• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobré ráno, na hvězdnou pěchotu jsem se taky dívala a myslím že někteří tam jdou jen pobavil ale nechápu ty kteří si fakt myslí že umí zpívat - jo a ta holka co zpívala Polámal se mraveneček, trapka největší
Dnešní noc byla ještě horší než včerejší, Vojta začal už po 22 hodině brečet a nastřídačku plyval dudlík a fňukal, no tak jsme si ho vzali do postele hned že bude líp spát ale nevyspali jsme se ani náhodou, každou půl hodinu se budil, fňukal,vyplivl dudlík a chtěl ho zpátky, vrtěl se, noc prostě hrůza a v 6 dospáno, úplěn chápu Teksas, jsem totálně nevyspaná a bojím se že to bude pokračovat - ale zub teda nikde ani na něho nic neukazuje, tak fakt nevím
22. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
rio: tééda to byla noc :frowning2:
22. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Rio, Luky měl takhle blbé asi čtyři noci s dudlíkem, než jsem objevila zuba. Ono chvíli trvá než se prořízne.
22. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Mel:když se mu spát nechce tak prostě spát nebude, bohužel. Taky bych to brala, že by dvojky spali,když chci já a né když chtějí oni. To že spí v kočáru je mi k prdu,když v tu chvíli spát nemůžu.
Míša se pořád budí po 3 hodinách skoro na minutu přesně, nevíte jak docílit prodloužení? Už před tou rýmou spával na ten první zátah těch 5 hodin,ale teď už je zase zpátky na trojce. Kdy se to začalo prodlužovat u vás?

Jo, matkám i těhulím od pátku do neděle je v Albertech akce na plenky Huggies s 50% slevou. Teda alespoň tady v Plzni.

Viť Mílo, za chvilku otevřu konzervu a ty z ní vylezeš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska se mi o tobě nezdálo a i kdyby,tak to nepřiznám, páč by ta Othelkyně Gucciová praskla vzteky. :grinning:
Já na Superstrar raději vůbec nekoukám, páč se za ty lidi hodně stydím....
:sweat_smile:
Mílo, véču si užij, to může být fajn a naopak to pomůže z depky. :slight_smile: Většinou kam se nám nechce,tak je to pak dobrý. Kukám o stránku dál,že to Jani taky píše.
Normálně dětičky ještě pořád spí. :sweat_smile:
Rio, tak teď asi za tu předchozí větu dostanu přes držku.... Normálně mi s Tek děsíte až jim porostou zuby,tak si to půjdu asi hodit....
22. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Tetes, prodloužení se nedá nijak docílit, začnou to dělat sami. Luky začal tuším někdy kolem 2,5 měsíců. A co se týká zubů - někdy o tom ani nemusíš vědět a najednou zjistíš že má dítko zub. :wink:
22. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Já vím, holky, že to tak bývá, že kam se nám nechce tak tam se nám pak líbí. A já taky půjdu, jen bych raději, abych tam nemusela cestovat sockou, nazpátek mě už poveze Honza, ale tam ... jsem si odvykla :sweat_smile: .
22. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
tet: myslíš tohle http://www.akcniceny.cz/detail/huggies-premium-619503/
a jaká velikost se kupuje pro pidi mimi?
22. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
22. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
gucci, pro pidi mini se kupuje 2-5 kg nebo 3-6 kg. Záleží co počítáš, že budeš mít za obr mimi. Já měla 3-6kg koupenej jeden balík.
22. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
To je tuším velikost 2. Pak je velikost 3 od 4-9 jestli se nepletu.
22. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Pro čerstvě narozené bych koupila pleny bella happy jsou !nejtvrdší" mezi nožičkama a nedovolí dát mimčům nožičky tak moc k sobě,což je dobré pro kyčle.A pro 2-5kg jsou lepší než pampers pro 2-5.Kačce jsme je dávali ještě min.týden kvůli té kyčličce pro jistotu.
22. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
mě právě všechny kámošky maminy říkají, že nejlepší jsou huggies a pak tesco fialové
22. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ty fialové tesco jsou ale až když je mimčo trochu starší a prý teď už nejsou fialové a nejsou tak dobré,ale nevím,my je nepoužíváme....
huggies jsou dobrý,hlavně taky,že mají tu gumičku vzadu..
ale ty bella happy jsou od narození i podle dr. nejlepší kvůli těm kyčlím, že mají děti nožičky víc ode sebe než u pampers nebo huggies....a ze začátku měníš pleny tak neskutečně často....
22. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Teri diky za tip, uz je mam pripsane na seznamu :wink:
22. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
ahojda,

bella happy pidimini dobrej tip, od dvojek huggies:slight_smile:. Fialove tesco jsem ted zkousela a byly mnohem driv nacucane močí než huggiesky.

