• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzz no my tam máme zatím jen ty matrace a rotoped nebo jak se to jmenuje :grinning: jinak nic.. lepší než veverkovat v ložnici se Stelouchem.. to by jsme si ani pusu nedali a byla by vzhůru :grinning:

tetes mi to přijde trochu složitější na oblíkání ale možná se pletu. jinak je to roztomilý :grinning:
1. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
puzzi, no já právě koupila taky dvě takové soupravy zateplené, jedna míň a jedna mega.. kalhoty a bunda.. ale i tak bych ještě ten fusak nebo kombinezu.. asi nejraději obojí, ale to bysme nevyužili..
1. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
což mi teď tak napadá, jestli koupit teda kombinezu nebo fusak? nebo se dává dítě v kombineze do fusaku? :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
V kombinéze do fusaku :wink:
1. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
puzzi, fakt? :slight_smile: no tak to asi teda koupím tu pěknou co poslala tetes, a pak ten 3v1. jenže nemám teď prachy sakryš :grinning: dneska mi došly bodyčka a tepláčky za 3,5.. a všechny jsou mega velký :grinning: ale je to 68, tak snad do toho Stela brzo doroste..
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Puzzi v kombinéze do fusaku a neuvaří se to dítě? :confused:
Kay, Stelu by veverkování vzbudilo? Má slabý spánek?
1. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
tetes, nám děsně vrže postel :grinning:
1. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
já bych to viděla na kombinezu do autosedačky a zimní komplet do fusaku a do kočáru..
1. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
postel,jo?? :grinning: :grinning: :grinning: i ty vášnivko jedna :grinning:
1. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
no :grinning: je to vášeň i když se do ní plížím když jdu spát .-D to jsme mega vášnivá abych stelu nevzbudila :grinning:
1. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Bré ranko,
Olíkovi vše nej k svátku.
Tetes, obleček moc hezký, teď jen trefit správnou velikost aby z toho dvojky nevyrostly dřív než bude zima. :wink:
Jo teď ještě čtu o samostatném zvedání hlavy v leže na zádech a jdu se oběsit. :dizzy_face: No prostě mám doma chlapa to za prvé a já jako mimino taky nebyla nejrychlejší - hlavně co se týká chození.
Mimochodem? Byla já jsem tuhle noc vůbec v posteli? Nahazování dudlíku začalo ve třičtvrtě na deset. Tohle začíná zase vypadat na zuby. Takže ještě takové 3 blbé noci? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dásničky nateklé nemá, tak nechápu.
2. říj 2009 v 05:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se konečně ozývám. Včera jsem byla na služebce v Teplicích tak jsem nemohla psát.

Olíkovi vše nej a nej k svátku a posílám pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: .
Dočítat vás holky nebudu, páč to se nedáááááááááááááá :grinning: . Tak zatím pááá a já sem někdy během dne vlítnu. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobré ránko,
Tetesko ty věcičky jsou roztomilé a na podzim je využiješ.
Co se týče fusaku, tak mi při koupi kočárku ve špuntíkovi doporučovali buď Emitex nebo Kaarsgaren
http://www.spuntik.cz/kaarsgaren-fusak-do-kocarku/
Mel prosím tě, vůbec neřeš, co Luky umí nebo ne. Každé dítě je indivudualita. A přesně jak říká Teteska, pokud máš pochybnosti, dojdi s Lukym na rehabku. Mimichodem jsem se v úterý ptala Bezvodové, zda to doporučuje a ta mi říkala, že by na rehabilitaci poslala všechny děti.
Puzzi se nedivím, že byl H. tryskomyš po 150ti piškotech. Tolik cukru co zblajznul :wink:

Joo jinak u mě rýma prozatím vyhrává, ale já ji zdolám. Jdu inhalovat :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Aaaa zapomněla jsem VŠE NEEEEEEJ Olimu k dnešnímu svátku a pusu ode mě :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
bréééééééé ráááánko

VŠE NEJ OLIVEROVI K SVÁTKU :dizzy_face:

Jani: tak ty jsi taky už nechcípaná...kolem mě v mhd taky furt někdo kucká a smrká, pG je taky nějaký chcípnutý, tak čekám, kdy to chytnu, zatím se držím

jinak náš pes s náma kdysi taky spal v posteli :grinning: , ale většinou u nohou...to ještě, když jsem bydlela s našima, tak psica šla spát prvně se mnou, až jsem usla, tak vstala a přesunula se k bráchovi, pak v noci k našim a ráno, než jsem vstala, tak šla zase ke mě, abych si jako myslela, že tam byla celou noc :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Gucci jojo ja taky musim mit vsechno. Ale ted se mi inhalaci docela procistil nos, tak snad to rychle ustoupi.
Psice byla chytrolinka :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
jani: ty už za chvíli jdeš co?
2. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Gucci jojo za necelou hodku vyrazim :wink: Se tesim jak mala, ze ho zase uvidim. Jen me mrzi, ze tentokrat ho neuvidi L. Je na konferenci v Mikulove...
2. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
aha, no pG už se mnou v 30tt asi taky nepůjde...prej si to nechá až na porod :grinning:
2. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
No je fakt, ze tenhle UTZ je uz rychlej, jen zmeri a kouknou na prutoky pupecnikem a je to :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
no já mám poradnu a normální kontrolu příští týden, tak jsem zvědavá, jestli mi moje dr. bude dělat UTZ, páč když pominu ten 3D tak jsme byli naposledy na utz na velkém ve 21tt
2. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Gucci mi ho delaji vzdy, kdyz je to dyl nez tyden od posledniho UTZ.
2. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
no to jo, ona se pokaždé taky čučne, ale jen na srdíčko na takovém malém utz, to trvá asi 10sc, ale ze začátku mi dělali klasický velký utz každý měsíc
2. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
včera mě nasral pG.....řekl mi, že mi leží prsa na břichu :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Aha tak to u nas taky kouknou na srdicko, ale minule si ho Darebny prohlidl celeho, vcetne ulozeni placenty, mnozstvi plodovky atd.
pG je dobrak :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
jinak špunt asi zatím nic co? pG se už včera ptal, jestli to nezačnem řešit, tak říkám, že to budu řešit, jestli nám kočár nepříjde v říjnu
2. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Spunt nic, taky jim davam posledni mesic a pak budu volat :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak ja padim, poslu SMSku MIle nebo Gucci...
2. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
oka, drž seeeeee
2. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.