• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak Jani píše :

Tak Kubík je v naprostým pořádku, plodové vody má dost a už je otočený hlavičkou dolů. Jen nevím kdo ho porodí, je větší o 2 týdny :slight_smile: , odhad váhy 1772g, FL 5,9 cm a průměr hlavičky 84mm. Začínám se toho porodu opravdu bát.
2. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
jo tak já se v rychlosti připojila, abych podala zpráva a Mili to už napsala :wink:

tak gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
2. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak Milu uz podala info :wink: Se fakt zacinam bat porodu, netusim, kudy proleze :slight_smile:
O fotku jsem si ani nerikala, jelikoz jsem byla na nejakem starsim utz a ten nebyl moc kvalitni.
2. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak i v poradne vse OK. Na porod to nevypada :wink:
A Darebak byl zase vtipnej, prej malej je trochu obrik :grinning:
2. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak mámě za sebou druhou vakcínu a doufám že to Vojtík zvládne bez reakce jako tu první.Paní doktorka volala na infekční aby se zeptala, jestli to opravdu nejde odstranit - ta bulka pod paží, paní doktorka jí řekla že rozhodně ne.Ale mo dětská to tak taky nevidí, říkala mi, že by reagovala jako já a chtěla by aby to měl pryč, že ale v Brně není jiné dětské kde to řeší, tak jedině v Praze, nebo zkusit konzultaci ve Zlíně, kde si nás tehdy na pohotovosti s tím to rovnou chtěli nechat - fakt lituji, že jsem tam nezůstala, mohal mít pokoj - tohle jsem si přečetla na jedné diskuzi : Nám sa tiež spravila uzlinka pod pazuškou ako reakcia na očkovanie, brali sme antituberkulotiká tak sa tá uzlinka scvrkla ale zas stvrdla. V KE to lekarka neriešiela a tak sme si vybavili vyšetrenie v P.Biskupiciach - tam nás hneď hospitalizovali, zistili totiž je tam súbor uzlín. Hneď vysadili lieky, ktoré dala KE dr. lebo to boli lieky keď človek niekde chytí TBC a nie ako reakcia na vakcínu - takže nám lieky zmenili, boli sme tam 4 dni malú vyšetrovali, ale nakoniec nás previezli na Kramáre na detskú chirurgiu - bolo to totiž už príliš veľké nato aby to preliečili oni. Na kramároch sme sa podrobili operácií (neprajem žiadnej mamičke aby musela niečo také zažívať). Potom sme zas brali antibiotiká, boli sme na par kontrolách ako to bude aj bez antibiotik a až keď boli výsleky dobre, mohli sme byť očkované ďalej.
Vždy záleží na kontrétnom organizme dieťaťka, no mne lekár po operácii povedal, že keby to neboli vybrali von, tak by sa tie baktérie postupne dostali do celého telíčka a spôsobilo by to katastrofu. Každopádne, každú uzlinku treba sledovať a liečiť čím skôr
tak řekněte, jestli by vás to nevylekalo :frowning2:
2. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Rio ty blaho, fuj je mi z toho uplne spatne :frowning2: Byt vama tak si domluvim tu konzultaci ve Zline a resim to. Pokud se to nelibi ani tve detske lekarce, tak to neni jen tak. A v tom Brne musi byt neskutecni blbci!!!
2. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
jani: a co femur? nic :grinning:

rio: to je maso :confounded: , já bych to taky nějak řešila

ženy mizím, asi budu i o víku, jedeme do pardubic :wink:
tak hezký víkend
fáááááááááááááááááááááááá
2. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Vzdyc jsem to tam specialne psala pro tebe FL 5,9 :grinning:
2. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Jani, kudy půjde Kubík ven? No tudy kudy šel dovnitř. :grinning:
Holky, Lukýno teď zdříml na zádech na hrací dece - mě snad někdo pomalu vyměňuje dítě. :dizzy_face:
2. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj tetes pise ze jsou hospitalizovany s kacenkou pac ma zanet mocaku ..ma tam i misu..a kdyz vsechno pujde dobre tak je pustej ve stredu ...drzte plce chudak kacenka ta si to musi vsechno vyzrat
terka je v prdeli pac jsou zase v ty samy nemocnici..a kacenka ma katetrik na hlavicce
jooo a moc dekuju zaprani olikovi ....diky paa
2. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Mel a to me prave desi. Dovnitr sel jako pidi embryjko a ven pujde jako obrik :grinning: No nejka to zvladnem. Ted me uklidnila ta moje tehu kolegyne, jeji holcicka mela ve 30+5tt vahu 1950g, takze proti ni jsme zabari :grinning:
Mel ti porad rikame, ze Lukyn je zlaticko :wink:
2. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Ty jooo, chudinka malinka. Snad bude brzy zdrava. Kacka je fakt chude male, co ta uz musela vystat, ale ona je bojovnice.
2. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Teda chuděra Kačenka, no snad půjdou brzy domů. Chjo choudě malinkatý. :cry:
2. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
jinak jani gratuluju k obriku
2. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
jejda, to je teda děs s tou kačenkou, chuděrka.. močák je zrovna fakt děs i pro velkou ženskou, natož tak pro miminko.. držte se ta, v té nemocnici a snad se to brzo zlepší... :fearful:
2. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsme u tchýně, návštěva u kámošky v Praze se povedla, holčička o 3 měsíce starší než Honzík mě vždycky navnadí, co už brzo bude Honzík dělat, holčička už dělá první krůčky sama, což je fakt hezký a srandovní. A taky u ní začaly vynucovací vzteky (chce hračku, co má ségra, chce vodit za ručičky a když pak člověk zastaví a konec, tak vztek do ruda, máme se na co těšit :grinning:).
Dneska novinka, Honzík začal říkat mamama a to především, když kňourá a míří ke mně, takže myslim, že to říká cíleně, je to hrozně hezký :slight_smile:
A taky už si mnohem častěji z lezení sedá a už mu to konečně fakt jde, tak jsem momentálně spokojená, že snad umí to, co má.
mel, kdyby za každej blbou noc a hlavně den byl zub, to by byl Honzík megazubatec :sweat_smile: Kup hodně dudlíků a dej je Lukymu do postýlky všechny, za takový dva měsíce by mohl začít pomalu tu a tam samonahodit.
Steffi, blbá rýma, ještěže nepotřebuješ odsávačku a umíš už smrkat, aspoň tak :sweat_smile:
Super UTZ, vše ok, to se nádherně čte takovýhle zprávy! Asi má být po kom velký no :sweat_smile: To porodíš, já teda vůbec nevim a nemám zkušenost, ale myslíte, že fakt se větší dítě rodí hůř? Já mám vždy pocit, když čtu popisy porodů, že nejhorší jsou ty kontrakce a ta příprava a ty bolesti zad a břicha a to "vyprdnutí" už je úleva a nějakej centimetr hlavičky plus minus, je to fakt rozdíl při porodu, co myslíte?
Rio, :frowning2: to by mě teda vylekalo. Obvoďačka je pro operaci, ty taky, nějak se s ní domluv, kde by to šlo jinde udělat a tak, to je prostě hrozný, že na tom infekčním to nechtějí řešit.
Ježiš, čtu o tetes, chudák kačenka a terka, co na to říct :frowning2: Aspoň že tam může být s nima Míša a jsou všichni pohromadě.
2. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Puzz, hm dva měsíce jo? Tak do té doby asi chcípnu. Nechápu, když je schopný usnout v kočáře na zádech bez něj a spí i dál po přenosu na hrací deku - to ho hodím na pupek, tak proč nemůže spát celou noc bez něj. . . Do kočáru už ani dudlík neberu, když jdeme na procházku. Ty jo, pomalu abych asi koupila dudlajse 6+ co? :sweat_smile: Jé Honzík už říká mamama to musí být fakt super. :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Mel, nechcípneš, určitě budou i lepší noci, přeju co nejvíc!
Zatím to mamama jen ve chvílích zoufalství, ale možná je to o to dojímavější a hned ho musim pochovat a utěšit, když tak prosí mamama :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Bré ranko,
no dneska do čtvrt na tři pohoda, akorát já od půl jedné čekala kdy se ozve. :grinning:
Puzz, dobrej způsob jak dosáhnout toho, aby jsi si Honzíka "všimla". :sweat_smile: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 06:14  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi jojo smrkani mi jde :slight_smile: Dneska jsem spala 9 hodin, tak snad telo zabojovalo. Musim se z toho rychle dostat. V utery chci jet do OVA a ve stredu navstivit Pajdu v porodnici.
Puzzi mamama musi byt uzasne, obzvlast kdyz vidis, ze je to cilene...
Mel ono se to brzy zlepsi, neboj :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Teteska pise, ze to vypada, ze leky zabiraji. Od vcerejska Kacenka nemela horecku a uz je to zase jejich usmevava hodna holka. V pondeli budou vedet vic z vysledku, ale pry to podchytili vcas.

