• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jojo zadne spekulace, pristi tyden ti to Darebny prozradi :wink:
8. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
hoj holky,
jéééééé Milu,gratulace k začátku stimulky :wink: ,takže tfuj tfuj tfuj,ať vše dobře vychází :slight_smile:

Tetes,jsi silná žena a bojovnice a jsem ráda,že už jste s Kačenkou doma,koukám,že si prožíváš taky docela trápení,ale doufám,že už bude všechno v pořádku

Mel,no neke,že by další // na testíku? :wink:
jinak jsi mi docela připomněla mou MS,já jí od neúspěchu po IVF ještě do dnešního dne nedostala,takže moje poslední ms byla 27.8,síla co?? :confused: ,ale je možné,že mi to blokuje ta cysta,ted navíc mám nějakou mykózu,jak jsem začla marodit a mít teploty,tak se mi to začlo objevovat,fuj tajbl,musím se víc ládovat jogurtama se živou kulturou,to prý zabírá
jo a dnes jsem zůstala doma v pelíšku,včera v práci jsem měla horečku,tak jsem to po poledni zabalila a jela domů a večer jsem měla 40 horečky,tak jsem pila celý den čaje s citronem a už je mi i líp,takže zitra mažu zas do práce
Normálně si říkám,že koncem října jsem měla začít přípravu na KET a příjde mi to,jak znamení,že jsem do toho neměla jít,za 1.ta MS pořád nikde a teď ta chřipajzna,takže asi to fakt nemělo být,do ledna snad budu fit :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Leni díky.
A náááhodou, netestila si? :wink:
Jani jasně, žádné spekulace. mě to zatím nějak nedochází.
8. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Leni no nevim, jestli bys nemela zustat doma jeste zitra, plus vikend. Takhle to jen prechazis, tak at se ti to nevrati...
8. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Milu,netestila,ani mě to nenapadlo :grinning: :grinning: ,vidíte,jak na těhu ani nemyslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
holky,jak je na tom vůbec Pajda?
8. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Leni Pajda se porad drzi, takze parada...
8. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Steffi,děkuji za info,tak to je super,takže jí doktoři akorát strašili co?chuděra,musí si tam taky prožít hrůzu,kdy by vlastně už mohla začít rodit,aby to bylo vše v pořádku?
8. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Sára je na sourozence hrozně netrpělivá,když mi volá,tak si stěžuje,že máma nechce dát mimi ven :grinning: :grinning: a když si ustele postýlku,tak říká ségře,aby tam dala miminko do postýlky
tuhle tam byly naši a ptají se Sárinky,kde má mámu a ona odpověděla,že v Motole,že tam má konfejenci :grinning: :grinning: :grinning: je to šmudlina
8. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Leni no tak Pajda je uz ve 34tt, takze uz by teoreticky mohla rodit a holky by mely byt ok. Ale cim dyl vydrzi, tim lip, jelikoz holky budou vetsi...
Neterinka je super, to je moc dobre, ze se tesi na sourozence...
8. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
nové fotky www.dubisar.cz
Později dočtu a napíšu :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Puzzi, ty fotky jsou fakt super. A ty popisky, u toho se vždycky strašně zasměju. Honzula je prostě nádhernej, on je prostě takovej ňuňací a štípací :sweat_smile: :dizzy_face: .
Leni, neteřinka je suprová :grinning: . Děti v tomhle věku jsou úžasný, vidím to u synovce. Tomu jsou 3 roky a taky takhle vykládá. Nejraději telefonuje. Minule jsem šla k nim domů a zazvonila jsem a Fanoušek zvedl domácí telefon a říká : Kdo tam ?
