• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili to přejde, já to vnímala podobně když jsem nemohla otěhotnět a ani nevíš jak mě mrzelo že ségra má 4 děti bez problémů a já nic....ale dočkala jsem se a pevně věřím že se dočkáš taky a brzy, už se moc těším až to s Tebou budeme prožívat. Moc na Tebe myslím, posílám na dálku pohlazení a od Vojtíška pusinku :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojte,

dočítat se snažím pravidelně jen se moc neozývám..

tetes seš fakt dobrá že takhle sportuješ, dobře že Tě P. tak podporuje.. :slight_smile:

rio, teda to je hrozný ta boulička, fakt tam raději zavolej ať víš co se děje.. :unamused:

miluš, myslím, že taky vím jak Ti je.. Takhle mi to udělala kamarádka, když jsme měla asi měsíc a půl před IVF a ona nadšeně na srazu oznámila že je těhotná.ů. naprosto nečekaně.. já se v tu chvíli rozbrečela a zdrhla pryč..(moc to nešlo sraz byl u nás).. pak jsme se musela celou dobu tvářoit jako že pohoda.. Moc jsme jí to přála, ale bylo to zdrcující.. Tak si poplakej, ale neboj, za chvíli budeš taky těhulka a o to víc budeš mít radost.. a budeš si to víc vychutnávat..

Stelinka je tEď moc fajn, skoro pořád se směje, vydrží hrozně dlouho vzhůru a čilá, tak furt někde pendlujeme.. a taky jsme hodně kamerovala.. :slight_smile: naučila se totiž zapínat žirafku aby hrála a včera jsme se moc řehtali - ona na pár dnů přestala skoro mluvit, tak jsme se zas děsila co dělám blbě, ale od včerejška máme novinku, začala mluvit se zavřenou pusou :grinning: je to hrozná prča, děsně se u toho totiž kření.. trénuje asi "mmmm.." :slight_smile: no a noci jak kdy.. Někdy musím krmit už ve tři a pak v šest, dneska třeba ve 4 a pak v půl sedmé a spaly jsme do půl osmé, což mi úplně stačí.. :slight_smile:
a mě děsně bolí záda, zítra se musím objednat na masáž, jen nevím kdo bude hlídat.. a taky musím zajet na radnici pro novou občanku (jsem si ji bůlbec dělala kvůli volbám že :grinning:) a pak zažádat o rodičák, dneska jsme vyšpekulovali, že teda na 2 roky.. a ještě jsme byli v zahradnictví a máme spoustu cibulek mých milovaných tulipánů a sněženek.. :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
cau holky jsme se dneska vratili od campi z chalupy bylo to super az na to ze oliver vubec nespal strasne bekal tkaze ja tri dny nevyspala fakt bomba :frowning2:
nestihnu vas ani docist mohly by jste mi prosim udelat kratkej souhrn?
Akorat rio super ze se vojtulak rozjedl ....lena mi to rikala fakt parada
v sobotu kluci byli na zavodech a my s lenou jsme byli pro prikrmy v nemecku tak jsemna zacatek docela vybavena ...fakt to tam maj levnejsi :slight_smile:)
sobotni noc uplne strasna ..to jsem vstavala po hodine..nevim jestli to jsou zuby ci co...kazdopadne asi se zeptam zitra doky jestli neoddalime radsi ockovani o tyden
20. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
tak jsem sithla kouse
rehos gratulace marusce ..pak puzziovy honzikovu a taky ladunce :slight_smile:))
jani chudero jeste ted si to pamatuju a mooc lituju boli to fakt jak svina
jeziis rio to jsem teda zvedava co ti reknou infekcnim
milu to je mi moc llito ....ale ted to proste vyjde fakt to hezky postupuje neni zadna prekazka ....takze za dva mesice budes tehu to je jasny
20. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky,
tak oslava byla v pohodě,Marunce se nejvíc líbil plyšový pejsek větší než je ona sama :slight_smile: Dortík byl dobrej :wink: Celé odpoledne si pak s dárkama pěkně vyhrála,bylo to fajn :dizzy_face: Dala jsem nějaké fotky do alba :wink:
20. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
rehos, koukla jsme na fotky, Maru je krásný a modrá jí fakt moooc sluší :slight_smile: a taky pozdní gratulace k narozkám.. :slight_smile: fajn, že oslava dopadla dobře a s dortem nedělej chutě, se snažím hubnout :grinning:

