• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No tak Luky už má asi druhej zub jak to tak vypadá, ještě mu pořádně tu pusinku prozkoumám jestli se nemýlím, ale říkala to i mamka, že je tam druhej. :dizzy_face:
Jinak Lukyho pobyt v Manduce tak unavil, že prochrápal část doby v ní a teď jak jsme přijeli domů tak ho ani nevzbudilo přendání z autosedačky na hrací deku, je totálka tuhej. :grinning:
19. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojky,
tak nejprve vse NEJ nasi dnesni oslavenkyni Marusce. At je stale tak krasne usmevava a dela rodicum jen a jen radost :slight_smile:
Tetesko vcerejsi vtipky super, jsem se tu ted tlemila :slight_smile:
Puzzi ty jo to je super, jak se Honzulak rychle zlepsuje. Ten za chvili bude behat jedna radost...
Rio evidentne to Vojtiskovi staci, jinak by byl nevrlej a ne takhle usmevavej...

Vcera jsme byli jeste vecer na tom Melnickem vinobrani, hodinu hral Krystof, tak to bylo super, jsem zaparila :grinning: L. si daval burcacek, ja si lizla, aby se nereklo :wink:
Dneska jsme byli na Vinobrani v Grobovce. No to bylo takove o nicem, hodne lidi a burcak nic moc, ten melnickej je o moc lepsi. Ale nejlepsi je stejne znojemsky :slight_smile:

