• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio, tak máš aspoň jistotu, že je tohle ta nejlepší varianta. Nezbývá tedy než čekat až se to vstřebá.
Mysky, klobouk dolů, zvládáš i školu, to já nestíhám ani pořádně domácnost, všechno to doháním o víkendu, když M. hlídá Martínka.
7. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ženy já idu zase makat
snad se ještě během dne ukážu
zítra ráno mám poradnu a snad UTZ, tak budu později
zatím
7. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Gucci tak pokud uz nebudes, tak si zitra uzij UTZ a poradnu. Jsem zvedava, jak je hG velika :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Zdar ženy,

byla jsem ráno na předoperačním vyšetření k IVF, takže teď toho mám víc v práci.
Tak jen ve zkratce :
Mysky ahhhooooj, jsem tě dlouho neviděla. :slight_smile:
Rio, asi to tak má být, i když to asi není to co si zrovna chtěla, ale já myslím, že to nakonec dopadne dobře :slight_smile: .
Tak Pajda má výsledky oukej :dizzy_face: .Já si prostě myslím a neustále jí to píšu, že to do konce října vydrží a holky budou naprosto v pořádku :dizzy_face: .
Tak a už nevím co jste psaly :sweat_smile: .
Jo babi jak je nemocná s těma střevama, tak měla jít včera na operační zákrok kde by jí to střevo nějakým kroužkem roztáhli, aby bylo průchodné. A když jí přivezli na ten sál a Dr. se podíval, aby viděla jk to vypadá, tak zjistil, že jí vůůůbec nic dělat nemusejí, pže se jí to tak zahojilo, že se to střevo samo roztáhlo. :slight_smile:
Takže super, nevěřili tomu, že v tomhle věku bude mít takovou regenerační schopnost. :slight_smile:
Zato ta druhá, odmítá pořád tu dialýzu, jenže až jí bude ouvej, tak zase začne křičet o pomoc. Ona je strašně nezodpovědná ke svému zdraví.
7. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Milu tak at je vse na predop. vysetreni ok a muzes se tesit na OPU...
Teda s tou tvou babickou je to takovy maly zazrak, to je super, ze nemusi na operaci. Tak at je to co nejdyl dobry...
No a ta druha by potrebovala na zadek, ale chapu, ze je to tezke...
7. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Mílo, super, že se stal u babičky takovej malej zázrak. No a ta druhá - je to asi v tomhle věku těžké, někdo prostě odmítá dál bojovat, ale zase když píšeš že pak bude křičet o pomoc, tak by neměla tu péči odmítat. :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
mili: tak to je super s tou první babi :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky,

já jsem úplně grogy.. Stela poslední asi 4 dny má odpolední řvaní a já už nevím co s ní.. Dopo docela dobrý, to si i hraje sama, takže občas i vyžehlík, dám nádobí do myčky nebo tak.. dneska dokonce pak spala asi 3 hodiny. jenže od té doby byla asi hodinu v pohodě.. pak jí začne padat ta halva a ona chce být furt na bichu..tak jí dám na záda, to řve.. v lehátku to stejné akorát se ještě vzpírá.. byly jsme na zahradě, chvilku dobýr a pak řev.. domy když ji nosím taky řev.. neusne.. už je vzhůru asi 3 hodiny, ale neusla.. už jsem to zkoušela asi 3x.. Už jsem fakt hotová.. ona totiž řve vzteky.. to není jako že jí něco je.. a já už nevím co s ní.. teď teda M. si ji vzal a je v pohodě.. můžze to být mnou? snažím se být jako v klidu, ale je fakt že už pak někdy vypěním.. a zvýším hlas.. :frowning2: :cry: v noci spí docela dobře.. nevíte co mám dělat? :pensive:
7. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
milo super s babičkou, aspoň tou jednou...

a Pajda taky dobrý.. to je skvělé, že je vše ok.. taky asi se uklidnila a ono se to i tím zlepší..

holky a nevíte co tetes a Kačka?
7. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, kámoška zůstane do zítra, tak na vás málo času, teď je kámoška na hřišti a Honzík spí v kočáru na dvoře, rychle dočítám.
Mysky, čau :slight_smile: Jé, to mě mrzí, že Adélka hodně brečí a tak, ono takhle na začátku to můžou být ty prdy nebo cokoli a máš obrovskou naději, že za měsíc dva to bude v pohodě a až bude Adélce půl roku tak bude spokojená usměvavá spící holčička, moc ti to přeju a často to tak je.
