• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

Mel Lukýno tam krásně hajá, ona je to fuška si takhle hrát si jako mámo nemysli :wink: .
Tetes, lehátko a vana super a věřím, že musí být úžasný, já bych je taky pořád ňuňala :sweat_smile: .
Pudly, kráásná princezna :dizzy_face: .
Ani, no Alex je prostě fešák každým coulem :dizzy_face: .
No a u mě nic, teď jsem si dala luxusní snídani, zbyla nám tady od včera obložená mísa, co nesnědli rakušáci a nějaké dortíčky a koláčky, tak je Mijunka hned po ránu za prasátko :sweat_smile: .
30. zář 2009 v 06:29  • Odpověz
Mílo a že by jsi se s námi podělila a něco dobrého nám poslala??? :wink:
30. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno, Vojta si teda televize mo nevšímá i když běží třeba kousek od něho, nezajímá ho mo, jen když mu někdy na chvilku pustím Dádu nějaké tancování a zpívání tak to se mu docela líbí. ale jinak já ji zas tak moc nepouštím
Milu teda to sis dala co? No však si dopřej, si to můžeš dovolit,Mijznja je štíhlé prasátko tak to nevadí :wink:
30. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
bré ránko...

dnes budu v práci jen do počtu...vzbudila jsem se v 1,47 hod., šla na WC a pak se další tři hodiny pokoušela usnout :rolling_eyes: , podařilo se mi slabě zdřímnout kolem páté a po 6 jsem vstávala, páč jsem se akorát trápila :rolling_eyes: , celou noc malá kopala, bolely mě kolena a kyčle z té změny počasí či co....no prostě vypadám jak idiot, oči rudé opuchlé, radost pohledět

pG z USA našený, má přes 700 fotek, tak jsme to včera zkoukli, dostala jsem bombastické dárečky a malá taky, i sobě něco koupil, takže paráda...největší radost jsme měli z pidi capáčku Converse z bílé kůže pro malou, ty jsou fakt prdácké :slight_smile:

jo a zpráva dne...včera jsme dokonce veverkovali :grinning: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko,
teda Milu teď jsi mě tou luxusní snídaní naštvala :wink: Ja si na snídani můžu dovolit maximálně půlku chleba se sýrem, chjooo blbá těhu cukrovka...
Jee dneska bude spací den, se mi nic nechce a to musím uklidit, je tu neskutečný bordel :unamused: Ještě že jsem včera zvládla všechno prádlo...
30. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Gucci teda noc nic moc, já dneska docela spala, i když si už zvykám na několikeré vzbuzení během noci...
Gucci kde byl pG v USA? To tam byl služebně?

Tak gratulace k veverkování, na to já už nějak nemám chuť :wink:
30. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
téééda všem gratuluju ke krásným dětičkám...Alex, Edi, Luky
Mili: snídoška dost dobrá :dizzy_face: mnam
30. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
jani: já nemám na sex ani pomyšlení, ale my sexovali naposledy 1.4. :grinning: , ze začátku jsme to měli zakázané a pak už měl pG strach, on měl teda strach i včera, ale nakonec to celkem šlo
pG byl v NY, měli to jako benefit z práce, jezdí takhle každý rok, Paříž, Londýn, Barcelona a ted NY, všechno jim platí firma, jen útratu tam si platí sami (jako nákupy a tak)
30. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Mel všímá a dost a dost dokonce umí pustit DVD :grinning: a pak se diví co to hraje, ale teď už mi to příjde, že tam chodí cíleně, tak nevím :grinning: Bude se to muset nějak řešit. Koupit nový zavírací, ale to je taky jenom na chvili :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Gucci tak to je moc pěkný. NY je nádherný a moooc dobře se tam nakupuje :wink:
30. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Děkujeme za pochvalu.Máme tady naprosto užasné děti no holt jsou po kom no po maminkách :wink:
Gucci, no to to safra safra :grinning: :grinning: :grinning: my už jsme v tom týdnu nemohli, protože tam byla Edule naložená :grinning: a bylo to nepříjemné. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Chci být taky prasátko chro chro :grinning:
30. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Jani: no však dotáhl fakt super hadry, jsem čučela jak trefil i velikost i styl, fakt jsem měla obrovskou radost
pudly: no já myslím, že jsme si zase veverkování do porodu vybrali :grinning: , že mě to max čeká, až budem chtít malou vyhnat v lednu :grinning:
30. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
30. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Gucci jako bych se slyšela, veverkování na začátku prosince, až budeme vyhánět Kubu ven :grinning:
No pG je šikovnej, že takhle trefil velikosti...
30. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
jani: máš nějaké fotky z Bonnu?
30. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Gucci mám, ale ještě jsem je nestihla ani stáhnout. Jsem včera měla nějaký bláznivý den. Ale dneska se snad k tomu dostanu...
30. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
jj tak super :wink:
já dneska asi pofotím něco z výbavičky, máme toho už dost a v albu nic :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
No tak to musíš napravit :wink:
Jo a Gucci ty pleny Bella Happy, co holky doporučovaly, tak je mají i v HyperAlbertu. Včera jsem na ně koukala a stojí 169,- za 42 plen. Je to normoš cena bez nějaké slevy.
30. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Edi pořád spí to je dobré počasíčko paráááááááááááááda. Dneska jdeme do poradny, jsem napnutá kolik bude vážit. :grinning:
30. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
jani: aha super, díky, já si koupila v té akci ty newborn huggiesky za 199 kč dvoje balení
kolik tak vůbec spotřebuje pidi mimi denně plenek?
30. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Pudli no je vyloženě spací počasí. Mě už probudila sprcha, tak se jdu dát do debordelizace koupelny :wink:
Jee Edi se dneska bude vážit a měřit, tak to jsem taky zvědavá, jak nám holka roste :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Já používám tesco plíny, jsou bezva co jsou teď nové ty zelené blíží se to hugiskam hodně moc. Nedám na ně dopustit. :grinning:
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Gucci to jsem se taky chtěla holek optat :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
nevím abych jí nemusela budit do té poradny Růženku.
30. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
já myslím tak kolem deseti než se nějak sehrajete a jak budou kadit atd je to různé.
:grinning:
30. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Jee to je spotřeba, no co se dá dělat :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
A v porodce přebaluješ pořád hlídá se čurání kakaní a píše se to.
30. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
nic pobalím a tradááááááááááááá k dokyně naší slavné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Pudly, tak teda nevím, my v porodce nepsaly nic. A na den jsme dostaly tuším 5 plen či nějak tak. . .Už si ani nepamatuju.
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.