• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jedu do města pro tchýńi je po rehabce tak aby nezmrzla :grinning: chi chi chi
18. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
rio tak koukám že jsi zase v zapřahu holky ti dají pokouřit :grinning:
18. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
zatím pá
18. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Anippe to je fakt výborný nápad, Ty máš asi na mozku nejen mlíko ale i něco jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
právě holky pohlídají Vojtu a já to půjdu s m. roztočit ne? to je nápadíček :dizzy_face: a sezvat postupně všechny, no to je taky nápad super, řeknu m. že jsi to navrhla jooooooooo? :grinning:
To je dobře že PAjde konečně ty kortikoidy pichli a moc nechápu proč jí to nepichli hned a čekají, protože mě je třeba na JIP pichli hned, tím se nic nezkazí a ty plíce taky nedozrají hned po nich buhužel, to mi tam taky řekli
snad se holky udrží do toho 34 tt, ale mají nad kilo a to je vždycky lepší než míň a ještě něco naberou, no kéž by vydržely aspoň do těch 2 kg holčičky malinké
18. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
jo a co tam mám?.....modrý portugal, Templářské sklepy ročník 2007 :grinning:

Rio já bych ti náhodou Vojtu pohlídala abys to mohla s manželem roztočit :confused: :grinning:
18. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
campi mi vnukla nápad - hlídání při nočním flámování - za každí dítě 200 kč az hodinu + příplatek za nadhazování dudlíku - berete? :grinning:
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
anippe fakt bys pohlídala??? :confused:
18. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Jistě že bych Vojtu pohlídala, když by jste si chtěli s M. vyjít.....

vyřid campi, že ji ta Praha zkazila :unamused: nebo nerozumí legraci?
18. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
ona to ale myslela z legrace :wink:
tak dík za nabdíku, třeba využijeme někdy
18. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
a já to taky myslím z legrace, to je snad jasné ne?
18. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky, jsem musela zkontrolovat jestli jsem to dobře napsala. Ale mezi Kačkou a Míšou je půl kila rozdíl, což je docela dost, opět jsou na stejné úrovni jako když se narodili. Už K. začala M. dohánět,tak se asi chlapec zalekl a přidal v kozování.
Milu, ty jsi exprt :grinning: :grinning: Takže žádná chlapská pěkná prdelka. :zipper_mouth:
Ježiši,to josu zprávy o Pajdě, mi přijde,že to má nějaký moc rychlý spád na to,že leží. Ale 32,tt, né že by to byla výhra,ale už se to dá,hlavně holky mají přes kilo, už to prostě dají. Ale já stejně věřím, že vydrží ještě déle, a hodně se divím,že jí doktor řekne max. 7 dní, to fakt na psychiku nepomůže....Prostě mi to přijde trochu divnej přístup,že jí pořád takhle straší....
Ty jo noční Brno bych brala, bych tam mohla i navštívit příbuzný...
Anippe, to jsi se teď jako přiznala, že v 9 ráno máš na mozku modrý portugal? Není brzy? :grinning:
Rio a bacha na to jo, včra jsem četla jak nějaká úča v MŠ měla 2,6 promile... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Normálně dvojky oba chrní a to má za chvíli přijít Evina s Majdou...
Beru zpět drak už se budí a hned chrlí:kozu sééééém!!!
18. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
myslím, že mi to jasné je
18. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Tetes, hele a má u toho řvaní furt zavřený oči? Luky je kolikrát při tom řevu otevře až když má v sobě půlku flašky. :grinning:
Tak Rio, ještě že nebydlím v Brně, Tvé služby bych na noční hlídání nevyužila - bych se totiž v současné době nedoplatila co se týká příplatku za nahazování dudlíka. :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
holky tak Vojta vypil v 5 ráno 150 mlíka a teď taky 150 to je fakt největší porce za poslední dny, mám radost, kéž by tak pokračoval zbytek dne
tetes o té učitelce jsem to četla, užijte si to s Evkou a ať se taky tady ukáže
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno, v noci ve 2 mlíko, pak v 5:50 a vypadalo to už na vstávání, ale v 6:30 ještě Honzík na hodinu usnul, takže bezva :slight_smile:
Kay, tak snad to brzký vstávání Stelinka zase protáhne. To je stejně nejhorší, jak ty děti brzo vstávaj a vůbec jim to nevadí :sweat_smile:
Kofola atd. při kojení asi neporadím, si myslim, že když toho nebudeš pít litry, tak ok.
Mel a po tý pátý už neusne? Na prd, co noc?
Milu, chachá a máš po spinningových voblizech a dostala tě důchodkyně, chachá :grinning:
No vidíš, už umíš tankovat, šikulká :grinning:
Čtu o Pajdě, ježiš, to přece není možný, taky nechápu, že tomu nedokážou nějak zabránit? Třeba se to v dobré obrátí, kéž by, no ale i tak už budou nějakých 32-33tt, to už není nic strašného, když jí dají kortikoidy, tak pak akorát vypiplat ty váhy a trošku větší péče, ale určitě to bude bez nějakých větších komplikací pro holky, věřím tomu!
Pudly a další, vidím, že večerní debata vás pobavila, tak aspon tak :grinning:
Anippe, takový blití se nám stalo v Chorvatsku, hroznej pocit, co? Asi mu něco nesedlo, hlavně že se dobře vyspal a už je ok.
Máš výbornej nápad s nočním Brnem a Rio hlídáním :grinning:
Sakra, Rio už z toho tvoří podnikatelskej plán, hm, 200 za hodinu? To promyslim, dudlíka si nahodí Honzík sám možná :grinning:
Tetes, užij si Evču s Majdou a pozdravuj :slight_smile:
Souhlasím s váma s tím strašením Pajdy, nechápu.
Rio, no super s pitím Vojty, tak snad se rozjí :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Puzz, jo noc docela dobrá do cca třech hodin, pak co chvíli dudlajz, fakt nechápu. No a po té páté neusne, usnul až někdy před osmou. . . Naštěstí má službu o víkendu P., takže stěhuju postýlku zpátky do dětského pokoje - ať si to pořádně užije. :grinning:
Rio, no tak snad začne Vojtíšek zase papat. I když 150ml mléka??? Hm. . . Teda Lukýno v tom případě je žrout obecnej. Ten 200ml začíná zvládat na jeden zátah ani nemrkne.
18. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Mel, ale Luky jí jen 4x za 24 hodiny, takže má práco na víc. Honzík jedl ve věku Lukyho taky už možná ke 200, ale po 3 hodinách :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Puzz, no to jedl včera 4x za 24 hodin, jinak baští 5x. . . :grinning: A to vlastně dostal včera ještě páté jídlo 100ml po koupání.
18. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
tetes tak špatně na tom na štěstí ještě nejsem, ale zbytkovej portugal po ránu asi byl.Večer jsme si otevřeli lahvinku a pustili film, Schůzka na slepo, normálně takový americký sračky fakt nemusím, ale tentokrát jsem se bavila :sweat_smile: no což, občas je potřeba odlehčit, předevčírem to byl Dům duchů s Meryl Streep

