• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi, Pudli no jsem zvedava, kam az ten pupek povyroste :wink:
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
no daleko široko ne ? :grinning:
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
ja to super že ti porostlo jenom to bříško bezva já nevím jak to děláte to jíte jenom zeleninu?
6. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Pudli tak zrovna ja zeru jak zjednana :wink: Nastesti diky tehu cukrovce se mirnim ve sladkym, jinak nevim nevim, to by nebylo jen 10kg nahore :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
pudly, no já se snažím každý den chodit aspoň hodinu po venku s šátkem a Stelou v něm, docela svižným krokem, ale zatímnic.. ono to bude asi tím, že žeru furt to sladký.. ale ikdyž jsem ho nejedla,tak jsme nehubla..

u nás v bazenu nám řekli že můžeme mít i plavky i plíny.. jen já mám strach, že Stele žádné plíny ani plavky nebudou.. koupila jsem babylove v DM, ale ještě jsme neměla odvahu je zkusit..

pudly, no zrovna janča chuděra musí držet dietu kvůlivá cukrovce :grinning:
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
no já jsem zapomněla na tu cukrajdu Jani promiň :wink: ale má to i nějakou výhodu teda co se týče mně :sweat_smile: bych tak nepřibrala,ale asi jo, jsem přibírala i ze vzduchu :grinning:
Taky nejím sladké a KG stále stejné jen objem je lepší. :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
pudly asi budem ségry... :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bré ranko,
není nad budíček ve třičtvrtě na pět. Jsem šla nahodit dudlík a i přes tu tmu vidím jak dítko zapáslo koníčky a otevřelo oči dokořán. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 05:13  • Odpověz
Ahojte
Přišla jsem kouknout co je tu novýho tak zkouknu zpět pár stránek ať vim.
Nám dneska končí 6ti nedělí a.... žádná změna,furt je uřvaná,když zrovna nebrečí tak se snažim zvládat školu takže na PC moc času nezbývá
7. říj 2009 v 06:36  • Odpověz
Mysky, ona z toho Adélka vyroste. :wink: Lukýno docela dost řval když nespal. :wink: Protože ho hračky nezajímali a neuměl se jinak zabavit, než být u někoho v náruči. No naštěstí dost přes den spal a spí dodnes. Teda jak kdy. :dizzy_face:
7. říj 2009 v 06:44  • Odpověz
Steffi hezký bříško,však už se blíží finále teď to poroste rychle :wink:
Rio,paráda že už to má Vojtíšek v pořádku a nemusíte cvičit,jak jste dopadli s tou bouličkou?Až tak dalece dočítat nezvládám....
Puzzi,Honzík už stojí???Za chvilku bude chodit,je šikovnej :slight_smile: Držim palce na snažení,veverkování závidim,chtěla bych taky ale to by to musel někdo udělat za mě,páč já kdykoliv jenom vidim postel tak spim :sweat_smile: a na stojáka by se mi podlomily nožičky :grinning: :grinning:
Tetes je s Kačenkou v nemocnici,chuděrka :frowning2: snad bude brzo v pořádku,si to drobek taky vyžírá :unamused:
Pajda je zatim v celku,paráda.Už je 34tt to už je krásnej týden,však ona to zvládne co nejdýl,pozdravujte jí ode mě.A teda s tou holkou co je na pokoji :grinning: :grinning: ale chudák dítě mít takovou matku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Gucci jak ty?Už jsi aspoň na MD??
Milu jak pokračuješ?Kdy začínáš se stimulkou?
Mel,se nestydíš takhle brzo vstávat???To i já spala dýl a to je co říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Mel to jediný mě drží,že se jednou zklidní,jenom vedět kdy a mít se na co těšit???
7. říj 2009 v 06:59  • Odpověz
Mysky, já bych spala dýl, ale terorista nee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem se snažila v tichosti umřít v posteli ale nešlo to, tak jsem si radši umyla hlavu a půjdu nějak spohlavkovat kuchyň. :unamused:
7. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobre ranko,
Pudli v pohode, ta dieta na cukrajdu je pohodova, vlastne jim vse, jen v mensich mnozstvich a casteji a teda bonbony se snazim nejist, i kdyz gumovym medvidkum neodolam :dizzy_face:
Mysky vitej, jsi i tak dobra, ze tu skolu zvladas. Ja uz bych se na to asi vykaslala..Jsem v tomhle hrozna, kdyz nejsem optimalne vyspana, tak je vsechno spatne :slight_smile:
Dneska jsem normalne skoro vyskocila z postele, lezim si pekne na boku, spinkam a to male trestidlo se najednou rozhodlo v tom brise pretocit..no jsem myslela, ze se pose*u bolesti...jsem mu taky hned rano domlouvala, ze tohle teda ne :wink:
7. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Gucci ty jooo ty mas taky pekny pupik :wink:
7. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
bréééééééééé ráááááááánko

