• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: no já jsem zatím v poho, vycucala jsem 1 tbl a už nic neškrábe, tak uvidíme
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jani tak běž, doufám že se budeš ze sna usmívat jako Lukýno. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Gucci tak to je super...
Mel to nevim, nemuzu temer dychat, tak se spis budu soustredit na dychani a usmev stejne nema kdo ocenit, tak co :wink:
5. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj,
Puzzi, ty seš nejaká aktivní, ten Honzík bude společenskej, si to teď začínáš s ním užívat. Na to měření se asi vy*er :grinning: :grinning: :grinning:
Paráda, že ta Pajda už to má takhle daleko, to už bude snad dobrý.
Steffi, pořádně si užívej, že je Kubík vevnitř.
Martínek byl dnes na kontrole se srdíčkem. Má 24hodinový EKG-má zas na hrudníčku přísavky a záznamovou krabičku za pasem, ale můžem být doma a dělat vše jako obvykle. Trochu ho to prudí a kouše do těch drátů, ale musí to zvládnout, ráno to sundáme a na 3 měsíce zas klid. Srdíčko prý vypadá dobře, takže mám radost.
5. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
mel: luky se usmívá ze spaní? to je krásný :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Marti, jé super, tak snad už budete mít brzy od všeho klid.
Gucci, neboj hG se taky bude usmívat ze spaní a ještě dřív než Tě poctí prvním opravdovým úsměvem. :wink:
Musím pochválit Lukyho - vzbudil se samozřejmě s hladem, ale téměř v klidu brzy pochopil, že dostává jídlo na lžíčce a tudíž jsem nemusela dát nejdříve trochu mlíka na zklidnění a pak jídlo. Je to můj šikulka. . . Teď dostal před vaničkama papírovku a . . . kadí . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ještě jedno přebalení prosím. :dizzy_face: :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mel, do čistý plíny se kadí nejlíp :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Marti to je pravda, nejlepší že po těch příkrmech už je to fakt ho*no! :grinning: Takže sebrat a plínku můžeš použít dál. :sunglasses:
5. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Nic jdu se obléct, přerušit Lukymu demolici světlušky a pomalu půjdeme na ty vaničky, jsem zvědavá. . .Je docela dobře naladěn, tak by se mu to mohlo líbit.
5. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Marti jezis to je super, ze Martinek uz ma srdicko v poradku. Jsem tak strasne rada, ze to takhle dopadlo. A to ze ho prudi monitor se nedivim, to prudi i dospeleho.
Mel ty jo z Lukyna se stava strasne hodny a sikovny chlapecek, to z nej musis mit radost vid? Uzijte si vanicky...
5. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tak vaničky se Lukymu líbily, půjde ještě zítra a v pondělí. Je to už velkej habán na takovýhle mimi plavání. No a doporučila nám fyzioterapeutku, protože má mírnej záklon kam nemá a stále si pase s pěstičkama. Tak tam zavolám a asi nás objednám, aby dřív neseděl než poleze. No a úplně po tom plavání vytuhl. :dizzy_face:
5. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
ahoj musím se pochlubit, dnes jsme byli na neurologii a už nemusíme cvičit vojtovku, potvrdil nám to i primář na rehabce.Mám hroznou radost, ještě mě chválili že jsme to hezky vycvičili a že je Vojta strašně šikovný, pak jsme se byli rozloučit z rehabkou a té to bylo úplně líto že už nás neuvidí, že se na nás těšívala, tak to mě taky udělalo radost :dizzy_face:
5. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Mel to je super, ze se Lukymu libily vanicky. No a ze vytuhnul se nedivim, ja jsem po plavani taky uplne mrtva.
Rehabka urco neni k zahozeni.
Rio to je perfektni zprava. Ta Vojtovka je fakt k nezaplaceni!!! Velka gratulace!
5. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Jani díky, to cvičení už byl docela boj, Vojta se hodně bránil a bylo to už kdo z koho...navíc mi spadl právě ze stolu kde jsme cvičívali a bál se tam pak
5. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Rio, super, že už nemusíte cvičit a Vojtíšek je prostě šikovnej klučík. :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Rio to se nedivim, Vojtisek uz je velkej a ma dost sily. Teda a to ze ti spadl ze stolu, brrr. No hlavne ze je to za vami a je zdravy.
5. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Odpo u babi krásně uteklo a je zde 19. hodina a padla, to miluju :sweat_smile:
Holky, Honzík normálka už stojí sám bez opory chvíli, postavím si ho proti sobě, stojí třeba 5 sekund a pak ke mně udělá dva kroky a spadne na mě. Jsem si už skoro jistá, že v roce bude chodit :zipper_mouth: Babi taky říkala, že čumí, jak se rozjel, že ty těžší děti bývaj pomalejší, no ale hlavně mě potěšila, že řekla, že už je takovej veselejší a směje se, to jo, to je stejně víc než dovednosti :slight_smile:
To je jako bych se chlubila, ale tak nechlubim se mnou, žejo, dítětem se smí? :sweat_smile:
Hm, dík za pochvalu grafu, již asi tak 10 dní čekám na příznaky velmi krátce před ovulací, no což, to by nebylo tak nejhorší, ale víte co je na tom upřímně nejvíc nejhorší? To obdenní veverkování do zblbnutí a furt dál a dál :grinning: Jako ne že by mě to vůbec nebavilo anebo štvalo, to zas ne, tak normálně, ale jako 1-2x týdně by mi to stačilo. jenže já mám furt pocit, že bychom měli, abychom to neprošvihli, tak furt ¨sváděčka a překonávání lenosti a pak nic nic nic k ničemu, bože, takový tempo veverkování prostě dlouhodobě nevydržím, já nutně potřebuju vědět, kdy mám ovulaci :grinning: Takže plán byl, že občas změřím, když si vzpomenu a až budou teploty nahoře, tak si řeknu uf splněno a budeme veverkovat jen pro zábavu tu a tam. Ale ten plán mi nějak nevychází no :sweat_smile: Sorry za výlevy, se někde potřebuju vypsat, tady jsme to dřív řešily, tak snad chápete :wink:
Steffi, polovina novejch v práci, to odešli kvůli tomu blbovi? Jen ať hezky další a další těhotní, to je nejlepší řešení, jak odtamtud zmizet.
Marti, srdíčko v pořádku, to je bezva, vždycky takový uklidnění pro tebe, žejoi :slight_smile:
Mel, to jste byli na prvním plavání? Po plavču se vytuhává nejlíp :slight_smile:
Rio, gratuluju moc moc moc ke skočení vojtovky, super, je to tvoje zásluha, jste s vojtou dobrý!!! :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Puzzi jezis tohle snazeni mi fakt nechybi. Teda mi tak nejak nechybi ani to veverkovani 1-2x tydne. Bych marne vzpominala, kdy to bylo naposled :grinning:
Jojo velka cast odesla kvuli blbovi a prisli novi, vubec jsem to tam nepoznavala, proste uz to neni moje pracoviste. Az mi dr. vypise materskou, tak mu pujdu vratit klice a finito!
5. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
ahojte,

