• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi: no s těmi bodyčky jsme to trochu přehnali, ale zase tam jsou různé velikosti, 56, 62 něco i 68, takže to určo ponosí :wink:
marti: spaní 8 hodin, paráda :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
mel: tjo Lukymu je už to lehátko pomalu malé ne
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gucci, jestli ti bude mimi ublinkávat nebo kadit víc než se vejde do plíny, tak to určitě ponosíte :grinning:
Mel, Luky vypadá v tom lehátku moooc spokojeně, hned bych si to s nim vyměnila. :wink:
1. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojte,

mel, tohle fakt nechápu :grinning:

gucci, krásný věcičky :dizzy_face: ty capáčky a ponožky fakt super :slight_smile: neboj, že toho máš hodně, když budeš prtě převlíkat klidně i 3x denně, tak s eTi pračka naplní hned.. Overálky jsme začla používat až byla větší, tak ve 2 měsících a jen na spaní.. jinak na začátku spala v bodýčkách.. a dupačky jsme taky používala jen ze začátku, pak už jen polodupky a teď už jen tepláčky, hje to praktičtější (je fakt že tchýně mi koupila komplet dupačky a bodyčko velikost 84, ale neměla jsme to srdce jí to vrátit, že už v té době faaakt dupačky nosit nebude :grinning: :grinning:)

tek, a nepomohl by nějaký ten zvlhčovač vzduchu? Libenar je super a hlavně se dá používat dlooouho :slight_smile: vincentku mi doktor řekl, že si mám fakt schovat až bud emít rýmu..

jinak my dneska noc fakt děs, vzbudila se už o půl 12, pak jsem ji hodinu přemlouvala na spaní, zachránil to na hodinu nahřátý medvídek, pak kojení v půl 2, o pěti a od té doby spánek nic moc, protože byla u m v posteli..

jinak jsme se dneska přihlásily na plavání, ikdyž už to bude v jejím půl roce, tak půjdeme raději k mrňatům, ať to má v klidu od začátku.. :slight_smile: těším se.
1. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Mel koukam, ze kup lehatka byl dobry tah. Lukymu se evidentne libi :slight_smile:
Kay teda tahle noc stala za.., snad dnesni bude lepsi.

Jsem chtela jit ven, ale nejak se o me pokousi ryma, tak radeji zustanu doma, at to nevypukne naplno :frowning2:
1. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Mel, to je lehátkovej tuhýn :sweat_smile:
Gucci, aha, tak jestli jsou to 3 velikosti, tak paráda!
Kay, Stelinka spala na začátku v body, asi protože bylo léto, ne? Na zimní mimina se určitě šiknou overaly. Jinak absolut souhlas s dupačkama a tepláčkama, jsem dřív myslela, že jsou tepláky na nic, že se nedaj rozepínat mezi nožkama, naopak, sundat a nandat je mnohem snazší než rozepínat dupačky.
Kay, to je na ho.no noc, cos měla dneska :confounded: M. umí spát se Stelinkou, jo? Dobrý, aspoň ty máš svou půlku pro sebe :sweat_smile:
Steffi, rýmu vyžeň, nebrat!
1. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
joholky noc stála za jedno velký, teď jsem Stelui přemluvila že si ještě jako lehne a usne a já si uvědomila, že ji stejně budu muset tak za půl hodiny vzbudit, takže sama si lehnout nepůjdu, ale jsem totál ko..
doufám, že dneska bude noc v klidu :confounded:
jo puzzi, tam nemělo být u m ale u mě :grinning: takže jsem se právě nevyspala, bo jsme se ani nepohla.. jinak ale myslím, že M. by zvlásl i S. na své půlce, bo on se v noci vyhýbá psovi, někdy když vidím ty jejich paragrafy při kojení, tak s emusím smát :grinning:

steff, na rýmu nejlépe čaj s citronem a zkus i Ty tu vincentku, mi to taky většinou pomohlo..

