• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Taky jdu spát... Tak dobrou!
15. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
nebylo by jednoduší kdyby napsal ten kdo nepojede do pr..? ... :frowning2: ...puzzi, ?

Tetes, fakt tyhle myšlenky máme asi každá, potom máme výčitky

Je to pár dnů co jsem měla výstup s P. po telefonu, fakt mu závidím, že chodí normálně do práce a já se musím starat o dítě.Děsně mi z toho hrabe a stydím se za to, vždyt přece Alexe miluju.Jakmile ale začnu já zase pracovat, tak se budu strat o dítě a ještě pracovat, tak si na druhou stranu říkám užij si to "nicnedělání" na mateřské :sweat_smile: nejsem spokojená na mateřské a mám strach, že nebudu spokojená ani v práci, ach jo, přidávám se do prdelové party :grinning:

Marti to máš doma dlouhána :wink:

Puzzi taky mě bolí koleno a záda jsou šílenost, nenávidím uknouraný dny kdy se musí nosit, nejhorší je, že ani v manduce nevydrží když nemá náladu :angry: na štěstí těch dnů není moc .Tak si hezky odpočin a načerpej sílu, páč bude hůř :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojte
Tak jsem včera měla super den,šla jsem si jenom pro výsledky cukrovky ke svojí dr.ale protože ta neordinovala tak jsem jenom sestře řekla že už mi pár dní tvrdne břicho,ta hned volala dr. a že mám jít do nemocnice aby se na mě před víkendem podívaly.Takže jsem páteční dopoledne ztrávila nečekaně na monitoru,utz a s roztaženýma nohama před 3různýma doktorama :sweat_smile: Chtěli si mě tam nechat,ale nakonec protože všechny vyšetření jsem měla v normě tak se slitovali :slight_smile:

Mel,moc gratuluju k Lukáškovi.Dal jí teda zabrat,ale hlavně že už je venku.A je to fakt obřík :slight_smile:
Kay,tobě gratuluju ke Stelince,porod jsi měla perfektní :dizzy_face: takovej si taky přeju :sweat_smile: Ona tu váhu brzo dožene a konečně si jí začneš užívat.Těšim se na fotky :slight_smile:
Tetes,na tom neni nic špatnýho že tě napadaj takový myšlenky.Po takový době v nemocnici je normální že tě to tam ubíjí a napadaj tě varianty jak jít domu,ale už jenom tim že si pak takový myšlenky vyčítáš je vidět že dvojky miluješ,chceš pro ně to nejlepší a todle je čistě jenom ze zoufalství,já tě naopak obdivuju jak ten pobyt v nemocnici zvládáš protože já už bych byla nervama v prdeli a věčně ubulená histerka........
Marti,blahopřeju k úspěšný prohlídce,super že má M.hlavičku srovnanou :slight_smile:
Leni,držim palce na IUI ať je tentokrát úspěšná
Tek,Oli se krásně směje :dizzy_face: S tou vyrážkou je to na houby,snad brzo přijdete na to čim to je :unamused:
Campi,zvládněte to dneska spolu s Ladunkou sami :slight_smile:
pajdi,to mě mrzí že ti je pořád tak špatně,oni jsou dvojčata pro tělo hrozná zátěž :pensive:
16. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno!
Kay- teda fakt Ti ten porod závidím, kéž bych měla taky takový.
Leni- tak moc držím pěstičky, aby to už tentokrát vyšlo :dizzy_face: .
Teri- tak přesně takhle jsem se včera cítila, měla jsem pocit, že už to prostě nezvládnu a že si to vysněné těhotenství vůbec neužívám tak, jak jsem si to představovala a pak jsem se strašně styděla, že vůbec takové pocity v sobě mám. Jsem strašně šťastná, hlavně při každém UZ si to vždycky znovu uvědomím, ale jakmile začnu zase vkuse zvracet a ztrácet síly, tak to na mě zase padne :frowning2: . Večer jsem se bobánkům moc omlouvala.
Teri- Ty jsi v tomhle strašně statečná, jak to všechno zvládáš a tenhle pocit, který tady popisuješ určitě chápu. Je to normální, vždyť ty hormony se už tak v nás bijí a my to máme ještě dvojnásob.
Marti- to je super, že je všechno ok i pasení :wink: .
Jani- Ty jsi byla v čajovně? A jak bylo? To blití musím zvládnout! A musím být silná kvůli prďolkům, včera večer mi to bylo všechno tak líto a pořád jsem se jim omlouvala, za to že jsem celý den brečela.
Holky já se přidávám k Terce, já taky asi dlouho pojedu do prd..., takže mě ji taky posílat nemusíte :grinning:.
Puzzi- krásně si to užij :dizzy_face: , závidím, pak musíš vyprávět, jak bylo.
Mysky, tak na sebe dávej pozor, ať je všechno v pořádku.
Jé Teri- teď jsem si vzpomněla, můžeš mi prosím napsat ještě jednou název těch homeopatik, co jsi brala nebo bereš?? Děkuji moc
16. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
pajdi jak je dneska???????? lepsi?
my dneska pojedem asi na velkej vylet....vlakem na zavody jsem zvedava jestli to dame?:slight_smile:))
16. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
holky,normálně teď jsem v šoku,měla jsem zafixovaný utrogestan a teď koukám na ten papír a předepsal mi duphaston1-0-1,no snad to nespletl :astonished:
16. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
jsem vytáhla krabičku z tašky a dokoukla jsem,že je to duphaston,tak jsem zmateně našla ten papír a je to tam,proč duphaston?
sice říkal něco o tom,že jsou to hormony na druhou fázi cyklu,ale máte někdo zkušenosti po iui s duphastonem?
hlavně mi říkal,že to mám brát do 4.6 a pak udělat test,ale ty léky mám jen do 25.5,tak to asi budu muset na gyn.pro další balení co?
16. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
a ten se předpokládám nezavádí,ale jen polyká
leni to je stejny akorat jina znacka...jinak je to taky progesteron
ahoj teksas,děkuji,ale úplně mě to zmátlo :sweat_smile: ,alespoň mě to ušetří hnus.výtoků po utrogestanu,tfuj tajbl a mám to jen na 10 dní,to si pak mám dojet pro další a brát to,dokud nebude MS či co?
16. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
koukala jsem na fotky Oliverka,je úúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýý :wink:
16. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
jo to urcite si dojed rozhodne brat do ms nebo do testu ....a teda nevim ale mozna se taky zavadej..tetes ma s nim blby zkusenosti cela se po tom osypala
dekuju :slight_smile:)))
16. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
já už ho kdysi brávala ještě před tím,než jsme se pokoušeli,upravoval mi cyklus,ale tam jsem ho brala právě jen těch 10 dní,tak nevím,jestli tady taky jen těch 10 a pak vynechat nebo pokračovat do MS
16. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
a kdysi jsem ho jen polykala,tak nevím,jestli se po iui zaváděj či ne
16. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Teri- ráno jsem zase šíleně prozvracela, ale teď to vypadá trošku lépe. Děkuju :slight_smile: . Krásně si užijte výlet a hlavně ať vám neprší :wink:. Tady je dneska strašně škaredě a zima.
Leni- duphaston je to samé jako utrogestan, jen se polyká :wink: . Nezavádí!! Já jsem ho brala asi 3 roky, ale vždy jen těch 10dní, pak vysadit a počkat, jestli MS přijde nebo ne. Když ne a test je poz., tak val na gyndu a dají Ti další :wink:. Mě seděl líp než utroš, aspoň jsem furt nemusela chodit s vložkou a něco ze mě neteklo. Ale jinak je to stejné.
16. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
hele tohle nevim ...u toho duphastonu ale i po IUi se utrous zavadi...ale jestli jsi ho polykala a nic ti nedela tak ho polykej dal
16. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Nazdar kočeny.

Až teď jsem se dostala k PC ráno jsme se byli s manžou a tchánem podívat na mramor do koupelny. Moje představa byla něco do bíla, něco přírodního a nakonec je do černa s bílým žilkováním a mooooooooc krásnej a kvůli tomu jsme předělali skladbu dlaždiček :grinning: . Ale bude to krááásnýýýý..jestli se teda toho dožiju :grinning: :grinning: .

Jo a fotku jsem ještě do alba nedala ta včerejší je špatná a když se zvětší aby bylo něco vidět, tak je to moc mázlý, ale Mel pošle dneska lepší a tu sem hnedka šoupnu a tu včerejší zkusí manža nějak upravit, já to neumím
:unamused: . Ale myslím na vás.