Všechny zdravím! Já jsu tak štastná, jak je krásný počasí.

mili: mnam, mnam, dej si mojito v Brassileiru, nacpi si bříško a chmury budou menší! Mají tam dobrou i hruškovou kořalku. My tam jdeme v sobotu, se těším. Táta mi to slíbil za útrapy s dietou při kojení a F. se přidal a spojíme to s oslavou narozenin tchánovců a mojí mámy, takže to bude velký.

tet: dvojcata neskutecne hodny, uzasny, fantasticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Zimy se taky desim. Ty trihodinovy intervaly jidla nejsou tak spatny u kojenyho ditete. Nektery chteji pit i po hodine až dvou :wink:
22. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tet: aha, díky za tipy, taky si značím :wink:
a ty bella happy se kupujou kde? v DM?
22. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,
souhlasím že bella happy jsou super hlavně pro malinkaté mimča :wink: a taky ža 3hodinové intervaly jsou fajn :slight_smile:
tetes Míša i Kačka jsou suprový děti,je vidět že se mají u vás dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maruška je hrozně spokojená s tím plyšovým psem co dostala k narozkám,všude ho vláčí a válí s epo něm,dnes ráno si na něj lehla pila mlíčko,přes den si ho zatáhne pod pc stůl a tam s ním blbne :slight_smile: ,je to sranda.
vložím pár fotek jak si ho užívá :wink:
22. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Rehos, teda tak tohle byl asi nejlepší dárek k narozeninám, co? :grinning:
My právě přijeli z kyčlí, všechno v pořádku, takže už tam nejdem, což jsem ráda. Jo a byla tam mamina s dvojčátky, hned jsem si vzpoměla na Tetesku. Manža viděl tu maminu jako první a říká - konečně pořádně vozidlo. :grinning:
22. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Milo: vem mě s sebou dö Ambiente! Už jsem tam nebyla tak rok...Hrušková kořala je na nacpaný břüch vynikající :grinning: A nejvíc miluju grilovanej ananas a brazilskou pravou svíčkovou.

Jinak zdravím zpátky z Krkonoš, měli jsme se parádně, počasí bylo daleko lepší než v červenci, tak jsem nasála spoustu energie. Dělali jsme procházky s Manducou a hlavně po večerech kecaly s holkama a o víkendu s dalšíma lidma co dorazili. M. se tam moc líbilo, byla střšedem pozornosti, ostatní děti jí pořád nosily hračky a dělaly malá, tak z toho byla paf, to doma nemá :sweat_smile:
Akorát máme obě rýmu, ale snad to brzo přejde. Už pochopila, že když se zapne vysavač, přistane ji v nose ta divná věc, preventivně spustí rykot už při jeho zapnutí a otáčí se hned na bok nebo na záda. Má teda sílu, tu hadičku mi rve z ruky, že se nestačím bránit.

Má být pěkně i v říjnu, tak se těším.
22. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Terkytko, teda hlavně že vyšlo počasí a užily jste si to. No a Marjánka je šilkulka, že tak rychle chápe. :grinning: Se nedivím, mě by se to taky nelíbilo. :wink:
22. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Rehos no parada, koukam, ze obr pes je nejvetsim milackem Maru. Ona je tak strasne krasna a jak se furt smeje. A ten dort taky vypada moc pekne.
Terkytko jdi nekam s grilovanym ananasem, ten nade vse miluju. A steaky to je druha moje laska :slight_smile: Ty Milu zavidim vic a vic :wink:
Pocasi vam vyslo uzasne a nedivim se, ze jsi plna energie, to cloveka nabije.
Ja se tesim do toho Bonnu, snad taky bude hezky a budeme prochazkovat kolem Ryna.
Mel gratulace ke zdravym kyclim.
22. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
mel: super s kyčlema :wink:
Terky: vy jste byli zase v Krkonoších? paráda
mě se chce brutálně spát :pensive: a včera jsem těžce zakecávala pG otázku do kdy jako míním ještě pracovat :grinning:
22. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
gucci, no pracovat můžeš do 32tt nebo 34tt, záleží kdy půjdeš na mateřskou, a nebo taky můžeš hned na nemocenskou. :wink:
22. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Joo a jinak vsem krasny slunecny prvni podzimni den...
Gucci se ti nedivim, ze se ti chce spat. Mala te uz pekne vysava...
22. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
22. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tyy blaaho, to jsou ratafaky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
mel: jj tak to tak řeknu pG, to ho uklidní :grinning:
jani: njn, a to mám dnes plavání :grinning:
22. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Gucci no na jednu stranu mas muj obdiv, ze to tak zvladas a na druhou te povazuju za blazna :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
gucci, řekni, že to už je "za pár" jenom 6 max 8 týdnů. :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.