• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
hmm tak jsem docetla jen kousek a koukam je toho tady vic...
tak u nas dnea lepsi jen po dvou hodkach
rio docela lituju ...vim jake to je bleeeee
tet ale to tak bejt nemusi ....takze se tim zatim nenervuj :slight_smile:))
jinak me oliver krasne spal od narozeni do 3,5mesice pak to zaclo jit z kopce a od te doby uz jsou pro me lepsi noci kdyz vstava jen 2x
gucciova plenky pro pidi mimi jak pise mel
tetes hele kdyby nejak akcnila tetka tak bych se vtirla s kapickama na kolik tam vyjdou? i kdyz nevim jak dlouho mi vydrzej ty moje
honzulak ted odjel s ivcou a fakt je desne sikovnej ...vubec bych do nej nerekla ze byl nespokojenej mrnous ..ted uz se krasne zabavi fakt parada :slight_smile: a je to blondatej fesak a ivce to strasne slusi ....jak je opalena do teho blond melirek fakt kocka :slight_smile:)))
tak a jdu cist
22. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
campi:aha, takže za tři hodinky mám být vlastně ráda a né si stěžovat :sweat_smile: sakra, no odvar z makovic mu nedám,no....
Já se zimy přímo děsím, teď jsem se vrátila z venku a šla s dětma ven tchýně a ten den uteče, v zimě představa celého dne doma s lezoucíma dvojkama mi prostě jebne....
Gucci: v Globusu ty plenky..
Rehos:to je radost,když vidíš takhle na tom dítku, že se dárek povedl... :dizzy_face:
Mel:však já to říkám pořád,že to jsou tintítka ty kočáry pro jedno dítě :grinning: To s váma chodí manžel takhle k dokymu pokaždé? P. byl na ko v šestinedělí, ale jinak vlastně 2x kyčle jsem šla sama a teď v 9 týdnech taky sama. Já nevím proč,ale mně to jakoby přijde blbé ho pořád tahat kvůli doktorům z práce. Ale v tomhle jsem asi divná, většinou tatínkové chodí,že jo?
Terky, dětem se ta odsávačka na vysavač zatím líbí, ale to je asi jenom zatím,že? Bude hůř? Super,že jste si to užily. :dizzy_face:
Grilovanej ananas???? To vůbec neznám. NO, jo buranka z ne Prahy.. :grinning:
Jéééé, kluk jeden žubatej
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gucci, no snad tam nehodláš Barbíně oxidovat ještě nějak dlouho? Víš,jak jí polezeš na nervy? Už bude chtít mít svoje teritorium. Já myslela, že tvé nynější poslání je zaučit a vypadnou? :grinning:
Tek:myslím, že do ČR pojede příští týden bude mi je posílat z Opavy, vychází cca. 250 Kč, ale k tomu je poštovné,když ti to budu posílat zase já. Navíc v tom pro tebe budou dvě pošty jakoby časově bez ledničky,tak podle mě tobě se spíš vyplatí to vzít z ráje. Ale jinak to samozřejmě ráda pro tebe objednám to není problém.
22. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Tetes, tatínek s námi normálně nechodívá, ale na ty kyčle jsme byli 3x a z toho 2x byl s náma P. Měl mít jinak tenhle týden dovolenou, jenže ji má jeho šéf, tak si mohl vzít jenom ten dnešek. Jinak fakt k doktorovi chodíme povětšinou sami. A spíše tam byli maminy samy a nebo asi 2 tatínky jsem tam viděla a asi 2 babičky.
22. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Já právě většinou viděla vždycky oba rodiče což je určitě moc fajn až jsem si přišla za exota ještě navíc s dvěma dětma. Ale ve dvou je to lepší,páč vždycky než jedno obléknu druhé svléknu....To nasere s dovolenou,né? Kdy vlastně jedete na tu Moravu?
22. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
No Tetes nas* mě to, protože jsem se těšila, že třeba někam vyrazíme na kratší výlet, třeba na Kokořínsko. Na Moravu vyrážíme v sobotu ráno a vracíme se během pondělka.
22. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
ahojte,

tak plenky huggies jsou nej - my konečně přešly z newborn na ty o číslo větší před pár dny :grinning: a na večer jsme koupila v DMku Alana eko plíny a dávám je na noc.. jsou sice obr na Stelu ale podle mě moc fajn.