aktuální los fotos pupkos zde http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3372522&vReferer=
7. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
jani: koukám na včerejší foto bříška a nif mof teda :grinning: :grinning: :wink:
nějaké nové zprávy o Pajdě a Tetes?
všem druhosnažilkám mooooc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
mysky: ještě pořád makám, ale už jen tento a příští týden a končím :wink: , pak dovolená a tradá na mateřskou :wink:

jinak jsem včera říkala pG, že mám 106cm přes břicho a on hned, kolik mám přes prsa a víte kolik?
106 cm :grinning:
takže mám krásné modelkovské míry 106-106-a dál jsem radši neměřila :grinning:
7. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
steffi vzhledem k tomu že mě ta škola už přišla na 25 000,- tak bych si ruce musela useknout kdybych se na to vykašlala :grinning:
Nechci tě strašit,ale bude ještě hůř jak bude Kubík růst a místa ubejvat :sweat_smile:
gucci hezkej břuch,taky ti krásně roste :slight_smile:
Mel ty nevíš že víc jak 6hodin spánku už je přežitek a zbytečná ztráta času?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ááá vzbudilo se mi dítě :rolling_eyes: tak já jdu se sebou taky něco udělat a pak vyrazim s uřvanym kočárkem ven
Se tu zatim mějte a já snad zas brzo zavítám
7. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
mysky: fááá a dopln fotky :wink:
7. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
gucci, tak to máš fakt super míry. :wink:
Mysky, no já myslela, že studuješ za státní. :wink: Jo tak těch 6 hodin jsem asi tak spala, protože od tří to už byl dudlík co chvíli. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Gucci pekne miry :slight_smile: To ja teda tolik pres prsa na 100 pro nemam :grinning: ale pres pupek jo :wink:
Mysky tak to je pekna palka, to by me mozna taky donutilo :wink:
Uzij si prochazku, dneska je tam moc prijemne...
7. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Jani: a nevíš jak Pajda a Tetes?
7. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Gucci nevim, vcera tady Mel psala, ze Pajda tu preeklampsii nema, ze sestricka je blba a neumi cist a Teteska se mi od vikendu neozvala, ale snad je dneska pusti...
7. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
aha, tak to se Pajda drží, to je supeeeeer
a Tetes se snad taky brzy ukáže
7. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Jojo Pajda drzi, myslim, ze to nakonec dotahne hodne daleko, pokud se neco nezkomplikuje, jako prutok pupecnikem nebo tak neco...
7. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ráno
mysky ráda Tě tu zase vidím a neboj ono se to uklidní, u některých dětí pozděj, možná ji bolívá bříško - zkoušela jsi probitotické kapky? Nám dost pomohly
noc hrůza, Vojta totiž usnul večer hrozně brzy -asi kole 17.30 a mě ho bylo líto budit, tak jsem ho probudila jen na mlíko a nechala ho spát a on darebák byl už 3.30 vyspaný :angry: a usíná teď
jo a volala mi dětská že se dovolala do Zlína a tam jí doktorka řekla, že ta co k ní chodíme v Brně je největší odborník na tyhle problémy v republice aže k ní jezdí i odjinud a i ona by nás tam posílala a že se to fakt neoperuje, protože je to na místě kde by se nadělalo víc škody než užitku
7. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Rio tak sice to neni asi to, cos chtela slyset. Ale pokud se na tom shodnou 2 odbornici, tak to tak asi bude nejlepsi. No snad se to Vojtiskovi nejak vstreba...
7. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Rio, takže fakt asi nezbývá než počkat že se to vstřebá. No snad to bude brzy.
7. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
jo přesně tak, jen čekat ale asi to tak fakt má být - i když třeba někde to operují, ale zase možná na jiném místě, kdo ví
7. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.