• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no je to děs, tohle nemíním řešit, páč pG mi zakázal se stresovat :grinning:
30. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Gucci no ja se nervnu rano a vecer u zprav a L. mi vzdycky rika, proc se nervuju. Ale me to fakt neskutecne se*e!!!
30. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jo to mě taky se*e, že soudci si prostě plat nesníží :angry: . A přesně jak píše Gucci, poslanci si sníží platy ale pak si je za další rok dvojnásobně zvýší a ostatní utřou.
30. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jen tak mimochodem...teď jsme dostali ke sváče (to jako zůstalo z jednání), ovoce, jak v čokoládě, tak i normální, pak s nějakou majdou, taky řízečky a panenku a pak ještě takové ty koláče s pudingem a meruňkou...ooooooooo to je normálně orgasmus :grinning: .
30. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Miloooo ty provokujes :grinning:
Teda vy si dneska zijete, zadna prace, jen same zradylko :wink:
30. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
jéééžiši prej "jen tak mimochodem" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Milu:co se týče našeho státu souhlasím s tebou naprosto. Jen mi vadí, že když třeba v Chomutově začnou šetřit, tak se proti starostce spikne celá vláda.....prostě nešetří se tam, kde by mělo, mi přijde. Ale jinak souhlas naprostý.
Ad. Pajda informovanost je dobrá věc, ale pokud někdy v něčem hraje psychika velkou roli tak si myslím, že je to právě tady. A normální doktor na otázku postižení při porodu v 33.tt odpoví, že se to nedá dopředu určit,ale že přeci jen už to tení tak strašně ranné stádium a je veliká šance,že bude vše v pořádku. To že tam postižení jsou možná ví každej blbec,ale ve stavu,kdy ležím v nemocnici a hrozí mi předčasný porod potřebuji slyšet něco povzbudivého. Každý utz,který jsem v nemocnici měla a čekala jakou budou mít dvojky váhu mi ze všeho nejvíc potěšilo,když doktor řekl:tak teď už by to s největší pravděpodobností všechno zvládli. To že to přesto není jisté i když to řekl, jsem si uvědomovala,ale i tak to psychicky dost zvedlo. Takže každá informace se dá podat různě.....A nezlobte se na mě, ale jestliže Pajdě někdo řekne, dneska rodit nesmíte,páč tu nemáme inkubátor.....je podle mě vrchol neprofesionality a úplně hloupého strašení,které podle mě ovlivní psychiku natolik, že k tomu předčasnému porodu právě může dojít. V nemocnici byla holka na pokoji s jednou šílenou, dělala jí hrozné naschvály, ta z toho byla úplně v prdeli a začala se otvírat,kontrakce apod., nakonec jí zkusili přeložit na jiný pokoj, protože pořád nešťastná plakala a na tom druhém pokoji vydržela ještě 3 týdny v kuse. A psychika byla právě jednou z velkých příčin.A na možná postižení dítěte se stejně nikdy dopředu nepřipravíte než až ta situace pak nastane. Takže ve chvíli,kdy je prioritou vydržet co nejdéle mi to vážně přijde zbytečné zvažovat možná postižení...
Tak a díky Míle popisu její sváči mám slinu na podlaze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zbavila jsem se dětí k babi ven a jdu spát, nazdar. :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tetes, tak s tou psychikou s tebou souhlasím a naprosto, v tom máš pravdu. Jasně, musí se informovat,ale dávat i naději a ne jen říkat to hrozný a děsit. Máš pravdu a je vidět, že ty si opravdu zažila to co zažívá Pajda a že na to máš ten správný pohled. Bohužel někteří lékaři ho nemají a jsou tam denodenně a předpokládalo by se, že ho mít budou. :unamused:

Jo jinak, jsem vám chtěla říct, že mi ještě nepřišla nemocenská za ten srpen. Tak to personalistka zadala k prošetření té firmě co nám dělá mzdy a tam se zjistilo, že to od nich nějaká pipka poslala na Prahu 8 kam nepatříme, kde to samozřejmě nechali ležet a bylo jim jedno, že to tam nemá co dělat a díky tomu, že jsem se o to dnes začala zajímat, tak se to vrátí a přepošle se to na Prahu východ a pak se to teprve proplatí. To mě fakt poser a to bez teček a hvězdiček :angry: . Kdybych nedopatřením dlužila státu i blbejch 10 korun, tak mě bude hnát až k soudu a oni si klidně nechají mojí neschopenku někde válet. :angry: :angry:
30. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Milu tak s tou neschopenkou to je k posrani. Ale ja uz se nedivim, mi ta nemocenska chodi jak chce. Jsem rada, ze jsem naposled dostala cervencovou....
30. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
ježiši Mili, to je voser fakt teda
to já jsem ráda, že se nakonec nemocenské vyhnu
30. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Holky prosím, já vím že už jsem tu dlouho nebyla a ani nestíhám sledovat co tu máte nového, ale prosím pošlete nám hlásek.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=16519&from=search&keyword=Eliška
30. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
No fakt je to hrůza. Mě jako těch pár tisíc nijak nerozhodí, ale věřím, že nějaké rodiny, které mají hluboko do kapsy, musí být pak naprosto v hajzlu :angry: .
30. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jasně že ne všechno je dobré říkat, já jsem nemyslela že ji vůbec nestrašili - třeba tím inkubátorem, ale třeba z toho co tady dnes zaznělo co jí řekli na UTZ tak mě to prostě nepřišlo jako nějaké strašení ale konstatování
30. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
ženy jdu ještě trochu popracovat a pak letím domů spinkat
tak se mějte a zítra zase fááá
30. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
souhlasím s tetes, taky jsem to tak myslela..
30. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Čau holky, jsem zde :slight_smile:
Noc bez mlíka, poslední mlíko před koupáním v 18,30, v noci nic nula nic a první mlíko ráno v 7. V 0,30 položen a spal dál, ve 4,00 položen a usnul,¨ve 4,30 kňourání, já měla pocit, že musí mít hlad či žízeň, ale ještěže mám MM, položil ho a ticho, v chůvě se ozval až v 6,45, v 7 k nám do postele a mlíko. V postýlce mu raději nebudeme dávat ani ráno, ať v tom nemá bordel proč v noci přijdeme bez mlíka a ráno s ním. JInak v noci před položením ho tam vždy tak 10 minut necháme, jestli se neukňourá sám, ale něco si tam leze a pak si stoupne a čeká na nás.
Po devátý hodině jsem se chystala ven, Honzík za mnou lezl a nevim co, ale najednou řev a krev na ruce, jsem se hrozně lekla, že nějakej střep nebo něco, tak jsem ho nesla za P. do pracovny, ať mi jde pomoct, P. si všiml, že mu teče krev z pusy, ale fakt hodně, nakonec teda žádná tragédie, mezi horníma zubama uzdička. Volala jsem doktorce co na to, ona ať sjedeme k zubařce, ať koukne, jestli to nemá rozražený. Tak vše ok a dobrý, ale vyděsilo mě to.
Mel, 5,54 Luky chrní a ty už nemůžeš spát? Tak moc nechápu, že si vždycky stěžuješ, že Luky brzo vstává, koukám, že seš totální ranní ptáče i bez Lukyho :sweat_smile:
Honzíka ovladače taky zajímají, ale stačí je dát dál od kraje doprostřed stolu a nedosáhne. Anebo dosáhne, ale nic zvláštního jim neudělá. Na věž nám taky leze, ale máme jí zapuštěnou a nic vyvést nemůže, max. zapne rádio.
Milu, luxusní snídaně mi připomněla, když se něco slavilo u nás v práci, to byly taky žranice!
Rio, Honzík a TV jako Vojta a já na TV přes den prakticky nekoukám, akorát P. zapíná zprávy, když jde na jídlo, to mě štve, že přijde a hned pouští telku.