A já: tady teda Míla.
on: ahoj, tady Fanoušek
Já: jak se jdu na vás podívat
on: tak jo
a zavěsil, páč už ho telefonování nebavilo a samozřejmě nikomu neřekl, že jsem zvonila a ségra to neslyšela a já tam takhle před brankou stála čtvrt hodiny. :grinning:
8. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Puzzi,fotky jsou nádherný,Honzík je takový krásný mimi :wink:
to video,jak tam máte natočený to vlnobití,to je moooc hezký,krásné vlnky,my tenkrát ve Španělsku chytly takovýhle vlny a pěkně to se mnou švihlo o písek,jak to na mě jelo :grinning:

Milu,taky dobrý zážitky se synovcem :grinning:
To mě připomělo,že je to jak v tom filmu Pupendo,jak Polívka byl v hospodě a volal domů a zvedl to syn a Polívka mu povídá,zavolej mi maminku a on to položí,pak to vytrhl ze zásuvky,když utíkal se sluchátkem za mámou :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
úuzzi úžasné fotky, Honzík je moc krásný a jde vidět že už se dost hýbe a zeštíhluje :wink:
8. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak mám v sobě první včelku máju :grinning:
8. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Milu vidíš, šikulka :wink:
8. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Mílo, gratulace k prvnímu píchanci. :grinning:
Puzz, Honzík je úžasný a popisky bezva. Se vždycky hrozně pobavím. :dizzy_face:
8. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky díky :grinning: .
Zítra spíš nebudu než budu, mám dovču a jdu s tchýní k doktorovi. Ona by tam sama nešla a když tak by asi strachy umřela, tak budu její podpora. Takže až se vrátím, tak sem na chvíli hopnu. Tak ne, že toho tady hodně nakecáte...znáte se :grinning: .
8. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Milu,gratuluji k včelce,jen tak dál :wink:
8. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
holky,je to asi čtvrt hoďky,co mi volala ségra a že prý se mnou chce mluvit Sárinka,tak jsem na ní mluvila a ona mi pak řekla,teto,já tě ale vůbec nevidím :grinning: ,kde seš?a pak jsem slyšela jak říká,teto,já tě neslyším a slyšela jsem ségru jak jí říkala,že si to musí dát k uchu,ona celou dobu koukala do displeje :grinning:
a pak mi povídala :"teto,něco se stalo,něco se stalo,tak se jí ptám,copak se stalo a ona :" Vašík udělal žbluňk" jsem to trošku nechápala a pak mi to ségra vysvětlila,že dneska Sárinka koukala na film JAK VYTRHNOUT VELRYBĚ STOLIČKU a tam je scéna,jak Vašík stojí na vaně a dává zubní kartáček do skříňky a smekne se a spadne do vody,tak mi to hned musela povědět a pak dodala,je zlobivej Vašík,se nestoupá na vanu
to mám ale rozumnou neteř :grinning:
8. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
a furt opakovala,jak Vašíkova maminka tancovala balet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Puzzi super fotky, Honzik je sikulka a neskutecny smisek. Ted uz to s nim musi byt parada...
Milu gratulace k prvnimu pichanci, ani to nebolelo vid? :wink: Jo a kdyby ti nedej boze chybel Puregon, tak mam jeste nejaky v lednici a jeden Orgalutran taky :slight_smile:
Milu tak at tchyne dopadne u dr. dobre.
Leni Sarinka je fakt mudrlantka :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Jani díky, kdyby náhodou, tak na tebe nalehnu :grinning: .
Leni, teda tu tvojí neteřinku bych chtěla poznat :slight_smile: :wink: :grinning: .
No snad to dopadne dobře s tchýni. Už jí dlouho teče z konečníku krev a teď už je to prý fakt hodně a neřeší to :angry: . Takže zítra konečně musí na vyšetření, doufám, že to budou jen vnitřní hemeroidy.
8. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Tak jsem konečně zde. Ráno odjela kámoška s holčičkama a já jela do Prahy do Stodůlek k jiný kámošce s 9M chlapečkem. Bylo super, Honzík vydržel hodinu a půl v kočárku, pak si hrál s hračkama cizíma a pak usnul v jejich postýlce a spal skoro dvě hodiny! ten domácí chlpaček je hroznej hodňouš, spokojenej, furt se usmívá, hraje si sám a tak, spal ty dvě hodiny v kočárku na chodbě (usnul jen tak, aniž by se s ním jezdilo, je to fakt zlatíčko).
