• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No v Nemecku jich jezdi docela dost a hodne cervenych, nebo kombinace cerna s necim. Ty hnede jsem videla asi 3 :slight_smile: Uz se na ni tesim :slight_smile: Jsem zvedava, kdy budou ze Spunta volat :wink:
29. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj Jani, tak už pomalu budeš mít celou výbavičku. Já kupovala odsávačku teprve včera. Měla jsem jen tu malou a ta je na prd, teď jsme museli koupit tu na vysavač a ta je super. Kde je ten obchod Špunt, někde blízko vás?
29. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
ví se něco o Pajdě??? drží se ????
Puzzi, tak Honzík taky spavec co? :grinning: Edi mi pak nespala odpoledne jenom půl hodinky :grinning: Teď tady prohání kolena po zemi je to radost se na ní dívat :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky, opravuju své tvrzení o tom, že Luky není schopný usnout při hraní, jsem něco dělala na počítači, Luky povykoval furt u hraček v lehátku, tak si říkám fajn, dodělám to a půjdu ho vyndat. Pak najednou ticho a Luky tuhýno http://holubacek.galerie.cz/3755416-5-mesic#54492560
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Tak Míša je z těch pusinek celej uzardělej a moc vám děkuje. Prej teda od Vojtíška mu to přijde trochu divný, že raději baby :grinning:
Steff,já ti dám extra kozu. Dostal lehátko na velké vany http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/lehatka-do-vanicky/Buddy a bude se dneska poprvé koupat s mamkou nebo taťkou.
Ty jo holky, ono už jim budou tři měsíce, to tak strašně letí. Jsem z toho nějaká naměkko...
Puzzi:mluvila jsem s Evinou, vyhovovalo by ti 15.10.? My se jinak na žádném jiném datu nějak nemůžeme shodnout, páč něco mají oni nebo my.
Steff, jsi hodně dobrá s tím cvičením, to fakt smekám.A určitě se ti to vyplatí. Za prvé jsi ten typ,co to na něm nebude po porodu vidět, že jsi byla těhotná a za druhé budeš ve formě,když se pořád takhle hejbeš.
Puzzi, tak pokud splachujete, tak by to cákání neměl být problém :grinning:
Marti,není vůbec zač s těma kapkama. Ty jo, to fakt musí být srandovní, chraptící miminko,ale jinak je to samozřejmě chudáček nemocnej. Jak to zvládal? M. byl při rýmě hodně protivnej a takřka neopustil naší náruč.
Ta odsavačka na vysavač je super vynález.
Mel:no vidíš jaký je Luky zlatíčko nejzlatíčkovatější :dizzy_face:
29. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Tetes, jo nejzlatíčkovatější, mám obavy, že do 14 ti dnů tu budou další zuby. Takže už se předem těším na ty super noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Hm Tetes tak od Vojtíška pusinku nechce? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že mu posílá pusinku místo Votjíška teta rioko, to by snad šlo ne? :grinning:
29. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Od tety Rioko prý bere klidně i čamtavý :grinning: , ale Vojtíšek je chlap a Myš není homoMyš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel:no,když ho to chuděru bolí ty zoubky,tak to musí dát nějak najevo. Míša s rýmou taky nebylo žádné terno. :sweat_smile:
29. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Tetes, no každej chlap s bolístkou není žádné terno. Zatím to Lukyho nebolí, jen prdí o závod a téměř co větši prd to něco v plíně, takhle se i projevovaly ty první dva zubáky. No nic, P. nikde tak jdu aspoň umýt zvíře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
tetes dobrá tak Vojtíšek si ji nechá pro Kačenku :dizzy_face:
tak u Vojty se teda růst zubů ničím takovým neohlašoval, akorát byl protivný a nejedl, no se netěším taky na další, ale snad to nepůjde tak rychle jako u Lukáška
29. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Ježiši kriste,tak to se mám u Kačenky na co těšit. Ta jakmile si prdne trochu do plínky, tak začne kníkat. Je to dáma každým coulem,prostě nesnese ani trochu špinavou plenu. A to i když jí v půlce se pokaká,tak okamžitě přestane jíst a než jí vyměním plenu s ní prostě není pořízení. :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Tetes u každého to tak není neboj :wink:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
My jsme byli v posilovně a já pak v jazykovce, teď mě máma přivezla a šly jsme se kouknout, jak honzík spí, nespal, vyskočil na nohy, jak nás uviděl, haha, P. prej že už je asi 20 minut ticho, no dobrý :sweat_smile: Moje máma je z honzíka vždycky nadšená, škoda, že má málo času, ta bejt v důchodu, tak ho má obden :sweat_smile:
Tetes, 15.10. super, ten týden zrovna nic v plánu, takže ok, píšu si do kalendáře?
Tetes, krásný lehátko do vany, to má Teksas, žejo, Tek :wink: Počkej za půl roku nebo asi dřív, pořídíte do vany sedátka a budou se děti koupat spolu, kterépak asi vyhraje místečko na špuntu? :grinning:
Splachujeme, takže myslíš, že záchod na hraní pohoda? Fájn :grinning:
My odsávačku na vysavač nemáme, zatím měl Honzík rýmu jen v Chor. a tam nebyl vysavač :sweat_smile: Ale asi jí koupím pro jistotu, ty vaše ódy na vysavačovou jsou nepřehlédnutelný :grinning:
Mel, to je tuhýs obecnej v lehátku :slight_smile:
Tetes, fakt s Kačenkou a plenou? Teda to zírám, Honzík si většinou v hovnech vysloveně libuje, teplíčko na zadku :grinning:
Jo a tohle u zubů Honzík neměl, on neměl skoro nic, jen u těch horních brečel v noci, ale bůhví jestli to fakt bylo z toho. Blbý nálady a zuby taky těžko posoudit.
29. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Tetes, tak sebrat Lukymu flašku kvůli přebalení rovnalo by se sebevraždě. :grinning: Tomu je to úplně fuk, teď si navykl i mimo jídlo kadit, takže kolikrát morduje světlušku a přitom tlačí, vůbec ho to nevyvádí z míry. . . Pomalu mi vynadá za to, že ho beru od zábavy kvůli takové kravině jako je čistá plína.
29. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
http://babovec.galerie.cz/# dala jsem nějaké foto tak koukněte :grinning:
29. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mel je to šikula nesmíš ho podceňovat :grinning: :grinning: :grinning: únava je zloduch :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Edulka je krásná Pudly a moc hezky se směje
29. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Pudly, super fotky, Editka se fakt nádherně směje! Mně se líbí ta fotka rozvalená na boku :wink:
29. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
puzzi záchodová story dobrá :grinning: náš pes do něj občas chodí pít, tak doufám, že to Alex nebude napodobovat :sweat_smile:

Pudly, Editka je krásná a koukám pěkně vysmátá, co? :wink:

my byli u našich, vůbec se mi nechtělo zpátky, kupodivu noci dobrý.Komáří nemoc je na ústupu :grinning:

...taky jsem něco přidala do alba
29. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Anippe, ten je tak krásnej s těma vláskama! Prej kornout jen u babi, nekecej a přiznej se :grinning: Honzíkovi kornout v chorvatsku taky tu a tam chutnal, zvlášť se stopama zmrzliny :sweat_smile:
Komáří nemoc na ústupu, hurá, jaká léčba zabrala? :grinning:
29. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Pudly, Editka vyrostla do krásy. Je roztomilá a moc hezká. :dizzy_face:
Puzzi, piš si do kalendáře, už mám také napsáno.
Hele, my máme rohovou vanu,takže špunt uprostřed. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to fakt jako děti jsme se vždycky s bráchama dohadovali,kdo bude sedět na špuntu a ještě pod kohoutkem,kterej jsme si pak vrazili do hlavy.... :grinning:
Puzzi, páč Kačenka je prostě dáma každým coulem. :grinning: Ne, fakt ona kníká max. když už má hodně velký hlad,nemá dudlíka anebo je pokakaná. Jakmile jsou tyto tři věci splněny, tak pomalu nevíme, že je.
Taky byly dětičky poprvé ve velké vaně. :dizzy_face: Vzali jsme je tam postupně. Míša byl už před koupáním unavenej,takže si to moc neužil, neplakal,ale ručičky sevřené v pěst a strach v očích, bobánek malej. Ale teplá voda se mu líbila. Kačka už trochu lepší, že začátku z toho byla vyvoraná,ale pak už se jí to líbilo a dělala úžasné ksichtíky. Bože,já vím, že samochvála smrdí,ale oni jsou tak užasný :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Tetes, já vždycky se ségrou prohrála, já starší a rozumnější seděla na špuntu a bouchala se do hlavy o umyvadlo :grinning:
Ty dvojky jsou úžasný, to je tak krásný, jak seš z nich hotová, se do nich zamilovávám, jen čtu ty tvoje popisy.
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
anippe hlavně že mu chutná, vypadá spokojeně
tak jsi dnešek v obchodě přežila?
29. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
puzzi já fakt kornout nedám, ale nechápu....tak malý dítě a celej kornout mu zabere tak 3min.? :sweat_smile: Ale přiznám se, piškoty od Sunaru nám dělaj průvan v peněžence.

dík za pochvalu, Alex je krásnej po mamince, však to všechny víte :grinning: ale jak půjdu ke kadeřnici, tak ho zase nechám šmiknout, má to zase pořád ucamraný
29. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Marti Spuntik je kousek od metra Opatov, koukni na web. Autem se tam dostanete uplne v poho...
Tetesko, tak koukam, ze Misu extra kozu nedostal :wink: Chudacek malej :slight_smile:
Jdu kouknout na vsechny fotky deticek...
29. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Anippe:no jak jinak než po mamince :dizzy_face:
Steff, poslední co Míša je je chudák malej, za 10 dní už Káče zase o 100g zdrhnul. Za chvilku budu při nošení sedaček stejně nevynážená jako Mel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
No jo Misa musi byt silnej velkej braska, kterej bude Kacku branit, tak se musi snazit :slight_smile:
No to nevim, jak to zvladnes, kdyz budes takhle nevyvazena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Pudli Edi je smisek neuveritelnej a ma moc pekne malinke nausnicky
Alex je krasavec, jak jinak nez po mamince :slight_smile:
No a Lukyn je slunicko, krasne vytuhnul, to vis, hracky daji zabrat :slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
rio, doslova přežila! ale kdybych to tam měla líp zařízený, tak by se to občas i dalo a na druhou stranu to byla příjemná změna
29. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Bré ranko,
Luky teda ještě chrní, kupodivu. :confused:
Anippe, Alex to už je teda velkej kluk. A kornout je určitě móc dobrej.
Pudly, no Editka fakt roste do krásy. Jsem si všimla, v její blízkosti jen tak televizní stolek - ona si těch přístrojů nevšímá? Tohohle se totiž jednou docela děsím.
Tetes, jak píše Janča - Míša je chlap, tak musí něco vážit. A fakt teda do dvojek dle tvých popisů jsem pomalu taky zamilovávám jako Puzz. :slight_smile:
Jani, mě se u Lukyho líbilo jak si při tom spánku držel světlušku za kroužek, aby mu neulítla. :dizzy_face:
30. zář 2009 v 05:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.