• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, hm. . . Byla by to "sranda". . . Předtím 2 roky snažení a najednou bác. . . Jedno skočení a //. :grinning:
8. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
dobrý ráno
tetes ty jo v tý nemocnici to musel bejt zápřah na psychiku,ale hlavně že už je kačenka v pořádku.A teda že nechýávaj samotný takhle malý děti v nemocnici :pensive: :pensive: chudáčci
steffi moc na výběr s vhodnýma polohama už nemáte :grinning:
mel,lukys začíná bejt trpělivej? :wink:
kay,stella má taky nějaký špatný období,snad se brzo srovná

Včera prvně aduš neprořvala celej den a konečě si nechá zacpat pusu dudlikem,ale madam vyžaduje jenom latexový dudláky a i na flašce takže ta zásoba silikonových co mám doma je mi na h***o :sweat_smile:
dneska jdu na ko v 6ti nedělí což je dobře protože se mi drobek nějak nezdá,teplotu sice nemá ale hrozně se potí i přez to že doma nijak teplo nemáme a má na sobě jenom body s dl.rukávem :unamused: :unamused:
8. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Mysky, no jo nemáš dělat zásobu dudlíků. :grinning: Náš pán má teda dva náhradní, ale jen díky tomu, že jsme jeden dostali v "těhotenském" kufříku a druhý v tašce v porodnici. Za chvíli mu budu muset koupit 6+ tak ty dva asi ani už nepoužijeme. :dizzy_face:
8. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Mysky tak snad bude Adus v poradku a poti se jen proto, ze je horkokrevna...
8. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,
to je hrozné že ho tam nechala na pospas špitálu chudáček malinký.
Jo něco pro Mel: já měla taky zpoždění 9 dní, asi podle počasí to chodí, no co se dá dělat . :grinning: Ale hezky mi lepilo u zadku fakt jo.
8. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Kauza dudlíky: kamarádka to malému nechá tak rozžužlat, že to má jednu obrovskou placku, jí říkám co to broboha má a ona dudlík, tak mu ho vyměň a ona on to má takhle rád. Ale už se ho nezeptá, chceš ho sníst, až se ti v puse rozpadne??????? mi to příjde že jí to je jedno a to naprosto jedno, ale co pak, když to sní???????
8. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Pudly - do placky? Tý jo tak to je fakt síla. Já radši stav dudlíku kontroluju - obzvláště poté, co má Lukýno už ty dva svoje raťafáky (mimochodem) občas ze spánku s nima o ten dudlík šíleně vrže. :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Mel,já nekoupila ani jeden to všechno babičky a dědečkové a na flaškách dávaj silikonový automaticky,ale nevěděla jsem jakej bude problém sehnat latexovej dudel :sweat_smile: celý odpoledne jsem lítala po městě
steffi snad to nic neni,jinak se normálka směje.Jenom se prostě potí ale ručičky má studený tak nevim no :unamused: uvidim odpoledne
Pudly,mě máma varovala ať jí ho vždycky seberu včas než zchlupatí pže pak ho ty děti už nechtěj dát a nechtěj jinej
8. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Mysky, no tak to by mě taky nenapadlo, že latexovej je takovej problém. Jinak k tomu pocení - Luky se potí šíleně už od narození, z chování je spocenej on i já. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: A stačí aby se více začal vztekat a má hnedle mokré vlasy.
8. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ale i tak tak mu ho vezmu a je to vždyť to už jde o zdraví je to nezodpovědné prostě ho vědomě ohrožuje je fakt že je naprostá flegmoška na všechno krom cigár a vína larva jedna nedošlá
8. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Pudly, tak to je teda něco. Vědomě ohrožovat. :pensive:
8. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
mel tak to asi bude normální u těch dětí když to má Lukýs taky.
Latexový dudáky se už skoro nedělaj,na flašku jsem nesehnala vůbec samostatně,to jsem musela koupit celou novou flašku a dudáka jsem koupila až v 6krámě
8. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
zdááááááááááár ženy

mám tolik věcí, že mi stránka nebude stačit :grinning:

poradna: vše ok, přibrala jsem zatím 9kg, tlak 110/65, slabé otoky nohou a rukou
u dr.: čípek v pohodě, zatím nerodím :grinning: , hG je otočená hlavou dolů, ale může se to ještě změnit, srdíčko bilo, vše je v pořádku...podrobnější UTZ bude za ty dva týdny na velkém UTZ v 30tt

problém: udělala se mi v podpaždí levé ruky taková bulka, je červená a už se mi udělala v těhu podruhé, minule zmizla asi po dvou týdnech, tak jsem to ted nahlásila dr., páč mě napadlo, jestli to nesouvisí nějak s prsama...no a samo souvisí...prej je to kvůli mléčným žlázám a že někdy se mi tam může udělat i bradavka a že to zatím necháme tak a uvidíme, jestli to zmizí, každopádně jí to mám na příští poradně připomenout a kdyby se to objevilo znova nebo se to zvětšilo nebo to nezmizlo, tak mě pošle na UTZ prsou. Po porodu se mi to může o dost zvětšit a je to prej bolestivé, během kojení by to časem mělo ale zmiznout.

a další věc: včera volal developer a za týden ve čtvrtek si jedeme pro klíče a přebíráme BYT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Mysky, no vidíš - tak v tomhle jsem úplně mimo. . . A dudlík je asi Lukymu jedno - hlavně že má v puse ucpávku. :grinning: A flašky používáme Avenťácké.
8. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
gucci, tak bulka fuj. . . No snad se to zase samo vstřebá. A gratulace, že už budete přebírat byt. Akorát to vychází na tvůj nástpu na doffču co? :wink:
8. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Gucci paráda bude byt :dizzy_face: :dizzy_face:
S tou bouličkou je to blbý,snad sama zmizne a nebude dělat problémy :unamused: . HG už je pěkně hlavičkou dolu,snad už tak zůstane.

Vzbudilo ase mi dítě,tak vyrazim ven,mějte se tu :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Mel naše lady musí mít holt něco extra :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Mysky, no jasně - dáma každým coulem co? :grinning:
8. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
tetes: to je síla s tou nemocnicí :unamused: , s tím ovázaným chlapečkem jsem to radši nedočetla, snad už bude Kačka OK :wink:
8. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Gucci, boule to je radosti :frowning2:
Byteček, bezva, tak už balíš ? :grinning:
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
pudly: no včera jsme si dělali s pG plán co a jak zařídit prvně, bude to sekec mazec
o víku jsme naštěstí v Praze, tak už začnem balit a skládat nábytek co sebou vezem (naštěstí ho moc není)
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
no ta boule mě sere, nerada bych měla třetí prso na ruce :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
gucci, ale hG by se to možná líbilo, mít více "pokrmových" míst. :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci tak nejdriv gratulace k uspesne kontrole.
Boulicka blba, ale snad se to samo vyresi...
Jooa super s bytem, to ti to krasne vychazi...
8. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci ta moje kolegyne to taky pri prvnim tehu mela a pak to samo zmizelo. Ale pry ji to nebolelo a ani to nebylo nijak velke...
8. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
jani: no mě to taky nebolí (pokud na to vyloženě nešáhnu), ani to zatím nemám tak velké (ta první byla trochu větší) a doufám, že to samo zmizí jako ta první a už se to neudělá
nerada bych po porodu ještě lítala po dr. kvůli bouli
8. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojte,

gucci, jo, já to mla taky, jmenuje se to přídatná žláza a jak s ei nalily prsa, tak se mi tam udělaly ješt větší boule a gbolelo to jako prase.. doporučuju hned ledovat.. a z levého podpaždí mi normálně vytékalo mléko.. :sweat_smile: teď jen když to zmáčknu.. mám tam 3. bradavku :grinning:
8. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Gucci snad jo, preci jen jsou to velke hormonalni zmeny...
8. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Jezis, tak to jsem snad rada, ze se mi ta prsa tak nezvetsila...
8. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
kay: nekecej? a to tam máš furt?
8. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.