• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzz, jo to máš pravdu, stát je zadluženej a s tím se musí něco dělat. To souhlasím a doma holt člověk musí šetřit jen a jen na sobě, dítěti těžko nekoupím oblečení když ze všeho vyroste a nebo mu nedám najíst.
25. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, já taky mám názor, že naše republika je v pr*eli a je potřeba se ten jeden rok víc uskrovnit, nikde nikdo neříká, že tohle snížení je na víc let. Chápu, že pro některé rodiny to je pak záhul, když to takhle sníží. Ale ruku na srdce, kolikrát kupujeme něco, co ani nepotřebujeme,ale prostě se nám to líbí :wink: .
Tak já se pomalu loučím, konečně víkend a volnooooooooooo, hurááááááááááááá :grinning: .
25. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Milu, jojo, matky zoufaj nad tisícovkou méně a současně např. kouří a za cigára daj x Kč atd. atd.
25. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
No já jsem teda ráda za to jak to schválili, protože my třeba nekouříme, nekupujeme nic moc zbytečného a za těch 800 co by nám vzali koupíme plinky na měsíc a něco nebo Nutrilon na 2 týdny, počítáme fakt teď každou korunu a prostě těch 800 je pro nás dost, tak asi tak
25. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Rio, jo to věřím. U Tebe vím, že počítáte každou korunu, takže i 800 je pak v rozpočtu znát hodně. Nás by ta tisícka dolů na mém rodičáku nijak nezničila, ale pak snížení platu P. to už pak je další možná i více jak tisícka. . . Takže asi zase tak. A nekouříme, nepijeme.
25. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mel, ale to se týká ústavních činitelů a né statních zaměstnanců. A na statistickém úřadě přeci nejsou ústavní činitelé,né? Nebo jsem to nějak špatně pochopila?
NO,Puzzi vzhledem k tomu,že mám na dvě děti stejnej rodičák jako vy na jedno, tak by mi to snížení docela dost vadilo. A souhlasím, že stát nemá povinnost živit naše děti,ale zase v těch dětech má stát velký potenciál, že jednou ze svých daní budou živit děti ten stát. A to že si poslanci sníží platy o 4% je sice úžasné gesto,ale úplně k hovnu, páč příští rok zase budou brát o cca. 10 tisíc víc než do teď, protože dojde k zrušení zmrazení zvyšování mezd u ústavních činitelů od roku 2007 a bude se to počítat průměrem. Takže teď na 4 měsíce si to sníží a další rok budou brát ještě o dost víc. Tak to si myslím, že je docela výsměch....
A nás sice nějaké snížení o 800 Kč taky nepoloží. Ale všechny tady žijeme celkem slušně a v městech,kde máme práci. Ale věřím tomu, že jsou kraje, kde i třeba manžel přišel o práci a tam těch 800 Kč ani neprokouří,nepropijou nebo si nekoupí něco hezkého na sebe,ale živí z nich celou rodinu.
25. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tetes, mluvilo se o státních zaměstnancích, protože se mluvilo o učitelích, že by jim klesl plat o asi 2000.
25. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tady je to o těch platech učitelů http://domaci.ihned.cz/c1-38407660-odbory-jsou-proti-snizeni-platu-o-ctyri-procenta-je-to-pro-ne-neprijatelne ale teď vůbec nevím jak to vlastně nakonec odhlasovali.
25. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici v sádrovým krunýři

Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále
připomínala, abych jí opravil...
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi,
hospoda...
něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a
Střihala ji malými krejčovskými nůžtičkami.
Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu.
Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se
slovy:
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr".
A víc už si nepamatuju.....,
25. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tetes, no jsme z toho dva jeleni, ale i manža přišel domů s tím, že jim sníží plat. Tak nevím, nechám to koňovi, co má být to bude.
25. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Měla jsem tu dopoledne tchýni a dobrý, my snad budeme nakonec kamarádky...byla s Vojtou venku, stavila se nám nakoupit - není mi dobře, tak jsem odpočívala, zůstala na oběd, pak ještě vzala na hodinu Vojtu ven a odjela. Dobrý, žádný blbý rady, musela jsem jí sice vysvětlit že Vojta opravdu ještě nesmí rohlík namočený v normálním mlíku, ale vzala to...jsem ráda
25. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Rio, tak to je super. Já myslím, že tchýně je možná i docela fajn ženská. Jen asi tchán na ní má divný vliv. :pensive:
25. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
no hlavně když mi všude neleze a neorganizuje život můj a manžela a nedává rady, tak mi nevadí, vidět ji občas je fajn
25. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Rio, jo tak to věřím. Přesnej problém bych měla se svýma tchánovcema, byť je mám ráda, ale odsamsaď pocamsaď. :wink:
25. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
cau jsu tu
rano plavcio a pak jsem jela shanet do mesta darek segre k nar.
rio jo jo byla to jen vecerni teplota mozna z toho ze rval bo co nevim ale dneska ok
je peknej ciperka....
jeeezis to je mi lito ze ti neni dobre a s vojtikem ok nejak to s puzziovou poresime a taky se strasne tesim
ale trochu se bojim Olivera ...doufam ze bude hodnej kurna...kdyztak mi s nim pomuzete
no ja souhlasim s terkou .....me se to taky nelibi vuci tomu ze jim to fakt neublizi hajzlici vycurani
25. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Tek tak to je super že je Olíkovi líp a nebo, zvládneme to, Vojta přes den dost spí tak se můžu věnovat i Olíkovi, já se strašně těším že si ho taky poňuňám a taky na Honzíka se moc těším,se to blíží to je super :dizzy_face:
25. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Jo, holky, já to chápu, že snížení mateřský je pro spoustu rodin na ho.no, ve mně se prostě melou dva protichůdný názory. No to je jedno, prej to neschválili.
Jojo, Tetes, zrovna investice do dětí se státu určitě vyplatí víc než třeba do nezaměstnanejch (ale taky ne do všech, snad se nikoho nedotknu).
Rio, super s tchýní, ono to určitě vždy prospěje, když člověk bydlí od rodičů dál, při každodenním kontaktu je mnohem víc třecích ploch.
Tek, ty se bojíš Olivera, jestli bude hodnej? A co mám říkat já, já se nebojím :sweat_smile: Si to užijeme, snad jedině se trochu bojím nocí jinde atd., ale to se pořeší, hlavně se těším na RIo a Vojtu, že je poznám!
My jsme byli odpo v posilovně, Honzík unavenej od čtyř, ale v posilovně v golfkách neusnul. Pak jsme vezli tátu domů (celkem jsme byli 45 minut v autě, ale zázrakem se nám povedlo zabavovat, aby Honzík už nespal a teď v sedm zapadl). Ode dneška bude mít mlíko před koupáním, aby si odvykl mlíko na utahání a spát, třeba to pomůže na to noční usínání bez mlíka. Zatím teda nebudeme úplně tvrdý, zkusíme postupně dávat v noci míň a míň, dneska měl 120 a stačilo, takže zkusíme jen 90.
25. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
puzzi já myslím že noci zvládnete, můžete spát sami a teksas s Olíkem taky tak se nebudete rušit, musíme děti pořádně utahat a myslím že se zabaví s jinýma hračkama, kolem sebe děti, v úterý protrajáme po Brně, holky nebojte, bude to fajn :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vám přišla napsat můj dnešní trapas. Nějak se mi nelíbilo jak postupuje A. alergická reakce, místo aby ustupovala, tak něco málo přibylo a stávající zarudlo.Kolem čtvrté mi došla trpělivost, odvolala jsem P. z práce, že musíme na pohotovost....no a co myslíte? :sweat_smile: doktorka na něj koukla, oči v sloup, prý je Alex poštípanej od komárů :grinning: pořád se mi nechce věřit, sice jsme nad špípancama přemýšleli, ale, že by se na něm tak vyřádil, tomu se mi nechtělo věřit.Tak Alexe namažu repelentem a pořádně prohlídnu pokojíček. No připadala jsem si jako úplnej debil.

jo jinak Mili, vím chápu jak jsi to předevčírem myslela s prvním snažením, já jen chtěla upozornit, že někomu dá zabrat každý dlouhodobý snažení a navíc potom to částečně odnáší už i to dítko co doma je.

teda to je děsný co čtu o Pajdě :frowning2: doufám, že se to tam uklidní, páč dlouhodobě by to bylo peklo.Možná hezky poprosit o jinej pokoj?menší?

Kay, Mel co blázníte s plazením? mají ještě spoustu času! a jak píše Rio, je potřeba zapojovat svaly postupně a ve správném pořadí. Než se začnou otáčet a následně plazit, musí mít zpevněné břišní, mezilopatkové a krční svaly, musí se udržet celou váhou na rukách.Rehabka nám řekla, že když se bude plazit kolem 8m je to akorát, nemá smysl někam spěcht :wink:

...a co se týká politiků? já taky nejsem zastánce toho, že by nám děti měl živit stát, ale proč první na co sáhnou je rodičák a příspěvky pro hendikepované? když vidím jak jsou zneužívaný soc. dávky dělá se mi zle, kolikrát se to vyšplhá na desetitisíce a v jistých rodinách to padne za chlast a automaty a to i přes to, že je u nich sociálka každej týden na udání :angry:
25. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Anippe tak mě to taky nepřišlo jako štípance když jsem to viděla na té ručičce, tolik štípanců na jednom místě?
jo a psala jsem mail dětské doktorce ohledně té bulky, jestli by to nešlo konzultovat jinde a odstranit, tak mi napsala že bohužel je v Brně jediné dětské plicní a odborník ta doktorka ke které chodíme, ale že je to její dobrá známá, tak že jí ještě zavolá a pořeší to, jinak by se to muselo konzultovat v Praze
25. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
anipp, ale já o plaení nic nepsala :grinning: já říkala že ji pomáhám přetáčet ss na bříško a to je vše :grinning: dyť jsi u nás byla a viděla ji, jak zaboří hlavu po chvíli do deky.. :grinning: myslíš že jsme blázen abych po ní chtěla nějaké plazení? :grinning: :grinning: štípance od komárů dobrý :grinning: na pohotovosti :grinning: to asi moc lidí netrumfne :grinning:

taky myslím co se týká toho rozpočtu, že stát vůbec nehledí na nějakou podporu rodin.. ale to nemyslíím ani tak finanční ale spíš např. školky ve větších firmách, podpora polovičních úvazků pro matky a tp jak je to např v severských zemích.. to je daleko větší podpora než rodičák 3800 :grinning:

tek, Olík bude určitě skvelej a moc se na něj těšíme :slight_smile: i na Tebe a puzzi a Honzulku :slight_smile:

puzzi a co je s mlíkem před spaním? vy ho nechcete dávat nebo jak to myslíš? jsme to nějak nepochopila.. :sweat_smile:

dneska jsme byli v zahradnictví a máme spoustu nových kytek na zahradu a jeden velkej fikus benjamínek do ložnice :slight_smile: Stelinka dneska jedla po 3 hodinách, jednou teda po hodině a půl, kdyřž už jsme měli jet pryč a ona byla unavení, tak jsem ji nakojila a jeli jsme byhc ji nemusela za chvíli kojit někde venku :slight_smile: tak jsme zvědavá zase na noc. :unamused:
25. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
jeziis annip alex je alergik???? na co to ani nevim jsem asi neco vynechala..promin
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ha haaa haaaaa asi ma alex sladkou krev..ty voe tak to musel bejt dobrej trapas :slight_smile:)
chudak pajdulka snad to zvladne a rychle holky opect a pryc ...fakt takovejhle pristup nechapu....
25. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Rio, z tebe čiší pohoda co se týče našeho srazu, tak my ti budeme věřit, že to bude u vás super a bez problémů :wink:
Anippe, dost dobrý s komárama, nakonec dobrý vyústění, lepší než alergie, komáry vymlátíte. Chudák Alex :sweat_smile:
kay, ne, mlíko před spaním samozřejmě Honzík bude mít i nadále, ale ne těsně před spaním v postýlce, ale půl hodiny před spaním a pak vykoupat, pyžamo a postýlka. Až bude větší a bude mít místo mlíka večeři, tak to tak vlastně taky bude. Chceme se pokusit o odbourání mlíka v noci vždy, když se probere, mlíko ho uchlácholí, i když hlad nemá. Takže mlíko před spaním těsně ani večer.
Napiš zítra co noc, snad ok, když stelinka pila méně často dnes, tak třeba pila víc :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kay tak to soráč, jsem to nepochopila dobře :wink: ale jinak mám stejně pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tek já nevím co to je, jestli alergie na něco, nebo fakt jen štípance....je pravda, že jeden komár tam je, ale jak ho mám dostat ? :grinning: je nad skříní na stropě! Ta doktorka říkala že je to jen na odkrytých místech, bez jiných příznaků...no jo jsem matka hysterka
25. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Puzzi já věřím že to bude v pohodě, vím že změna někdy dětem nesvědčí ale zázemí tu je - od vaničky na koupání po spaní a prostě všechno, tak se něbojte :wink:
25. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Anippe, teda chudák Alex. Hele nemáš starou záclonu? Že by jsi ji přehodila přes postýlku a nemohl by na něj žádnej ošklivej komár. Jo to mi připomíná, Lukyho kousl do ucha před 14 ti dny a furt tam ještě má červenou tečku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo to v době, kdy s námi spal v ložnici a začli mu růst ty zuby, jsem říkala, že to byl nějaký komár zubovník. :slight_smile:
Jinak holky, kdyby jsem se náhodou zítra ráno neobjevila, tak přeji všem hezký prodloužený víkend. Objevím se v pondělí - pokud přežiju cestování. :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
anipp, no jo, dyť já vím :grinning:

puzzi ní právě mám strach z té noci, už se to v chůvičce 3x ozvalo. ale pak dobrý.. někde jsme četla, že děti pijou vlastn furt stejně, a když pijou přes den míň, hctějí pak víc v noci.. tak snad pilaopravdu víc, snažila jsem se dávat bacha aby pila pořádně a dýl než normálně..

mel a lukyn nespí s váma v ložnici normálně? nebo to zase blbě chápu já? :grinning:
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
mel, Alex má nad postýlkou baldachýn :sweat_smile: jen včera spal bez něj, protože s ním tak bojoval, že ho na sebe strhl a nestihli jsem ho znovu zavěsit.Ale pokud to byl opravdu komár, tak se musel nějak dostat do postýlky, možná nějak podlítl, nebo jsme nechali malou škvírku.V každém případě, dneska je našplíchanej jak Alex, tak baldachýn a okraje postýlky!
Je pravda, že my tady hodně s komárama bojujem, bydlíme kousek od řeky, ted šílím skoro každou noc :angry:
25. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.