Gucci, veverkování - seš dobrá, tady jedna z mála, co si v těhu dovolila :sweat_smile: hG z toho pak byla v noci divoká, jo? To mě mrzí ty tvoje nespavosti, neboj, po porodu se ti bude chtít spát, to nebudeš mít problém s koukáním do stropu :sweat_smile:
Anippe, Alex ti dal dnes po ránu zabrat, koukám, dospali jste se pak do růžova?
Rio, úspěchy s postýlkou dobrý, budeš mít víc času doma v klidu :-ú
Taky gratuluju Alexovi a Majdě k 8mi měsícům, to to letí ?.ú
Tetes, dvojky noc super, i když když to vezmu vstávání v 1, ve 3,30 a v 5, vlastně ale vy se s P. střídáte, to je fajn :slight_smile:
Tek, noc super? No konečně taky! Já tu Yamahu musim někde v Plzni vykoumat, mě to láká, z cvíča mám dobrej pocit a písničky by Honzíka určitě bavily.
Já taky myslim, že tu mateřskou kdyžtak sníží všem.
Pajdulačky mají kilo a půl, to není nejhorší, ani žádná sláva, ale dobrý dobrý, kéž by ještě třeba Pajda nějakých 5 dní vydržela, každej tejden dobrej.
Kay, super noc i přetáčení. A to noční otáčení jsme řešily teď někdy s Tek, že jakmile se dítě naučí otáčet, tak najednou noční brek a dítě "nedobroovolně" na břiše a vyšší síla ho nutí pást koníky místo aby spalo :grinning:
Vážení v porodnici pěkně na prd, Honzík vždy protestoval nahatej na váze a ta ručička jezdila tam a zpátky a poznejte přesný ml vypitýho mlíka.
Pudly, Honzík má teď možná 77 cm, tak je ještě větší :grinning: A 11,5 kg asi.
Milu, já s tebou celkem souhlasím o těch mateřských. A jasný jak píšou holky, je debilní, že nesníží platy i sobě a neudělaj dalších x opatření.
MIlu, řízečky bych si prosím prosila, děkuji :slight_smile:
Souhlasím s tetes s názorem na strašení Pajdy, určitě informovanost dobrá věc, ale ta samá informace se dá podat buď "ježíši, to je hrozný, vy snad dneska rodíte a nemáme inkubátor" anebo "může se stát, že začnete kdykoli rodit, ale nebojte, všechno zvládneme, pořád doufejte, že ještě chvíli vydržíte".
Milu, s nemocenskou :confounded: :angry:
30. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahojky,dlouho jsem nebyla takže jestli by mi někdo třeba udělal souhrn toho nejdůžetiješího budu moc vděčná :slight_smile: Dneska jsem s Maruškou byla na roční prohlídce a váží 10kg a měří 80cm :wink: Jinak jí doktorka moc chválila a byla hotová jak to uteklo,sestřičce říkala že je to týden co se Maru narodila a už je jí rok :grinning: Jinak nového u nás jen to že se Maru začíná ukázkově vztekat,nechce sedět v kočáře dýl jak půl hodiny takže děs,dneska málem zbořila sídliště.Jo a naučila se prosit když něco chce,dělá to fakt roztomile :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
taky zdravím po delší době, o víkendu jsme byli na 4 dny v Budapešti se zastávkou v Bratislavě, sestřenice tam má pronajatý byt a je tam na semestr na Erasmu, tak nás pozvala a my jsme toho využili a nastěhovali se k ní. Byla teda trochu vyjukaná, že malý děti občas i brečej, v noci třeba i vykřiknou a ráno vstávaj v šest hodin, ale snažili jsme se to korigovat na minimum a nechat ji spát do devíti :sweat_smile: přestěhovali jsme se ráno s M. do jídelny a bylo.
Kolem jedenáctý dopoledne jsme na M. odpolední spánek vyrazili do města, pak někde obědo -večeře, kdy M. už řádila v kočárku na břiše a pozorovala kolemjdoucí lid. Taky jsme absolvovali projížďkiu lodí po Dunaji s M. na klíně a večer jsem se jednou šla projít sama a jedno dopoledne jsem byla se sestřenicí v Séchenyiho lázních. Z těch jsem teda byla nadšená, já takovej vodní živel, asi se přestěhuju do Budapešti. Opravdu tam hráli stařečkové šachy ve vodě a tak architektura neměla chybu. Spoustu bazénů a mraky saun, většina měla teplotu 37C, pak velkej bazén na zaplavání (28C). Taky tam byl jeden bazé¨nek s 40C vodou a druhej 20C a to byla síla, jít z jednoho do druhýho.
Na zpáteční cestě jsme se stavili v dalších lázních v Györu, tam si zaplavala i M. Počasí bylo parádní.