Leni někdo říká, že Duphaston je lepší než Utroš..tak držím palce zatím ti to tentokrát vychází pěkně, tak ať se to takhle pěkně táhne ještě 9 měsíců :dizzy_face: .

Pajdi zkus prosím ty infuze..prosím už jen kvůli prďolkům, uvidíš, že ti po nich bude líp. Mě přijde, že už musíš být dehydrovaná :frowning2: .
16. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Kurňa holky kdy už jede ta Puzzi????? :astonished: Já to nějak přehlídla a nemůžu to najít :unamused: .
16. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Miluš- pít se snažím hodně, ty tři litry vypiju. Když mě se do té nemocnice vůbec nechce. Kdoví, kdy by mě pustili a jídlo je tam je otřesné :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď jsem si uvařila rajskou a snědla jsem ji, tak uvidím, co se mnou udělá. Zkouším jíst fakt často a víc. Pomáhá to trošku, ale nesmí nikde nic zasmrdět. Ráno mi bylo celkem ok, ale když jsem si dělala čaj, tak H. otevřel ledničku a v tu ránu jsem letěla :confounded: .Pak už jsem blila, blila, blila. Kdyby nebylo těch pachů, tak by to už možná bylo malinko lepší. Snažím se hodně pít a jen ležím, koukám na TV a spím.
16. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Puzzi už jela dneska brzy ráno, ne?
16. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Mysky:ty jo, tak ještěže si tě tam nenechali. Snad se to uklidní a máš nějaké to magnésko?
Mysky, Pajdi děkuju :pensive:
Pajdi: phosporum 30 a taky by ti doktorka měla častěji dělat testy,kdyby jsi se třeba cítila unavená....mě hodně udělal ten nedostatek železa, teď už beru dvě tablety denně. Je to prostě záhul živit dvě dětičky. Ono ti to teprve začne, když je teď plně dovyvinutá placenta.
Tek:užijte si výlet, určitě to s O. zvládneteTy jo závist,hned bych jela na takovej nějakej výlet.
Leni:polykat. Ale prosím tě baví se v tom Caru s tebou vůbec? Mě to přijde, že vždycky přijdeš z Car a vůbec nic nevíš, netušíš apod. Nemyslím to špatně, samozřejmě ti tu každej rád poradí,ale zdá se mi divný, že ti třeba napíšou prášky, ale napíšou ti jich málo, že ti to nevychází a ty potom tady po nás chceš vědět,jestli si máš dojet pro další nebo čekat na MS, jenže to nikdo z nás vědět nemůže, to ti prostě musí říct jedině doktor v caru. Nebo, že ti snad ani neřeknou, že to z utrouše mění na duphaston. Nevím, přijde mi to takový nějaký divný přístup.
16. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Pajdi pofkej pofkej..moje kámoška tam chodila na ty kapačky jen ráno a pak šla zase dom. Poležela si tam dvě hoďky a hotovson :slight_smile: .