Tak to jsou super zpravy, mam z nich velkou radost!
3. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
No tak to je dobře, že léky zabírají a Kačence zase bude brzy dobře. :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,

šmankote co to čtu... :frowning2: .
Rio já bych taky zkusila ten Zlín, prostě bych to zkoušela dokud vám někde neřeknou nějaké pořádné řešení.
Je to na prdlačku tohle zdravotnictví.. :angry:
Tetesko, teda to je chuděrka Kačenka, snad se to brzy spraví..ááá už čtu, že je Kačce líp, tak zaplať pán Bůh :slight_smile: .
Mel, nebuj nechcípneš, jsou mnohem horší děti a mamky to zvládly a ty to zvládneš s přehledem :wink: . A hlavně Lukýn je zlatíčko zlatíčkovatý :dizzy_face: .
Puzzi jééé, to musí být krásný, když už Honzulka povídá mamamama :dizzy_face: .
No já už už snad moc nastydlá nejsem, ale cpu raději do sebe Coldrex a vitamín C.
Jo a jsem zase doma sama, manža přijde až k večeru, včera mu začala konečně škola a doufám, že to tenhle školní rok dodělá a bude promoce, jináč mě z toho jebne už :grinning: .
Ale večer jdeme na večeřičku a vínečko, mňamiky mňam :slight_smile: .
3. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Vojtíšek taky říká mamama ale četla jsem, že opravdu máma tím myslí nějdřív roce :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Naše noc taky v pohodě, mlíko tentokrát dostal "už" v půl šestý, páč jsem se bála, že jinak už nezabere a bude mít vyspáno, po mlíku mu usnutí trvalo docela dlouho, ale do sedmi spal nakonec. Asi mlíko po páté ráno už není v noci, ne? Pomůže to pak na mírně delší spaní, kdyby nedostal, tak je vzhůru v 6:15 a konec.
Steffi, tak to se koukej vyléčit, ve středu bude mít pajda z tebe radost určitě, budeš jí pozdravovat od nás všech, viď? :slight_smile:
To je dobře, že u kačenky rychle obrat k lepšímu, tak to asi fakt podchytili. To by mě zajímalo, jak se odhalí zánět močáku u mimina.
Milu, náhodou to není špatný sama doma v sobotu a večer romantika, co dělá manža za školu?
Já se přidám k vašemu zdravotnímu okénku, já pro změnu už skoro tři tejdny pokašlávám, takovej dráždivej kašel, v krku mě nebolí, nic, vrací se mi to tak jednou za rok, nějaká alergie nebo astma, já fakt nevim, jestli to do tejdne nezmizí, tak volám doktorce, ať mě někam pošle. Minule to bylo loni před porodem, jsem myslela, že jak jsme doma rekonstruovali, tak z toho prachu, ale teď fakt nevim, začalo mi to jak jsem byla ty dva dny v práci, tak jestli tam je nějaká plíseň v klimošce nebo jestli alergie na práci?
3. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Rio, já mám právě podezření, že už Honzík ví, že mamama jsem já, protože když kecá ty svoje blbosti dededede tatatata, tak je to jiný. Pak prostě ráno kňourá v postýlce a už neví, tak řekne mamama. Nebo ke mně leze, kňučí, chce ke mně a řekne m.m.mama.
3. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
puzzi je to možné každé dítě je jiné a asi to může i dřív říkat záměrně, Vojta teda taky v postýlce volá i máma a když se na mě kouká ale u něho to určitě nic neznamená :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Puzzi dělá Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky. (VŠMIE)
Puzzi čéče to může být fakt nějaká alergie, ale vůbec mě nenapadá na co teď v tuhle dobu...ale ta alergie na práci by to mohla být bez ohledu na roční dobu :sweat_smile: . Ale stejně by si se asi měla Dr. zeptat.
3. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Rio co ty víš, třeba Vojríšek fakt už ví, že jsi máma :slight_smile: .
3. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
to ne v půl roce děti začínají vydávat slabiky ale fakt mamama neznamená máma, to by bylo fakt mooooooooc dopředu :grinning:
3. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.