Steffi a Gucci mají nádherný bříška, takový fakt moc hezký jen břicho kulatý, takový míče, krása :slight_smile:
Rio, to je mi teda líto, že zas žádnej obrat k lepšímu s bouličkou.
Milu, s babičkou číslo jedna hodně super :slight_smile: A babička číslo dvě snad dostane rozum :confounded:
Kay, já ti asi moc neporadím, sama často už nevím co, někdy zkrátka se dítě vyspí do blbý nálady a nezabere pořádně nic a důvod neznámý, jen to přežít. jasně že u toho nebudeš jásat, prosím tě, zapomeň, že by to bylo tebou. A když jí necháš na břiše, tak brečí, že neudrží tu hlavu? Nebo si tam spokojeně reje :sweat_smile: Hele Honzík třeba včera odpoledne blbý, fakt jsem se musela hodně snažit, aby furt nekňučel, nic moc nezabíralo. Dnes úplně stejný podmínky jako včera, i spánek atd., ale asi se vyspal nějak líp, prostě super den, hrál si po o na zahradě, s kamarádky holčičkama si trochu hraje, prostě pohoda. Já už to neřeším, za každej dobrej den jsem ráda, ty blbý dny jsem pak z toho třeba smutná nebo naštvaná, ale už si nic nevyčítám, prostě jako my dospělý, taky máme někdy blbej den. Odpolední řvaní už může být přetažeností z celýho dne, Stelinka už hodně vnímá, hodně umí, je to na děti hodně dojmů a nedokážou to vždy vstřebat.
Jak je tu kámoška, tak oni spí v pokoji pro hosty těsně u děcáku a jedna holčička v děcáku, takže Honzík dnes po dlouhý době postýlku u nás v ložnici. Večer v půl 11 jdeme spát, rozsvítíme si lampičky a čteme si. Otevřela jsem okno, aby se vyvětralo, mírně hluk. Najednou z postýlky slyším nějaký zvůčky miniaturní a nějaký rochnění, přes šprušle jsme mu dali prostěradlo, aby na nás v noci a ráno neviděl. No nic, koukám na postýlku a najednou se tam vynoří hlava, Honzík stojí a směje se typu "to jsem rád, že vás vidím". My dostali záchvat smíchu, zhasli jsme, položili ho, lehli si jako sochy a asi do 15 minut se tam nějak urochnil. :grinning: :grinning: Noc byla ok, mlíko pak v 6 ráno a ještě usnul asi do 7. Pak jsme dělali nehybný sochy, takže asi 20 minut si tam skákal po postýlce, než si nás všiml, to bylo dobrý :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
puzzi, no ona právě většinou začne ten řev na břiše.. protože už nemůže tu hlavu dát nahoru.. tak já ji otočím, na chvíli něčím zabavím, načež se ona snaží otočit na břicho, já se jí v tom snžím bránit, protože by řvala a ona začne řvát, rpotože s enemůže přetočit na břicho.. a tak furt dokola.. dřív když sjem nechtěla aby se točila, třeba hned po krmení, tak jsem ji dala do lehátka, ale tam už se teď vzpírá a řve ještě než ji tam dám.. :frowning2: Martin se tu objevil, vzal si ji, a ona světe div se veselá.. on ji nosí na ruce jako na tygříka a to udrží tu hlavu klidně hodinu.. co se divíme.. Ale na dece ne. Teď usla úplně bez breku v klidu jako normálně.. ale za chvíli ji musím vzbudit, aby nebyla zase přespaná na koupání a večerní usínání.. :frowning2: no moje nervy.. obdivuju všechny které zvládáte brečící děti :sweat_smile:
jo a s tím obviňováním... Já už občas vypnu a nechám ji prostě řvát, protože fakt nevím co bych už jí nabídla.. To si pak připadám blbě, že nevím co dělat s dítětem.. ale na to přijde Martin a začne se mě vyptávat, jestli akd yjsme ji jako kojila, a oak mi začne vykládat že s ní mám chodit, že se nic neděje, a že mám dělat tohle a takhle.. a to byhc mu pak nejraději vrazila :grinning: a o to si připadám hůř, protože on když to dělá tak to funguje, ale u mě ne :rolling_eyes: možná už mě má Stela plný zuby.. Už jsem jí teda koukala i na zuby, ale já to stejně nepoznám, jestli má nebo nemá napuchlé dásně.. :unamused:

holky omlouvám se za výlev.. :pensive:
7. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
ahoj tak jsem zpět,
Kačenka už je zdrává, né teda úplně,ale tak že může být doma, teď ještě 10 dní antibiotika po 8 hodinách formou sirupu a pak až do 24. listopadu,kdy budeme muset znovu na 3 dny do nemocnice, 1x denně čípek.
