• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
brééééé ráááánko

tak hlásím se do klubu, páč mě včera večer začlo škrábat v krku, ale jinak mi vůbec nic není, jen mě škrábe v krku (asi mě ofouklo nebo co), tak jsem si dala šátek, pak si skočím asi do lékárny, jestli na to něco vůbec můžu brát a čajíčkuju. Plavání budu muset asi bojkotovat :unamused:

jinak víkend super, kamarádka mi půjčila ten koupací kyblík a dala mi lovelu na praní a maliník, tak jsem měla fakt radost

taky jsem si měřila břuch a za měsíc mi porostl akorát o 2 cáky :sunglasses:
5. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
tjo tetes je v nemocnici zase chuděra :frowning2: , kde to Kačenka proboha chytla? držím jim moc palce
jani: a jakou měla porodní váhu ta kámoščiná holčička?
puzzi: jéééé mama to je krásný :dizzy_face:
Rio: upřímnou soustrast :unamused: , to byl fakt ale mladý :unamused:
kriste ta sms od Pajda je hustá :grinning: , co to je za kravku co chce tak brzy rodit?
tjo Janča má 105cm přes břicho? já 106 tak to zas nemám tak hrozný :grinning:
Mili, Jani: jak vám je? je to lepší?
5. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Milu jojo zase jsme se nasmali, kdyz se se mnou loucil, tak rikal, ze uz se tesi za 14 dni :slight_smile:
Gucci tak at to zvladnes, u me to taky zacalo skrabanim v krku a pak uz to jelo :frowning2:
Plavani urco bojkotuj, ja dneska taky nejdu na jogu a pekne me to stve :angry:

Gucci kolik mas teda ted pres pupek?
5. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Aaaa uz to ctu :slight_smile: Tak 10 jsme stejne :slight_smile:
Gucci kamoscina holcicka je jeste porad v brisku, je jen o 17 dni starsi nez Kubik. Dneska jsou na dalsi UTZ, tak jsem zvedava, jak je Johanka velka...

Jinak diky za optani, ted po inhalaci je to lepsi...
5. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
jani: ahááá, já myslela, že už rodila....jsem zvědavá na hG váhu :grinning:
5. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Gucci to ja taky, ale myslim, ze to taky nebude zadny drobek :wink:
Jo jinak k Lovele, ted maji v HyperAlbertu nejake akcni baleni Lovely, 50% gratis.
5. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
no už jsem si o víku vypracovala seznam, co budu mít od kamarádek a co musíme ještě nakoupit, už toho moc není, tak jsem ráda
5. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Steffi, já tě chápu s tím, aby to tak zůstalo :sweat_smile: Já se teda před porodem hrozně těšila, až bude Honzík venku, ale zpětně po porodu mě občas napadlo, že škoda že ještě není vevnitř :sweat_smile: :grinning:
Ta Pajdina spolubydlící nebo kdo, to je teda něco, to aby jí hlídali, aby si nějak porod nevyvolala :sweat_smile:
Gucci taky nachcípaná? Dva cáky jsou vtipný :grinning:
Milu, taky jsem si včera říkala, že to tu nějak vázne, což je škoda :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
puzzi: zatím nenachcípaná....fakt mi nic není, jen mě škrabká v krku
5. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Gucci to nam toho jeste chybi dost a porad se nemam k tomu to objednat :wink: Snad tento tyden, jinak porodim a nebudem mit ani postylku :grinning:
Puzzi jsem si rikala, ze ty pro me budes mit pochopeni :wink:
5. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Jani: tak to já toho musím taky nakoupit dost, ale už to není takový ten seznam na 3 A4 :grinning:
5. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Aha tak to u nas taky ne, i kdyz :slight_smile: Clovek zacne a pak se nestaci divit. Dneska jdu s L. do lekarny, tak nakoupim tyhle vecicky a to je velka cast seznamu :wink:
5. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
no to jo teda, já mám ten seznam rozdělený na tři oddělení :grinning: , Ikea, lékárna a ostatní :grinning:
5. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Pekny :wink: Co budete kupovat v IKEI?
5. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
mantinel, podložku na matraci, spací pytel, osušku, berušku světýlko k přebalováku, prostěradlo, polici, koberec, kapsář, atd.
5. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
jinak ftipná story:

naši byli o víku na jižní moravě u známých a máma sebou samo tahala fotky z 3D UTZ, aby se pochlubila...tak to tam ukazovala všem, všichni zírali, že to ještě neviděli a co to je za UTZ a máma aby jako jó zafrajeřila, tak řekla: no to byla dcera se zeťem na 5D ultrazvuku :grinning: :grinning: :grinning:
naštěstí tam byl táta a uvedl to na pravou míru :grinning:
5. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Gucci :grinning: Tvoje mama je megalomanka :grinning:
5. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Gucci :grinning: .

