• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
JJ Pajda je velkej zázrak, ale sami víte, že další neúspěšné snažení vás tolik nerozhodí, když jedno mimi máte. Takže si myslím, že to člověk až tak neprožívá a psychicky se na to neváže tak jako když mimi není. Taky s mimi, není tolik času, aby se člověk na to nějak upínal.
24. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Mili to máš asi pravdu, já zatím nevím jak budu prožívat snažení o druhé
24. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Milu, v tom máš naprostou pravdu. Snažení o 2.dítě už je něco úplně jinýho. Už mi to asi tak nebude vadit, když to nepůjde. A těch zázraků jako třeba Pajda vidím kolem sebe dost. Samozřejmě mě to sralo, když mi je při snažení dávali za příklad.
Milu, musí to vyjít, už jsi čekala dost dlouho.. :wink:
Rio, ta boulička je teda blbá, snad se o rychle vstřebá, on to Vojtík zvládne, teď se zubem je to už velkej kluk :wink:
Mel, Luky je teda chlapák, teď po zelenince už tolik nepřibere a začne se hýbat.....
Martíkovi už jsem našla 3.klíště! :unamused: chodíme na deku každý den a samozřejmě občas leze i po trávě, tomu asi nezabráním, dnes ho pořádně nastříkám OFFem pro děti.
24. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Marti, teda ty klíšťata není nic dobrého. Ale zase drž dítě přikurtované na dece, u Martínka jak jsem viděla na srazu je to věc nemožná. :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak Vojtíšek se začal plazit, sice mu to jde pomaličku a vždycky kousek ale plazí se, super :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky.... jasně cvičení A. pomohlo a pomáhá jistě dál, ale pořád nejsou nožky jak by měli být a ono se to má tendenci vracet a já to na něm i vidím, nožky pořád stáčí do polohy jak je měl v bříšku a tím se šlacha může zase zkrátit.Nevím jak bude vypadat jeho chůze, bojím se toho a tak když jsem viděla toho chlapečka, tak to na mě strašně padlo.

Já teda na druhé vůbec nemyslím, mám co dělat aby byl Alex spokojenej a taky si "užívám" normálního života, je bezva mít sex jen pro radost a gyndaře vidět jednou za rok :grinning:
Na druhou stranu s váma tady moc nesouhlasím, myslím, že i při druhém marném snažení tomu člověk dost propadne, podle mě jde spíš o povahu. Ale znám bohužel několik lidiček co mají nebo měli problém právě u druhého a teda psychika pěkně v háji i když doma jedno dítě mají.

Alex se má reakci na jídlo, nějak nevím na co by to mohlo být, jen mi napadá merunkový nápoj od Hipp,ten máme nový a jinak co jedl tak měl už dřív, vysadím a uvidím, na štěstí ho ta vyrážka nesvědí.
24. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Anippe, já myslela, že se to chůzí všechno pak ještě "dolepší" a ono ne? Chuděra Alex s vyrážkou. :pensive:
24. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
zdár ženy

hlásím, že žiju, ale totálně nestíhám...padám už z toho na hubu, jsem unavená jak svina, dneska jedu ještě k dr. po práci na EKG apod.....jediné pozitivum, že máme zkolaudovaný byt, takže ted už fakt jen čekáme na klíče, tak mám radost