Prý jsme to podchytili opravdu v začátku, takže to je pozitivní. Zažila jsem tam neskutečné věci, docela mi to psychicky rozložilo, ale hlavně,že už je Kačence lépe. Jsem strašně nevyspalá a unavená, páč na jednom pokoji s dvouma dětma celý den a noc a k tomu ještě další neustále brečící mimčo spolubydlící.....prostě očistec.
Co je tady nového? Dočíst to nezvládnu.
Jak Míla s IVF pokročilo to nějak?
7. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
tetes, tak super že je Kačce líp, muselo to být zase náročné, tak hlavně že jste už doma.. Míla byla na předoperačních vyšetřeních před IVF viz nahoře na stránce..
7. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Tetes to je dobře že jste doma a Kačence je líp, tak hlavně aby to bylo v pořádku co nejdřív úplně a nedivím se že jsi hotová, muselo to být strašně náročné
7. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Kay urco to neni tebou, proste ma Stelinka vztekaci obdobi, tim si musi projit kazdy. a ze se uklidni u tatinka, to je asi taky bezny, proste na ty chlapi reagujou jinak..
Tetesko to jsem strasne rada, ze uz je Kacka zdrava a muzete byt doma. Tak at je jen lip a lip a ty to aspon trochu dospis...
Milu jde zitra do Podoli a pokud bude vse OK, tak zacina stimulka. A Gucci ma zitra UTZ a poradnu. Tak bude spousta novinek...
7. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Tetes, to jsi teda zdatná mamina, kolik už si toho s dvojkama zvládla, snad už máte vybráno. Dospi a bude líp.
Mili: ať to zítra dopadne dobře a jdeš na věc!
7. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Tetes a proč znovu do nemocnice na tak dlouho? No hlavně že je to už jakžtakž v pořádku.
7. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Tetes, P. ti teď doma určitě pomůže, co bude moct, abys byla brzo aspoň trochu méně unavená. Jak jste na ten zánět vlastně přišli? Teď už je to teda ok a ty ATB jen na vybití posledních zbytků bakterií?
Kay, nevyčítej si nic, kdyby byl M. se stelinkou 24 hodin denně, tak by jí taky neustále nemohl nosit na tygříka, nevím, jak tě povzbudit, ale bude líp a seš dobrá máma!
7. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Teda Guccata to je pupos las obros :grinning:
7. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Puzzi, no přišli jsme na to tak, že Kačka v pátek ráno, měla horečku 38,9 C celá se klepala,úplně modré ruce a nohy,strašlivě plakala a bylo to skoro jako záchvat, mimochodem to samé předvedla pak už v nemocnici a to při teplotě pouze 37,5 C a pak to během 10 minut vylítko k 39 C. Tak jsem zazvonila na sousedku,ať mi počká u Míši, páč P. byl na cestě z Phy a letěla k doktorce, máme jí pod barákem. tam jí nabrala krev a šoupla do nějakého přístroje, kde zjistila, že při normální viroze je zánětlivý parametr 10 a Kačenka měla 42, takže ať mažeme do nemocnice,že by to mohla být močovka. No, mezizím dorazil P., takže jsme vzali i M. páč jsem si nedokázala představit,že bych jela s K. a neviděla na ní.Tam jsme 2 hodiny čekali až se K. vyčůrá a odchytávali moč do zkuvavky a výsledky dopadli tak,že je to zánět močových cest,takže hospitalizace.
A zpátky tam musíme protože, za 6. týdnů jí dají cevku napustí do ní nějakou kontrastní látku a budou rengenovat jestli je dovyvinutý jakýsi reflux Ale to tam s ní půjde P.,páč by nás asi znovu nehospitalizovali i s M, a toho kojím,takže nevím jak to jinak udělat.
Steffi, tobě ještě jednou děkuji za zapůjčení toho babyvaku, tentokrát mi hodně pomohl. Páč jsem třeba musela s kačkou o tři patra výš na sono ledvin a podle sestřičky jsem měla nechat M. na pokoji samotného..... :angry: ani jí nenapadlo, že by ho vzala a pomohla mi a hrozně se divila,když jsem si ho rvala do toho vaku, že ho tam samotného nenechám....Když jsem chtěla páč jsme na začátku byli na pokoji sami a byl to pokoj jenom pro dvě miminka,ať je tam P. s náma, tak se mnou dr. jednala stylem: Vy se jako nezvládnete postarat o dvě děti??? Fakt hnus. Jenže když dítě které má horečku a je mu zle zapláče,tak prostě chcete k němu a když to druhé třikrát za kojení musíte odtrhnout od prsa......jako fakt dost záhul, bylo mi tam hrozně....