Zpráva od Pajdy :
Mám další problém, mám vyšší tlak a bílkovinu v moči, tak mají strach z preklampsie. takže teď sbírám 24 hodin moč a nasadili mi léky na tlak. Doufám, že ta moč bude dobrá !
5. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Koukam, ze uz to Mila napsala :wink:
5. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
No nic, jdu odevzdat do prace listek na penize a pozdravit holky do prace a dam si tam obidek. Zatim papa
Joo a jedna holka z prace je tehu, se z toho sefik asi po.. chichi :grinning:
5. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem dnes pozitivně naladěná, byli jsme na cvičení, Honzík zase lepší než minule, už si to tam docela i užívá, za míčkama leze atd. Noc byla taky super, do 5,15 vůbec nic (když nepočítám asi dvakrát kníkot večer, než jsme šli s P. spát, to byl odkrytej - často večer před 22tou hodinou brekne na otočku nebo něco podobného). V 5,15 kníknul, ale mlíko jsem mu nedala, byl docela potichu, po šestý hodině zas v chůvě něco, šla jsem tam, Honzík ležel na břiše a asi mu nešlo usnout či co, vypadal unaveně. tak dostal v 6,15 mlíko a spal asi do 7,15, takže super, mám radost :slight_smile: Poslední dobou jsem fakt už často na něj pyšná, jaký dělá pokroky a co umí a ráno mi dal na posteli zničehonic dvě pusinky na pusu, no krása :slight_smile:
Tenhle týden mám hodně v plánu, dnes odpo jedu k babi do plzně na návštěvu, zítra přijede na dva dny kámoška z Phy s holčičkama, ve čtvrtek jedu do phy k jiný kámošce a v pátek přijedou známý z mostu s chlapeček ročním a budou tu do soboty. Akorát z toho vyplývá jedna blbá věc - dneska musíme uklidit :sweat_smile:
Gucci, 5D :grinning: Holky, finišujete s nákupama, jo? Si to užívejte, co vaši chlapi, baví je to vybírat s váma?
Snad bude Pajdina moč ok! Ten tlak by mohl být i z těch nervů. Ale stejně super, jak se drží Pajda pořád 3v1, už se jí pomalu blíží 34. týden, že?
Už dlouho tu neřešíme grafy a BT, tak vám sem hodím můj současnej: http://www.fertilityfriend.com/home/Puzzi Je to nadějný, co? :grinning: :angry: :angry: :grinning: Příští měsíc na měření BT seru a budu žít ve sladké nevědomosti :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Puzzi Pajda uz od soboty je ve 34.tt, takze krasa :slight_smile:
Ja bych rekla, ze L. bavi nakupovat veci pro maleho vic nez me. V sobotu jsme byli v C&A, ze se kouknem na nejakou mikinu pro L. a on prvni kam zamiril, tak byly mimi veci a hned mi ukazoval, co Kubovi koupi az bude vetsi :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Puzzi, ty máš teda nabitej týden to ti řeknu. to nebudeš mít ani na nás čas :confused: . NO bude se nám stejskat, ale nějak to bez tebe zvládneme teda :wink: .
Jo a graf dobrý, jen tomu vůbec nerozumím :grinning:.
Jani to musí být hezký, když chlapa víc baví nakupování pro prcka :dizzy_face: .A co v práci?
5. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Puzz, tvůj graf je fááááákt nadějnej a takové pravidelné měření. :grinning: No já na MS čekám už od čtvrtka a ono nic. . . jen mě šíleně po všem pálí žáha. :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Milu v praci nic moc, jednak je tam polovina novych lidi a ten kolektiv tam ted stoji uplne za ho... No ale uz to neresim.
Udelalo mi radost, ze jsem se tam potkala s tou osetrovatelkou, co ma 3 mesicni holcicku, tak jsme si popovidaly spolu a uzily jsme si to. Holcicka je neskutecne hodna, spinkala, pak se vzbudila a hned usmev od ucha k uchu :slight_smile:
Mi se ten graf nechce otevrit :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Uz se mi to povedlo. No Puzzi graf ukazkovej :wink:
5. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
zdárek, jsem tu zase na chvilku
v lékárně mi dali septisan - tabletky na cucání, tak uvidíme jak to zabere...jinak prej můžu ještě paralen a dál nic

jani: v Marks&Spencer mají kojící podprdy 2pack bílou a černou za 600 :wink:

chudák Pajda, ta si taky musí všechno vyžrat, snad to bude ok
puzzi: tjo grááááf, ten už jsem fakt dlouho neviděla :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Lukýno má dneska nějakej chrnící den, ještě neobědval a za hoďku a něco bych nás měla začít balit na vaničky. Spí už asi 2,5 hodiny.
5. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak Pajda už to má dobrý 34tt super,no jen ta moč a ta bílkovina nic moc já jsem šla hned rodit jak se mi to zvedlo.Tak snad bude mít ty testy zítra lepší.
Puzz grafík hmmm ten je :grinning:
5. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Gucci diky za tip, se tam stavim a koupim :slight_smile:
Gucci jojo max paralen, je to naprd, jelikoz o to dyl to nachlazeni trva, ale co se z toho dostanem i tak :wink:
Mel se mu nedivim, taky jdu chrnet :wink:
5. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.