• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci ty jo tos mela super vikend. V klidku, v pohodicce nakup mimi veci, KRAAASA. Ale proc vstavas tak brzy to nechapu :wink:
Jo ty vazy jsou na posr.. ale ja to rozcvicim :slight_smile: Jinak Kubajs ma ted taky aktivni obdobi, v noci kope takovou silou, ze to az mozny neni. Se mu vubec nelibi, kdyz se pretocim z boku na bok :wink:
Dekuji za gratulaci k 30tt, leti to strasne...
21. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
jani: já nevím, mě příjde, že čím později jdu spát tím dřív vstanu....o víku jsem si aspon odpo dáchla na hodku, ale pak mi přišlo, že jsem ještě víc unavená
21. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj, tak my noc hrůza, nespala jsem snad hodinu v kuse.Nejdřív jsem furt nadhazovala dudlík, Vojta chvíli dudlal a flust, byl venku a řev, kolem 2 jsem vyměkla a vzala ho do postele, no milostpán se rozhodl, že to je nejvhodnější doba na povídání a otravování jak mě, tak m, tahal nás za nos, m. přistála dokonce pěkná facka, no prostě spinkat se nebude a vydržel skoro do 4, pak usnul a spal do 6, fakt zlatíčko :angry: :grinning:
dopoledne jdeme k dětské doktorce, psala jsem jí včera mail a odepsala mi ať se stavíme, že se na to podívá a zavolá na infekční a pořešíme to.Naš dětská doktorka je fakt skvělá, jsem ráda že napotřetí jsem našla někoho takového
Pajdě držím dál pěsti, věřím že to holky ještě aspoň ty dva týdny vydrží
Mili tak jak je, lepší?
Teksas ty noci nezávidím a je mi Tě fakt líto, snad se Olík brzy vzpamatuje, fakt bych Ti to moc přála
21. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Gucci tak to ja se hodne budim, ale jinak spim od 11 do pul sedme :wink:
Rio tak to je super, ze hned dneska na to koukne doktorka a ze je tak pecliva, ze to bude resit...
21. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Rio, teda to byla noc co? :confounded: No hlavně držím palce, aby ta boulička neznamenal nic špatného a Vojtíšek byl v pořádku, vždyť už si chuděrka užil tolik...Držím všechny palce co mám. :slight_smile: Jo a paráda, že máš tak super doktorku, to už se opravdu málokdy vidí.
Jinak já lepší, spíš to nejhorší mě čeká až se to všichno dozví a začne se o tom mluvit... :unamused:
Gucci, tak to sis užila pěkný víkend a nakoupila sis pěkně v klídečku :slight_smile: .
Holky ty vazy znám i když nejsem těhu, to byly přesně ty bolesti co jsem měla než mi vyndali tu bouli... :confounded:
21. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
rio: to je super s tou dr., že se tak stará :wink:
21. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Jani: jedné holčině z prosincovek přišla ted po 5 týdnech od objednání teutonka...objednávala jí taky ze Špunta, prej to přišlo v nějaké várce 50 kočárů, tak možná ti už budou taky volat :wink:
21. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
cau tak dneska sice trochu lepsi ale taky nic moc
usinani v pul osme v deset vstavacka pak ve 12 vstavacka...pak vytuh do 4:15...a pak asi po hodce nebo tak nejak ..no aspon ze tam dal tu 4hodinovku..
a nejsem si teda jista zda zabral nurofen sakr
rio kdyz jdes k doky? jsem teda dost zvedava a noc jsi mela horsi jak ja ....gratuluju k doktorce je to parada vedet ze je dobra...
pajda to urco vydrzi a holky budou jeste krasne dopeceny
21. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Gucci no tak to cumim, to se v Nemecku pochlapili :wink: Prozatim nevolaj, tak uvidime :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
teksas: ahojky
jani: no ona taky čučela, že to přišlo takhle rychle, náhoda no, se svezli s tou velkou várkou :wink:
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
jo a zapomněla jsem nahlásit, že už se mi dělá ta čára přes břicho, ta linea negra či jak se to jmenuje
21. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
gucci, no vidíš už jsi očárovaná. Tak to já ji neměla vůbec. :grinning:
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Gucci to ja ji nemam :wink: Asi jsem malo tmavovlasa :slight_smile:
Tak ja jeste na kocar nespecham, stejne by ted lezel ve Spuntikovi :wink:
No nic, jdu se oblikat a vyrazim na jogu. Snad to cviceni zvladnu s tim blbym vazem...
21. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
cau gucciku :slight_smile:)) koukam ze ji mela utraceci vikend docela zavidim..me uz to konci pac budu rada ze budem mit co do huby ..budu nejchudsi z diskuze :frowning2:((
teda gucciku budes mit chlupaty a carkovany brichooo :slight_smile:)ja hlasim ze me linea negra skoro mizi
21. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
tek: to ti mizí až ted? a co se ti končí? jak to vůbec dopadlo s tou chalupou v krkonoších?
jani: užij si cvíčo
21. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
zato já jí mám pořád takovou slabší ale mám
21. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
jo a ještě mám rajskou s hovězím plátkem na talíři moc dobrá hmmmmmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Tek co to???
21. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
jani drzim palce at to rozhejbes..a ja taky nejsem tmavovlasata :slight_smile:)
dneska budu delat halusky s brynzou :slight_smile:) jupiii jouuu
no konci mi materska od prace docela dobra :slight_smile: takze ted uz budu jen za 7600
jinak oliver normalne umi se prekulovcat pres celej koberec..dala jsem mu hracky jmotivaci a fakt hustej :slight_smile:))
no ja ji taky prave mam
21. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
si zvykneš jako my tady :grinning: 7600 naše hobby
21. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
:slight_smile:)))
jo asi jo ale sere me to ....budu muset vic makat kurna
21. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
tek: aháááá, já myslela nějaké větší dráma
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
no tohle je doost velke drama ...pac muj drahy bohuzel ma docela malo :frowning2:( ..sakra sakra
21. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
acha :unamused:
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
to byt blbe :frowning2:
21. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak už to prý vědí všichni....raději nebudu ani vystrkovat nos..nechci o tom slyšet ...jsem srab :frowning2:
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
co ví všichni
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
mili: o tom těhu švagra?
21. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
jj, to :frowning2:
21. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mili drž se, stejně se nemůžeš schovávat pořád, myslím na Tebe pořád, už se to blíží i Tobě
Tak doktorka říkala že to má horší a objednala nás na infekční tuto středu,tak uvidíme, ale moc si od toho neslibuji, nedělají s tím nic už 4 měsíce - a dětská dr. říkala že si taky myslím, že by mu to měli vyoperovat aby měl už pokoj, ale prostě na infekčním se tomu pořád brání chjo :frowning2:
21. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.