• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Bré ranko,
teda Puzz, Honzík a krev - to by mě asi omyli. No naštěstí nic vážného, takže dobrý.
Přemýšlím, jestli jsem tuhle noc vůbec byla v posteli. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 05:50  • Odpověz
Dobre ranko,
Tek chudacka Oliho trapi ryma :frowning2: Ted se to nejak rozjizdi, no jo podzimni nemoci.
Terkytko lazne v Madarsku jsou skvele. My jsme tam jednou travili Silvestra a denne jsme chodili do lazni, no to byl balzam :slight_smile:
1. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
brééééé ráááááááááááánko

tak jsem trochu doplnila výbavičku hG
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=386430&vReferer=

jsem si říkala kolik toho nemám, ale podle fotek nif mof :grinning: ...není tam teda všechno, něco je ještě u našich co nakoupili
1. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Tek, jsou to kapky do nosu Libenar, a odsávačka na vysavač je skvělá - stojí asi 320,- Kč.
1. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Gucci, to jsou krásný botičky! :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Marti už jsem to Tek napsala v sms my je taky používáme
gucci moc pěkné věci a ty botičky jsou úžasné :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
ještě jsem tady...

jj ty capáčky se mu fakt povedly, sice se budou asi debilně nazouvat jak jsou kotníkové, ale zase si je aspon nebude sundávat :wink:
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Gucci krasne vecicky. pG je sikulka.
Ti reknu, ze bodycek mas 2x tolik nez ja :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
holky já jsem nějvíc první dva měsíce využila overalky, ty jsem mu dávala na noc i přes den, bylo to strašně paktické
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
gucciova toho mas daleko vic nez ja a teda strasne zavidim fusky converse to neni fer ze je tady sakra nemaj ...budu brecet a pak taky je hezky s tema opicema na nozickach bo co to je krasny ulovky faaakt
jani nea rymu teda nevim ..ale my mame strasne suchej vzduch ze skrabe v nose i me a on nejak chrcel ted je to zase ok..
vsem diky za info o kapickach
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Rio overalku mam habadej, taky mam predstavu, ze bude nejvic v nich :wink:
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
jooa gucciku zklamu te ale sunda je kdyz jsoou kotnikove :slight_smile:))
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
tek: díky :slight_smile: .... jestli máte doma suchý vzduch, tak dávej na radiátor misku s vodou a mělo by to trochu pomoct, anebo pak zvlhčovač vzduchu
1. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
tek: fááákt? právě kámoška měla capáčky od Pumy jen na nazouvání a malej jí to furt sundával a jednu dokonce i ztratila myslím, tak jsem si říkala, že na tkaničky a kotníkové nesundá a vona mrška sundá jo :grinning:
1. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
jo jo pokud ji je tam neprivazes za kotniky :slight_smile:)) jdu paaaaa
mejte se dneska uz nebudu
1. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Gucci ty ditka jsou strasne sikovny, co se tyce sundavani boticek :slight_smile:
Tek tak to jsem rada, ze Oli nema rymu. Suchej vzdych vyresis presne jak pise Gucci.
1. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
jj tkaničky jsou dost dlouhé, tak jí to kdyžtak přivážu k noze :grinning:
tek fááá
1. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Čusbus,
kapky jsem napsala smskou tek v noci,když jsem šla z hospody. Já matka od dvou dětí. :grinning:
Včera P. přijel z práce až v 8 večer,takže jsem sama koupala a ukládala apod., masakr za celý den.
Ale je fakt,že mají děti naučené, že večer lehnou do postýlek a usnou naprosto bez řevu. :dizzy_face:
gucci:pěkná výbavička, taky se mi líbí botky.
Overálky jsou fajn, ale většinou jsem je dávala jen na spaní.
Dneska caparti vstávali už v 7, jsem s nima cvičila na balonu,abych je rychle utahala a zase usnuli a už se stalo,takže se odebírám za nima. pápápá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
jani: v kolik jdeš zítra na UTZ?
1. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Gucci chudak hG :slight_smile:
Tetesko tak doufam, ze sis v hospode odpocinula, po tak narocnem dni :slight_smile:
Gucci zitra jdu na 9:45 na UTZ a ve 12:30 mam poradnu. Pisnu tobe nebo Milu SMSku po UTZ
1. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Overálky jsou první dva měsíce nejlepší, dávala jsem je na noc i na den, moc jsem teda nevyužila dupačky, radši jsem pak dávala tepláky a ponožky.
Tek, doufám, že ta rýma nebude velká a je to jenom podrážděná sliznice z toho sucha u vás. Půjde s tím Olík zítra plavat?
Dnes Martík spal do 8hodin! To už se tak měsíc nestalo, jsem vyspaná do růžova :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Já jsem nevyspalá do zelena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Čau holky, dnešní noc zas úspěch, v jednu nějak kňoural, tak jsem ho jen přikryla a spal dál. V pět kňoural trochu víc a skoro jsem uvažovala o mlíku, ale ne, nic nebude, až ráno po vyspání, položila jsem ho a ticho. V půl šestý zas chvíli kňoural, ale ticho a spal do půl sedmý, až pak jsem dala mlíko. Jsem na nás s P. pyšná, že vydržíme, i když je to těžký, v noci to člověka svádí vyměknout :_N Ale dnešní noc super, už žádný breky a dlouhý usínání, jakoby si zvykal se tak moc v noci neprobrat.
mel, co to? Nahazovací noc? :confounded:
Tek, Oli chudák rýma?
Ty brďo, Gucci, ty máš bodýček jak na dvojčata! Já mám teď bodýček asi 8 a mám jich snad i zbytečně moc :sweat_smile: A body s krátkým už jsem dala na půdu, ty na zimu vůbec nepořizuju. Ale máš moc krásný věci, to bude Gučíková fešanda :slight_smile:
Já overálky taky spíš na spaní, i když na začátku první měsíc dva to bylo jedno.
Tetes, dobrý s utaháním dvojek na míči :wink:
Steffi, zítra ti budou dělat ten podrobnější UTZ ve 30tt včetně odhadu váhy Kubíka?
Marti, jů, do 8mi hodin! To muselo bejt krása!
1. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Co je to spát do osmi???? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Mel, to ty asi ze svýho života vůbec neznáš :sweat_smile: I kdyby Luky spal do osmi, tak se vsadim, že bys tak dlouho nevydržela :grinning:
1. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Puzzi jojo zitra jdu na velkej UTZ ve 3. trimestru a bude i odhad vahy Kubika. Jsem zvedava, jak nam chlapec porostl :slight_smile:
Marti spanek do osmi, to nespim ani ja :slight_smile: Parada...
1. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Puzz, čéče no máš pravdu, asi ani po flámu vrátiv se ve tři ráno jsem byla vzhůru v šest. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brácha je schopnej dodnes jít spát v osm a probudit se v osm. Moment opravuji, jednou jsem spala do půl dvanácté!!!!!!!!!! :grinning:
1. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Mel, a pak se divíš, proč Luky vstává tak brzo? To jsou geny :grinning:
1. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Puzz, no promiň, nemohl si teda vzít geny po tatínkovi? Ten je schopný válet se docela slušně v posteli i když nespí, to já ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě by nevadilo vstávat v šest, ale bez nahazování dudlíku!!! :confused:
1. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Luky zase vytuhl v lehátku a včera mu přitom parádně tekla slina http://holubacek.galerie.cz/3755416-5-mesic#54566560
1. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.