puzzi konečně někdo uznalej :grinning: rioko nechápe, že jí tím vlastně prokážeme čest, taková důvěra v ni vložená :grinning:

tetes pozdravuj Evu a at nám přijde taky napsat jak se s Majdou mají

...uspala jsem dítě, tak jdu něco dělat, vůbec se mi ale nechce :unamused:
18. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
zdár ženy
tak mám chvilku klid a tady ani noha
18. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Gucci tak jak to jde? Jak se jevi Barbie po tydnu?
18. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tetesko to ja jsem si vsimla, ze Kacenka je o pul kila lehci nez Misa. Ale jednak je to holcicka a jednak zacinala na nizsi vaze. Tak mi to prislo, ze ho jako dohnala. Ale koukam, ze Misu se neda a kozy se jen tak nepusti :grinning:
Pozdravuj Evcu a uzijte si to.
18. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
no já myslím, že dobrý, ale musí se ještě hoooooooooooodně učit :grinning:
navíc jsou všichni zvyklí na mě, tak jim přijde taková tichá a málo drsná :grinning: , ale ona se otrká

jsem byla ted v HM, páč jedu po práci ke kámošce na Prosek a má ročního klučíka, tak jsem mu tam koupila uletácké triko a pro malou jsem tam koupila zimní čepičku :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25482328&tab=0 :dizzy_face: velikost 62, tak snad jí nebude velká
18. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
A koukam, ze uz je nam jasny, kdo AK vede :grinning:
Ta cepicka je kraasna... Gucci ja mam taky cepicky 62, max trochu budou padat do oci :wink:
18. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
no já nemáme čepku ještě ani jednu...těch vyloženě zimních kupuješ víc?
18. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Gucci mam 3 ty bavlnene a 2 vlnene..
18. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Gucci rikas i sef se te boji :wink:
18. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
jj tak já koupím ještě jednu zimní nějokou holčičí barvu :slight_smile: a nějaké tenčí balvněné taky, díky
rukavky naštěstí nemusím, páč ty jsou u těch kombinézek
šály asi taky pidimimi nenosí co :grinning:
18. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
ja mam i dvoje bavlnene rukavicky a jedny vlnene...
saly teda nee :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
myslíš, že nestačí ty u těch kombinézek? mě to příjde teplé dost
18. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.