• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No ale já bych si to myslela :grinning:
3. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Honzík začal v půlroce tatata a občas to bylo milý, když to dělal na P., ale je fakt, že to dělal úplně na všechno, takže to táta asi nebyl. To m.mama je teď trochu jiný, neříká to tak dlouho do zblbnutí a vesele :sweat_smile: A za 6 týdnů mu rok bude, takže žádný velká napředování by to nebylo :sweat_smile:
Já mám hlavně z toho pokašlávání blbej pocit, aby se mi třeba časem nerozjelo astma :confounded:
VŠMIE zní dost dobře, takový nóbl pro programátora jak dělaný :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Milu to teda H. nezavidim, ze v takovem krasnem pocasi musi byt ve skole. No snad uz ji brzy dodela...
Ja jsem taky sama doma, L. je jeste v Tresti u rodicu. Ale mi to moc neva, jelikoz stejne skoro cely den lezim. Tak snad to k necemu bude...
Rio ja bych si taky myslela, ze Vojtisek uz vi, kdo je mama a umi si ji zavolat :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Tak mi volala mamka že umírá strejda - její brat, prý byl 3 týdny v umělém spánku ale už ho odpojili, že mu všechno odcházelo, je mu 59 let, no je to hrozné, mamka brečela a já taky brečím,ach jo :frowning2:
3. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Rio, :frowning2: :cry: , upřímnou soustrast, ježiš, takovej ještě docela mladej člověk :frowning2: Byl nějak dlouhodobě nemocnej?
3. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Rio, uprimnou soustrast :frowning2: To je hrozny, takovej mladej clovek :cry:
3. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
no měl něco se slinivkou já přesně nevím, mamka mi to nějak nedokázala souvisle říct, před 5 lety jí umřela sestra na mrtvičku měla 50 let
3. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Rio je mi to moc líto :cry: , upřímnou soustrast :cry: .
3. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Krasne nedelni rano devcatka,
teda tady je posledni dobou nejak mrtvo :wink: Vsichni si evidentne uzivaji poslednich slunecnych dni...
4. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak strýc ráno zemřel :frowning2:
4. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Rio, moc mě to mrzí a je mi to líto. Drž se. Vím, že teď jsou všechna slova zbytečná.. :frowning2: :cry:
4. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Rio uprimnou soustrast tobe i cele tve rodine :cry:
4. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
děkuji holky
4. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Rio, upřímnou soustrast. :pensive:
4. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Rio, taky ještě jednou upřímnou soustrast :frowning2:
4. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Bré ranko.
5. říj 2009 ve 04:59  • Odpověz
Ááá koukám, tady je toho zase nakecáno :wink: .
Teéda holky co se to s vámi děje, dřív takových stránek popsanejch a teď sem nevlezete jak je týden dlouhej :frowning2: . To se mi jako nelíbí páč je mi pak smutno... :frowning2: a veliký... :frowning2: :cry: .
A co vůbec Teteska s Kačenkou? Nevíte někdo?
5. říj 2009 v 06:28  • Odpověz
Tohle je od Pajdy na pobavení :grinning: :

Máme tady jednu blbku co je ve 29. týdnu a pořád chce rodit, tak si vymyslí, že jí už 4x odtekla voda, že má stahy-na záznamu nic. Tak se včera vyčůrala do postele a myslela si, že tím donutí Dr., aby jí jí vyvolali porod, pže nemá plodovku. A dneska na vizitě se Dr.málem počůrali smíchy, když jim začala vykládat, že seděla od 10-17 hod. na wc a jako vodopádem z ní tekla voda. Dr. se jí se slzami v očích jen zeptal kolik hektolitrů ztratila :grinning: . No, máme tady veselo co? :grinning:
5. říj 2009 v 06:43  • Odpověz
Holky to musí být materiál co? :grinning:
5. říj 2009 v 06:43  • Odpověz
Mílo, no Pajda chuděra asi hned tak nevyfasuje normální spolubydlící co? :grinning: Aby pak Pajda smíchy neporodila. :dizzy_face:
5. říj 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobre ranko,

teda u Pajdiny SMSky jsem se malem pocurala smichy. To musi byt blbka na entou :grinning: Hlavne nechapu, proc uz chce rodit?
No aspon se tam Pajda zabavi :slight_smile:
Jinak z ni mam radost, je ve 34tt, takze uz je paradne za vodou. Jupiii jupiii :slight_smile:

Jdu inhalovat, to nachlazeni me neskutecne se*e :angry: Ryma uz skoro dobry, ale toho kasle se asi jen tak nezbavim a ted mi to seda i na hlasivky, tak tady skrehotam, grrr. Jo a vcera mi asi 4x tekla krev z nosu, tak jsem vzpominala na Gucci...
5. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Jani, takže u vás bude tichá domácnost, když nemůžeš mluvit? :wink: Věřím, že se brzy vyléčíš, ono tohle počasí je na prd.
My jdeme dneska na vaničky, tak jsem na to fakt zvědavá.
5. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Mel nevim, jestli ticha, ale skrehotova urcite. Ale tim, ze L. chodi domu az kolem pate, tak si moje hlasivky odpocinou :slight_smile:
Jee tak to jsem zvedava, jak se to Lukymu bude libit. Uzijte si to.
5. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Jo jeste k tomu, ze ta pipi z OVA chce uz rodit, tak Darebny mi v patek rika, ze se mi to uz krati, ze jeste 10 tydnu a bude to. A ja na nej tak koukala a rikam mu, NE! A on co NE? A ja mu rikam, ze se na porod netesim, ze jestli by to nemohlo takhle zustat. No smal se mi a prej, ze ne, ze nejpozdeji za 10 tydnu maleho ze me dostane :grinning:
5. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Jani, tak to sem se teď počůrala smíchy já :grinning: , prej jestli by to takhle nemohlo zůstat, já se picnu :grinning: .
No já myslím, že až budeš ten 38.tt, tak že budeš chtít sama, aby šel Kubajz ven, páč už budeš taková majinká velrybka :sweat_smile: .
No a s tím kašlem, je to na prdlačku. Já už mám celkem rýmu za sebou, takže už snad budu mít pokoj.
5. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Jani, no ale na Kubajse se těšíš ne? Přeci ho furt nebudeš nosit v pupíku jenom proto, že se netěšíš na porod. :wink:
5. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Milu velrybka jsem uz ted ted, jsem se vcera zmerila pres pas a mam 105cm :astonished: Ale porad mi to moc nevadi a je to takova pohoda, ze je uvnitr. Tak jsem zkusila, jestli to nemuze tak zustat :slight_smile: No a prej ne.
Ale my jsme zase meli nejakou rejpavou naladu. Nejdriv zacal D., ze je to obrik a ze to bude zajimavej porod a ze se na nej tesi, tak jsem kontrovala timhle :slight_smile:
Mel to vis, ze se tesim na Kubika, ale ted mi staci, ze si s nim povidam pres bricho a on se tam ruzne bouli a kope me :slight_smile:

Milu bud rada, ze mas nachlazeni za sebou, tohle je hnus :frowning2:
5. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Jani, no teď ať tam hezky Kubajs zůstane, má čas. . . :sweat_smile:
5. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Mel, to jsem mu vcera rikala. Vecer tam kopal jak zbesilej, tak jsem mu rikala, ze nema kam spechat, ze to tady zas tak perfektni neni a at si to v tom brichu jeste pekne uziva :wink:
5. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Jani tak to jo, pokud tě D. takhle provokoval, tak dobře,že si mu tak oponovala i když si spíš myslím, že si ho pěkně rozesmála :grinning: .
5. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.