• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: no tak když šéf odchází a vypadá to, že mi jako nenahlásí kam jde a kdy bude, tak na něho vybafnu: "Kam jdeš?" tak přiznávám, někdy se lekne a prej ho ani doma takhle nehlídaj :grinning:
18. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Gucci to asi staci, ja je spis brala na doma, kdyby mel malej nejakou vyrazku nebo ekzem, coz je dost pravdepodobne, tak aby se neskrabal.
A ty vlnene mam v te sade od babicky, co pletla.
18. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Gucci :grinning: To je dobry, ale chapu, ze jako vyborna asistentka musis byt informovana :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
jj tak takové tenoulinečké bavlněné bílé mám taky na doma proti poškrábání :wink:

tak voni tady pak volaj klioši, já nevím co jim mám říkat a to nesnáším, tak radši budu za drába než vypada jak blbec :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mel:to jsem se tě chtěla zeptat,páč vím,že to řešily srpnovky. Vám doktorka nijak nenadává, že L. tak moc přibírá? Prootože holky si tam právě stěžovaly,že u dětí na um prý to dok. korigujou...
Čepičku 62 budou mít ty vaše dětičky až na krku, tudíž i místo šály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gucci,takže raději prostě kliošům řekneš: no vítě von je šéf teď na tenise, tak bude až ve dvě... :grinning:
18. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Gucci rozhodne, ja to taky v praci nesnasela, kdyz jsem netusila, kde je "uzasny sefik" a vsichni ho shaneli...
18. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
tet: myslíš? já to porovnávala s tou 56 a skoro žádný rozdíl jsem neviděla
18. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
já jsem si právě myslela, že u dětí na UM je ta váha v pohodě, páč tam jim přesně odměřuješ kolik a kdy mají jíst, kdežto u kojení nikdy pořádně nevíš kolik toho mimi sní ne?
18. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Gucci na UM podstatne vic pribiraj deticky.
18. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Na UM přibírají víc, ale člověk to až tak moc neovlivní, nedejte dítěti, když řve :sweat_smile: Mně dr. nenadávala vůbec, i když Honzík po UM přibíral teda hodně.
18. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Puzzi asi to ted tak moc neresi, pokud to neni nejakej extrem...
18. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
No nic jdu na prochazku, potrebuju rozchodit zada, dneska me nejak boli bedra :-/
18. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jani: ted mi volali naši, vyzvedli dneska v OV ty odsavačky na soplíky, tak ti to někdy přivezu :wink:
užij si prochajdu
18. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
holky já se loučím
přeju hezký víkend a v pondělí tady budu páč Bárbí má dovču na lítání po úřadech, juchů :grinning:
fááááá
18. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Tetes, Luky přibral jen něco málo navíc než měl. Začal taky na vyšší porodní váze. Řekla, že pije tolik kolik v tom období má a že až začne zeleninka tak se to upraví, protože je méně kalorická. A jak Puzz píše - nedej mu najíst když řve hlady.
18. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Gucci super, diky moc.
18. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Gucci, hezký víkend. My jedeme v sobotu na slavnosti do Veltrus, doufám, že se bude Lukymu v Manduce líbit a já se s ním nikde nepřerazím, obávám se, že mi pak teda večer upadnou záda z toho našeho buřtíka. :dizzy_face:
18. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
přidala jsem jednu fotku z rána, je to pořád sluníčko usměvavé :dizzy_face:
18. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Zdravím od tchýně, cesta nám trvala asi 3 hodiny, stavili jsme se u našich a na benzínce a nakoupit, ke konci už jsem Honzíkovi zpívala, aby vydržel, ale vydržel. Nová neznámá postýlka tady u tchýně mu neva, stoupat a smát se tomu šlo i v ní (vždycky kňučí a něco heká, přijdeme, on stojí, vyhlíží a jak nás vidí, tak začne pérovat a chechtat se, jakože "koukejte, to jsem machr" :grinning:), usnul asi po 4 položeních ze stoje, dobrý :grinning:
Rio, Vojtík je fakt kukadláč, ty jeho tmavý oči velký jsou prostě úžasný :slight_smile:
Mel, co ve Veltrusích, výlet?
Jinak to přibírání už teď moc neřešim, mám pocit, že Honzík pomalinku vytahuje a vyběhává to, snad bude do půl roku v pohodě a odbuřtíkován.
18. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
puzzi tak to je fajn že Honzík zvládl cestu i novou postýlku, do kdy tam budete?
já znám hodně dětí do 1 roku buřtíci a jak začali lozit a chodit šlo to dolů. Vojta je jiný případ, ten není buřtíkový ani po umělým mlíku - tak dnes za celý den - od 6 ráno vypil 500 ml mlíka, příkrm nechtěl vůbec...no je to aspoň něco, ale myslím že by měl mít víc
18. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Rio, Vojta vůbec není buřtíkový, on jí obecně takhle míň nebo je to teď blbý období? Tak ale podvyživenej není, prostě asi není žrací typ :sweat_smile:
Budeme tady do neděle, přičemž v neděli po o jedeme na návštěvu tady ke známejm a pak domů. Zítra se chystáme tady v Mostě do bazénu.
18. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
puzzi on to má jak na houpačce, někdy jedl míň a někdy krásně, třeba příkrmy mu hrozně chutnaly, hlavně banánovou kaši a přesnidávky, teď ale druhý týden stávkuje a prostě nechce, příkrmy skoro vůbec - tak dvě lžičky a končí, mlíko mu stačí ráno a navečer, no nevím co s ním je. Výsledky krve jsou v pořádku, tak ještě počkáme ale pokud se nerozjí tak to snad doktorka bude řešit
18. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Aha, Rio, to je divný takový nechutenství, viď? Třeba Honzík měl asi po 3 týdnech příkrmů takovou asi 2týdenní krizi a pak zas dobrý.
18. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak třeba to bude mít podobně i Vojta
18. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
>> # Přijde Paroubek do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne:
>> "Děkuji ti
>> # za ČSSD." "Máš štěstí." "Ó, děkuji ti, Pane, že jsem se stal předsedou
>> vlády."
>> # "Máš štěstí." Paroubek se podiví, ale pokračuje: "Ó děkuji ti, že jsem
>> mohl
>> # pomoci naší zemi a pracujícímu lidu." "Máš štěstí," zní znovu odpověď
>> Ježíše.
>> # Paroubek se zeptá: "Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?" "Protože
>> kdybych neměl
>> # přibitý nohy, tak tě kopnu do držky."
>
>> # Přijdou Mussolini, Hitler a Paroubek do pekla a Lucifer povídá: "Tady
>> se
>> # postavte do bažiny a ta změří, kdo napáchal nejvíc zla. Kdo škodil
>> světu nejvíc,
>> # ten se nejvíc propadne do bažiny." Po chvíli je Lucifer přijde
>> zkontrolovat a
>> # vidí, že Mussolini je zabořen po pás, Hitler po krk a Paroubek jen po
>> kotníky.
>> # Lucifer zakroutí hlavou a povídá: "Paroubku, zase stojíš Leninovi na
>> hlavě?"
>
>> # Jiří Paroubek navštíví jeden selský dvůr a uspořádá při té příležitosti
>> tiskovou
>> # konferenci. Jeden fotograf ho vyblejskne v prasečím chlívku mezi
>> prasátky.
>> # Paroubek to komentuje: "Doufám, že se v novinách pod obrázkem neobjeví
>> něco
>> # hloupého, jako třeba: Paroubek s prasaty..." "Ne, ne, to je přece
>> jasné!" Příští
>> # den vyjde článek o návštěvě a pod obrázkem je text: "Jiří Paroubek
>> (třetí
>> # zleva)."
>
>> # Přijde chlápek do baru a za pultem místo číšníka robot. Tak si chlap
>> sedne a
>> # robot hned spustí: "Dobrý den, jaké je vaše IQ?" "Pročpak se ptáš?"
>> "Abych
>> # věděl, pane, o čem se mám s vámi bavit." "No mám 150." Tak se s ním
>> robot baví o
>> # klimatu, ekonomice, politické scéně v Číně a taková ta intelektuální
>> témata.
>> # Chlápek je okouzlen, zaplatí a odejde. Později mu to ale nedá, zaběhne
>> domů,
>> # převlékne se a zas jde do baru. A robot zase: "Dobrý den, jaké je vaše
>> IQ?"
>> # "100." A tak nadávají na dopravu, baví se o politice, o tom, co bude k
>> večeři, a
>> # tak podobně. Chlápek nelení, zaplatí a odejde se domů převléct. A opět
>> je v baru
>> # a znovu se ho robot ptá: "Dobrý den, jaké je vaše IQ?" "50!" Robot se
>> nakloní k
>> # chlápkovi, mrkne na něj, a říká: "Ten Paroubek, to je ale kabrňák,
>> co...?"
>
>> # Šípková Růženka, Paleček a Quasimodo se rozhodli, že se přihlásí do
>> Guinessovy
>> # knihy rekordů. První vejde do kanceláře Šípková Růženka a za chvíli
>> vychází ven,
>> # rozzářená a šťastná: "Je to oficiální, jsem nejkrásnější na světě!"
>> Druhý vejde
>> # Paleček, vyjde také rozzářený a šťastný, a říká: "Je to oficiální, jsem
>> nejmenší
>> # na světě!" Poslední vejde Quasimodo, zdrží se déle, a vychází pěkně
>> naštvaný:
>> # "Kdo je, sakra, ten Jiří Paroubek?!"
>> #
18. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Tetes, jaká byla návštěvy Evy a Majdy?
18. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tetes: :grinning:
Puzz, ve Veltrusích za prvé tchánovic a za druhé ty slavnosti, takže takové dva v jednom. :grinning: Ke všemu nejlepší jak jsem jednou říkala, že v Manduce můžu nosit Lukyho jen já, protože to na nikoho jiného neumím upnout. A tchýně na to, tak ho v ní když tak ponesu já. Jsem myslela že se zalknu, jako by mě neposlouchala či co. Nic jdu umřít do postele, Luky je zpátky ve svém pokojíčku, tak jsem na to zvědavá. Mám totiž pocit že je na cestě zub číslo dvě - zase co prd to něco v plíně a řídko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude příští víkend na Moravě veselo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
18. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
A zapomněla jsem vám napsat, že Honzík dneska bez pomoci vylezl celý schody do patra, lákala jsem ho na dudlíka a P. jistil zezadu, kdyby něco, ale nic, zmákl to v pohodě. Nejhorší je, že já lákám tak o tři schody dopředu a furt jsem dudlíka posouvala, až jsem si připadala jako hnusná matka podrazák, jak jsem ten dudlík furt posouvala výš a výš :grinning:
18. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Mel, aha, tchánojc :grinning: Fakt super řešení tchýně, holt si ponosíš :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.