• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no já jsem zvědavá jestli nám půjde otěhotnět, protože to tehda bylo pohnojené p... a před tím clostíkem tak podle toho jak mi to dneska chodí tak si myslím že si pro ty tabletky budu muset jít taky.Pokud budu chtít tedy druhé mimi :grinning:
5. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
jo je to tak Puzzi jo jo má mně omotanou kolem prstu. :grinning:
5. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Pudly a máte v plánu 2. dítě cca kdy?
5. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
puzzi, jj Stela je hvězda, je to pův žid. jméno.. jinak ty ovu testy\ s eprávě dělají jen večer.. a jsou docela dobrý.. my vlastně asi ofiko začínáme s dalším snažením za měsíc :sweat_smile: jo dneska má Stelouch totiž 5M ´:slight_smile: a od příkrmů se začínáme snažit.. chceme to zkusit bez doktorů.. a když tak půl roku až 9 měsíců nic, tak půjdeme na KET.. ale možná ne hned, tak do roka bych chtěla.. proto i ta 3 letá rodičovská..
jo a s tou hlavou nepřeháním :grinning: Anipp to viděla.. tak po 5min pasení Stela zkončí jak trefenej partyzán, čumákem v dece.. a hrozně řve.. pak s eještě vždycky chvilku snaží, vždycky se na vteřinu zvedne a zase padne :grinning: jenžde problém je, že ona chce být hlavně na břichu.. takže skoro furt řve :frowning2: co bych dala za pár svalů a kileček navíc.. to by byla velká pohoda..

terky, šikovnej trik :grinning: já už dávno nechala na střešní okno dát nepropustnou folii :grinning: takže i ráno je v ložnici skoro jako večer :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Kay, za měsíc? Super, bude nás víc a víc a budeme se zase snažit a snažit a snažit, nééééé, určitě to tady všem půjde podruhý líp! :wink:
5 minut pasení dobrý náhodou, pak už myslíš, že jí bolí za krkem, jo?
5. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
já tak počítám podle táty jak bude hodný, tak za půl rok možná :slight_smile: A tak záleží jak rychle se posílí to tělo a dá se dohromady zatím žádná sláva
5. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Key aby jsi se nedivila jak rychle to po tom porodu bude :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
jo ještě musím zhubnout na svojí váhu :grinning: abych mohla zase přibrat svojich 33kg
5. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
puzzi, no já právě nevím jak moc má dítko jako vydržet.. myslela jsem že v tomhle "věku" už by měli koukat normálně furt.. :sweat_smile: nevím jak moc nám to snažení půjde resp. jak nám půjde to 2. mimčo.. trochu mě uklidňují ti mrazáčci, ale ne zas tak moc.. při představě dalšího IVF se ale pupínkuju už teď.. :rolling_eyes:

pudly no tak to máme plán tak nějak podobnej :grinning: musím zhubnout, a to chci začít řešit až když přestanu tak moc kojit.. taky podle táty, jak bude hodnej :slight_smile: ale já bych chtěla asi mimčo, ikdyž nebude hodnej.. Stelinku prostě miluju.. a o rychlosti si nejsem tak jistá.. mě furt bolí ta jizva po šití docela dost, takže žádná sláva.. a dát tělo do kupy bych taky potřebovala :grinning: máš nějaký recept? nebo si ho zhuntuju dalším těhu a pak bude nadosmrti dávání do kupy.. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3369911&vReferer=

Tady je bricho na zacatku 8. mesice :slight_smile: To nam to leti :wink:
6. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
Teda celej den bez kone, to je utrpeni :slight_smile:

Holky ty jo vy uz zacinate 2. kolo, tak drzim palecky, at to jde lip nez prvni :slight_smile: Ale reknu vam, vuuubec vam to nezavidim :grinning:
6. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoooooooooooooooj všichni :slight_smile:
jdu na vás mrknout,nechci na vás moc prskat,abych vás nenakazila :grinning: ,mám šílenou chřipajznu a chrapák jak tuberák,ale u dr.jsem nebyla :rolling_eyes:
snažím se to vyležet,když přijedu z práce,ale dnes jsem musela skončit už v půl 2,lezla na mě teplota,hrozně mě bolí průdušky,setsakramenstský :unamused: ,tak už mám vymačkáno snad 5 citronů a zblajznutou skleničku medu,mám ráda čajík s citronem a medem :slight_smile:
V sobotu má Sárinka svátek,tak jsme měli jet do Prahy,ale asi z toho sejde,abych ji nenakazila a nemarodila i ona,
doufám,že jste všichni v pořádku a že vás to nepřepadne.