teda Pajda tam má veselo :grinning: no je to určitě mnohem lepší než ty pipky.. a jsme moc ráda, že je ještě 3v1 :slight_smile: pozdravujte ji prosím..

Marti, tak určitě ty drátky změří všechno dobře a brzy budete úplně v pořádku..

Rio, s tím strejdou mě to mrzí.. :pensive: a gratuluju k ukončení rehabky :slight_smile: to je skvělé.. já nad ní čím dál víc přemýšlím, protože Stela sice pase dobře šahá rukama před sebe, skoro vstává, ale hlava jí dycky padne a pak je to na prd.. :frowning2:

mel, super, že je lukynek takový usměváček ze spaní. :slight_smile: a vaničky trochu závidím, my začínáme 1. 11. ale už v bazénku, tak mám strach, jestli se S. nebude bát.. Ale dala jsme ji do skupiny s nejmenšíma miminkama, kde nejsou žádné velké kreace, tak snad to bude ok :slight_smile:

puzzi, chápu výlevy :grinning: fakt se to zase vrací nanovo, další kolo je prostě tu :grinning: a co takhle ovu testy? mě tehdy udělaly velkou službu :sweat_smile: ikdyž to měření asi taky dobrý, jen bych na to neměla trpělivost.. :slight_smile: a honzík je teda skvělej, fakt chlapák, že už takhle "chodí" :slight_smile: taky jsem slyšela že drobné děti chodí dřív, al ejak už jsme si řekly, Stela u toho bude mít hlavu na prsou :grinning:

jinak jsem se rozhodla nakonec pro 3 letý RP, ale už mi v práci schválili 2letý, tak snad to půjde změnit, zítra tam zavolám..
5. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
jo puzzi a 19h a padla znám taky a je to fakt příjemné.. těším s ena to už od rána, ale jak to nastane, tak s emi po S. už zase stýská :grinning: a jsme ráda, že Honzík s euž víc usmívá, asi potřeboval trochu smaostatnosti, a byl furt naštvanej, že nemůže to co chce :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Holky, dík za pochopení, to prostě nikam jinam psát ani nikomu jinýmu říkat nemůžu, páč se sice každej tváří chápavě, ale každej neznalej si myslí, že na to nesmím tak myslet atd.
Steffi, u nás v práci je za rok mé nepřítomnosti taky dost nových lidí, je to takový divný, pak si člověk připadá out :sweat_smile:
Kay, jj, od rána se někdy těším na 19:00, pak se člověku trochu stýská, ale co, si vždycky řeknu, pozdě večer nebo v noci Honzíka uvidím, už brzo :grinning: :grinning: :grinning: I když kéž by ne :sweat_smile:
S tím chozením drobných dětí dřív fakt nevim, znám dvě drobné děti, jedno začalo chodit ve 14M a druhému je 13M a ještě samo nechodí. A dneska na cvičení takovej cvalda, podle mě mladší než Honzík a už si to tam štrádoval po svejch.
Já se těším, až uvidím Stelu, na tu její padací hlavu, ty určitě přeháníš :grinning: Jo, na italštině jsme se učili, že Stella = hvězda :zipper_mouth:
5. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
jo ovu testy jsou fajn a dokonce to tady někdo prodává za supr cenu .Já jsem todle nesnášela bylo to děsné pořád kozlovat ráno večer ob den . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
ovu testy asi ne, to bych utratla majlant, když bych testovala dva tejdny, než bych se dočkala :grinning: :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
ady to někdo prodával tuším za 14kč jeden :grinning: tak to zase naní nic moc ne?
5. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Puzzi: tak tohle si přesně taky pamatuju, ty nutnosti veverkovat, třeba jsme se i trochu chytli a neměli jsme náladu, ale já jsem si představila, že to prošvihnem a nějak to šlo, ale je to fakt voprus. stejně pak nic z toho. Já až budu chtít druhý, tak rovnou naklušu pro Clostlibegyt a budou mě sledovat ultrazvukem, jak folikuly rostou, tak v tomhle už to snad bude lepší. Jinak totiž ovulaci nemám. Teď třeba pořáda kojím, ale pauzy už jsou dlouhý a stejně jsem to nedostala, podle mě to není kojením, ale tím, že moje tělo normálně neovuluje. No teď mi ten cyklus zatím vůbec nechybí :grinning: Času dost.

My dnes byly standardně na plavču, zítra 8 měsíční kontrola, ve čtvrtek přijde domů má osobní kadeřnice dělat mi melír a ostříhat mě, zítra ještě jedu přespat ke švagrový, přijede totiž naše společná kamarádka z vejšky.

Jinak jsem přšla na skvělou věc, jak se ráno vyspat dýl, V. teď skoro není doma, budˇje v práci nebo většinu času tráví v baráku rodičů, kde dělaj novou koupelnu a záchod, minulý týden jsem jela s M. na jednu noc ke kamarádům, pouštěli jsme si večer filmy a kecaly do půl druhý. M, spala v korbě, nechtěla jsem tahat cestovní postýlku a ráno vydržela spát do 8 hodin, s kojením v pět. Dneska jsem kojila doma v půl šestý, přinesla jsem si korbu vedle postele a M. vydržela spát do půl devátý. :dizzy_face: V postýlce by podle mě už ¨znovu neusnula, ale v tý korbě má asi větší tmu a simuluje jí to noc. tak to musím využívat, ještě tak měsíc a už se do korby nevejde, čekám, až bude sedět a pak bude sporťák.

To je super, že se Lukymu vaničky líbily. Pajda už je snad za vodou, 34.tt je parádní.
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Pudly, aspoň dva denně,páč ta hladina roste a klesá nějak rychle, deset dní, jo jako peníze by na to třeba byly, ale to už bych fakt magořila, do toho nejdu, zatím :sweat_smile: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Terky, taky dík za pochopení s veverkováním a spol.! To já jakoby problém nemám, takže nevim, jak dlouho mě současný gynekolog nechá snažit bez nějakých řešení. V lednu jdu na prevenci, tak to nějak pozjišťuju. Jsem asi spíš pesimista, myslim, že do ledna těhotná nebudu, nebo spíš ani nevim, co si myslim, spíš si asi leccos namlouvám sama sobě :sweat_smile:
terky, dost dobrej fígl s kočárkem po ránu :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
no to chození je pokaždé jiné třeba Maru je rychlíček . :grinning: A Edi je hrozně pomalá nechce se jí nic ale jsem ráda že za mnou plížením dojde do kuchyně je moc šikovná a jak jí to vždycky příjde směšné potvůrka jedna moje a vůbec jsem na ní moc hrdá a asi jí prostě sním láskou.Jsem prdlá až na půdu. :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Pudly, úplně vím, jak to myslíš, jsou to naši miláčci víc a víc, jak se z nich pomalu stávají myslící a pohybující se bytosti a jakprojevují svou přízeň a touhy jasněji, to mě hrozně baví sledovat ty pokroky, ať jsou jakýkoli. Člověk má radost i z toho, jak dítě hezky prdí na pusu, žejo :sweat_smile: :_x
5. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Já jsem testila vždycky když jsem měla podezření na Ovu a stačilo jich tedy míň :grinning:
5. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.