Holky, Honzík asi chodí nebo skoro chodí. Když ho pustím, vydrží stát někdy i fakt dlouho (5-10 sekund) a pak udělá tři čtyři kroky ke mně. A dneska kvečeru doma se začal pouštět věcí, normálně se pouští i ve vaně, maniak, stoupne si o okraj, pustí se rukama a stojí, ale docela nebezpečný, kdyby spadl dozadu na kohoutek. Je to super, že se nebojí se pouštět, hlavně ho musíme teď hlídat, aby nikde hnusně nespadl a nebál se. Fakt si myslim, že za týden až dva bude možná chodit, jsem zvědavá :dizzy_face: Hlavně nesmí nikde spadnout, aby se pak nebál.
Zítra přijedou zas jiný známý s ročním chlapečkem, budou do soboty, fakt nabitej tejden, ale je to fajn!
teď jdu konečně dočítat a reagovat, další příspěvek za chvíli!
8. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Mysky, dobrej den včera a doufám, že vše a aduš ok a u dr. dobrý :slight_smile:
Mel, ty už jsi teď měla pravidelný cykly? Já nějaký zpoždění nezpoždění ani moc nepořeším s těma svejma na prd cyklama.
Já dudlíky vyměnila v 5M za větší a od tý doby má honzík furt ty samý a vypadají celkem normálně. Honzík dudlíky jedině silikonový MAM.
Honzík se nepotí skoro vůbec.
Gucci, poradna dobrý, s tou bulkou teda čumim, to jsem nikdy neslyšela. Byt bomba, takže v práci skončíš kdy?
Milu, držím palce, ať zvládáš stimulaci co nejlíp :slight_smile:
Mel, Nutrilon mají všude možně i v hypermarketech, nebo že by ted nějaká novinka, že nejsou? Jo ták, v polsku vyprodáno.
Mel, moc krásný vězení má Luky :grinning:
leni, ježiš, to mě mrzí MS nikde, mykóza, samý lepší, sakra, jakoby nám někdy dlouhý snažení nestačilo, ještě záněty atd., na budku to je! tvoje neteřinka je miláček :slight_smile:
Holky, díky za pochvalu fotek a Honzíka :slight_smile:
haha, milu, máš super synovce! :grinning:
Milu, snad jen ty hemeroidy, achjo, to takhle dlouho přecházela, jo?
8. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Bré ranko,
Puzz - já a pravidelné cykly??? Ani po porodu ne, jen jednou to tuším byl 32? :grinning: SUper aktuální fotka - konečně Tě poznávám. :wink:
9. říj 2009 v 05:54  • Odpověz
dobré ráno ,
Děti jsou fakt suprové hlavně ty kecky :grinning:
Honzík nemá chybu je to správnej chlapík a je smíšek to se teda nezapře.A ty vlásky, jako andělík :grinning:
Edi asi po měsíci plakala, prdla se do hlavinky své ctěné a řvala jako turek a dokonce byli i slzy, jsem nechápala, asi jí to vážně bolelo.
Milu, ať to tetě dopadne dobře, to vyšetření nic není, jen trochu nepříjemný pocit a doufám, že to nebude nic vážného, držím palce.
9. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi jeste jsem ti chtela rict, ze ty vlasy, jak je mas hodne prosvetlene, tak ti strasne moc slusi :slight_smile:
Vcera vecer mi psala Pajda, tak predavam info:
U nas prutoky dobry, vahy vcera 1480 a 1600g. Jen tlak, astma a ztrata bilkovin nas trochu trapi, ale to bude urco v poho. Ted jsem jeste od kolegyne chytla nejakou virozu, tak furt kaslu, ale musime se drzet. Moje dr. odjela dneska na 12 dni na dovcu, tak na ni musime pockat.
9. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
No hlavně, že se Pajdulka drží, to je dobře. Jen teda ten zbytek nic moc, ale to bude určitě zvládnutelný.
Pudly, chuděrka Edi. To muselo moc bolet. :pensive:
9. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
No, tak to budou muset holky ještě dvanáct dní vydržet, žádné blbosti, ženské prťavky :grinning:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.