tek, teda co ten Olik nespí..? a zuby to nejsou? snd se brzo spraví.. pozdravuj Leňu.. moc se na vás těšíme :grinning:
20. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Čau holky, na návštěvě bylo fajn, Honzík si ohrál nový hračky, my jsme pokecali, cesta domů náročnější, 45 minut spal a pak jsem zpívala a improvizovala s hračkama, mi zas bylo blbě od žaludku (bývá mi vzadu na zadním sedadle blbě a když se furt nakláním k honzíkovi, tak tím spíš). 5 minut před koncem jsem udělala baf a vtipnej zvuk a Honzík záchvat smíchu, tak jsem to dělala jako blbec dokola, příště už mu to určitě vtipný připadat nebude :sweat_smile:
Ti známý jsou další případ otěhotnění napoprvé, já to fakt nechápu, kolik takových lidí znám, fakt mi to přijde strašně zázračný a ono asi až tak ne.
Dočítám a vidím příspěvek Milu, vím, jak ti je, já měla tyhle pocity před // dost silný a pořád to ve mně trochu je a když někdo teď v mým okolí otěhotní podruhý, tak mě to malinko píchne, asi ze zvyku, jsou to hnusný pocity. Teď to asi nezměníš ty pocity, ale věřím, že se za měsíc přidáš a pak budete se švagrovou prožívat těhotenství spolu (i když ze svých zkušeností musim bohužel říct, že v člověku je ta závist na ty snadno otěhotněný furt :frowning2:). Milu, mně je tě hrozně líto, kdyby to nějak šlo ti pomoct a nějak zařídit, aby to teď stopro vyšlo, tak to udělám.
Steffi, ještě mě tak napadlo, že mě ty vazy nejvíc trápily mezi 20-30tt, pak poslední měsíc už mi bylo v tomto ohledu docela fajn, tak třeba...
Marti, usínání po kojení - to mi připomíná mý blbější pocity, že když se Honzík v noci probere, že vždycky dáme mlíko, jinak by zas neusnul. Ani nevim, jestli má vždycky hlad, vypije vše, ale už je na to velkej :confounded: Nevim vůbec, jak tohle odbourám. Možná zas zkusim někdy večer kaši, jestli by nevydržel skoro do rána?
Kay, spekulátore s dvouletou mateřskou, vítej v klubu, snad nám to vyjde do těch dvou let :sweat_smile: Kdy vy se začnete snažit o druhý? Jestli to teda dobře chápu s mateřskou. Super, že je Stelinka smíšek a vtipná, užívej si to. Těším se na viděnou za měsíc v Brně :slight_smile:
Tek, jak vůbec nespal? Jiný prostředí a noci na ho-no? tak snad to dnes doma dožene!
Rehos, ten dort je nádhernej, vypadá jako živej skoro ten pes :sweat_smile: No a Maru se psem plyšovým krása! Tchýně má doma takovýho velkýho medvěda po P., takovej obyč zaprášenej a Honzík z něho byl docela paf v dobrým smyslu. tak možná dostane k narozkám nebo k vánocům nějakýho megaplyšáka.
20. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
rehos super fotky
kay taky se na vas moc tesim
asi jo ted jsme mu dali nurofen a uvidime noo chudera porad place a uz je i nevyspalej
puzzi to znam taky nesnasim jizdu vzadu kurna
puzzi to mi neco pripomina tohle zabavovani ..M. mi rekl ze je radze ridi :slight_smile:) kdyz jsem ja tam vydaval zvuky..oliverovi prislo zase chvilku vtipny NA
tak to jsem asi jedina kdo ma triletku co?
ne jako vubec nespal uz doma kdyz sme tam jeli a tam to bylo jeste stokrat horsi ...vcera v noci po hodine buzeni to bylo fkat strasny a fakt jako plac ..vubec jsem nevedela co s nim
20. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Tek, to je strašný ty noci, takhle hroznou noc jsem asi s honzíkem ještě nezažila, že by po hodině, zažili jsme pár blbějších třeba často nahazovat a mlíko po 3 hodinách a je to zoufalství.
20. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
no to ja prave asi taky ..ne i kdyz noc predtim taky hrozna a ta noc predtim taky nic moc ..no kazdopadne ..doufma ze chrapat bude jinak zhebnu a v utery uvidis jen chodici mrtvolu..ja jsem se pak pres den pristihla ze mam i mikrospanek..ale dneska me M. nechal jeste dve hodky spat ale ja ani nezabrala fakt na rit
20. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
steff, ty vazy bolí jako prase, to si fakt živě pamatuju.
Rio, to je teda něco s tou bouličkou :confounded: ,snad to nebude nic vážného, Vojtíšek si chuděra teda fakt užívá... :frowning2:
Milu, už jsi ušla obrovský kus cesty a udělala možné i nemožné proto,aby jsi teď byla na IVF dobře připravená a aby vyšlo. Nic není nemožné a já věřím, že tentokrát už vám to opravdu vyjde, ale je mi jasné že každá takováhle zpráva je "podpásovka" a najednou má člověk strach,že to zase nevyjde.....Ale neboj zmákneš to a bude z tebe prvotřídní těhule. :dizzy_face:
Tek, to jste si teda užili parádní víkend, to je super. :dizzy_face:
Kay, na masáž si určitě zajid, zarelaxuješ,odpočineš,udělá ti to dobře a kdo bude hlídat je určitě jasné :slight_smile:
Ježiši, tak ty noci jsou teda fakt strašný snad se dnes lépe vyspíte. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
puzzi, no já chtěla spíš tříletou,jenže za prvé bych ze 7600 nezaplatila ani platby co teď jdou z moo konta - jako za dům, spoření, pojštění atp.. a pak Martin rozsekl, že když bych otěhotěla, tak přijdeme o prachy z rodičáku, takže bylo jasno.. Jak přestanu plně kojit, tak se budeme 9 měsíců snažit a pak půjdeme do KEt.. ještě to teda proberu s doky, ale mylsím, že je to ideální.. a když se ot nepivede, tak holt pomažu do práce :grinning:
zpívání taky praktikujeme, v autě teda moc ne, tam je Stlelík většinou hodná a kouká z okna nebo spí.. :sweat_smile: ale jinak jsme zkoušela "Tvoji" hymnu a taky dobrý :grinning:

tek, teda snad bude noc lepší.. noci jsou fakt nejhorší, hlavně nad ránem..

už jsme vám psala, že M. jeden den hlídal celý a já spala 12h v kuse jen se 3 kojením? :sweat_smile: no nebudu teď asi tím provokovat :grinning:
20. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj,
Mili, já se sama divím jak můžeš s náma maminama a těhulkama takhle bezproblémů komunikovat, už za tohle máš můj obdiv, sama jsem svoji nej kamarádku raději nevídala, když byla těhu....ted je mi to líto, ale čas nevrátím a dnes jsem jí za mnohé vděčná.Ale vím jedno, opravdový přátelé pochopí :wink:
.....a bohužel ji ted díky své zkušenosti můžu podpořit právě já, páč to, že se jednou povede na poprvé, ještě nic neznamená :frowning2:

Tek já mám taky tříletku :wink: a upřímně, ono to uteče, že se nebudeme stačit divit a člověk míní a život mění!!! Myslím, že všechny tady dobře víme, že těhotenství se naplánovat nedá.
S tím spánkem to musí být šílený, vůbec si nedovedu představit, já byla hotová naposledy u našich, Alex se pořád budil, na konec skončil u nás v posteli a já spala na tak malým kousíčku, jednu ruku mrtvou, pořád vzhůru a kontrolovala jsem jestli není zalehnutej.

Puzzi taky je mi v zadu blbě, jsem ráda že už na Alexe ze předu vidím :slight_smile: ...Alex má v zadu tv pro nejhorší případ :sweat_smile: Zatím ji používá jen tatínek, když jede sám.

Rehor Maruška je krásná :slight_smile: jako vždy

jinak u nás ani nic nového, všechno má tak nějak svůj každodenní řád...a to je asi dobře, že :sweat_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 v 00:17  • Odpověz
Bré ranko,
tak já mám teda dvouletku a holt když se nezadaří, tak budu doma zadáčo. Manža řekl, že nás když tak uživí. :confused:
21. zář 2009 v 05:58  • Odpověz
Ahojky holky,

děkuju moc, když to čtu, tak se mi chce až brečet jak se mě snažíte podpořit, jsem já to ale debil :sweat_smile: .
Celou noc jsem špatně spala, fakt jsem nečekala, že to se mnou takhle zamává...No ale přeju jim to a doufám, že i na nás se to štěstí brzo usměje a nenechá mě v tom ten nahoře zase vymáchat...
Nějak nemůžu ani zpětně na vás reagovat, omlouvám se :unamused: .
Jo nevíte někdo co Pajda? Včera jsem jí psala a nic, tak nevím co se děje, ale doufám, že je vše ok. :slight_smile:
21. zář 2009 v 06:26  • Odpověz
Dobrý ráno,teda v mym případě nerozlišuju den a noc páč už ani v noci pořádně Adélka nespí,padne půl 3 a pravidelně začíná chuděra tlačit než se po dalších 3hodinách konečně vykadí a takhle to má každou noc pravidelně ve stejnou hodinu,nechápu čim to je,dr. mi pro ní dala akorát Sab Simplex ale nemám pocit že by jí to pomáhalo,nemáte někdo podobnou zkušenost co by mohlo pomoct????

