• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay: a tos měla už i v těhu?

já akorát s dr. řešila, jestli to nevadí při kojení....nerada bych v normálních prsou neměla mlíko a kojila z ruky :grinning:
8. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
ježiši,holky sorry fakt se moc omlouvám,ale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta představa bradavky v podpaždí....
Že jsi se kay ani nepochlubila? :grinning:
Přeji pěkné ránko. :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
tet: no to se omlouvat nemusíš, já na dr. čučela jak z jara :grinning: a už ted tam mám rudý flek, tak jestli tam bude rudý flek nebo hnědý flek je mi už totál jedno
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
no ona taková bradavka v podpaží nemusí být špatná při trojkách chi chi
A když jsme u toho taky když jsem kojila tak mi teklo mlíko pod bradavkou no a co akorát jsem byla dycky zmazaná jako prase :grinning:
8. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
kurňa že chlapi nemají taky druhý jarabáček :grinning: :grinning: :grinning: někdy by to nebylo na škodu :grinning:
8. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
pudly: no přesně tohle mě taky napadlo :grinning:
hlavně první co jsem se dr. ptala bylo, jestli mi to pak zmizne, páč mi bylo jasné, že to bude první na co se mě bude pG ptát :grinning:
8. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Gucci pG se to nelibi? :grinning: Proste jsi vyjimecna zena :wink:
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
jo zmizí co by ne jak nebudeš kojit a až se ti ustálí mlíko na akorát tak to pude do háje :grinning:
jani: tak to on ví i bez třetího prsa :grinning: :wink: :sunglasses: :grinning:
Zatím pá holky jdeme utrati poslední prachy do obchodu neboť není co žrát a já mám hlad jeko roch roch :grinning:
8. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
pudly: fááá :wink:
8. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Gucci to jen aby nezapomnel :slight_smile:
Pudli pekne nakupy, asi taky vyrazim...
8. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Milu pise: Ahoj. Tak vsechno ok, dneska zacinam stimulovat. Zbytek na konovi :slight_smile:.
8. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
tjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a má dlouhý protokol co?
8. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Jojo ale tu zastavovacku dostala uz minule, tak ted uz asi normalni stimulka...
8. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
jj jasně, no to je paráda fakt, mám strašnou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Jé tak to je supéééééééééééér. :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ja mam taky strasnou radost a doufam, ze budou v Podoli tak uspesni jako u me :wink:
8. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
určitě :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
to je super konečně se Milu dočkala a věřím, že dobrý začátek bude mít i dobrý konec :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
gucci, no já si vždycky myslela že mám prostě pod pažama špeky :sweat_smile: :grinning: no a pak v těhu s emi to zvětšilo jako vždycky před MS.. no a v nem. mi pak řekli, že to jsou ty přídatné žlázy, že to někdo holt má.. no všichni se tomu taky smály :grinning: já už teď taky ale ta bolest při rozbíhání laktace, žádná slast :sweat_smile: já na tu třetí bradavku přišla až tak, že mi to chtěli furt ledovat a já když si to zmáčkla, tak se mi vždycky ulevilo, jen jsem pak byla taky upatlaná.. no a pak jsem přišla na t 3. bradavku, že mi totama teče.. nebo mlíko budeš mít hlavně v prsách :grinning: ale až bdeš mít po porodu, tak bychmožná dopředu řekla sestrám, aby Ti když tak picly ty ledovací pytlíky. :grinning:

tak jsme si chtěli dát se Stleou ty naše 3 hodinky spánku dopo, a dneska bagrujou a frézujou u sousedů, takže byla slabá půl hodina.. :angry:

Milu skvělý skvělý skvělý :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
kay: no já tu bulku nikdy neměla, až ted už podruhé v těhu....tak díky za info teda :wink: , možná bych radši, aby mě dr. poslala na ten UTZ prsou
8. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Gucci tak si o nej rekni, myslim, ze te tam v poho posle...
8. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
jani: jj, příště jí to mám připomenout, tak se zeptám
8. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Urco, ten UTZ nebude k zahozeni...
8. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
jo Jani, budeš si kupovat yal gel?
8. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Gucci ja mam jeden od Mel, to mi snad bude stacit.
Si ho nech od dr. predepsat, to pak nedoplacis...
8. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
aháá, tak to je ok, já si ho chci nechat předepsat, jen vím, že tam jsou dva v tom, tak jsem si říkala, že ti jeden dám :wink:
8. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
gucciová, kdyby jsi chtěla tak jeden se u mě ještě válí. Jsem ho jaksi nepoužila. . . :grinning:
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Gucci koukam, ze Mel ma zasobu :wink:
8. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.