Dneska poslední kontrola kyčlí, už tam nemusíme. Byly tam převážně pidi miminka, tak jsem vzpomínala,¨jak jsem tam byla s M. poprvý a byla taky takhle malinká. Už si to skoro nedokážu vybavit¨ :wink:

S tou mateřskou souhlasím s Mili, šetřit se někde musí, nakonec se to nevrátí zpátky na hodnoty před rokem 2009, zůstane to o něco vyšší. Ale jestli to automaticky od ledna sníží všem, i těm, co u už budou mít mateřskou rozjetou,to nevím.

Puzzi: to bych se teda taky vyděsila, kdybych viděla krev :fearful:
M. teda taky občas vstává v šest, dneska byl nějakej rekord do 8:11 hodin.
Tetes: gratulace k dobré noci!

Jinak M. už péruje na čtyřech, ale leze jenom dozadu a ne velký vzdálenosti.

snad už se Pajda nemusí bát, rozhraní 33.-34.tt už je docela dobrý, plíce jsou ten 34.tt a pak už děti jen tloustnou, to doženou na světě. Podlě mě si rizika uvědomuje, povzbuzující slovo teď pomůže víc.
Nedokážu si představit, že bych někde skoro rodila a nebyl tam volnej inkubátor, to je blbý.

dneska to vypadá na brzký spánek, jdem od vany a pak to bude rychlovka, tak snad něco i vyžehlím.
30. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Ahoj Rehos a Terky, vítám po delší době :slight_smile:
Co tady novýho? Pajda je furt v nemocnici a každým dnem jí hrozí porodem, ale držíme palce na co nejvíc dní! Jinak asi nic převratného, já na ty souhrny moc nejsem, nemám paměť :sweat_smile: My učíme Honzíka na noc bez mlíka, dnes poprvé neměl, až ráno, prostě dvě noci vždy jednou 45 minut brečel a vypadá to, že to nějak pobral a už bude jen líp a líp.
Rehos, začínají vzteky jakože Maru něco chce a nejde to? Jsem myslela, že už s kočárem ani nechodíte, jsi myslim někdy už psala, že Maru radši chodí.
Terky, vy jste cestovatelé a Mariánka už byla taky na hodně místech, je moc hodná, že to takhle parádně zvládá a vy jste dobrý! Kyčle fajn :wink: A gratuluju k počátkům lezení.
30. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Puzzi jj ale do krámu ho beru abych mohla nakoupit :wink: a vztekání je hlavně když není po jejím,už se těším až se mi někde hodí na zem a bude kopat nohama :unamused:
Pajdě držím palce aby vydržely holky co nejdýl :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
rehos, a co dát Maru do košíku? Honzík tam sedí celkem rád, obzvláště s rohlíkem v ruce a taky se tam nedá mostovat a tak :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Puzzi no to můžu jen když je doma manžel a jede se autem ale dík za radu :wink:
30. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Rehos, máte to do krámu dál a mhd, jo? Tak to jo, jsem myslela, že tam dojde Maru pěšo a na nákup máš kočár, ale to je kravina, promiň :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Puzzi do krámu dojedem bez MHD kočárem,ona vydrží ale cesta zpět už je děs a vyndat jí aby šlapala to není nic moc páč ona se pořád chytá koleček a vyhazuje nákup z kočáru víš.
30. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jinak na nějaké delší trasy to ještě není,chodí měsíc,sice vyzdrží šlapat ale ne že by došla někam daleko,spíš se každou chvíli zastavuje anikam nedojdem :wink: A když bych šla do krámu pěšo tak by se to dalo ale zpátky bych potřebovala volné ruce no :unamused:
30. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
holky nevite co za kapicky na rymu do nosu?
30. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
nejšetrnější je asi Vincentka, pokud by byl hodně ucpanej, tak Nasivin do jednoho roku. No a odsávačka na vysavač :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
odsavacku nemam :slight_smile:)
ok vincentka a jak ji tam jako dopravim do teho nosu? ...
nekdo radil jete naky kapky martusi ale to nevim co to bylo
30. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
to je Vincentka ve spreji, tak jí koupíš v lékárně. Dá se tam pak dolejtvat i z láhve. Odsávačka je teda vynikající, tou do pusy jsem neodsála nic, vysavač se přiloží a hned je to venku.
30. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.