Leni, taky mi to tak přijde, že se tam s tebou nikdo moc nebaví..ale hele ono je to jedno..Se mnou se v Gestu sice bavili, ale jak to dopadlo :angry: .
16. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Teksas,užijte si to na víletě :wink:
Tetes,napsali mi magnesium a v PO mám jít ke svý dr. aby na mě ještě koukla
Pajdi a jak jsi na tom s váhou?Nehuzhubla si moc?Při tvý drobný postavě už by to asi bylo špatný :unamused:
16. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Teri- děkuju, ty homeopatika si hned dneska zajedu ještě koupit, od dr. mám ten rybí olej a ještě jsem si koupila femibion od 4. měsíce+ to mléko gravimilk. Jestli vydržím do té kontroly 29.5., tak dr. hned řeknu, že jsem k.o., ať mi nabere krev, stejně mi ji budou brát na AFP, tak to můžou vzít při jednom.
Miluško- tak u nás když je Ti takhle zle, tak Tě zavřou min. na 14 dní do nemocnice a tam Ti dávají kapáky. Docházet nemůžeš :frowning2: . Jinak to bych brala hned.
Mysky- mám dole tři kila. Měla jsem 61kg a teď mám 58 kg, ale snažím se teď fakt hodně jíst. Dneska jsem měla dopoledne 2 rohlíky s paštikou, pak rajskou polívku a teď trochu brambor se sýrem a kousek masa. Tak za hodinu a půl si zkusím jít zase něco dát. Holky děkuju moc za to, jak se staráte. Moc mi to pomáhá a dodává mi to hlavně energii na další boj. A u Tebe Mysky už je to tvrdnutí lepší? Pomohlo to magnesko?
Leni, když tak tam v pondělí zavolej a na všechno se pořádně znovu zeptej :wink: .
16. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Pajdi,tak aspoň že něco v tom žaludku udržíš.Ten gravimilk si těhule hodně chválej a snad ti zaberou i ty homeopatika,ale k dr. by sis asi měla zajít dřív než toho 29.5 - pro jistotu aby se to třeba nedostalo do takovýho extrému jako u tetes :unamused:
Břicho už je lepší,občas trochu tvrdne ale podle dr. do 10x denně pokud to neni silný a bolestivý je to normální
16. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
tetes,to je všechno moje vina,víš :frowning2: ,já byla tak vyjukaná z toho docentova super přístupu,že jsem kejvala :grinning: ,to vím,že mi říkal,že budu brát duphaston,říkal,že je to na druhou fázi cyklu,ale nějak jsem nad tím názvem nepřemýšlela,tak jsem kejvla jo jo jo,nepříšlo mi divný,že říká duphaston,pak něco říkal,že když do 4.6 nepříjde MS,že jsem s největší pravděpodobností těhotná a pak že bych brala duphaston i nadále,ale nezaregistrovala jsem,jestli ho brát jen těch 10 dní a vysadit nebo pořád dál až do MS :sunglasses: ,mě vždycky i utrogestan předepisovali jen 1 krabičku a pak jsem musela na gyn.pro další,abych naváala dál
jsem prostě ťululum :sweat_smile: :grinning:
ale děkuji za vaše rady :wink:
16. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Mysky- ten gravimilk, pokud se ho tam dá dost, tak je i chuťově dobrý a dělá mi dobře. No uvidím, jak mi bude dál, kdyby se to už nedalo, tak tam určitě během týdne zajdu a domluvím se, co dál. Dneska jsem zatím zvracela jen to ráno, tak kdyby to vydrželo, bylo by to super.
16. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
ty jo mysky tak snad to bude v po ok....a jsou silny? hele magnesko pomaha ja ho mela taky ale vcas ho vysad :slight_smile:))
pajdi to je fakt ntam muzes dojit na ty kapajdy a hned zase dom
teri nbezavid y pak pojedes dvojmo...hele me uz taky doma hrabe...sice se bojim jestli muzu s takhle malym prckem ale jsem vypsychla M. furt v prdeli a ja bud ctu nebo zehlim :slight_smile:)) nebo cucam na telku
16. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Pajdi:já si taky myslím, že jestli ti je takhle zle a hubneš, že by to teda dr. měla vědět. Nemusí nutně dojít k hospitalizaci, třeba jsou ještě jiné varianty, ale i kdyby....ty máš to tělo už tak slaboučké po té velké nemoci,takže aby ještě ochabovalo, to si prostě podle mě nemůžeš dovolit!!! Tak zbytečně neriskuj.
Mysky:mě tu taky říkali, že 10-15x za den je to normální. Tak uvidíš,co ti dr. řekne.
16. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

evi,no můžu Ti říct, že všechno má své pro a proti, ani jsme si to "neužila".. onozase se člověk asi líp psychicky připraví během toho delšího porodu,já to měla takové celé šokézní.. :sweat_smile: i pro Martina to tak bylo, pakse mu udělalo špatně a mě taky.. a upřímně jsme na Tebe vzpomínala, že nevím jestli bude sourozenec ani po takovém porodu :grinning: ale snad jo..

puzzi, M. je s náma doma, vensamozřejmě může, i já,ale Stelik nee, musíme dodržovat co nejvéíchygienu aby malá něco nechytla a hlavně sem nikdo nesmí.. Ani prarodiče, nikdo. tak zatím posíláme jen fotky..

A fotky přikládám :slight_smile: M. dokonce proti nic neměl, je zlatej, fakt se snaží a na malou je hrozně hodnej.. :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.