• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pomoooc já mám doma teroristu :astonished: Alex se rozhdl,že mě zničí a snažil se mě přesvědčit, že v 05.00 je nejlepší doba na vstávání.Vzala jsem si ho do postele, vrazila mu do čumáčku násilím dudlík a doslova ignorovala jeho bojové umění, které se snažil uplatnit na mě, ale i na P. ( toho ovšem neprobudí ani Alexovo fackování ).
Ted zuřivě kope do relaxačního křesílka, to musíme natočit :grinning:

no nic, tak to je dnešní ráno u nás.Já jsem včera večer neodsála ani kapku mlíka, ale zase jsem hodně kojila, nemám z toho ovšem dobrej pocit, nemůžu se zbavit pocitu, že z prsu Alex málo vypije, potom nervozně sleduju hodiny a nevím kdy na něj přijde hlad.

je fajn že je Pajda už doma!

s tím FB se mi to taky moc nezamlouvá, jednak jsem tam pod jménem a úplně mě dostalo, že jsem viděla koho mají moji známí v adresářích! a to jsem ještě neviděla jak funguje zbytek,....

dneska jedu za rioko,u nás je příjemně, snad u nich nebude zima a blato,vyrazíme s kočárama
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
holky viděli jste včera, jak srazilo to hasičský auto kočárek s ani né 3 týdenním miminkem? neuvěřitelný že se nic nestalo!
27. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Teda Evi, vy jste tam museli mít vody :astonished: . V Krči skoro nic jak píše Jana, jen byla v noci jedna velká rána a tím začali houkat alarmy u auta a šmitec.

A s tím FB, já jsem taky pro zůstat tady. To, že jsem jednou přišla nějaká kravka a kradla fotky, to se stalo jen jednou. Myslím, že i tady ty admini to mají docela podchycený a hlavně mi přijde,že spíš nějakej hacker přijde řádit na FB než na koně :grinning:. Toho plno lidí ani nezná :wink:.
27. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ani koukam, ze i u vas se zacina mrnousovi libit vstavani v nocnich hodinach :wink: Preju at to prejde.
Uzij si den u Rio a pozdravuj.
Jojo videla jsem to, des!
27. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ani jasně, že pátá hodina ranní je ta nejlepší na vstávání...on chtěl jen podpořit tetu Mílu, aby v tom nebyla sama :grinning: .
27. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
evi: to mě pobavilo s tím smíchem M po probuzení :slight_smile: , kuchyn určo fotnu :wink: a možná ti ji pošlu dřív, než ty vaše svatební foto :grinning:
teksas: Oli je super dítě, smiřte se s tím :wink:
27/6 ještě nevím, jestli můžu, je to na mě moc daleko
Terky: já vím, že už je na MK diskuse o Gestu, ale ta je na můj vkus moc pozitivní
FB zatím bojkotuju
anippe: tak to já mám taky teroristu a to ještě není ani venku

NOC fakt příšerná, domů jsme přijeli v půl osmé, já šla v půl deváté spát, páč jsem byla polomrtvá unavou, v půl desáté jsem šla na WC, pak mě vzbudila bouřka, pak mě pG blbý spaní, furt něco mekotal, tak jsem ho budila, pak pG vstal a šel ke skříni s botama, otevřel jí a začal se brutálně nahlas smát, tak jsem ho zase musela budit, pak zase chrápal (což normálně nechrápe), to bylo asi ve tři, to už jsem neusla, páč mi začlo být zle....ráno si pG samo nic nepamatoval, no děs
27. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Jj, u nás pršelo fakt hodně.
Anip, a podařilo se Ti ještě spát?
Nepůjčuje vaše dr. váhu? Mně to hrozně pomohlo, že jsem viděla, kolik M. vypije.
Užijte si kočárkování s Rio. :slight_smile:
Já to viděla - úplně mi pak bylo blbě. :rolling_eyes:

Mně na MK vadí jen to, že je to úplně veřejný a může nás číst kdokoliv.
27. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Gucci, tak si to hned zapiš, ať to máš rezervovaný. :wink:
Hele, u vás musí být v noci docela sranda... :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Gucci noo dobra noc, taky takove obcas mame :grinning: A L. je rano vysmaty a ja polomrtva :wink:
27. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
evi: já to budu mít v hlavě, ale na konci červná má bráška 25 let a mamča taky narozky, takže jestli to vyjde zrovna na ten vík, tak se nedá nic dělat bohužel
27. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani: jj přesně, když šel pG do práce tak mi přišel dát do postele pusu na rozloučenou a byl vysmátý jak lečo a prej, že to byla super noc....když jsem mu jí pak vykládala tak mi nevěřil máňa jedna
27. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Gucci to mi neco silne pripomina :grinning:
27. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Probíhá milování v poloze 69 a v nejlepším ho ona vyplivne z úst a povídá:
"Karle, tak si predstav, že pri tom zemetresení v Pakistánu zahynulo pres 70000 lidí."
Karel se na ni vytreštene podívá a povídá::
"Maruš, prosím Tě, co má zemětřesení společného s kouřením mýho péra?"
A Maruš: "Ále, tady ti visí u prdele kus novin, tak si čtu!".
27. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Gucci, to néééé! :confounded: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
jezis, gucci!