Co pajda?Jak jí je?Drží se??
Miluško,drž se,vim že to čekání už je dlouhý,je to hroznej nápor na nervy ale já věřim že teď už to konečně vyjde,kdo jinej by si to zasloužil víc než ty po tom všem.Zase bude líp...
Rehos,Marušce všechno nej opožděně k narozeninám,už je to velká holka :slight_smile:
Steffi,to napínání svalů nezávidim,mě se to stávalo vždycky v noci a trvalo to cca do 34tt tak snad budeš mít taky brzo klid
Rio,ježiš snad to bude dobrý s tou bouličkou,máte to pořád trápení :pensive:
Puzzi co to vidim,už máš snž????Rozjíždíme druhý kolo jo???Včerejší cesta domů asi nic moc :grinning: :grinning:
Tek ty jo,máš taky noci na h***o,snad bude líp.S tou 3letkou nejsi jediná,já jí budu mít taky :wink:
Kay že tu občanku využiješ při volbách :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Mysky, Sab Simplex je na prdíky a né na to, aby se jí lépe vytlačilo kadění. Zkus pak ještě když tak Baby Calm a nebo probiotické kapičky. Ty bych řekla, že pomáhají nejvíce procentům dětí.
21. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
mel děkuju,a ty sou volně prodejný nebo na předpis?
21. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
Jj volně prodejný, jediný Sab Simplex Ti může předepsat doktorka, ale i ten je normálně volně prodejný. Probio doporučuju objednat na www.docsimon.cz a nebo www.rajplinek.cz .
21. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Hm koukám, že docsimon je už zase nemá. :angry:
21. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
ahoj děvy krásné,
Mili stopoř se, ono to výjde za krátko :grinning: Kdybychom mohly, tak ti tady všechny, ze všech sil pomůžeme.
Rio to je mi líto že se to nijak nelepší.
Edi dneska děs pořád pobrekávala těma svíma hysterákama, jsem si říkala, asi to budou zuby, tak jsem zvědavá co bude jestli bude nějaký tesák :grinning:
21. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
bré ránko

pokusím se vás dočíst
21. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Mysky já měla babycalm a byl docela dobrý dávala jsem ho před každým kojením myslím 10 kapek.
21. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
asi půjdeme ven.tak zatím pááááááááááááááááá
Rehos nevím kdy se sejdem nemám na tě štěstí :grinning:
21. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Pajda píše:
Jsme zatím v pořádku a doufám, že to tak delší dobu vydrží, nemají totiž ani jeden volny inkubátor a musely by nás převézt vrtulníkem jinam. Takže rození nepřipadá teď v úvahu :wink: .
21. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
puzzi: já si taky myslím, že to Honzík vyběhá....můj brácha byl taky jako malý buřt a pak se z toho dostal :wink: a ted je samá šlacha............ jéééžiši chudák jak jste ho lákali na ten dudlík, já to nesnáším ani, když to dělá někdo psovi :grinning: , ale je to šikula
rehos: přeju vše nej Marušce k prvním narozkám :dizzy_face:
jani: to je dobře, že jste si to užili ... vinééééčko bíííílééééé
tet: šiši chudák M s tím pískem :grinning:
rio: teda, držím palce, aby už to něak Vojtíkovi vyřešili tu bulku :unamused: chudák
Mili: chápu tě, ale zase se na to dívej tak, že budete mít skoro stejně staré děti a vyhrajou si :wink: :wink: :wink: , fakt v to věřím
jinak jsem ráda, že je Pajdě líp, tak snad to ještě nějakou dobu vydrží holka :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobre ranko,
ty vazy jsou des, dneska rano jsem se zase spis skulila z postele a pak sla v predklonu, ale uz jsem to rozhejbala. Zkusim to dneska rozcvicit a jeste zavolam ty svy fyzio, jestli by nasla mistecko a zkusila mi to uvolnit.
Mysky pokud jen do 34tt, tak to uz vydrzim, nastesti se mi to prozatim stalo jen 2x :wink:
Teksas teda copak se s tim Olim deje, takove desive noci. Snad se to brzy zlepsi, jelikoz on z toho musi byt chudacek taky hotovy.
21. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Jee tak to je super, ze Pajda stale drzi. Uz je ve 32tt, to je zase o kus lepsi...
Gucci jojo vinecko bile, ale jen kapku :slight_smile: Me to nejak neuspokojilo :wink:
21. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
tjo Jani to je síla teda :unamused: , jinak gratulace k 30tt :wink:
naše malá Gučiová se rozkopala jak fotbalista, kope fakt celý den, příjde mi, že snad ani nespí nebo co, boulí se mi v břiše, je to sranda

jinak jsem měla super víkend teda, pG byl na tom kole v Krkonoších, já měla auto, takže jsem si v sobotu objela mimi krámy na Černáku, nakoupila co jsem sháněla, zašla jsem si do Ikey, obhlídla si tam v klidu dětské oddělení, nakoupila ještě něco v H&M, odpo jsem přijela domů a padla za vlast :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
a ještě lepší by to bylo, kdybych o víku oba dny nevstávala v 5,26 :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.