jo a dnes začínám 7 měsíc, třetí trimestr :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Gucci paráda, klíče a huráá na stěhování :slight_smile: .
Jo a gratulace k 3. trimestru :slight_smile: .Tý jo, to to letí :slight_smile: .
Ani, já nemyslela, že je to při druhém snažení úplně lehké a v případě, že to nepůjde, že ti to bude jedno, ale tak, že prostě víš, že už doma jedno dítko máš a to je strašně moc. Já třeba nemám žádné a jít do snažení s tím, že už máš "jen" 2.IVF a když to nevyjde, tak pak už nic, je strašně deprimující ...ale nechci v žádném případě snižovat nějak pokusy o druhé mimi, to vůbec ne, chápu, že pokaždé když to nejde, tak je to blbý.
24. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Gucci blahopřeji ke kolaudaci a taky ke 3 trimestru, než se nadějeme máme tu další miminka, už se moc těším :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tu
rano jsem byla na stopickach tj oliver otiskaval nohy a ruce na hlinene kachle myslim ze to bude fajn..
pak jsem se vtirla ke campi ..myslela jsem ze to nestihnu bylo to vlakem a porad naky vyluky..ale stihla jsem to a videla jsem krasnou madlenku moc ji to slusi ale strasne ji trapi to brisko chudera..aldunka moc sikovna uz preruckovava v pokleku
jeee rio super prvni zub a prvni plazeni to je dneska ale uspesny den
jee pajda super...ja si taky zrovna rikala ze se krasne holky dopecou
ja si taky nemyslim ze budu klidna az budu druhy chtit a nepujde to ...myslim ze je to stejny jako u druhyho
milu ted je to proste na dobre ceste a verim tomu ze budes tehule
annip ja vubec nevim jak vypada ta vada alexe ale neboj ty jsi fakt strasne dusledna a verim tomu ze alex bude behat krasne
cau gucciku super gratuluju
24. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Teksas jak to děláš že sem vlítneš, stihneš reagovat a všechny, no jsi teda super :wink: a paráda že jsi to ke campi stihla a Madlenku bych taky ráda viděla, mohla by Evča hodit aktuální fotku aspoň
24. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Čau holky, odpo u kámošky super, dneska byl Honzík nějak dobře naladěn, tak jsme si to užili. Kámošky kluk má ten hrací stoleček a Honzíka to hrozně baví, nevim, jestli ho nekoupíme někdy už teď, třeba pak za dva měsíce o narozeninách už bude chodit víc a nebude tolik postávat, ještě to promyslím.
Milu, to je určitě pravda, že snažení o první a snažení o druhý se nedá úplně srovnávat, pro mě je to teď o hodně snazší, vrtá mi to a zamrzí, když to nevyjde, ale oproti tomu prvnímu snažení lepší, uznávám. Zatím, jak se budu cítit případně za půl roku, nevím. Jojo, Milu, jak píšeš dál, už jedno dítě mám a kdyby už druhý nemohlo být, smířím se s tím, sice budu smutná, ale smířím se, to je velkej rozdíl. Za chvíli prostě musíš bejt těhule a tyhle debilní pocity prvního snažení už budou u všech pasé, musíme tomu věřit!
Rio, Vojtík je šikula s plazením!
Gucci, super s kolaudací a 3. trimestr :slight_smile:
Tek, tak sis užila obě holky :slight_smile: Chudák MAdlenka, co na to vlastně doktorka?
24. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojte, taky jen v rychlosti..

gucci gratuluju ke kolaudačce a ke 3. trimestru - super :slight_smile:

holky a co ta Pajdule?

co má Majda s bříškem ? :confused: :astonished: já naposledy četla, že jí bylo blbě po příkrmu.. ale že je to nějaké dlouhodobé nevím..

milu, jak se cítíš? :slight_smile:

rio, teda vojtík super :slight_smile:

tek a kde jste to otiskovali do kachlí? :astonished: dá se to pak nějak zarámovat?

