• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
bréééé ráááánko

v rychlosti zdravím...

nejprve vše nej MICHALovi k svátku :dizzy_face:
o Pajdě jsem četla i jsem si s ní o víku psala, tak doufám, že se ještě holky drží, ani nevím, ve kterém je ted tt

u nás vše ok, měla bych být ofiko tento týden naposledy v práci, ale víte jak to se mnou je :grinning: , uvidíme podle toho, kdy nám předaj klíče, ale myslím, že ještě příští týden tady určo budu.
Dnes se vrátil pG z USA, tak se s malou těšíme na dárečky :sunglasses:
Jinak už mi pomalu začínají trochu natékat nožky (já bych to ani nepoznala, ale všimla si máma podle ponožek), ale nic vážného to není...prsteny taky zatím pořád nosím

tak zatím pápá, snad se ještě během dne ukážu
29. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj, taky vše nej k prvnímu svátku :grinning:
Edi ještě spí nechápu nic vzbudila se jen na mlíko kolem 5,30 a zase usla a spí spí spí se picnu ne asi ?
29. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojte,

puzzi, noc super, tak třeba se to bude fakt jen a jen lepšit :slight_smile: i když já po takovéhle noci většinou tuším další problémovou :grinning:

u nás noc taky výborná, vzbudila se až v půl 4, to jí normálně musím kojit ale zkusila jsme dudela a fakt to zabralo.. a pak s evzbudila v půl 6 a s trochou hekání usla a spaly jsme do 8h :dizzy_face: ani M. nás nevzbudil kdžy mu spadl mobil na zem :slight_smile:

pudly, neštípla Edi náhodou moucha tse tse? :grinning:
29. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Pudly a proč ještě nespíš ty blázne, to bych teda využila a nevylezla bych s postele dřív než bych musela.My no tak normál, akorát večer vytuhl už v 18 bez jídla, pak se vzbudil ve 21 tak jsem ho přebalila a a dala mlíko, asi hodinu řval a nemohl usnout, pak teda vytuhl, spal do 2 dostal zase mlíko a pak se vzbudil po 6 ale vyhládal skoro do 7 v postýlce tak jsem ho ignorovala a ležela jsem, no ale dýl to nevydržel. teď už zase spí, počasí je taky spavé, ale mě čeká kopa prádla na žehlení
držím moc pěsti Pajdě na dnešní důležitý velký UTZ ať ještě holky chvilku počkají, myslím že 2 týdny a je za vodou - nevíte někdo v kterém je tt?
29. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak Pajda píše :