s twm dupačkama já ještě nesnášela, jak když to teda rozepneš, tak to máš všechno naňahňaný nahoře, takovej velkej žuchvalec a když jsme jí chtěla osprchovat zadek, což dělám dost často i teď, tak jsem to stejně raději svlíkla, protože by z ní asi byl vodník s mokrýma šosama :grinning:
1. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Kay uz si splicham do nosu sterimar a piju asi druhy litr caje, ja tu rymu premuzu :slight_smile:
Ja si vcera vsimla v metru, ze dost lidi kycha, tak jsem to asi nekde chytla cestou na cviceni a cvicitelka taky mela porad kapesnik u nosu, tak se neni cemu divit.
1. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Pajda psala: Ahojky, tak dneska prutoky stejne jako vcera, tak se musime drzet dal. Ted tu byla i ma dr., tak rikala, ze budeme rodit prirozene. Ze to bude sice hodne tezke, ale ze to zkusime, ze jsou holky hezky ulozene dole a maji uz celkem peknou vahu. Akorat je tady zase jen do 9. a pak jedo do 19. na dovcu. Bojim se, ze to bude zrovna v dobe, kdy bude pryc.
1. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Hm, tak na to, že Pajdulku strašili, že to týdne porodí, tak už se drží tuším 14 dní?
1. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Jojo rekla bych, ze doktori vubec netusi. No jen at drzi dal, kazdy den navic je k dobru...
1. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Jo ať se hezky, drží. Teď mluvím s jejím H. Prý bere doktory s rezervou, jeden doktor kdysi řekl, že jestli Pajda otěhotní přirozeně tak sní diplom - nesnědl!!!
1. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
holky teda ta pajda je statečná.. _Na jednu stranu by bylo dobré, kdyby rodila se svojí dr, na kteoru je zvyklá a věří jí, ale na druhou stranu, jdyž bude rodit až po 9. 10. tak budou holky už velké a zvládnout to určitě dobře. :slight_smile: teda nechápu, proč tu doktorku ale platí, když si jede na dovolenou bez ohledu na pacientku.. podle mě jsou ty peníze právě na to lže přijede klidně i v noci, z divadla nebo dovolené.. :angry: hlavně aby byla Pajdulka v pohodě..
1. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
My měli krásnej podvečer. nejdřív po pátý hodině Honzík blbá nálada a nic neba atd., pak snědl asi 150 piškotů nebo tak nějak, šli jsme nahoru do děcáku, tam si asi něco šlehnul, jinak to nechápu, začal řádit hrozně, tryskomyš, lezl sem a tam hrozně rychle, stoupnout o postel, dolů, omlátit podlahu lopatkou, tryskem k míči, tryskem k posteli stoupnout, omlátit podlahu něčém dalším, no úžasný :grinning:
Akorát mám mírné podezření na rýmu, doufám, že neeeee, malinko chrčí v nose, achjo, nechci rýmu. Zítra chci jet do Phy za kámoškou, to bychom s rýmou nemohli, aby nenakazil její děti. Uvidíme ráno.
Kay, aha, takže M. má v posteli psa, ty Stelinku, to je teda dost dobrý, celá rodinka hezky pospolu :grinning:
Jojo, přesně s dupačkama, na druhý dítě už se na ně asi vyprdnu od začátku. Nahňahňaný nahoře všechno.
