• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci:no,ještě teď mají dvojky velikost 56 a Kačka v 62 vyloženě plave a alespoň naše mimča vyloženě nesnesou čepici v očích to je pak řev.
Puzzi:no,právě já to taky nechápala, jak to lze ovlivnit u toho dítěte a dát mu méně jídla, aby nepřibíralo moc.Ale holky to na srpnu psaly....tak jsem se chtěla zeptat. Ale nevím jestli třeba dávat víckrát a menší dávky, tak to korigovat nejde?
Mel,já to nemyslela aby jsi mu nedávala, ale chtěla jsem vědět jak to je u vás.
Navíc si myslím, že větší starost je když dítko nejí, to asi teď může Rio potvrdit,že... :frowning2:
Návštěva dobrý,akorát Madlenku trápilo bříško a asi rostoucí zoubek,takže byla trochu okníkaná, ale jinak super a je to hroznej rozdíl ty miminka a Madlenka, mně přijde hrozně veliká.... :dizzy_face:
Mel,Manducu si každej upne sám,né? Bych se to honem rychle naučila na tvém místě a ulevila zádům :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Tetes, víckrát menší dávky - nejsem si jistá, zda by to nebylo šumafuk? Zas nutit jakoby jídlo častěji než dítě chce, tak se rozežere? Tyjo, nevim, já teď už mám systém a Honzík jí podle mě akorát a ne moc často, ale dřív jsem ho možná taky přežírala, když už jsem nevěděla co.
Teď jí asi takhle: v noci mlíko např. ve dvě, pak v 6-7, dopo bílej jogurt s ovocem, pak oběd maso+zele, odpo přesnídávka, večer před spaním mlíko. Kaši už nedávám vůbec. Jo a většinou během dne např. půlka rohlíku v kočáru nebo tak něco.
Tetes, nechtěly byste se s Evčou někdy srazit u nás? Už to máme doma hezký, ne jako dřív provizorium :slight_smile: A pokecáme a tak.
18. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ještě jsem si vzpomněla, že když byl Honzík malej, cca 4M nebo tak něco, tak jsem doktorce říkala, že chce jíst hrozně často, že je žrout a tak. A ona ať mu dám místo mlíka čaj. Hm, dobrej nápad, ale čaj si cucnul a šmitec, takže rada na ho.no, ono totiž asi nic poradit nejde. Rozežranej dospělej si taky těžko poručí, ale neřve hlady, páč je mu to blbý, žejo, ale mimino těžko něco pochopí :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Puzzi, já klíďo,tak se nějak domluvíme.
No,já čaj M. zkusila jednou vypil 200ml!!! a nepomohlo to ani na hodinu, takže už to ani nezkouším....
18. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tetes, tak jo, tak třeba někdy za dva tejdny u nás? Ještě to doladíme a super, budu se těšit :slight_smile:
Tyjo, Míša dal 200 ml čaje? Boréc. A na prd, jo? :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo, úplně k hov... , prostě jako kdyby nedal nic....Proto jsem se vás tady nedávno ptala, zda má čaj zasytit... :grinning:
18. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Tetes a tebe čaj zasytí, když máš hlad či chuť? :sweat_smile: Až budeš mít zítra chuť na sladký, dej si čaj a uvidíš, co to vlastně po dítěti požaduješ :grinning:
18. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepožaduji jen jsem to zkusila... :grinning:
18. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Nojo, to chápu, za pokus nic nedáš, ale kdo by ty hnusný bylinkový čaje pro mimina chtěl, žejo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky, musim vám napsat, že mám poslední dny nějaký dobrý období, jak si Honzík stoupá a dělá pokroky, tak mám z toho hroznou radost, že je takovej veselejší :slight_smile: Tak sorry, že o tom furt melu, co zas dělá, ale jsem z toho fakt nadšená.
18. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz, teda lákat dítko na dudlík, to je Honzík opravdu závislák. Já můžu lákat Lukyho na plazení vpřed na co chci ale on jak mu to prostě nejde tak okamžitě vztek, řev. . . Konec šmitec, no prostě celej drahej tatínek. :grinning: A přitom by evidentně tak rád kupředu.