Celou noc jsem měla stahy co 7min kolem 100, což je hodně. Teď čekám na ten UTZ a ten bude rozhodující. Tak už je tady Dr. a prý se to odkládá na zítra, Už mě to štve! no nic takže až zítra. snad vydržíme.
29. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Myslím, že je Pajda je na začátku 34. týdne ne? :confused:
29. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
milu, no tak to je blbé, hlavně to odkládání, děs.. to jí nepřidá.. :frowning2:
myslím že je max ve 33tt.. teda nedávno jsme se dívala zpět a měla tam 32tt...
29. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Aha, tak ještě kdyby ten týden aspoň vydržela..ale oni jí prý už ani nebudou dávat ty infúze, aby se jí ty stahy zklidnily a neví proč už být nesmí. Prostě když se to rozjede, tak už bude rodit. No dnes už přijde z dovolené ta její doktorka, tak snad jí konečně řekne víc, aby věděla na čem chuděra je.
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Jj, teď je ve 33.týdnu..takže někdy ke konci týdne by měla začít 34.týden a to by už myslím bylo super :slight_smile: .
29. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
milu, jj, myslím, že už je to relativně dobré, ale je jasné že Pajda má strach, hlavně když jsou tam takový debilové, kteří ji straší.. akorát jsou holky asi drobné, tak budou potřebovat víc času na přibrání.. ale jestli vydrží ještě pár dní, tak to bude opravdu super :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
cau holky
tetsko vse nej misovi k narozkam
u nas noc na hovno ..takze jdu ted makat pak ven a jeste bych potrebovala uklidit coz nevim nevim.....
dneska je totiz zase jedinej den kdy jsme doma....v sobotu jdem na vystavu se tesim jako blazen
29. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Mel, půlhodinové spánky jsou na prd. Tak mě napadá, že tu my matky furt řešíme spaní a nespaní a do kolika atd., dosavadní zatím nematky si musej asi občas myslet, že už máme fakt mlíko na mozku. Ale není nad to, když dítě dobře a dlouho spí :grinning:
Gucci, jak seš na tom vlastně s netem doma? Když skončíš v práci, co kůň? Ty na koně z domova nechodíš, nebo se pletu?
Pudly, bájo spaní do půl desátý, úžasný :slight_smile:
Kay, jo, problémovější noc a brekot přijít může, ale asi už dneska mlíko nedostane. Nějak to zvládneme, jsem optimista, myslim, že to brzo bude ok s nocema :sweat_smile:
Kay, takže Stelinka vydrží noc bez mlíka, paráda!
Rio, kopa prádla na žehlení v čekárně jo? Tak jí nech čekat :sweat_smile:
Chudák Pajda, takže má bolesti a stahy a nervy a debilní spolubydlící, sakra :frowning2: Doufám, že ta její doktorka jí řekne nějaký info a postará se o ní, sakra, mě štve, že si vlastně platí doktorka kvůli porodu a nakonec je stejně v nemocnici a děj se vůle boží, to si za ty prachy mohla zaplatit nadstandard. Nojo, já vím, to se nedalo předem tušit :frowning2:
Tek, noc na hovno :frowning2:
29. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky jsem vzhůru už od 5 hodin jsem si dala s mojim M.kafíčko udělala snídani je to docela dobrý den po dlouhé době :grinning:
Pajda bobek je mi jí líto, to musí být nervy, jako kšandy. Ale co sedm minut je už dost . :frowning2:
29. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Vše nej........Michalovi Tetesákovi k svátku!!!
Tetes, moc dík za ten tip na kapky do nosu, pomohlo to, teď má Marťas trochu chraplavej hlas, ale rýma je už menší, asi mu to sedlo na hlasivky, začal žvatlat nesrozumitelný věty-uplnej vypravěč :grinning: :grinning:, takže s tím chrapotem je to děsně srandovní.
Chudák Pajda, vůbec si takovýhle nervy nezaslouží. Snad to zvládne.
Pudly, říká se , že mateřství je ten zvláštní příjemný pocit, kterej žena cítí, když všechny její děti spí, tak si to užívej..........
29. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Pudly, dobrovolně vzhůru od 5ti hodin :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
Marti, takže Martík je ted něco jako imitátor? :grinning:
29. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak jsem tu skok

na Pajdu pořád moc myslím :confused:

puzzi: ted doma net nemáme, páč nemáme notas, páč nám to s pG v práci stačí :grinning: , ale hned jak se přestěhujem, tak kupujem notas a budu z domu normálně funkční :wink:
29. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Gucci, už máte doufám noťas vyhlídlej a skoro koupenej, když tě čekaj poslední dny v práci :sweat_smile:
Taky myslím na Pajdu, chudák, už aby bylo o měsíc dva víc, holky už tříkilový a v pohodě a tohle už bude za Pajdou.
29. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
puzzi: no já myslím, že to tak horké v práci není :sweat_smile: , já můžu jít totiž už za měsíc na mateřskou, mám ještě dva týdny dovolené, takže já to asi nějak doklepu, abych nemusela jít na nemocenskou víš
29. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Gucci, jasně, takže ještě dva týdny, to stejně už hoří čas na zařízení notebooku, ne že pak nebudeme tři tejdny vědět co s tebou, kupujte kupujte, zažizujte připojení atd. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
no notas už řeším dýl, i s Mili vlastně, ale ted na to nějak nemám vůbec čas a začnu to zase řešit až už prostě budem vědět co a jak s tím bytem...a když už, tak tchánáci i našim net maj, takže to se nebojte, že se mě třeba na 3 týdny zbavíte :grinning:
29. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se konecne dostala na kone. Nejake hekticke po te dovolene :wink:
Tak nejprve vse NEEEJ Misovi k dnesnimu svatku, doufam, ze dostane extra kozu, at si ten den uzije :grinning:
Chudak Pajda, ale ona je silna holka a holky jsou urco po ni, takze to zvladnou, ja jim verim...
Jinak Puzzi spani deti zacinam chapat, malej je ted nejakej akcni, takze me tak 4x za noc na pul hodky vzbudi, jelikoz je treba si poradne zakopat :slight_smile:

Rano jsem zavezla auto do servisu na rocni prohlidku, pak jsem jela na rehabilitaci, to jsem si uzila, jsem krasne uvolnena a jeste jsem dostala pochvalu od pani Bezvodove, ze je videt, ze cvicim, ze mam krasne pevne bedra a ze si mysli, ze zvladnu dobre i kontrakce, protoze ty pry na tech bedrech dost zalezej, tak jsem rada.
Cestou zpet jsem vyzvedla auto ze servisu, uvarila obed a az ted jsem se dostala ke konovi a docetla jsem aspon dnesek. Tech 7 stranek co jste nakecaly za me nepritomnosti docitat nebudu, k tomu se dobrovolne priznavam :wink:
29. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Steffi, pochvala od paní Bezvodové tě určitě potěšila, cvičíš pořád Mojžu? Kolik času denně ti to zabere? To teda klobouk dolů, já to v těhotenství flákala čím dál víc až úplně nejvíc :sweat_smile:
tak to kopání až do vzbuzení v noci vůbec nechápu, Honzík byl fakt břišní lenoch, občas jsem šla v noci na záchod a píchala do něj, jestli žije. :sweat_smile:
Extra koza pro Míšu je super nápad :grinning:
29. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Puzzi mojzu necvicim, pani Bezvodova mi dala 4 tehu cviky a ty teda cvicim, zaberou mi tak 10 minut a pak tak 5-10 minut cvicim na mici. Ted mi to cvico tak nevadi, jelikoz mi fakt dela dobre a vidim, ze to k necemu je. Mojza me nebavila, jelikoz jsem nevidela vysledky :wink:
No a pak cvicim tydne hodku a pul na cvicu.
Puzzi to je az ted poslednich par tejdnu, je nejake extra akcni, ted fakt nemusim mit strach, ze by mu nebylo dobre :wink:
29. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahoj Janíííííííííííííííííííííííííííííí, vítám tě z dovči :wink: a jako dárek mám pro tebe tu odsávajdu hlenů za 335 Kč :grinning:
29. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
To jsem vám ještě nenapsala story z dopoledne. Honzík občas dole leze do koupelny, pustím mu občas vodu ve sprcháči a on na to kouká. Pak tam máme po bývalých majitelích bidet, kterej je nám na nic, nepoužíváme, ale Honzík se o něj opře a kouká na špunt atd. Dneska zase byl v koupelně na výzvědách a já slyším takový malý cáky cáky a říkám si "co to, vždyť jsem mu nic nepustila" a on stojí u záchoda a cáká si rukou v záchodový vodě :grinning:
Honzík už spí 2,5 hodiny, spavej den :slight_smile:
15 minut denně cvičení dobrý, stejně tě, Steffi, obdivuju za vůli, i ke chvíli je těžký se dokopat :wink:
29. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj plaše :grinning:
29. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
puzzi Honzík si poradí jak se zabavit , vidíš konečně něco :grinning: :grinning:
steffi vítej a fajn že cvičíš a pomáhá to, já jsem to měla v těhu zakázané
Vojtíšek se naučil říkat mamama a říká to teď pořád a ještě u toho ksichtí, je to srandovní :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gucci diky za privitani a jeste vic diky za odsavacku :wink: Dalsi vec do vybavicky, jupiii. Tento tyden snad konecne objednam tu postylku a prebalovak :slight_smile: se k tomu nejak nemam :wink:
Puzzi Honzik je sikulka, objevil skryty zdroj vody :grinning:
Rio to musi byt pekny, kdyz Vokticek porad rika mamama :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jo z v Nemecku jsem videla nekolikrat hnedou Teutonku, tak jak jsme si ji objednali..moooc pekna, uz se na ni tesim az bude doma :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
jj taky potkávám občas teutonku, ale nikdy ne čistě černou :grinning: tak mám radost
29. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.