Jinak v sobotu jsem se tam docela solidně psychicky zhroutila, asi 2 hodiny tam furt byl slyšet jeden a týž pláč, pak jsem si šla pro čas a v té hnusné kovové posteli, seděl tak 8 měsíční chlapeček,ovázané ručičky a usedavě plakal, pak jsem se ptala sestry a normálně ona ho tam jeho matka nechala samotného!!! a prý bych se divila,kolik dětí je tam samotných. Tak mi to najednou bylo tak líto, vzpoměla jsem si na všechny děti různě po kojeňácích a bylo mi z toho strašně smutno,ale fakt pekelně. měla jsem najednou potřebu spasit celý svět a myslela na všechny dětičky,které někdo týrá......hrozně to tam na mě padlo.
7. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo a měli málo monitorů dechu,takže jsme si tam dovezli svoje...
7. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Tetes, tak z popisu brečíécího 8M chlapečka se mi chce brečet, to je hrozný :frowning2: :frowning2: A dřív třeba za totáče ani rodiče v nemcnicích být s dětma asi nemohli, to muselo být strašný.
Ale Míše i Kačce jsi dala vše, co potřebují, to je dobrý, že tam mohl být Míša s vámi a snažila ses co to šlo věnovat se oběma, to je tak hezký. Teď to dospíš a na ty hnusný zážitky zapomeneš časem snad :confounded:
My když jedeme ke tchýni do Mostu, tak tam jedeme jednou ulicí kolem kojeˇ'náku, nebo někdy tam jdeme s kočárem, za oknama jsou tam vidět nějaký hrazdičky a hračky, já si vždycky představím, jak často asi těm dětem dají ty hračky, jak často půlroční dítě asi chovají jestli vůbec, jak třeba vyhovují jejich potřebám spaní, nebo jestli vyřváním udělaj všem stejnej režim, hrozný hrozný strašný :frowning2:
7. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
tetes, teda chuděrka Kačenka, Ty jsi moc silná ženská, nedivím se že Tě to tam vzalo, mi to stačí jak to tady píšeš.. A ty děti samotné, to bych v životě nevěřila, to je hrozné.. :frowning2: a je dobře že tam půjde P. a je za to fakt dobrej... máš štěstí že máš takového chlapa.. hlavně si odpočiň.. a já tady šílím z jedné vzteklinky, se úplně stydím.. :sweat_smile: :confused:
7. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bré ranko,
teda Tetes až mi je smutno když to čtu. No snad už tam ne budete muset pak už nikdy, kromě teda toho listopadu. 8mi měsíčního prďolku nechat v nemocnici samotného, chuděrka malej.
8. říj 2009 v 05:27  • Odpověz
Jo musím se pochlubit Lukýskem, sice budíček po páté hodině, ale v klidu si tam broukal a povyskoval než jsem uvařila mlíko, žádnej ukrutánskej řev ani při uvazování brindáku, prostě v klidu počkal než dostal papu.
8. říj 2009 v 05:58  • Odpověz
Dobre ranko,
teda Tetesko jen to ctu a je mi z toho smutno. Samotny maly deticky, to je hnus. I kdyz chapu, ze to treba nekdy nejde :frowning2:
A teda Kacenka, takovou horecku a modre rucicky a nozicky, to bych asi zesilela strachy. A babyvak vubec neres, jsem moc rada, ze ti je k uzitku. Ja ho prozatim nepotrebuju. Jen ho pekne pouzivej!
Mel Luky je fakt cim dal lepsi, za chvili to bude zlaticko k zulibani a vy se muzete v klidu vrhnout na vyrobu druheho sviste :slight_smile:
To mi pripomina nase vcerejsi veverkovani, ale reknu vam, s tim brichem uz je to takove divne :dizzy_face:
8. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Jani, s tím břichem - jako by byl někdo s váma co? :grinning:
Výroba druhého sviště - no snad už není vyrobeno, mrcha nikde, měla být prvního. . . No s mým cyklem - ještě furt čas. :sweat_smile:
8. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Mel to ani ne, ale spis najit nejakou prijemnou polohu :wink:
Ty jo a to jako jeste netestujes? Tyden zpozdeni a ty to oznamis jako by se nechumelilo...
8. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Jani, s mým cyklem, kdy klidně nahodím 42 dní. . . Ke všemu jsem tuhle odpoledne změřila BT a byla 36,6 takže to určo nic. . .
8. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
No jak myslis, abys nebyla prekvapena :wink:
8. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.