Pajda se drží, výborný! Takže porod přirozeně? To teď ale nevim, jestli doufat, aby Pajda porodila ještě před tou doktorky dovolenou, to radši ale ať vydrží dýl a odrodí jí někdo jinej. To o těch financích za tu doktorku taky moc nechápu, ale co už :unamused:
1. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Puzz, Luky chroptí od narození. A přitom rýmu nemá, jen sem tam sopl. Jen po Telči jsem mu "luxovala" nos a to teda byla síla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a mám depku, všechny děti kolem Lukyho věku se už otáčí na pupek a ten náš. . . grrrrrrrr............ prdel je moc těžká. :angry:
1. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Mel, Honzík taky vlastně jako malej dlouho chroptěl, ale už douho ne, až teď kvečeru. Teď jsem se na něj byla podívat, dejchá nosem, ale malilinko rýmu asi má, kéž to zůstane malilinko.
1. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Mel, depku z otáčení neměj, já už moc nevim, to se naučí :wink: Honzík taky byl občas v něčem mírně pozadu a pak vždy skok a dohnal to a tak různě.
1. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
kay:vy spíte s psíkem v posteli? Tééééda, to bych nemohla,já bych se bála,že mi v noci oblízne. :sweat_smile: Nebojíš se chlupů?
Mně to s tou Pajdou přijde úplně jak sci-fi a najednou i s tím přirozeným porodem....a ještě k tomu,když se jim nelíbí průtok pupečníkem v tu chvilku mi přirozený porod přijde jako hazard,páč se může fofrem něco zhoršit....vždyť tohle měla Kačka....no nic. Nejpodstatnější je,že se drží a holky rostou! :dizzy_face:
Kay, no přijde mi, že si paní doktorka bere peněz víc než dost za porod..... :confounded:
Puzii, tak hlavně ať to není rýma.
Mel:nebuď prdlá, však on se Luky taky otočí prostě mu dej čas. Míša taky pořádně pase koníky až teď a to ještě když se mu chce a na srpnovkách už pasou o dost mladší děti. Ale jak jsem si slíbila před porodem,tohle fakt neřeším a je mi to úplně putna. Kačenka taky pase už dávno a lépe,ale prostě každý jde svým tempem. A jestli tě to fakt štve, tak jděte na rehabilitaci a oni ti ukáží nějaké cviky na rozvoj motoriky!
Já si třeba myslím, že to není pro dítě žádná výhra,když začne "chodit" v 10 měsících, pro stabilitu a fyzický vývoj to myslím až tak extra není. To jenom některé maminky si myslí jak pak to jejich dítko není strašně šikovné než ostatní vrstevníci......
Doprdele, rozbil se mi telefon.
1. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tetes, no v pondělí jdeme na vaničky, tak třeba i to trochu Lukymu pomůže ve vývoji. Snažím se "neporovnávat", ale někdy je to těžký. :angry: :pensive:
Teda, ten telefon je ale ošklivej, že se rozbil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu umřít do postele, doufám, že nebude nahazování každých 45 minut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
mel no jasně, holky maj pravdu, já taky furt srovnávám Stelu s Olikem, ale nemám to dělat, protože Olik je šikulka a navíc furt zapomínám, že byla Stela dřív a pak mě to dere..

