• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte,

mili, tak mooc velká gratulace k protokolu :slight_smile: už to bude holka.. já měla s endoškou taky dlouhý, myslím, že se u toho většinou dává...

rio, no tak snad se to brzo vstřebá samo, to je teda děs.. :unamused: a nebolí ho to? to by bylo dost blbý.. jak to že s tím nemlžou sakra nic dělat :frowning2:
23. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Zdary holky, jsem tu až teď, přes den nestíhám. Dneska jsem tu měla kámošku a zítra jedu já k nim (10 km)! Má chlapečka 14M a dnes mi oznámila, že je v 7tt, se má, napoprvé, resp. měsíc před napoprvé (jakože chtěli začít a ona už byla v tom - nechápu no :sweat_smile:). Trochu závidím, ale ne tak jako kdysi při snž číslo jedna, takže jsem dobrá! :grinning:
Tetes, haha, umělá koza, my jednu máme doma, moje ségra jí koupila P. k narozeninám v nějakých ptákovinách, je to takovej měkkej balónek ala koza :grinning: Chceš to půjčit?
Mel, Luky spal a tys už nemohla v půl šestý? To nechápu :sweat_smile: My spíme vždy o 30 minut dýl než Honzík, asi tak cca, pak už je nám ho líto a jdeme pro něj, ale je dobrej, vydrží si tam hrát v postýlce po ránu fakt celkem v pohodě, občas už jako natahuje, tak skoro vstanu, ale zas přestane, tak si zas lehnu :grinning:
Milu, to je mi líto babičky s dialýzou, snad to kurňa zařídí, aby to bylo včas!
Gucci, ty budeš dlouho vědět víc než Barbie, ale ona to nějak zmákne a kdyžtak budeš přítelkyně na telefonu :slight_smile:
Milu, jupí, cysta fuč a hurá na to, dlouhej protokol, tzn. OPU kdy asi? V půlce října?
Rio, aha, takže to vůbec vyoperovat nejde :confounded: No tak snad se to sakra vstřebá...
23. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Ještě jsem vlastně chtěla napsat, že Honzovi roste dvojka nahoře a dneska odpo půl hodiny víceméně prořval včetně nošení atd., slzy, asi tím zubem, chudák, kéž by to bylo k tomuhle zubu vše.
23. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Jedna prosincovka mi poslala wordem knížku o spaní dětí, je to o tom, že každé dítě může prospat noc a správně spát - resp. každé zdravé dítě nad půl roku. A jsou tam i různé spací zlozvyky a jak na to. Např. tohle je dost zajímavé:
10-mesačný Sebastian. Budil sa o 05.00, najneskôr o 05.30 hod. Medzi 8.00-9.00 hod. opäť zaspal a spal asi do 10.00 hod. O 12.00 hod. nasledoval obedný spánok. Večer chodil spať o 19.00 hod. Sebastianov prvý spánok nasledoval veľmi skoro ráno a krátko za ním obedný. Keďže vedel, že doobeda bude môcť dostatočne dlho spať, ráno sa budil tak skoro.
Keďže mama chcela zachovať spánok cez obed o 12.00 hod. – spolu s jeho starším bratom – ostávalo jej len jedno: zabaviť ho doobeda tak, aby bdel čo najdlhšie a nechať ho spať len na obed.
Prvé dni bol Sebastian veľmi umrnčaný a unavený. Trvalo dva týždne, kým spával ráno pravidelne dlhšie.
Tohle byl přesně Honzík, když vstával v těch 5, tak v 7 nejpozději v 8 zase spal. Mel, nevím, jestli by to šlo zkusit u Lukyho, asi když mu ještě není půl roku, tak by dýl vzhůru ráno nevydržel, ale zajímavý, že?
Kdybyste někdo chtěly přeposlat celej ten word, tak mi napište mail.
23. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
cau holky dneska fofry zejtra fofry a v patek mozna konecne kino
dneska opliver na hudebce v zaveru vytuh :slight_smile:) lada byla skvela ...
pak jsme jeli do prace fotit cepicky zvladl i damskou kolekci ..jsem zvedava jak to bude vypdat na webu :slight_smile:))
zitra jdeme delat otisky nohou a rucek
terus jo tak nic diky to by bylo asi fakt prekombinovane ..a ja myslela ze jsou tam levnejsi jeste nez na slovaci
rio ty voe to je fakt vopruz ale ver ji noo...snad ho to aspon neboli
jeeeee parada pichani milu moooc gratul fakt verim tomu ze to vyjde
jee janina uz je pryc jooo?
naky zpravy od pajdy?
puzzi ty jo nezavidis jo ja bych asi zavidela..netesim se na dalsi zkouseni..ale ted jsem rada ze je jeo a chci se mu plne venovat a na dalsiho fakt pockam ...max rozdil tri roky bych chtela
rehos jeee maru je fakt sladka s pejskem
jdu makat ..vic jsem nestihla omluvuju se
23. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Tek, fofruj fofruj, aspoň ty dny utíkaj :wink:
hele, já nepsala, že nezávidím vůbec, jen že nezávidím moc, jen trochu :sweat_smile: Možná trochu víc, ale ne prostě jak dřív, že mě to celou pohltilo, to je teď lepší.
Tak ať ti práce jde od ruky!
23. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Mili tak to je moc fajn.Tak že říjen bude patřit tobě :grinning: :grinning: :grinning:
Rio to není moc dobré ty uzliny, ale snad se to dá časem dokupy. :wink:
Puzzi co je to za knížku???
autor
Pudly: Každé dieta sa vie naučiť spať - Kast-Zahn, Morgenroth
teda ty jsi rychlík
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
jsem to našla to v češtině stojí to kolem 200 to je dobrý asi si objednáme, plus knížku nový měsíc, jsem hrozně zvědavá. včera jsem se koukala na stmívání, je to nádherný film romantický o upírech jsem si tak odpočla fakt jo.
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
...dneska jsem viděla v nákupním centru chlapečka, už chodícího, co měl stejnou vadu nožiček jako Alex, holky jsem z toho úplně hotová, doufám, že Alex na tom není tak špatně, je mi z toho strašně špatně
23. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Bré ranko,
Anippe já věřím, že je Alex v pořádku. :wink: Neboj.
Rio, teda s těma bouličkama, nemůžeš zkusit ještě názor jiného doktora? Takhle je to fakt jen čekání. :angry:
Puzz, můžu zkusit co chci. Můžu ho i celé dopoledne zabavovat, ale obnáší to ho v tom protivenství z chtěného spánku ho nosit a víš co on udělá? Usne mi pak na rameni. :grinning: To už mám vyzkoušený z návštěv v práci či u babičky. Jak můžeš vstávat půl hodiny po Honzíkovi? Luky by hladovým řevem probral půlku baráku. Jo a mimochodem, včera spal Luky dopoledne sotva půl hodiny, odpadl až odpoledne. Takže trochu se to možná bude měnit. Jo a dneska máme poradnu a očkování, tak jsem zvědavá.
24. zář 2009 v 05:40  • Odpověz
Ahoj holky,

Rio, teda s těma bouličkama je mi to líto, chuděrka malej si užije, ale snad to změkne a budou to moct vypunktovat. Držím všechny palce co mám a vyřiď Vojtíškovi, že ho moooc pozdravuje a pusinkuje teta koníkovka Mijunka :slight_smile: .
Puzzi snažilko, tý jo aby si nečubrněla a za chvíli si nám ty nehlásila dvě čáry :grinning: .
Jinak gratulace k dalšímu zubu :slight_smile: .
Tek, čéče ty děláš vjecí..a jakou kolekci jste dělali??? :confused:
Jinak holky Pajda vás všechny moc pozdravuje, má na jazyku nějaké kvasinky, je to prý ze snížené imunity a hormonální změny, takže něco kloktá a mělo by jí to pomoct, tak snad pomůže. Každý den kontrolují stahy a zatím vše ok :dizzy_face: . Takže se holky zatím drží. Jen je jí mooc smutno :frowning2: .
No a já děkuju a uvidíme jak se to bude vyvíjet dál :wink: .
