• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a to je všechno co vám teď napíšu,páč jsem vygumlá :grinning:
30. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Tetes, no super, hlavně že nám napíšeš. :wink:
30. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
vygumlá to je hezké, vygumlice TETES kyšky ...... :grinning:
Nic jdu páááááááááááááá
30. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
my jsme v porodce taky nic nepsali, plinek jsme dostali asi 10 pro začátek a zbytek svoje, jinak teď přebaluji co 3 hodiny a v noci nepřebaluju vůbec
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
No já v noci už taky nepřebaluju, když spí Lukýno celou noc, za to přes den bych mohla tu naší koroptev přebalovat co pět minut. :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
hmmm tak to abych začla dělat zásobu plenek :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Gucci, no když by jsi chtěla používat látkovky, tak stačí jen cca 50ks na celou dobu. :wink:
30. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
mel: jj to věřím, ale myslím, že už tak nebudu vědět co dřív a ještě do toho furt prát a žehlit plíny :wink:
30. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
taky jsem přidala pár fotek :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
:confused: nás taky nekontrolovali kolikrát přebalíme, ale klasika.... před kójem přebalit, což znamená cca každé 2hodiny

tetes přidávám se do klubu vygumlejch, Alex vstával v 6hod :angry: a jediný kdy neřval, tak bylo v náručí, ted usnul a já přemýšlím, jestli mám jít taky, nebo mám něco dělat.Pod oknama nám řvou dlaždiči, tak nevím jestli ho neprobudí
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
gucci, pere pračka!!!! :wink: A žehlit stačí v šestinedělí pak ne. I když já poctivej blbec je žehlím doteď, protože mi to pomalu zabere stejně času jako je jen složit.
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
mel: i tak, mě to příjde jako ztráta času, kdy se můžu věnovat mimi a ne praní a žehlení :wink:
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
No tak nevím, žehlení probíhá většinou když malej spí. . . Praní probíhá samo. . . takže žádnou ztrátu času nevidím. :wink:
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
no až bude naše malá hyperaktivní spát, tak já budu spát taky :grinning:
30. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
gucci, jo to si říkám vždycky, že taky zapadnu a než zapadnu tak je dítě vzhůru. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
anippe Vojta vstává každý den v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď mručí v postýlce, uspávala jsem ho přes den v kočárku ale snažím se ho naučit spát v postýlce bez vožení, zatím docela dobrý, včera tam usnul 2x a dnes taky ráno, uvidíme teď
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Ty jo, kéž by Luky každý den vstával v šest. . . Co bych za to dala a hlavně bez nahazování dudlíku. :grinning:
Rio, Vojtíšek je na každé fotce evidentně spokojené mimčo. :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
mel Vojta taky nespí celou noc, v 1.30 jsem dávala dudlík, ve 3 mlíko a pak spal teda dnes vyjímeně do 6.30 a ještě asi hodinu si povídal tak to bylo dobré, ale není každé ráno posvícení že :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
jo a kdybys ho teď slyšela jak se vzteká v postýlce tak by Ti moc spokojený nepřišel :grinning:
30. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Aha, tak to jo. No já dneska asi 5x dudlík a bylo z toho 6,45. :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
tady si zase člověk nemůže ani postěžovat :angry: je jedno, že vlastně nemám na co, ale vy jste tu od toho, aby jste mě podpořili a když říkám, že jsem vygumlá, tak mě máte politovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ted abych litovala já vás..... :grinning:
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Anippe, ty naše malá vygumlá chudinko. Vše nej Alexovi k osmiměsíčninám. :grinning: No a vlastně Majdě taky!!!! :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Anippe no jo ty naše chudinko a trpitelko, se nevyspinkáš že vůbec :grinning: taky vše nej k osmiměsíčninám
kurňa mi to dnes nějak nevychází s tou postýlkou furt tam řve, jde do kočárku :angry: :grinning:
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
holky něco nového o Pajdě?
rio: VOjtík je fakt smíšek :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
rio chudák Vojta, takhle ho týrat :grinning: styd se!

díky za gratulace :slight_smile: víte jak jsem blbá ? nedávno jsem P. přesvědčovala, že se Alex narodil 31. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Pudly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak Míša bude spát snad jenom venku...on usne sám bez problémů, ale za chvilku je zase vzhůru a logicky je protivnej, přitom se mu klíží víčka....jsem ho šoupla do kočáru na balkon a v tu ránu vytuhne a spinká,ale nepotřebuje ani vozit nebo houpat,to nechápu.....asi má rád zimu...To je to jak jsme s nima byli pořád venku :sweat_smile: kačence je to jedno ta spí přes den celkem málo pořád.
Jinak dneska noc docela dobrá, v 1 a v 5 Míša a Kačenka pouze ve 3,30 h. A vstávačka v půl osmé.
Ty jo, už 8 měsíců to šíleně letí, si to pamatuju jako dneska,když se holky předháněly,která půjde dřív rodit....
30. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Pajdě jsem teď akorát psala, tak jsem zvědavá co napíše.
Halvně se mi strašně nelíbí ten přístup v té nemocnici,jak jí pořád stresujou.... :angry:
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
30. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Tetes, jo to mě taky štvou jak ji straší, přitom se rodí i menší děti a jsou pak v přádku.
30. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
jani: to se nás netýká, nám začne mateřská běžet ještě tento rok :wink:
30. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.