tetes, no pes s náma holt spí v posteli.. :sweat_smile: ale jen v nohách.. M. ho hrozně rozmazlil.. Stelinka když se mnou spí (ona to ani nemá moc ráda), tak má pod sebou vždycky plenu.. Bert si k ní nedovolí nic, pokud mu to nedovolíme my. Jinak co se týče chlupů už jsme to vzdala.. ze začátku hlavně v těhu jsem z toho měla stres.. ale teď to prostě neřeším.. chlupy jsou všude, to bych se musela zbláznit.. a navíc M. pelichá daleko víc :grinning: a má ještě k tomu dlouhý vlasy, takže už to neřeším vůbec...

holky můžu se zeptat na váš názor ohledně fusaků? právě přemýšlím, jestli stačí pořídit emitexu zimní do autosedačky apužívat ji i do kočáru nebo jestl ije to málo a koupit fusak.. poděděný nemáme žádný, takže bych musela pořídit nový, resp z bazaru.. a je jich tam tolik, že si nevím rady, jaký, co je na něm důležité atp.. navíc nevím jestli Stela už bude sedět nebo ne, jestli se v takovém případě pořizuje stejný? nebo jsou dva různé druhy na ležení a sezení? omlouvám se že s eptám tak blbě..ale hlava mi to nebere.. :grinning:
1. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mel:není to těžký a zmlátím tě za Lukyho :grinning: Jako kdyby fakt zaostával,tak neřeknu,ale to by ti dr. určitě řekla. Jé, vaničky to bude super. Má Luky rád vodu?
Kay:přesně normálně jim rehábka odečítá skoro měsíc o který se narodili dřív a prý to není nejmenší problém. :slight_smile:
Kay, pejskové jsou někdy horší než děti,jak rychle si umí zvyknout, co? :grinning: Hele a nevlez vám pes někdy do veverkování? :grinning:
Ohledně fusaku a kombinéz teď řeším to samé,tak se ráda přiučím. Ale teď jsem viděla na mimibazaru zajímavý fusak, pošlu ti odkaz.
1. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
OLIVEROVI VŠE NEJLEPŠÍ K ZÍTŘEJŠÍMU SVÁTKU!!! Tek, vyřiď mu to,jo? :wink:
Ono je to těžký nesrovnávat, já už jsem teď celkem v pohodě, ale i tak, soused o měsíc starší než Honzík už chodí, dělá papa a všechno, no ale on je dopředu, ale i tak malinkej pidičervíček mi hlodá :slight_smile: naštěstí znám ale i pár dětí cca 14 měsíců a ty teprve chodit začínají a na ty má Honzík ještě času dost. Na prosinci je honzík možná průměr možná malinko podprůměr, ale spíš teď tak akorát.
Kay, Stelinka nemá moc ráda s tebou v posteli? Honzík vůbec, ono je to možná i výhoda, že je na to nezvykneme.
Fusak jsem měla Emitex a budu ho mít i na letošek, má takovou připínací část pro větší děti. Nějak v tom snad bude Honzík sedět, nejsem odborník, víc ti asi neporadím.
1. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Já doporučuju ty fusaky Emitex, jsou buď pro mimina nebo se dole připne část na větší nohy a je to pro větší děti, určitě to vydrží na víc let.
1. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já budu kupovat asi tyhle,taky mají to prodloužení a zatím vše co jsem od nich koupila,tak naprostá spokojenost.
http://www.detskedeky.cz/fusak-do-kocarku-cerno-ruzovy-p-513.html
1. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Olíkovi taky všechno nej.. :slight_smile: zítra.

puzzi no nemá.. ona s sebou vždycky hrozně šije a navíc je pak vždycky děsně zpocená.. :frowning2: takže se nevyspíme moc obě.. někdy mi to ale nedá :sweat_smile: i jsme nad tím přemýšlela, že je to možná výhoda, ale třeba až bude větší bude ráda.. :sunglasses:

tetes díky za odkaz, vypadá to fakt super.. a i dobrý peníz.. já koukala na emitex 3v1 http://www.biomamma.cz/cz-detail-107969.html na diskuzích ho docela i chválí..
jinak při veverkování necháváme psa za dvěřma.. ze začátku děsně vyváděl, ale teď už je v klidu.. navíc teď veverkujeme v budoucím děcáku na koupených nafouklých matracích a ty by berťoch mohl proškrábnout, takže tam nechodí ani normálně..
jinak M. byl samozřejmě ten kdo psa nechtěl :grinning: tak to bývá, že ten kdo ho nechce, pak je z něj na větvi a je to jeho největší miláček :grinning:

no já na začátku myslela že ten měsíc není tak moc, že když by se narodila v 38tt tak by přece taky nikdo 14 dní neodečítal a to je pak už jen 14 dní míň než se narodila :grinning: ale asi je to fakt, že i s úsměvy začla později než ostatní..
1. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Potřebuji poradit se mi to hrozně líbí,myslíte,že to mám koupit,že to užijeme?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18345004&tab=0
P. se to líbí moc.
kay:on jim prostě ten měsíc fakt chybí,ale časem to doženou, teď je měsíc dlouhá doba,ale za chvilku se to ztratí. Dejme jim miláčkům čas. :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Kay, Honzík by u mě asi ani neusnul, už to nezkouším a věřím, že ani později k nám nebude do postele chodit,takže výhoda:slight_smile:
My máme ten fusak Emitex, je fakt dobrej.
vy veverkujete v děcáku, no fůůůůj, že se nestydíte :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Tetes, hezký moc, asi na podzim vhodný, viď? Těžko říct, jak dlouho bude deset stupňů aspoň a kdy bude zima.
1. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Já mám na zimu pro Honzíka po bratranci krásnou soupravu zateplený kalhoty a bunda, ale asi koupím taky kombinézu, aby mu netáhlo na záda.
Já se docela i těším na zimu a sníh, bude mi to hodně připomínat, jak se narodil Honzík a spal v kočáru jako mimino a taky jsem zvědavá co on na sníh.
1. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.