• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel: tjo, díky moc, tak zase přemýšlím, jak bysme si ho předaly :grinning: , tak na to asi prdím, mě už dr. říkala, že mi ho příště předepíše :wink: , ale i tak moc dík
8. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Gucci, hm já ho nemůžu najít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže si bude jednodušší si ho nechat napsat.
8. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
já si včera v lékárně kupovala mazání na břuch, tak jsem tam dokoupila i všechno pro malou, tak mi chybí jen ten yal gel a probiotické kapky, co chci koupit v Polsku
8. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Jsem volala známé kvůli Nutrilonu - Bebilonu, mám poslední krabici a ona, že ho nemůže sehnat, že byla ve třech krámech a všude, že je hned pryč. Má pro mě Bebilon 2, ale ten bude potřeba až za měsíc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Koukam, ze v Polsku Nutrilon vykoupily ceske matky..se nedivim...
8. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,
jelikož nestíhám tak jen napíšu jak jsem dopadla a pak vás dočtu, někdy odpoledne doma jooo, tak se prosím nezlobte. :slight_smile:
Takže vše ok, mám Puregon 200 jednotek denně, každý den půl tablety Prednisonu a Anyporinu. A příští týden v pátek první UTZ a jdu k Darebákovi :grinning: , no jsem zvědavá jak mi udělá UTZ, když se před ním nesvlíknu :grinning: . ONa tam totiž Řezáčová není, ale prý až bude ET, tak už bude,že nemusím mít strach. :slight_smile:
Jo a měla dobrou náladu a říkala mi ať se ani neopovážím jí neotěhotnět :grinning: . Tak jsem slíbila, že se pokusím.
N uvidíme uvidíme jak to všechno dopadne :slight_smile: .
8. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Mili: je to fakt paráda, to bude oslav příští pátek....ty UTZ, já naposledy v práci :grinning:
8. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
gucci, no to bude týden oslav - já budu v úterý poslední den na MD, pak už vzhůru na rodičák. :grinning:
8. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Gucciová a už máš koupený NTB??? Zařízený internet apod?
8. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
mel: no my se prvně musíme nastěhovat a pak hned kupuju notas, ale tchánáci i naši maj net, takže budu psát od nich, jen ne tak často, nebude čas, ale od listopadu už bych měla být funkční
8. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Milu super, ja jdu pristi patek taky do Podoli a budu tam celej den :wink: V 9:45 UTZ, v 11:00 diabetologie a ve 12:30 poradna s Darebnym :wink: Tak to se tam potkame, ne?
8. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Jééé to se určo potkáme :slight_smile: .
8. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Prima, aspon se tam nebudu nudit :wink:
8. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
No já jsem minule koukala na Bebilon v Polsku a tam stojí 170kč za darmiko :grinning:
8. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
jo ženy, ještě jedna věc
chtěla jsem si nechat ještě před porodem odstranit cca 4 znamínka, tak jsem se ptala dr., jestli to nevadí, že mi to lokálně umrtví a ona, že ne....ale ňák se mi to nezdá...
8. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak jsem něco málo dočetla.
Tetesko, dobře, že už jste doma a že jste to s Kkačenkou chytili takhle brzo. Držím palce, aby ten další pobyt byl lepší a už jste to měli jednou provždy za sebou.Popis nemocnice a chlapečka..brr až se mi chce brečet, hned ty děti vidím a už je mi z toho špatně na duši a tu matku bych nejraději umlátila. Sorry holky.
Puzzi, ty máš tenhle týden teda frmol s těma návštěvama :slight_smile: . Tak si to hezky užívejte.
Gucci, téééda moje lesbická žena má třetí bradavku joooo? :sweat_smile:
Mel, hele hele hezky kup test a hezky testuj :grinning: . Jako na nějaký tvoje 42 denní cykly nejsme zvědavý :grinning: .
Ale zase..pokud by byl tenhle cyklus tak dlouhej, tak si byla uprostřed a když jste na to skočili, tak mohla být ovu :sweat_smile: . No těpic :grinning: .
8. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Mili: co bych pro tebe neudělala :grinning: :grinning:
no nic, jdu zase makat
zatím
8. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Gucci lokalni umrtveni v tehu opravdu nevadi. Mezokain ani Lidokain nejsou pro mimi nebezpecny.
Gucci kam vzdycky vysles Barbie, kdyz jsi na konikovi? :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Pudly a jak velké balení Bebilonu stálo 170 kč? nám totiž kolega m. dovezl včera a těch 800g Bebilon 2 stálo prý 215 kč :confused:
8. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Mel pekne vezeni :grinning: Tak at se Lukymu libi...
8. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jani, právě v něm usnul. :grinning:
8. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsem volala na výsledky z krve a vše oukej :slight_smile: .
8. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mílo, no super, to víme už dávno, že jsi zdravá. . . :wink:
8. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
No,já se přiznám, že sem ten Bebilon začnu vozit a prodávat na kšeft. Když se podívám kolik holek ho prodává na mmb a jaký je zájem, tak to budu mít alespoň jako přivýdělek k mateřské. Tak když budete nějaký chtit stačí říct.
Milu,já jsem tak ráda,že už začínáš. :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tetesko díky :slight_smile: .
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Milu gratulace k dobrym vysledkum..tjoo kdyz to tak vezmu, tak nekdy za 14 dni bys mohla na OPU..jsem z toho uplne netrpeliva :wink:
Tetesko dobrej napad!
8. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Jani, děkuju. Ale nevím jak to bude. tenkrát při dlouhém protokolu jsem stimulovala asi 17 dní. Ale je pravda, že jsem měla nižší dávku Puregonu, tak to bylo třeba tím. Uvidíme.. :wink: . Hlavně, aby nějaký folíci byli a byla i
sliznice. :slight_smile: No příští pátek uvidíme, zatím jsem v klidu.
8. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Neboj, vse bude OK. Prolaktin mas snizeny, jsi krasne vycistena..to by bylo aby nebylo!
8. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Uvidíme... :wink: .
8. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.