FB taky nechapu :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
pG je náměsíčnej jo! aby takhle jednou neotevřel okno a nesmál se u toho :confused: doufám, že bydlíte v přízemí!od tří jsi vzhůru? no tak to snad během dne doženeš!

evi mě se dařilo spát tak po 20 minutách, ale prostě na hovno :angry: aspon že mě hlava nebolí, jsem v poho
27. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
já teda ftipy nemusím, ale tenhle je dobrej :grinning: ...až pozdě jsem si uvědomila, že je o sexu, tak sorry :grinning:
27. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Anip, tak to jsme na tom dnes dost podobně.
Gucci, po tomhle snad nikdo chuť na sex nedostane... :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
anipp: během dne to asi nedoženu, když jsem v práci...já pak kolem páté usla
evi: no co ty víš :grinning:
27. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Guccíííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky tak co ten FB..nezůstaneme raději tady.. :confused:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
koukám do diáře a včera jsem měla výročí pozitivního testu :slight_smile: mimochodem tzn.že už 366dní nekouřím a chut je pořád

aha gucci, pardon, mě uniká víc věcí, tak soráč.Po takové noci do práce, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no chut nedostanu určitě, ale vzpomenu si právě v oné chvíli :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
anipp: to je v poho, já jsem tu za pracovního exota :grinning:
27. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojte holky,

tak já s úlevou hlásím, že večer jsme to bolení břicha zvládly, a noc byla relativně klidná, ikdyž se pořád lekám každého tlačení a hrozně ráda poslouchám to prdění :sweat_smile:

FB taky moc nechápu..
27. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Ja jsem pro zustat tady, i kdyz tady nas ctou i jini lide..ale FB jsem nepobrala :wink:

Gucci vtip hustej :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Na jedny strane me stve, ze bychom FB nerozchodily, kdyz v tom jedou i maly deti, ale zda se mi to moc námahy a energie a zmatků na to, aby to mělo pro nás takový přínos, takže bych to videla na koníka, pokud se tu nenajde nekdo, kdo v tom umi chodit a jasne nam to popíše.

U nás noc dobrá - vstáváme ted pár dní po sobe v půl sedmý.

kay: ja byla jednu dobu dost monotematicka - psala jsem hlavne o kadení, páč na tom záviselo vse!
27. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj, u nás byla noc výborná, v 7večer M. usnul jako špalek, pak v 10hodin ho budíme na lék a zároveň se i napije a pak spal až do rána do 6, to ho budíme na další lék a kojení a pak zas spal až do 9.35. Jsem se krásně vyspala. Doufám, že teď bude spát trochu i úřes den a další noc. Myslím, že mu dělal dobře ten déšt.
Ten FB je na mě moc. To by nám musel někdo detailně popsat. A taky je blbý to celý jméno.
S tím kojením mi taky připadalo že M. vypije málo, ale pak jsem byla při vážení překvapená, že toho vypije dost, ono se to nezdá.
27. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Kay, taky ráda poslouchám to prdění a kadění, ještě ho za to chválím................. :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Kay, to Ti věřím! Nikdy bych nevěřila, jakou budu mít radost, že moje dítě prdí! :grinning:
Campi, taky jsem si říkala, že to přece musíme zvládnout, když to zvládají školáci... :sweat_smile:
Marti, tak to je Martínek fakt šikula! :dizzy_face:
Koukám, že jsme na tom všechny stejně! :grinning:
27. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak nějak pozoruju, že moje slovní zásoba se povážlivě snižuje... :sweat_smile:

Holky, je to neuvěřitelný, ale jen za ty 2 dny, co cvičíme, tak vidím pokroky v tom držení hlavičky!
27. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky já nevím, ale takhle se ten FB používá běžně pokud jsme ve skupině. Přeci je ty děti tam nenapíšou tolik příspěvků co my tady..moje tchýně tam chodí taky a začali s psaním a po čase toho nechali.
Pro mě je to i strašně nepřehledný, tady vidím vše naráz,tam je snad vidět max 8 příspěvků a když jich chceš vidět víc, tak si to musíš rozkliknout.
Pokud je někdo ve FB odborník, tak ať pošle manuál. Manžu prosit už nechci a to proto že ho nemá rád a proto tam ty účty co jsme měli zrušil.
Ptala jsem se na užívání FB i kolegyně, která ho používá a řekla mi, že to je takhle standardní...tak nevím :confused: .
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.