrz auto na druhou stranu, pak to totiž jde naprosto v pohodě :sweat_smile: .
18. zář 2009 v 06:26  • Odpověz
Mílo teda umírám tady smíchy, dítě mi skoro zabírá a já si ho chechotem budím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 06:29  • Odpověz
bré ránko ženy

jdu vás jen v rychlosti pozdravit, páč Bárbí je tady dnes od 8
18. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Píše Pajda :

Ahojky, teď jsme byli na vyšetření a čípek zase klesl na 1,1cm a doktor říkal, že nám dává 7dní. Strašně se bojím. Holky jsou moc malé a nemají plíce. Asi mi hned nasadí kortikoidy. Nevím co dělat, chce se mi jen brečet.

Holky, to je hrozný, ale já prostě věřím, že to zvládnou, že jsou sice malé, pže tam jsou dvě, ale že to prostě dokážou a lékaři umí zázraky.
18. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Mili díky za zprávy o Pajdě...jen mi neříkej, že když je v nem, jen leží a jsou kolem samí dr., že jí neudrží dýl :unamused:
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobre ranko,
tak jsem se konecne vykopala z postele, vubec se mi dneska nechtelo :wink:
Vcerejsi debatu nechavam bez komentare. Mliko na mozku mate koukam vsechny :grinning: Se brzo pridam :wink:
Milu tak to byl spinning masakr, ale ses dobra zes to zvladla az do konce. A to ze se ti chce v prubehu blejt, to je normos :slight_smile:
Chjoo chudak Pajda, ale ony to zvladnou. Ty kortikoidy holkam pomuzou a pak holt musi bojovat, ale dnesni pece o nedonosene deti je na vysoke urovni, to zvladnou!
18. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
gucci, když chtějí holky na svět tak můžou dělat co chtějí lékaři a prostě se holky narodí. Jen to můžou o něco prodloužit a hlavně nasadit ty kortikoidy.
18. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Mili: ten spining mě fakt pobavil :grinning: , nějak podobně se na spinu dycky cítím já :grinning: , ale já chodila aspon na pěknýho namakanýho chlapa :grinning:
18. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Gucci, já nevím, ale někdy ani přes snahu doktorů nejde udělat víc, ale věřím, že i přes to všechno budou holky v pořádku a v inkubátoru si pak pár týdnů poleží, ale budou v pořádku. Nejsou přece až tak malé, vždyť bude už ve 32. týdnu. Zvládnou to, já tomu věřím. :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Gucci, náš trenér je taky pěknej, jak jsem psala...na vobliz, ale teď na měsíc máme místo něj náhradu, páč kolega nemůže. Takže sehnal tohle a to je materiál :grinning: .
18. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
no právě, že už je Pajda v 32tt, tak to bude určo všechno v pohodě :wink: , jdu jí napsat, moc jí držím palce, všechny to zvládnou
18. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
já se zatím loučím, snad skáknu ještě přes den :wink:
18. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
1,1 není tak hrozné to se dá vydržet ale korťaci jsou na místě raději já jsem měla jakou dobu 1 cm a na prst otevřená a jak jsem pak ležela a chodila jen na Wc tak mi to museli stejně vyvolat tak já si myslím že jí zbytečně straší holku naší může to být a nemusí že jo .Hlavně nesmí sedět aby je netlačila zbytečně ven.Ale ty nervy jí teda neprospívají místo aby byla uklidněná tak je naprosto rozhozená. Pajda má 30 týden že ???kdyby aspoň vydržely holky do 34 to by bylo OK naprosto. Na kterém oddělení to leží????poslala bych za ní tetu je tam oška na urgenťaku možná by jí to trošku pomohlo u doktorů jen se s ní potřebuju domluvit jestli můžu zeptejte se jí na to někdo jo?

Rio ty máš taky to mlíko, no jasně že Puzzi , kdo jiný než koča z dědiny :grinning:
no lízalo tele, ty vole se tady klátím :grinning:
18. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Pudli Pajda je na konci 31tt, chtelo by to jeste tak 3 tydny a bylo by vse OK.
Jinak lezi na porodnickem JIPu, to tady psala Mel hned ten prvni den.
Taky si myslim, ze ji ten stres neprospiva ze vseho nejvic. Ale dr. proste uklidnit neumeji :frowning2:
18. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
32 to bude už fajn teda skoro :grinning:
18. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Hmm 31 zní hůř :frowning2:
18. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Pudly no, za tuším 3 dny vstupuje Pajda do osmého měsíce, takže to mluví ve prospěch dvojek. Určitě to bude dobrý. Holky jsou sice drobné, ale jsou to ženské a ty něco vydrží.
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
jo to říkám taky
18. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky, tak Pajda píše, že už má píchnutou první injekci kortikoidů a má kapačku na zastavení porodu.
Holky, pokud vydrží ještě těch 7 dní, tak bude skoro ve 33. týdnu a nikdo netvrdí a nemůže vědět, jestli to třeba ještě neudrží 14 dní. :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Pajda pise: Dekuju. Uz mi pichli kortikoidy a jede mi infuze na zastaveni porodu. Budou to 3 davky po 12h kapani. A dalsi injekce kortikoidu zitra. Podekuj prosim za me holkam. Nejak me ted opousti vsechny sily. Doufam, ze to zvladnem!
18. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Ony to zvladnou, nektere deti se narodi podstatne driv, s vahou tesne nad pul kila a taky je vypiplaj a pak to jsou normalni zdrave deti. Holky jsou o poradny kus dal!!!
18. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
No tak to by bylo aby nebylo. Určitě to bude v pořádku.
18. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj, musím vám napsat co se nám včera přihodilo.Alex napapanej, už v polospánku, tak jsem ho přenášela do postýlky, ještě si odkrknul malinko u toho a jak jsem ho položila, přetočil se nabok a vyhodil kus mlíka, tak jsem ho zvedla, chvíli na nás koukal a najednou z něj vylítlo úplně všechno...mlíko i kaše co měl na sváču.Všechno poblinkaný a já teda fest.Tak jsme znovu vykoupali, ale bobánek se tím úplně probudil, nechali jsme ho teda chvilku a nabízeli dokola mlíko, vůbec nechtěl, na konec ho šel P. uspat a já se děsila jak kolem třetí budu dělat mlíko a uspávat.Ale normálně takhle hladvej spal do 7hod :confused: Vůbec nechápu co semu stalo, ale jinak je OK.

Včerejší debata :fearful:????????doufám, že se vám to mlíko z mozku během noci vytratilo!

Milu super zážitek ze spinningu :grinning:

Pevně věřím že Pajda to dotáhne aspon do 34tt, prosím moc ji pozdravujte...já si vždycky vzpomenu na známou, taky jí říkali v 31tt že má max týden a vydržela dlouho, malá měla při porodu 2kg :slight_smile:

puzzi, tek, jsem ráda, že vás poznám, Rioko by takhle mohla pozvat postupně všechny holky ne? :grinning: ...a její muž by dostal metál za statečnost :sweat_smile: A mám nápad, Rio by mohla pohlídat dětičky a já bych vám ukázala noční Brno :grinning:
18. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Teda začínáte mít tu návštěvu Rio dobře vypočítanou, Rio ty se starej a my půjdeme flámovat. :grinning: :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.