Tetes - menší dávky jídla rovná se dávat časteji. Takže by nakonec vypil to samé - možná ještě víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo do Manducy si každej upne sám, jenže jak to nikdo neumí, tak je těžké mu to vysvětlovat, Luky na to nemá trpělivost, aby ho někdo používal jako testovacího panáka. :wink: Jo a s tím čajem - hm 200ml tak to u nás jedině v případě, že bych nechala Lukyho tak dvě hodiny řvát??? :grinning: Pak by pil, protože by měl žízeň. :sweat_smile: Jinak super, že jste si s Evčou užily/i, teď nevím jak to napsat, když je v tom jeden chlap - Míša. :slight_smile:
19. zář 2009 v 06:50  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Mel, musím ho samozřejmě lákat na činnost, kterou už aspoň trochu umí, dva tři schody už dokázal sám od sebe před pár dny.
19. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
bré ráno koukám že Honzulák je borec schodolezec :grinning:
19. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Puzz, jo a k tomu musíš mít hromadu lákadel - dudlík. Koukám, že si někdo změnil pas. :grinning: Hele a co takhle nahodit k tomu nějakou aktuální fotku. :wink:
19. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo a abych nezapoměla - všechno nejlepší Rehosovic Marušce k prvním narozeninám. :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Dneska má Maruška narozeniny? Gratuluju moc moc, ať je i dál taková šikovná veselá holčička a dělá vám, Rehos, jen radost! Hezky to oslavte :slight_smile:

Mel, aktuální fotku vhodnou do pasu nemám, chci nějakou jako máš ty já a Honzík, musím se tak nejdřív vyfotit.
19. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Aha, tak to tě omlouvá, no tohle je asi jediná fotka kterou s Lukym mám. Mě prostě nikdo s vlastním dítětem nefotí. :angry:
19. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
no jo Maru je už roční to je sranda jak to letí nedávno se nám tady narodilo první dítko a už má rok.Vše nej Marušce :grinning:
19. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
a jsme zase u toho, že Mel zase nikdo nemá ani já nemám žádnou fotku s Edi :frowning2: :angry: :angry: :angry:
19. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Takže povinně všechny foták manželovi do ruky a v čem je problém :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
nic, jdeme ven. Doma máme děsné horko, tak pá
v manželovi???
dneska se budu učit vázat šátek, abych mohla jít na houby. já už to totiž zapoměla vázat :grinning:
19. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Pudly :grinning:
19. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
mel ale Lukášek se ještě nemá plazit, rahabka říkala kolem 7 měsíce tak zase nemůžeš chtít po Lukáškovi zázraky, nech ho ať si jde s vým tempem :wink:
Rehos taky Marušce moc blahopřeji k prvním narozeninám, to je krásné jak ty děti rostou :dizzy_face:
19. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
To má Rio pravdu, že ve 4 měsících se každý dítě uřve a nepoplazí, to je fakt hrozně brzo. Ve 4 měsících začíná to otáčení.
19. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
jo a některým dětem se nechce nic dělat, ani chodit, ani plazení, jen koulení z rohu do rohu,sahání na různé věci co nemá. To jí jde moc fajn :grinning: jo a chytání psa za nohy a ocásek to by taky šlo moc prýma.Šikovná holčička calá máma :grinning:
19. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Rehos, všechno nej.....Marušce k narozeninám! Ať je veselá a šťastná holčička.
Puzzi, ty jo, Honzík se nějak rozjel. Za chvíli bude jezdit na kole! :grinning:
Mel, rychle nauč upínat manduku všechny kolem nebo si odrovnáš záda. Já mám teď taky nějak namožený záda. Nejvíc mi vadí to zvedání z postýlky.
U nás nového je to, že má Marťas 4.zub. Byl teda ukníkanej, ale už to snad má za sebou.
19. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Martík je Honzíkovi v patách, Honzík 5 zubů :grinning:
Pudly, koulení je taky druh pohybu vpřed, ono je to celkem jedno, jestli se plazí nebo lezou nebo koulí, hlavně že se nějak sunou :slight_smile:
Byli jsme v bazénu, v Plzni teda máme lepší než v Mostě, ale dobrý. Honzík nám opět vypadl z chodícího kruhu, když je moc na mělčině a stoupne si hodně a natáhne se, tak šup. Ale dobrý, zajel pod vodu, ale zapřel se o ruce a vystrčil hlavu. Pak k němu doběhl P. My jsme totiž hrozný a nebaví nás běhat Honzíkovi v patách, tak ho někdy necháme rozběhnout a my přihlížíme od kraje :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Marti teda Martínek s těma zoubkama spěchá, to Vojtík si dává načas
Puzzi Honzík je šikula že to zvládl - a vy do plavání chodíte nebo chodit budete?
19. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Rio, do kurzů nechodíme, chodíme sami do bazénu s Honzíkem, budeme se snažit každej víkend.
19. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.