a kojíme tak po hodině a půl až dvou a půl.. když Stela usne, tak někdy po třech..

rehos teda pejsek a Maru super, jsou moc roztomilí :slight_smile:

tek, no tak já musím opět přikývnout, mám to stejně jako Ty.. tak do 3,5 měsíce Stelinka spala do pěti a pak ještě do cca sedmi a teď opět kojíme i cca ve dvě nebo ve tři.. :frowning2:

tetes, já většinou na kyčlích potkávala celé rodiny :grinning:

mel a kam jedee "na Moravu" (mimochodem super český výraz označující jedu do balíkova :grinning: u nás by nikdo neřekl jedu do Čech :slight_smile:).. Jo a koukala jsem na Lukynkovi kelcny, teda to je věc :slight_smile: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Devcatka tak ja se s vama jdu jen rozloucit, zitra rano vyrazime do toho Bonnu a zpet budeme v pondeli.
Milu tak kdyby jsi uz zacala stimulovat, tak prijemne pichani :wink:
Mel uzij si Vysocinu.
A mejte se vsechny kraasne, ma byt porad moc pekne, tak si to uzijte.

Joo Teksas diky za recept na buchtu, jsem ji dneska udelala, uz i ochutnala a je uuuzasna :slight_smile:
Mejte se
22. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Jani, užij si Bonn.
Kay, jedeme do Telče, respektive tam budeme spát v hotelu, babí bydlí pak v Mrákotíně, respektive za ním v takové malé osadě.
22. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
mel, jé no tak tam je krásně.. to si užijte výlet :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Cau holky, u Tek bylo super, Honzík měl snahu zbagrovat a zmasakrovat Oliho (prsty do očí, vlasy, opírat se o něj), tak jsme se držely od sebe, jinak dobrý, venku oba krátký dáchanec, pak na dece (+ na trávě, Honzík z deky zdrhal), byl to moc hezkej den. teksas je hubeňour, prej je 2kg pod předporodní, věřím, sluší jí to! No a Oli je furt krásnější, má moc hezký oči a byl pohodář, akorát v kočárku nešťastnej chudáček chvíli.
Na superstar taky koukáme, já radši ty, co to umí, pěchota mi přijde že to dělaj ty lidi schválně a neo jsou mentálové :sweat_smile:
Mel, budíček v půl pátý hustý, honzík měl takový období asi 2-3 tejdny a bohužel to fakt nejde dítě přesvědčit ke spaní, když nechce :confounded: Nám pomohlo dávat večer dřív spát, aby nebyl přetaženej, ale bůhví...
Rio, teda hrozná noc, holky, nebojte, za pár let se zas vyspíme! :sweat_smile:
Tetes, já prodloužila intervaly v jednu dobu Honzíkovi nahazováním dudlíku a oddalováním, to na míšu asi nepoužiješ, když není až tak dudlíkáč? No a druhá věc, ted se honzík budí třeba ve dvě a mlíko vždy dostane, dudlíkem už ho neošulíme, to vstávání 1-2x za noc mi neva, akorát že už je H. celkem velkej, tak nevim, jak se to jednou odnaučí.
Campi, ahoj, někdy se zas musíme srazit, dojedu nebo dojeď ty, Ladunka už taky asi leze jako drak, viď? Počasí super, přijela jsem od tek a vysadila honzíka na trávu a byla pohoda, vybalovala jsem si z auta a pak na něj dohlížela, honzík spokojenej jak doma určitě ne.
Mel, super kyčle :slight_smile:
terky, to je mi líto s rýmou, ale super že jste si užily krkonoše!
Rehos, maruška s medvědem úžasná!
Mel, chacha, ty zuby tam fakt Luky má! :slight_smile:
Tetes, P. s náma většinou k doktoru jde, ale to je tím, že dělá z domova, tak to není problém a mně to pomůže, že mu pak nechám v případě potřeby brečícího honzíka (např. po očkování) a já s dr. pokecám co a jak. Tak snad to není blbý, že je tam s náma?
Kay, tek, honzík po narození po 3 hod., pak si to postupně prodloužil do rána a pak nějak kolem 6M zas šmitec a v noci mlíko.
Steffi, užijte si Bonn, nákupy, procházky :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Určitě není blbý,když je s vámi taťka, to naopak já si vždycky přijdu blbě,že na mě soucitně koukají, jakože co to mám doma za hajzla,že se vláčím sama s dvouma dětma k doktoru. :grinning:
Tak M. bych teda dudlíkem neošulila ani omylem, možná nějakou umělou kozou, mu zkusím k svátku koupit nafukovací pannu...
22. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
tetes tak ta představa M. s pannou je fakt úchylná :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: cokoliv za 6 hodin spánku v kuse :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
naprosto chápu :grinning:
22. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Bré ranko,
teda Luky se překonává a ještě teď kupodivu chrní. :dizzy_face:
Tetes, teda nafukovací panna mě dostala, ty normálně perlíš. :wink:
23. zář 2009 v 05:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Rehos, teda Maru je úžasná, ta má pořád tak krásný ty kukadla a s tím psem je to božský :grinning: .
Terky, teda ty jsi fakt akční a to je takhle paráda, když si to užíváte :slight_smile: .
Puzzi a Tek, to jste zase pokecaly babuchy jedny cooo :sweat_smile: .
No a já to dnes dostala, takže budu volat do Podolí, aby mě dnes nebo zítra vzali na UTZ a uvidí se, jestli zmizela cysta. Tak holky držte palce. :wink:
Včera to bylo fajn, jen mě bylo tááák strašně blbě, těsně před MS, takže bolelo břicho, záda a neskutečná únava. :confounded: No, ale jinak je to tam moc pěkný, fakt zážitek, hovězí teda Mijunka nepapá, ale vzhledem k tomu, že tam dělají 90% s hovězího, tak mi nic jiného nezbývalo, ale bylo to teda luxusní masíčko :sweat_smile: . Každou chvíli je u vás ten číšník(nevím jak se jim tam nadává ...someliér??? nevím) a měl na velkým špízu nějaké to masíčko, takže buď jsem chtěla nebo ne a takhle tam lezli pořád, takže jsem byla za chvíli naprosto přežraná :grinning: . Vínečko vynikající, no v tomhle to byla paráda :slight_smile: .