Jinak Pajda mi dopoledne psala, ze ma pocit, ze po tech infuzich je to lepsi, ze se porod zpomalil. Dneska dostala 2 injekci kortikoidu, takze aspon ze tak...
19. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj děvčata,
moc vám děkuju za přání Marušce k roku,vyřídím jí že na ni myslíte narozdíl od jiných :unamused: Aby toho nebylo málo máme dnes s manžou výročí seznámení :slight_smile: tak se moc těším na večer že dorazí z práce domů a dáme si bublinky :wink: Maruška dostane dortík zítra a dorazí zbytek rodiny tak jsem zvědavá jak to bude vnímat.Jinak jí roste další zub,koukám že je zoubkománie :grinning: ,sejří i 4krát za den ale holky je to SÍLA!!!Měl by to být v pořadí 9,nějak si nenechá se tam podívat
Puzzi Honzík začíná dělat obrovský pokroky,některé děti pořád nic nic apak se nestačí rodiče divit :wink:
Marti a Mel gratulace k zubáčkům :slight_smile:
Steffi super že jste si to užili :wink:
Pajdince vyřiďte že na ni moc myslím a držím palce ať to ještě vydrží :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
My jsme byli na večeři, cesta tam v kočáru nic moc, ale pak dostal Honzík půl rohlíku, zatímco my si vybírali jídla, to ho úplně vzpružilo a měl pak bezva náladu. Jako ne aby seděl celou dobu v kočáru, ale seděli jsme venku a měli tam nádhernou krátkou hustou trávu, tak jsem tam pak s Honzíkem lezla a stoupal si o obrubníky a byla tam taková tekoucí fontánka, no prostě super. U jídla dostal ještě kousek rohlíku, akorát to vystačilo, než jsem snědla většinu, tak pak zas na trávu a bezva se unavil. Teď padl za vlast bez jediného stoupání :slight_smile:
Mel, fakt druhej zub? Já zírám takhle ve 4M, to mi přijde neuvěřitelný. Tak přeju aspon chvilku zubní pauzičku :slight_smile:
Steffi, zapařila, jo? :grinning: Kryštof a líznutí burčáčku, tomu říkám pořádná pařba :grinning:
No to by bylo super, kdyby se to Pajdě zastavilo, to jsou dobré zprávy.
Rehos, to vám to krásně vyšlo na výročí seznámení, taky gratuluju, pořádně to oslavte!
19. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Puzzi no prave, jak taky tehule ve 3 trimestru muze parit :grinning:
Pekna vecere, ted je super pocasi, tak se da byt venku a to je o moc lepsi nez byt uvnitr...
19. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Steffi, to určitě, bez dětí to člověku ani až tak nepřijde, že je pak zavřenej doma, ono doma taky dobře v teple, žejo. Ale s dětma je ta možnost jít ven fakt nenahraditelná, mluvim teda za sebe, ale je to s Honzíkem mnohem snazší, když můžeme jít ven na zahradu, na hřiště atd.
19. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Puzz, jo fakt druhej zub. Kde mám čekat ten třetí? Nahoře jedničky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
19. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Asi nahoře jedničky, ty pak nepřehlídneš, to jsou pěkný raťafáky! :grinning:
19. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Puzz, jestli je bude mít po tatínkovi - tak zaručeně to budou raťafáky, i když já je zrovna nejmenší taky nemám. :angry:
19. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Puzzi mi taky vic vyhovuje tohle pocasi, ja mam rada zahradky :wink:
19. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mel, nahoře teď rostly Marťovi jedničky asi 2 měsíce po těch dolních, tak snad si Luky teď taky chvilku od zubů odpočine.
Puzzi, to jste si to krásně užili, vy večeři a Honzík se krásně zabavil, venku je to fakt jednoduší, souhlasím. Byli jsme dnes celé odpoledne venku na dece a na trávě. Tam má Marťas super náladu a pak přijdem domů a tam zas znuděný hekání............mrzí mě, že už končí léto.
Rehos, hoď nám sem pak nějaké fotky z té zítřejší oslavy, jo? Jsem zvědavá jak si to užije, svoje 1.narozeniny.
19. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tetes, ty tvoje fóry jsou boží, čtu to tady celé rodině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Gratulace Marušce k narozeninám. :dizzy_face:
Puzzi,naopak je to super, že máš teď z Honzíka radost a hned je všechno tak nějak veselejší. :dizzy_face:
Mel, nechvátej na toho Lukáška tolik. :slight_smile:
Steff, no fakt jsi se teda rozjela, pařba jako blázen
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já jsem dneska z dětí úplně vydřená :dizzy_face: ráno se vzbudily oba hrozně miloučký, ráno je tak okolo 9 hodiny, padal úsměv za úsměvem, pak dostaly v 11 hodin najíst a jeli jsme se podívat na jeden nohejbalovej turnaj, a páč bylo krásně,tak jsme si hned domluvili beach volejbal, tak jsem jenom já zajela domů pro věci, začali jsme hrát ve 14 s tím,že se za chvilku děti vzbudí a dáme jim najíst, ale děti spinkaly až do 16 hodin,kdy jsme dohráli. Dostali najíst. Jo, a to ještě Míša si k mlíčku chroupnul písek :sweat_smile: , jsem odepla podprdu, sáhnu si na prso a to celé od písku,jak jsem padala, tak jsem to tam pod trikem pucovala, no stejně jsem mu pak po obličeji nějaké to zrníčko našla a ještě si chlapec začuchal zpocené maminky....no a jeli jsme za našima na chalupu,dorazili domů až v osm, tak už jsme nekoupali,dali jíst s tím, že nemůžou děti spát ani omylem a ono jsme je jenom na zkoušku položili do postýlek a normálně ani brek a krásně oba usnuli. Miluju je. :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky před chvílí jsme si byli pro dortík a jsme z něj úplně hotoví,fakt se paní moc povedl,je nádhernej a dost těžkej :wink: Nejlepší bylo že se nám nevešel do lednice a marcipán začal povolovat,ještě že máme hodné sousedy s větší lednicí :grinning:
Tetes máš úžasný dětičky,fakt super den :wink:
Marti jo nějakou fotku hodím :wink:
19. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
No Tetes, to jsou broučkové hodný. :slight_smile: Asi se jim dobře usínalo, když věděli že byli i rodičové spokojení, že si zasportovali.
19. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Tetes, na vzduchu se dobře spí a asi i vzduch unavuje, to z nich máte dneska večer asi obzvlášť velkou radost :wink: tě obdivuju s tím sportem, seš dobrá!
Marti, co budeme dělat za měsíc, to už je venku lézt nebudeme moct nechat :confounded:
Rehos, těším se na fotku dortu!
19. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Puzzi,vždyť ty sama jsi začala chodit do posilovny dost brzy. :wink: Takže jaképak obdivování.
Marti,ani mi nemluv ze zimy mám úplně hrůzu co budu s dětma dělat doma, oni jsou venku hrozně spokojený...
Dneska se holky asi vyspím, P. řekl ať mu odstříkám i pro malýho a že k němu jednou vstane, takže bych mohla naspat něco v kuse. Samozřejmě ho teda musím vzbudit až se M. začne hlásit,ale pak můžu zase hned spát.... :dizzy_face:
Jinak už mi docela zase ten volejbal jde, respektive to není tak strašné jajo minulý týden i když ten pohyb tam stále ještě není...,ale dneska jsem na P. viděla, že se mu líbí, že jsem souhlasila jet pro věci a zahrát si i když to nebylo v plánu a že jsem takhle brzy začala zase sportovat, tak jsem z toho měla radost. Jsem ješita,co? :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Rehos, Marušce všechno nejlepší k narozeninám!!! :dizzy_face: Krásně to oslavte :dizzy_face: A výročí taky :dizzy_face:

Tetes, super že se sportovní odpoledne s dětma tak pěkně vyvedlo :wink: To je super, že jsou tak hodní :wink:
19. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Bré ranko,
teda Tetes dvojky jsou prostě zlatíčka. :wink: Naprosto hodné dětičky. :slight_smile:
Marti super, takže dva měsíce budu mít doma zase hodného chlapečka? Už se mi pomalu vrací, dneska spal do půl šesté, teda no bylo nějaké to nahazování dudlíku, ale jinak super. :dizzy_face:
20. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko,
Tetesko taky jste si užili prima den. Teď je to počasí úplně dokonalý, není takové horko, ale modrá obloha a krásně svítí sluníčko. Taky se snažím trávit co nejvíc času venku na procházkách.
Se mi smějte, že jsem "zapařila" Když ono to už moc nejde :wink: Ale burčáček jsem si dala doma, ten mikulovský je úplně úžasný, letošní ročník bude asi zase moooc dobrý.
Si musím postěžovat, Kubík mi nějak nalehnul na levý děložní vaz a já se nemohla v noci ani zvednout ze záchodu, jak to bolelo. Povolilo to až teď po horké koupeli. Jsem si od těch pěti říkala, co budu dělat ještě ty 2,5 měsíce, když už teď to bolí jak čert...
20. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Tetes teda ty máš hodné děti, fakt jsou to zlatíčka, se nedivím že je miluješ - ale to já Vojtíška taky i když někdy zlobí :dizzy_face:
holky Vojtovi se rozdvojila ta bloulička pod paží, má tam teď dvě tvrdé-nevím co to znamená, ale doktorka na infekčním naposledy říkala že je dobře, že se to nerozdvojilo, že se toho bála :frowning2:
20. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, noc normoš, ráno mě nechal P. spát do devíti, pak byl s Honzíkem venku, já vařila (tchýně v neděli dopo v kostele), pak pokus o spaní Honzíka, nevyšlo, půl hodina hraní, další pokus, vypadalo to blbě a najednou ticho, Honzík asi ze stoje odpadl a usnul na peřině :sweat_smile: Až se vzbudí, jedeme na návštěvu ke známým s ročním chlapečkem a pak domů, to zas bude cesta...
Tetes, nojo, posilka 2x tejdně, ale vy jste s P. takový fakt sportovci, jakože volejbal, fotbal... :slight_smile: tak co, vyspala ses dobře?
Mel, no vidíš, to je fajn, že blbý noci byly zubama a už bude zas líp.
Steffi, např. pohyby ti závidím, ale bolest vazu teda ne :sweat_smile:
Rio, ježiš, to jsou zas starosti, zejtra tam brnkneš na to infekční?
20. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Rio teda to jsou zase starosti :frowning2: Chjoo chudak Vojtisek nemuze mit nic bez komplikaci. No snad to nebude nic vazneho...
Puzzi ty vazy jsou peklo, jsem se cele dopoledne plazila po kuchini jak stara baba a pridrzovala jsem se linky :frowning2: A v jednu chvili jsem uz zacala brecet bolesti :frowning2:
Uzijte si zname a cestu zvladnete...
20. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Rio, tak to radši hned zítra ráno zavolej na to infekční, snad to nic neznamená. Máš s tím Vojtíkem pořád starosti, ach jo :unamused: Takovej smíšek roztomilej.
Steffi, ajéje to ti dává Kuba pěkně zabrat a to ještě nevylezl na svět. Doufám, že se tam už nebude takhle blbě štelovat.
Marťas nechce usínat bez kojení. Myslela jsem, že už v poledne po příkrmu vypustím dokojení, jenže to by neusnul, tak jsem zas vyměkla a dokojila ho.
20. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky,

Rio, teda ty máš s Vojtíškem smůlu :frowning2: , snad to nic nebude, ale určitě zítra zajdi hned k doktorce. Držím palce ať to nic není.

Tak holky a já jsem zase v p_deli :frowning2: . Teď volal H. brácha a jsou těhotný. :frowning2: Moc jim to přeju, ale víte jak mi je...Chce se mi brečet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
20. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Milu neplač taky se dočkáš, já vím že je to nepříjemný, ale neboj, už se Ti to blíží a věřím, že to vyjde a budeš taky šťastná :wink:
20. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Mílo sluníčko naše, neboj taky budeš. Za chvíli se Ti pěkně bude kulatit bříško, ale chápu je to na palici, se všema jako by se teď roztrhl pytel a byly těhotné. :pensive:
20. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Milu chapu te, ale ty ses silna holka a zvladnes to a hlavne IVF se blizi a ja Rezacove verim!
20. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky díky, ale já jsem z toho úplně hotová :frowning2: . Už jsem řvala jak kdyby se stalo bůhvíco :frowning2: . Já se bojím věřit, že to vyjde :frowning2: .Takový nadšení a radost jsme teď měla a zase mě to zkoplo dolů...proč já musím mít takovou smůlu, co jsem komu udělala? :frowning2: :cry:
20. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Milu, vím, že je ti hrozně, takovýhle zprávy dokážou rozhodit. Věř, že se taky dočkáš. Brzy už budeš prožívat taky šťastné těhotenství a o to víc si toho budeš vážit. Jseš silná holka, jsme s tebou :wink:
20. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.