Stelinka pase už s oběma rukama před sebou jak šahá po hračkách, jenže pak vždycky skončí s hlavou zarytou v dece.. já z toho mám blbý pocit, nevím jestli by ji neměla už držet jako furt.. už se skoro někdy staví i na zadní :slight_smile: a když leží tak furt dělá mosty a když ji mám položenou naproti sobě v pololehu, tak se zatne na břiše a skoro se posadí. Jen tu hlavu kdyby držela.. ale možná je to normální..
Jo a taky mě všichni tady blbnete se zubama že se každou hodinu Stelince dívám, jesti nemá zub :grinning: :grinning: :grinning: asi dementním :grinning:
24. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
kay se zubama máš čas, mají růst kolem půl rou - někomu dřív jak vidíš na Marti a mal ale někomu pozděj :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Kay, Honzík pásl vždycky hůř, až bůhví kdy a asi ne předpisově a vidíš, že teď leze atd., já myslim, že stelinka v pohodě :wink:
24. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
no dneska je to rio narocne boli me uz docela hlava a olous mel ted teplotu takze jsem mu dala nurofen chudatkovi ...a zitra ma plavco
no ma to porad z tech prikrmu majdalenka...
kay otiskovali jsme v jednom centru za prahou a asi urco se to da zaramovat ale je to cca 5mm silna hlinena kachle ..a myslim ze neni tezky to vyrobit jako zvladla bych to ale sehnat pec nooo
ale myslim ze to bude moc hezky ..mame rucicky nozicky (to nejspis pro babky) a pak pro nas ruku a nohu :slight_smile:))
kay se zubama pockej neni to zadan vyhra
a sikula jse vrti :.-))) a neboj ona to vypracuje asi odpociva
24. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
rio, no jo já vím, když tady všichni hlásí teď zuby, tak mi to nedá a furt koukám, ale vím, že je to nereálné a nespěchám na to.. :slight_smile:

puzzi ani nevíš jak jsi mě potěšila :dizzy_face: je pravda že jinde hlavu docela udrží ( při tygříkovi, když ji mám normálně "na sedačku" na sobě apod.) ale na té dece jí to moc nejde, ale je to asi i tím, že se prostě rozplácne :slight_smile:

tek, to může být fakt pěkný.. no pec bys asi nesehnala, jedině pak nějakou rychlotvrdnoucí směs, ale to by zas nebylo ono.. prosím Tě jak se Ti ten Olik budí v noci? Stelinka spávala krásně tak do 4 měsíců celou noc.. a tE%d se budí i na kojení i v noci, včera už ve dvě.. a v deset vešer na dudel.. :frowning2: to mi nikdy nedělala.. :frowning2:
24. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Tek, ty otisky super, za pár let nebudete věřit, že měl oli tak malinkou nožičku :slight_smile:
Kay, já si čím dál víc myslim, že ty pohyby a pokroky dětí jsou víc otázkou motivace a povahy než schopností. Třeba si chce Stelík začuchat voňavé deky, co ty víš :wink: Když jsem byla u Tek, tak jsem viděla Olíkovo hrazdičku, mají jí půjčenou od Campi, má na bocích takový točítka a Oli se prý díky tomu začal otáčet. A o tom to je - motivace! Když je nějaký dítě zvědavý a zajímá ho vše kolem, tak si myslim, že prostěpase líp a dýl, než když nějaký dítě rádo odpočívá nebo když jako Honzík dřív nesnáší pobyt na břichu. Možná je to taková moje alibistická teorie a je to blbost, ale ono je to tak i u dospělých, že každej má lepší něco jinýho i dle toho, co koho baví a tak.
24. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
kay no oliver zacal taky nejak 3+2 nebo 3tydny .....a budil se jednou v noci na kojo ..pak se to zhorsilo a bylo to treba kazdou hodinu ..pak to zas protahl na dve hodky..pak zase na dve kojo a ...ted vikend hruzaaa a ted zase jen dvakrat plus v 1vecer..to jeste ani nespim..pak treba v pul druhy a pak okolo 6
puzzi no to urcite nebudem jestli bude mipo tatinkovi 48 :grinning: :grinning: :grinning:
ale oliver to taky nesnasel byt na brichu ..a pak prave ho zaujala tato hrazdicka :slight_smile:))
24. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Tek, 48? Ty voe :confused: :sweat_smile: :grinning: P. má nohu 46 a má megavelkou!
Sousedky chlapeček taky spal do 4M celou noc a pak se začal budit a jednu dobu sousedka kojila po 2 hod., cca od roka prospí malej celou noc.
24. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
vsem tehulim tohle velmi doporucuju perfektni knizka :slight_smile:))
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=386175
no vidis tak to nema oproti M. ji ma megamalou :slight_smile:))
24. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
puzzi, no myslím že máš pravdu.. hrazdičku s točítkama na bokách máme taky, boky nejsou problém, začla se na ně překulovat docela v pohodě i bez hrazdičky. Ale je pravdda že dýl vydrží když jsem s ní a něco jí ukazuju než když třeba odběhnu na záchod napít se a pod tak je hned hlava dooole :slight_smile:o voňavé dece bych nemluvila :sweat_smile: a nejvíc to vydrží, když venku kouká na bertíka jak běhá za balonem a zpátky.. to se řehtá na celé kolo a víská a furt kouká.. to je fakt.. takže se nebudu dělat takové nervy z pasení na dece.. až bude sedět, nikdo to nepozná.. :slight_smile:

tek, hm, tak zatím to máme pdoobně, doufám, že se to nezhorší jak Olikovi.. Teď před chvilkou byl M. nahodit dudel.. to se nikd před tím nedělo.. vždycky usla a vytuhla a jak jsme šla spát dudel jsme oddělala a ani po nočním kojo ho většinou nepotřebuje.. ale teď.. a doktorka Ti třeb ana to nic neřekla? čím to může být?

to jsme se chtěla zeptat těch co dávají třeba čaj.. jak to jako rychle zvládnete uvařit a schladit čaj, když se dítko dkoro probudí a mrčí nebo řve hlady..? jak to jako děláte? :sweat_smile: ne že bych chtěla už čajovat, jen mi to nejde na mozek.. i s nutrilonem.. jak se to jako dělá?
24. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
tek já čerpám z kojeni.net.. :slight_smile: zadarmo a se super přístupem.. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
ne proste se nejak vyvijej nooo ..ja pricitam ty horsi noci zubum mnooo
jinak fakt nevim
kay zkuks nedat caj ale je vodu....oliver treba caj plive a tim se jeste vic probudi....a ma to tak asi vic ditek..zkus jen vodu ta newni ani alergenni ..a nech ji na pokojovou teplotu
24. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahaaa a ty tam i pises?
24. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
tek ale ještě nemá zuby ne? ne nepíšu, zatím jsme si vždycky vystačila s odpověďma co tam už jsou.. ale moc se mi líbí jak je ta ženská fajn a jak se tomu věnuje.
no já zatím ještě zvládám kojit, ikdyž poslední dobou mám pocit, že mlíko nějak dochází, ale snad to bude zase přechodný.. vodu jsme zkusila jednou, ale tu plivala.. :frowning2: noci jsou zatím těžké, ale ještě to není asi to ńejhorší.. zatím vstává kole, té druhé a pak kolem páté.. to už moc nechce spát, ale většinou ještě zabere.. jenžze pak M. vstává v půl sedmé a vzbudí nás on i pes jaklítá.. ale asi by s. ještě spala nebýt toho.. :frowning2: ikdyž možná si to jen namlouvám..
24. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo ja to tam taky cetla
ja mela stejnej pocit v tomhle obdobi a jeste oliver zkratil piti takze to mi umocnilo obavu..ale je profik a tim jak sjem pak kojila vikend po 2 hod. tak jsem se zase rozkojila..tak jestli plivala vodu tak asi bude i caj :slight_smile:)
to spi dobre :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
no zatím si nestěžuju :slight_smile: ikdy třeba teď už se 3x mrňala v chůvičce od 19h co šla spát.. a to se nikdy nedělo.. jsme chtěla jít se švagrovou do kina, že večer můžu, ale už si tím nejsem tak jistá.. tak nikam nepůjdu :frowning2: přes den taky kojím po 2 hodinách někdy i po hodině a půl..
24. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
puzzi, tak doufám, že to rok jistí :grinning:, ikdyž mi všichni říkali že tak od půl roku.. ale třeba je to zase jen nějaké období..
24. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.