No a babičky..
babička co má nemocný ty střeva, půjde naštěstí "jen" na laparku a zkusí jí to zúžené střevo roztáhnout nějakým kroužkem, tak snad to dopadne dobře.
Druhá babi jak jí selhaly ty ledviny, tak byla poslaná z Mělnické nemocnice na Karlák, aby jí tam zavedly tu dialýzu a ona pak dojížděla do Neratovic odkud pochází. Jenže na Karláku se jim nepodařilo najít žádnou cévu, aby jí to mohli zavést a řekli jí, že to zkusí znova, ale až na konci října a pokud se zadaří, že musí nejdřív ta příprava na tu dialýzu v té cévě zarůst a to je cca měsíc a pak že se může začít. Takže někdy až v prosinci :angry: . No a když to řekli mamka s babi v Mělnické nemocnici, tak tam řekli, že to takhle dlouho babi nevydrží :unamused: . No naštěstí ten doktor z Mělníka napsal na Karlák, že jí musí vzít dřív, tak snad se to nějak pohne...
23. zář 2009 v 06:35  • Odpověz
Mílo, tak laparka myslím bude v pohodě. Takže jedna babička dobrá zpráva a ta druhá babička trošku horší zpráva, no snad jí začnou léčit co nejdříve. Budu držet palečky. :wink:
23. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
brééééé ráááánko

