• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
fakt joo? hele zkus ji to prodlouzit ..myslim nenasilne..ja mu taky davam kdyz si myslim ze chce ale zase tak casto to je mazec..
a tak odstrikej na vecer a M. ji da neee???
jdu spat dobrou
24. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
no přes den mi to nevadí.. já bych asi nic neodstříkala.. odsávačka na mě nefunguje, aspoň ta co jsme si koupila (skončila u švagrové) a ručně to neumím.. :unamused: a přes den kojíš míň často? no já totiž ji dám napít, ona pak po cca 2 hodinách chce jít spát a já mám strach aby s emi za 1é min, nebudila hlady, tak ji před tím spánkem nakojím a ono to tak nějak prostě vychází.. ale přes den mi to fakt neva.. dobrou snad prospanou noc.. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Kay, víš co já zjišťuju s postupujícím časem? Jak je honzík starší,tím míň řeším, jestli to a to dělá dobře, nevim, jestli to tak funguje u každýho, ale možná..., prostě za půl roku už to třeba tak řešit nebudeš, páč zjistíš, že stelinka je šikovná a už se toho tolik naučila a získáš i určitou jistotu, že se naučí i to další, u mě to tak funguje. Jsem zvědavá na druhý dítě, jestli to třeba už nebudu prožívat od začátku, jakože nepase, hm, tak nepase, však on časem popase :grinning: Uvidíme :sweat_smile:
Honzík byl dudlíkáč od narození, ale myslim, že většina pidi mimin potřebuje hodně spánku, tzn. spí celkem ok a pak holt jak jsou mírně starší a mají vjemy, tak se to někdy mírně po... Nebo zuby nebo cokoli...
Čaj udělám večer a dáváme ho honzíkovi v pokojové teplotě, takže ztráta času nula. Mlíko - koupili jsme si obyč mikrovlnku do ložnice nad postele, v noci se honzík vzbudí, zapnu mikro na 30 sekund, flaška z vodou v mikro připravená z večera. Na mlíko máme zásobníček, takže já vyndám flašku z mikro, P. nasype mlíko, ztráta času celkem max. minuta.
Kay, H. se budí podobně, ve dvě, v pět a pak ještě usne do 6:30-7 cca. A přijde mi to jako celkem ok, na malý dítě super :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
puzzi, no asi to budu mít podobně jako Ty, jen ale ještě nejsem v té fázi, že už umí to a ono :grinning: ale zatím je pro mě nejdůležitější to pasení.. až bude sedět, asi to taky nebudu řešit :grinning: no tak čaj ok, to asi zvládnu, pokud stačí pokojová teplota, tak není co řešit, s tím mlíkem to bude horší, mikro máme v kuchyni v přízemí a další asi pořizovat nebudeme.. ale seběhnout schody asi není tak hrozný.. ikdyž když bych vydržela kojit, tak snad vystačím s čajem.. holky díky že jste mě tak rozebraly, já už si s tím zase asi zbytečně lámala hlavu.. :slight_smile: jste zlaté.

a tEď bych ais měla jít spát, ale budu čumět ještě na manželky, zítra snad není brigádník, tak bude snad spánek aspoň do těch 7. 8h.. no uvidíme, jak to dopadne. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
24. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
hm, tak Stelik s ebudí už asi po 4... vypadá t na kojení ještě dnes.. to bylo naposledy tak ve dvou měsících :frowning2:
24. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Bré ranko,
tak dneska to Luky dotáhl k dokonalosti - budíček ve čtvrt na pět. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zejtra s takovouhle v autě chcípnu. S otáčením - Luky by se tak rád otočil na pupek, ale ta prdel je tááááááák těžká. :grinning:
25. zář 2009 v 05:12  • Odpověz
Dobré ráno holky.

Tak já teda psát nemůžu, že mě kvůli koju nebo hladíku budí dítě, ale zato statně vstávám mezi 2-3 každé ráno.
Pže mě naši bláznivý psi prostě nenechají vyspat, většinou je to kvůli Meggie, ale třeba dneska si Monty usmyslel, že ve 3. hodiny jen ten nejlepší čas na snídani :grinning: .
Jo jinak na mě asi něco leze, celou noc mě bolelo neskutečně v krku, takže se musím přes vékend vymarodit.
:confounded:
25. zář 2009 v 06:26  • Odpověz
mel, trochu mu pomáhej, dr. mi ukazovala, že se může pomoci, ale důležité je, že se musí pomáhat tak, že ho jakoby prochu přetočíš v místě nad bokem, ne za nohu či ramínko.
25. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
kay pres den ca po 3hod
jeee to te pobavil Cyrilek :slight_smile:)) od ..... to vlatne nemuzu napsat hezky papka prdelka :slight_smile:)
mel a na boky se otaci? a zveda nohy?
kecas fakt jo ..teda to jsou ale parchanti :slight_smile: milu nestras s nemoci
my jedem na plavco takze jdu zabalit sakypaky a mazem a pak do mesta musim koupit darek segre
25. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
bréééééééééé rááánko

tak hlásím, že jsem po včerejší prohlídce na interně u dr. způsobilá k porodu :grinning:

Mili: a nespala si u otevřeného okna? nebo tě někde ofouklo, o víku má být hezky, tak se z toho snad dostaneš :wink:
25. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
jinak pG mi dneska odfičel do USA, tak snad nám doveze nějaké dáješky :sunglasses:
25. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
ahojte,

tak Stelouch se nakonec nevzbudila, od dvou do tří jsme ji umlčovala dudlem a ve tři nakojila, pak se jí nějak nechtělo moc spát, takže do cca 4h pokřikovala, a v půl sedmé budíček.. jsme nějaká unavená či co :grinning:

tek, no tak přes den to máte v poho.. Cyrilka znáš nebo co? :slight_smile: hezký plavčo.. a ségra má narozky?

marti, já jí taky pomáhám, ale jakoby za zadek.. resp. ji tak jen popostrkuju.. jí dělá ale problém spíš ta horní půlka, zadek má jak pírko :slight_smile: už se na břichu i snažila stavět na zadních.. mám obavy, že ta bude běhat dřív než bude držet pořádně hlavu :grinning: ale nedovedu si to moc představit :grinning:

milu dávej bacha, ať se Ti pak s miminkama nebudí i miminko dospělácké.. :grinning: snad to bolení vkrku nic nebude..
25. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Píše Pajda :¨

Ahojky, já se asi za chvíli zblázním. Jsme tu na pokoji 4, z toho 2 děsné pipin!.Pár dní jsem to dávala, ale teď fakt šílím.Furt si na něco stěžujou, melou 100x to samé furt dokola, jsou nejchytřejší na světě a když něco řeknu, tak jsem za debila a třešnička byla ráno, když jsem si dovolila být v koupelně o 4 minuty dýl, než ta jedna řekla. Seřvala mě a už to tu 2h probírá, co jsem udělala! Pomoc!

Chuděra Pajda, to je hrozný :confounded: .
25. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
kay ale Stelinka má na plazení spoustu času - nebo s čím ji pomáháš? ona si na to přijde sama, i na přetáčená neboj, je lepší když si s tím dá práci a čas, mě teda rehabka pořád říká že je dobře, že Vojta nespěchá, že je potřeba zapojovat svaly postupně
25. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
ježiši chudák Pajda :frowning2:
25. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Teda chuděra Pajdula, bych tu ženskou poslala do prdele a řekla jim ať zklapnou.
25. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
No jenže znáte Pajdu jaká je ona hodná... :frowning2: .

Jo holky, tak ta moje švagrová...já jí ani nezávidím to těhu. Ona je na tom nějak hodně zle psychicky už delší dobu, měla být snad i v tom stacionáři 2 měsíce, ale nešla tam. No a minulý týden se zhroutila, měla depku a museli jí odvézt na psychinu a do toho stacionáře stejně nakonec musí chodit :frowning2: . Je asi v 3-4 týdnu a Martin ( brácha H.) už to vytroubil celému světu, že je Gabča těhu..Pak jí naplánoval, že až to porodí, že bude na mateřské on a ona prý pošupajdí do práce :astonished: . Tohle jí nezávidím, měla bych strach, že to nějak ublíží mimču, pže jí prý budou muset možná dávat antidepresiva, aby si neublížila.... :frowning2:
25. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Jinak Pajda ještě psala, že má ráno každá na koupelnu přesně 15 minut, pže pak je vizita a že to prostě jinak nejde. Že ty ženský tam pořád krafou až třeba do půl 1 a že si nemůže ani přes den zdřímnout :frowning2: . Televizi, že si taky pouštět nemůže, pže jí stejně neslyší a hlavně se za ní platí..
Jinak píše, že nás má moc ráda a že teď brečí jak želva... :frowning2: :cry:

Mě její tak líto a to tam může jen na hodinu a půl manžel :unamused: .
25. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ježiš chudák Pajda, to je jak vězení, to je teda síla 4 na pokoji a takhle na ho.no, snad ty největší pipky brzo porodí.
Milu, ta tvoje švagrová to je taky smutný, ten brácha H. je jinak v pohodě, nebo si hraje na hlavu rodiny až moc?
Kay, Stelík bude běhat a hlava jí bude padat na hruď, já padnu, to je představa :grinning:
Mel, dospala ses aspoň pak s Lukym později? To je síla v půl pátý budíček...
Gucci, to je fajn, že jsi způsobilá, takže rodit můžeš, to je dobrá zpráva, páč jinak by to bylo blbý, malá Gučíková už se ti asi nevstřebá :grinning:
25. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Panebože, tohle není zdravotnictví ale vězení. To snad ani není možné. Nemocnice je hrozný zařízení,ale tohle mi přijde jako extrém. Kéž by se kvůli Pajdě nějak šoupnul čas. A to tam nemá ani ten net. Chudák holka.
Ale u nás v nemocnici ty co se jim zkracoval čípek pouštěly po ukončeném 34.tt domů, tak snad pustí i Pavlínu. Tohle si fakt vůbec nedokážu představit. :frowning2:
25. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Puzzi, jsou tam všechny se stejnou diagnózou a s přibližně stejným datem porodu, takže nehrozí, že by ty dvě kačeny odešly :confounded: .
Gucci, no jo vidíš, jsem blbá, gratulace k tomu, že můžeš rodit :grinning: , hele co kdyby ti řekli, že nejsi způsobilá??? :sweat_smile:
Puzzi, manžův brácha je vymaštěnej debil, on je stráášně hloupej a nechápu jak s ním může být, ona je hezká a chytrá, ale bohužel taková ta, mouchy snězte si mě..Takže věřím, že ta psychika je hodně narušená i díky němu. On pořád mluví v jednotném čísle...nikdy neřekne MY!
25. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
No Tetes nemyslím si, že pokud bude po 34. týdnu, že jí pustí domů...co tak psala, tak tam bude muset být až do porodu :frowning2: .
25. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
teda puzzi, přesně takovou představu jsem měla :grinning:

rio, no pomáhám jí trochu s tím přetáčením na bříško.. on už ví jak na to, ale ještě nemá tolik síly, tak jí občas trochu pomůže se přetočit, aby znala ten pohyb, ale když jí t nejde, tak ji nenutím. Jenže poslední dobou je její největší zábava ležet na boku s hlavou zabořenou v dece a strašně řve, protože se nemůže přetočit :rolling_eyes: tak ji přetočím, ona se chvíli pase a pak to s končí s tou hlavou v dece a ruce jak partyzán.. tak jí dám na záda a ona se přetočí na bok atd atd furt dokola :grinning: hrazdička už ji moc na zádech nebere..

teda chuděra pajda.. ono by stačilo kdyby snad porodila asˇpoň jedna z těch kravek.. škoda že tam nemá aspoň pc s netem.. ale to asi tam není.. myslím, že ani v Brně to není.. a být několik týdnů na pokoji se 4 ženskýma teda žádná slast i bez pipin.. :frowning2: ach jo.. ale hlavně ať jsou pajdulky v pořádku..

milu, teda ten Tvůj švagr mi dost připomíná mýho bratra.. on je teď na mateřské, protože měl v práci problémy, ale Dana ještě nenastoupila do školy a tak je stejně všechno na ní.. akorát ho všichni plácají po zádech jak je dobrej, že je na mateřský.. :angry: snad se švagrovce udělá líp.. někdy fakt není co závidět.. :frowning2:
25. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
jo a ještě musím říct, že Stelouch šla spát v devět (teď ráno), Martin se o ni postaral, já byla mrtvá, a spaly jsme do půl 11h. a to všechno bez mlíka od půl sedmé.. :sweat_smile:

holky tak prý schválili ten balíček bez snížení porodného a rodičáku.
25. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Mílo, takže máš vlastně švagra blba co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kay, no to jsou zlatíčka, takže snížení platů státním zaměstnancům prošlo? Jdu na to kouknout, protože to se týká i mého chotě.
25. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Jsem teď Pajdulce vnukla nápad zda nemá MP3, prý nemá ale je to dobrý nápad. Předpokládám, že ji má tudíž doma a může ji to přinést H. :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Milu, no to si myslim, že je švagrová na prášky ze švagra, tyjo, to je debil, to fakt vůbec není výhra čekat s takovým dítě :confounded: To, že chce být na mateřský, myslíš, že tím dává najevo, že ta jeho by to nezvládla? :frowning2:
Kay, tvůj brácha taky dáreček, jo? :-/ No vida, Stelouch si protahuje denní intervaly mlíka, když je unavená :wink:
To snižování porodnýho atd. moc nekomentuju, nějak nevim, co si o tom myslet, ale kupodivu mi jsou nesympatický ženský, co z toho dělaj třetí světovou válku, jak vyžijou s dětma a nižší mateřskou atd. Jako kdyby stát měl povinnost živit naše děti :confused: na druhou stranu poslanci schvalujou občas fakt ko-otiny a bez jiných opatření to třeba blbý je a platíme sociální atd., prostě nevim, co si o tom myslet :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Puzz, taky nevím co si o tom myslet, ale v případě, že by snížili rodičák a zároveň sníží mýmu chlapovi výplatu, pak zase ještě navýší DPH, tak to třeba zrovna v naší domácnosti je docela dost peněz. I když samozřejmě neživořili by jsme, ale prostě je to znát.
25. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Já netvrdím, že to někomu prospěje, ale prostě stát je zadluženej a nemá z čeho dávat. A dokonalý to nikdy nebude a politici nikdy nebudou dělat dokonalý zákony... Já to snad radši už ani moc neřeším.
25. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.