24. zář 2009 v 06:34  • Odpověz
Dobré ráno
Milu moc děkujeme za pozdravy, pusinky jsem předala a Vojtíšek byl celý blažený :dizzy_face:
jsem moc ráda že se u Tebe začíná něco dít a moc se těším na další zprávičky, to by bylo aby to konečně nevyšlo
Pajda fajn, hlavně že se porod oddaluje, jsem si myslela že ji straší zbytečně, nakonec se holky pěkně dopečou, jsem fakt moc ráda
Anippe neboj, Alex bude v pořádku, nevíš přece jestli oni tak tak poctivě cvičili a vyvazovali a jestli to ten chlapeček neměl horší - nebo jsi s nimi mluvila? Alex je šikulka a TY sis dala dost práce, bude to dobrý, určitě :slight_smile: a dík za včerejší knedlíky jsem nečekala že budu mít teplý oběd :dizzy_face: :dizzy_face:
Teri užijte si to s Evčou u campi a moc je pozdravuj a ať nám Evča taky podá nějaké zprávy
Mel ta doktorka je v Brně nejlepší prý a kapacita na tyhle problémy, takže nevím s kým jiným to konzultovat
24. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Rio, aha. Tak to jsem nevěděla. Takže holt nezbývá než čekat, že by se to mohlo vstřebat. :frowning2:
24. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
puzzi a vy za chvili začnete snaženíčko, když už to tady někdo nakousl ?? :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem měla zase zpoždění a už mně omývalo horko :grinning: :grinning: :grinning: Ale, pokud by to bylo, tak hodné jako Edi, tak jo to by šlo
24. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Hlásím první zoubek - ale byl to boj teda než jsem ho našla Vojta mě nechtěl vůbec pusti do pusinky se bránil jako lev :grinning:
24. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Rio, gratuluju k prvnímu zoubku. :wink: Teda Vojtíšek takovej smíšek a neotevře ti pusinku, to jsou teda věci.
No tak jsme doma z poradny, 2. Hexa a 65cm a 7780g.
24. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Mel to víš, on ji otevře jek když sám chce :slight_smile:
blahopřeji k poradně, pěkný kus chlapa to je teda
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Rio, jo to teda je, no snad už se mu růst tý váhy zastaví po zelenince.
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Rio, gratulace k prvnímu zoubku :dizzy_face: .
Mel, teda Lukýno je chlapák :slight_smile: :wink: .
24. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
rio:tak zcela vyjímečně jsem hlasovala a dala Vojtíškovi desítku. :wink:
milo:hurááá, ˇbože já se tak těším na ty tvoje // a ta cesta už se k nim krátí... :dizzy_face:
rio: s tou bouličkou je to na hovno,ale V. to zvládne..
puzzi:no jsou chvíle,kdy bych vyzkoušela opravdu lecos,takže to s tou umělou kozou ještě zvážím :grinning: Jsi blázen teď závidět těhotenství :sweat_smile:
Puzzi:tu knížku mám taky ve wordu,ale v češtině. :wink: ale zatím nic takového zkoušet nemusíííím, dneska Kačenka spala od 19,30 do 5,45 hod!!! jídlo a až do 7,45 hod a teď spinkají oba už asi půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale kdyby jste je viděly, oni daleko lépe přes den spí,když mají plenku přes obličej,tak jsou oba jak mumie :grinning:
Tek, tu yamahu závidím, už se taky těším s dvojkama na cvíčo od tří měsíců...
Pajde jsem psala, tak odepisovala, že zrovna měla činnost dělohy 130,ale že se drží...
Anippe:já myslela, že tím cvičením se to vyléčilo nebo alespoň zlepšilo, že to nebude mít žádné následky?
rio,gratulace k prvnímu zoubku.
melno to je Lukášek pořádný kus chlapa. :slight_smile: Snad nebude po Hexe žádná ošklidvá reakce.
24. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
tetes díky vážím si toho, jsem se trochu bála sem dávat odkaz na tu fotku ale vy jste všechny kámošky, že jo? na jiný diskuze bych to nedávala - no ale stejně má málo bodů tak plinečky asi nebudou - to je výhra víš :slight_smile:
já dávám taky Vojtovi plinku přes obliček, on potřebuje pořád něco ňuchat u obličeje když usíná a někdy se tak zabalí do deky že není vůbec vidět :grinning:
24. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Rio, já taky dala hlas, neboj. :wink:
Tetes, teda ty jsi dala Kačence makovej odvar?
24. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Čau holky, Honzík se vzbudil na mlíko už o půlnoci, takže metoda vzbudit ho o hodinu dřív než ve dvě a dát mu mlíko ve spánku, tzn. v jednu hodinu nevyšla :sweat_smile: Neva, zkusíme to jindy. Ale noc super, pak spal Honzík až do šesti, mlíko a vzbudil se až v 7,15, já pro něj šla v 7,45, fakt dobrý! Teď spí až od půl jedenáctý, jsem si to tak nějak vymyslela, že ho budu dávat dopo spát v půl jedenáctý a odpo třeba v půl třetí až ve tři, jsem se dočetla v tý knížce o spaní, že je důležitá pravidelnost, že pak děti líp spí.
Anippe, neboj, to nevíš, jak moc měl ten kluk v NC tu vadu nožiček, vždyť chodíte na rehábky a Alexe chválí, uvidíš, že bude chodit úplně normálně.
Mel, Honzík už delší dobu se hlady ráno nebudí, hlavně skoro každej den má mlíko v 5-6, takže v 7 se probudí normálně probuzením a ne hlady. Dřív byl v postýlce ok třeba čtvrt hodiny, pak jak nás viděl, tak muselo bejt okamžitě mlíko, ale teď už mu ani pak po sedmý mlíko nedám, třeba dnes v 6 mlíko, ještě spal a pak až v devět sváča. Neboj, taky se dočkáš, v Lukyho věku by se Honzík uřval, kdyby nebylo okamžitě střelhbitě mlíko :sweat_smile:
No jasně, Luky je ještě malej na ty spánkový pokusy, ale tak to byl jen tip, co se dá zkoušet s půlročníma dětma, jak jim pomoct upravit si spánek k jejich i k naší spokojenosti.
Milu, abych nečubrněla na //? ¨Kéž bychom obě čubrněly, co? Tak ale ty pravděpodobně budeš, ty máš na to metody, ale víš jak, my se snažíme zastaralou domácí metodou a úspěšnost na ho.no :sweat_smile: :grinning:
Pudly, vidíš u mýho jména Puzzi, 1d, snž? Hádej, co to znamená? :grinning:
To je super, že se malý Pajdulačky drží v břiše :slight_smile:
Tetes, no jasný, ty tu knížku určitě zatím nepotřebuješ a nejen proto, že jsou dvojky malý, fakt super KAčka do rána :slight_smile: Míša po 3hod.? Ale já si na Honzíkovo spaní taky nemůžu nějak moc stěžovat, si myslim, že na jeho věk mírně nadprůměr.
Rio, jsem taky dala Vojtíkovi 10 bodů, jasan, mezi kámoškama v pohodě, to mi neva, kdyžs to sem dala :wink:
24. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
jéééé holky díky za bodíky jste zlatíčka, jsem to říkala Vojtíškovi že ho hodnotíte za 10 a všem posílá pusinky :dizzy_face:
puzzi jsi teda borka, já jsem si taky říkala že se chci snažit až bude Vojtovi tak 10 měsíců ale teda nevím jestli nepočkáme radši aspoň až mu bude rok
24. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Rio já jsem vám dala samozřejmě taky 10 hlasů :wink:. Když jde holky o vás, tak mi tohle nevadí :wink: .
Puzzi, možná ta zastaralá metoda je někdy zdlouhavější, ale víš, že to jde. Pokud máš jen 3.pokusy IVF a víš, že přirozeně to nepůjde když se IVF nezadaří, tak jsi v pé*deli :wink: .
24. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Milu, nojo, já vím s tou zastaralou metodou :unamused: Ono je to stejně šumák jakou metodou, hlavně že sakra aby byly ty //, ne?
24. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Přesně tak :wink: .
24. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
jasně aby to vyšlo a Mili vyjde to, prostě musí :dizzy_face: :wink:
nám to taky nešlo a podle gynekologa ani nepůjde, máme sice 3 mrazáčky ale pokud by ani to nevyšlo, bojím se docela dalšího kola když si vzpomenu na všechny problémy které jsem s tím měla...no budeme to zkoušet nejdřív sami, i zázraky se dějí - třeba Pajda že jo
24. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.