no to ano, mé poslání je zaučit a vypadnout :grinning: , ale myslím, že Bárbí je pořád ještě hoooodně ráda, že jsem tady s ní, je toho fakt hafo, ani jsem si to sama neuvědomovala, příští týden tady ještě budu určitě a pak se uvidí podle toho, kdy nám daj klíče od bytu

tet: v Globusu, oka, díky :wink:
jéé Janča už nám odfičela, tak si to mooooc užijte :dizzy_face:
Mili tak to je super, že sis to nakonec užila :wink: a s těma babi to snad nějak dopadne, kolik jim je vůbec let? myslím každé zvlášt, ne dohromady :grinning:

jinak včera těhu aqua aerobic super, moc se mi tam nechtělo, páč jsem byla fakt unavená, ale byly jsme jen 4, takže hafo místa, dělaly jsme nové cviky...při posilování rukou jsem dostala křeč do prstu u nohy, takže jsem i pobavila ostatní :slight_smile:

a dneska ráno v metru jsem seděla v poloprázdném vagonu, přišli revizoři a zkontrolovali všechny kromě mě :grinning:
23. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
holky jestli se vám líbí tak můžete Vojtíška ohodnotit, my valíme na infekční
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9451
23. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Rio, tak dobře pořiďte. :wink:
23. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Rio tfuj tfuj tfuj
V Albertu mají plíny huggies za 160
co nového snad něco počtu
23. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem z Podolí doma :slight_smile: .
Takže cysta není, vše ok :slight_smile: . Mám dlouhý protokol, takže dnes jsem dostala Zoladex, to je na zastavení vaječníků a 8.10. jdu na kontrolu a pokud bude vše ok, tak začnu se stimulací. :slight_smile: Už jsem vyfasovala Utroš, Ovitrelle a Acidum folicum. :slight_smile:
Tak a teď se du najíst, pže jsem ještě nic nejedla.
Rio, tfuj tfuj, jsem zvědavá jak jste dopadli, doufám, že dobře :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mili: tak to je parááááááááááááááááááááááááááááááááááááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Gucci jj, zatím to vychází dobře, uvidíme jak to půjde dál :wink: .
23. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
jak by to mělo jít dál prosim tě :wink: , já se ták těšám, až se budeš píchat :grinning: :wink:

jééžiši šéf, tak já zase idu
23. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jé Mílo, takže dlouhej protokol jo? Já myslela, že budeš mít krátkej. :astonished:
23. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Gucci děkuju, to je fakt super, že se těšíš, až budu píchat :grinning: . To já ti zase udělám radost jakkoli :grinning: .
Mel, já taky, ale ona asi díky té endošce chce tuten a ještě mi ho načasovala jinak, pže se většinou začíná 21DC a já jsem dnes 1DC, tak jsem zvědavá co to se mnou udělá. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
No to jsem taky zvědavá, ale určitě ví Řezáčová co dělá. Asi chce zastavit už teď vaječníky, aby s menstruací tolik ta endoška nerostla. I když ta je spojena s menstruací, že roste při ní.
23. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hele nevím a nějak to neřeším, pže jí věřím. :wink:
Dneska měla i nějakou strašně dobrou náladu, to jsem ještě nikdy nezažila :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj všichni.Doktorka říkala, že tam nemá dvě uzliny ale je jich tam moc, zkusila udělat punkci ale nešlo to,protože to bylo tvrdé. Operovat se to nedá, prý to nejde vybrat a uzliny tam patří, jen jsou prostě moc velké. Jsou dvě možnosti, buď to změkne během pár měsíců a půjde udělat punkce, nebo to zůstane tvrdé a bude se to vstřebávat třeba rok. Pod paží by se to horšit nemělo, ale může se mu udělat ještě po další vakcíně boule třeba za krkem - ach jo Máme pokračovat v očkování, protože je potřeba aby byl už chráněný - to je až po 3 vakcíně. No a prý až se bude očkovat ve 2 letech můžu očekávat zase horší reakci. Takže mě nepotěšila vůbec a jsem z toho špatná, ale nic dělat nemůžu. Jen doufat, že se to fakt vstřebá nebo to brzy změkne, kontrolu máme za 3 měsíce.
23. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.