Jani,máš krááááásné bříško :wink:
nedočítala jsem,podá mi prosím někdo shrnutí?¨ :slight_smile: kuju kuju
6. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
holky,můj známý začal podnikat s motorkama,jezdí sám závody,takže to je jeho hoby,tak si postavil velký barák a založil tam prodejnu,dával to dohromady skoro dva roky vlastníma silama a teď o to přišel,někdo mu to podpálil,mrkněte na video :frowning2:, zhroutil se a je v nemocnici,chudák :cry:
lidi jsou fakt svině závistivý :angry:
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/video-motorky-a-ctyrkolky-lehly-popelem-na-vine-je-zhar.html
6. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Hojda holky,
fotky z vaniček http://holubacek.galerie.cz/3755416-5-mesic#54814301
Leni jo lidi jsou hnusný, bohužel. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Leni shrnuti asi nezvladnu, vubec nic si nepamatuju :wink:
Hlavne se brzy uzdrav, asi by bylo lepsi zustat par dni doma a vylezet to.
Jinak s tim znamym je to hnus, lidi jsou zavistive sv...
Mel koukam, ze Luky byl na vanickach spokojenej...
6. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Jani byl, to že mu instruktorka lila vodu na hlavu ho vůbec nevyvedlo z míry. :grinning:
6. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Tak to je super, ze se neboji vody, to je jenom dobre...
6. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Jo jinak Jani - moc hezkej pupík máš. :wink:
6. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mel diky :wink:

Tak ted jsem udelala mega objednavku, ale uz budeme mit konecne postylku a prebalovak a jine dulezite veci, uff.
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jani, to jsi teda ale šikulka. :wink: Já dneska "mega" objednávku obdržela - plenkové kalhotky a 4 nové plíny, plus pro Lukyho plavečky a zapínání na prodloužení bodýček - maličkost 2000 kč. . .
Teď si píšu s Pajdiným H., takže preeklampsie žádná - jen sestřička neumí číst, a vyfasovala zase jednu super spolubydlící - s parádní chřípkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Mel tak to ja mam trochu vetsi mega objednavku a trochu drazsi :slight_smile:
Ty jo co to je za sestru!!! Grrr takhle ji deptaj, ja se z nich po....
No to je fajn, dat k Pajde nekoho s chripkou, boze!!!
6. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jani, no ty taky kupuješ větší věci. Další objednávka mi asi přijde ve čtvrtek - nová postýlka (ta po nás začala šíleně neopravitelně vrzat) a ohrádka (dárek od Lukyho babičky k svátku). :grinning:
No Pajda chuděra vyfasovává jednu lepší spolubydlící než druhou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
AHoj holky, mám tu kámošku z Prahy s holčičkama do zítra, teď jsem rychle dočetla. Máme se fajn, odpo na hřišti, Honzík dnes nálada nic moc, spíš horší, kňouring a často ho nic nebavilo, ale občas i dobrý, svůj optimismus zahrabávat nebudu.
Steffi, to je super břicho :slight_smile: Teď ještě asi poskočí, paráda :slight_smile:
Leni, brzy se uzdrav :wink:
Hurá, Pajda ok a preek nic, to je dobře. Spolubydla s chřipkou blbý.
6. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mel vy nosíte do plavča plínku do vody u nás je to zakázané čumím jako blázen prý kvůli filtrům . :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Pudly, no my byli na vaničkách. . . Tam asi žádný filtr není. Teď jsem mu pořídila už "normální" plavky, až budeme mít odvahu jít do normálního bazénu.
Nic jdu umřít do postele, mám za sebou skoro 16ti hodinovou "šichtu". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Key tedy recept nemám, cvičit, cvičit, cvičit, já teda dávám do hromady hlavně bříško, protože je teda hodně vytahané po berušce,ale jde to pomalu, ale jde. Dneska jsem cvičila doma a dala jsem si pořádně do těla,teklo ze mně jako z okapu.
Pajda, uf uf to jsem ráda, že tak, ale chřipajzna no dobrý. Nic horšího už tam neměli. :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
jsem byla teď poprvé v bazénu s Edi a byla to paráda, nechala si dělat naprosto vše a moc se jí to líbilo a ta teplota bazénu naprosto úžasná a co víc, byla jsem tam jen já a Edi. :grinning: V pátek jdeme zase :grinning:
6. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
já jsem dneska byla brzy vzůru a to ve čtyři zase čučení do stropu do šesti a pak raději na nohy.
6. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Stefi pupík parádní počkej ten bude ještě větší teď teprve vyroste. :grinning:
6. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Mel Lukášek se cítí jako ryba ve vodě co? docela vykulenej :wink: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.