• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel ohrádka bezvadná :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
brééééééééé ráááááááááááááánko

Jani: my normálně s Bárbí sedíme u mojeho PC, ale když je třeba něco vyřídit mimo kancl, tak jde ona, tudíž jsem zde sama a můžu si v klidu "pracovat" :grinning: , taky sem tam sedí vedle v kanclíku u kolegového PC, který je tady málokdy
Jinak díky za info o tom lokálním umrtvení, zamyslím se nad tím :wink:
Mel: ta ohráda je super :dizzy_face:
Mili: supeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: áá první bodnutí za tebou, super jen tak dál ženo
:wink: Leni ahoooooooooooooj
Jééé Puzziová má nové foto v pase, konečně :slight_smile: , Ivi v práci končím 16/10 :wink:, na fotečky čučnu až bude více času

a mám opět novinku
ZÍTRA SI JEDEME VYZVEDNOUT KOČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR :sunglasses:
9. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Teutonka bude doma hurá tak pak už něco do něj ale na to si ještě počkáme :grinning:
9. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Gucci no ja si prave rikala, jak to delas, kdyz mate jeden pocitac, ted uz je mi to jasny :slight_smile:
Gratulace ke kocaru, vyhrali jste :wink:
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
jj trvalo jim to skoro na den 12 týdnů :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
jinak jsem měla opět příšernou noc
spát jsem šla nějak po 9, v noci se vzbudila totálně čilá, tak si říkám, hmm to bude už tak kolem 4 ráno, kuknu na mobil a 23,30 hod., jsem myslela, že mě picne asi, hG začala dělat kotrmelce, tak já se zase 2 hodiny plácala v posteli, děs běs
9. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak to je krasa :wink: Nam rekli 14 tydnu, tak maji jeste 14 dni cas :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
jani: nám řekli 8-10 týdnů :grinning: , ale mě to bylo fakt šumák, jsem si za ty tři měsíce na kočár vzpomněla tak 2x, to pG už ted začal pomalu zmatkovat, jestli bysme to neměli pourgovat...jakobysme toho neměli na zařizování dost :grinning:
9. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Gucci ja to taky jeste neresim a nejmin mesic resit nebudu :slight_smile: Casu dost :wink:
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
jj právě :wink:
9. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Jen jsem premyslela, cim se ty dodavky lisi. Jestli obchodem nebo tim, ze toho mame objednany vic...
9. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
no hele víc, my krom sedajdy měli cca to samé co vy...
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
No to je fakt...tak je to asi obchodem :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
no to je jedno, hlavně že dojde :wink:
9. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
jinak včera mě opět pobavil pG...prej
už se těšíš na kočárek co?
já: a ty snad ne?
no jasně, že jo, ale ty víc, páč miluješ procházky
já: a to si myslíš, že jako budu ted do porodu jezdit s prádným kočárem na procházky nebo co?
no ty seš schopná všehno, dáš si to kočáru ovci figuranta a vyrazíš
:grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: pG je hooodne vtipnej :wink:
9. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Puzzi, pěkné foto jak v pasu tak na webovkách, ty tvoje komentáře mi fakt baví. :slight_smile:
Paráda za chvilku jsou Pajdy holky na 2 kilech a už je úplně vyhráno. Jsou to holky šikovný. :dizzy_face:
Jsem byla včera na nákupech dětských věciček a 2 litry v řiti ani nevím za co......
Mílo, tak už ti to pravidelné píchání začalo, paráda.
Hele, Guciojc a už vám někdy někdo řekl,že se dá chodit na procházky i bez kočáru? :sweat_smile: :grinning:
9. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
tet: jj řekl :grinning: , jenže pG procházky nesnáší, nevidí v tom žádný smysl se jít jen tak projít a nejít přitom třeba na pivo :grinning: a mě samotnou procházet nebaví, takže dítě je pro nás vysvobození :grinning:
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Tetesko jojo penize na detskych vecech jen tak leti :slight_smile:
Gucci tak to my prochazky milujem :slight_smile: Jen ted se budem tahat s kocarem :wink:
9. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
jani: no já to nechápu, jako sem tam se jdeme projít o víku třeba, když jsme v Praze, ale nějak pravidelně nechodíme, ale s kočárem to bude jiná :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Gucci to vam nic jineho nezbyde :wink:
9. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Gucci, gratuluju ke kočárku.
Tetes, já si "jen" přiobjednala nějaké propriety k látkovkám a 2,5 tisíce v pr*. . . A nedávno to byly 2000. . . . :grinning:
Jste mě tak zblbly, že jsem si koupila těhu test - nevím zda se mi ulevilo a nebo jsem zklamaná, ale je negativní. :confused:
9. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Gucci:tak to je ten nejblbější důvod proč si pořídit dítě :grinning: :grinning: :grinning:
Mel, ty jo, jako představa dalšího těhotenství v tak brzké době mi nahání husí kůži...
:wink:
9. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
tet: to víš, důvod se dycky najde :grinning:
mel: a vy už chcete druhé mimi?
9. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
tak já jdu zase makat
zatím fáááááááá
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
gucci, no teď nechceme až příští rok se chceme začít snažit. . . Jenže jsme jaksi v Telči zlobili naostro a mrcha nikde.
9. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Čau holky, Honzík pokračuje v nácviku pár krůčků, už se nebojí pustit se něčeho a udělat tři kroky směrem k nám, směrem k nějaké věci se ale bojí, to radši na kolena a kousek popolézt. Noc jako vždy, v půl šestý mlíko a pak do sedmi spaní. Odpoledne dorazí návštěva, naklizeno moc teda nemám, uklízeli jsme v neděli, asi to tu trochu luxnu jen tak aby se neřeklo :sweat_smile:
Mel, podle čeho poznáš zpoždění MS, když pravidelnost nic moc? Je to na houby, což, člověk doufal, že po porodu budou cykly lepší. Negativní test na jednu stranu kvůli císaři atd. ok, ale chápu i mírný zklamání, je to v nás zakořeněný ta touha po // :sweat_smile:
Pudly, Edi po měsíci plakala? Týjo, ta je teda spokojená holčička, krása :slight_smile: Honzík se klepne min. jednou denně, ale řve jen chvilku :sweat_smile:
Dík za chválu Honzíka, dík Steffi za chválu vlasů :slight_smile:
Super, že se Pajda drží, ta její sms zní, jakože hurá na dalších 12 dní, to je bomba :slight_smile:
Gucci, když Barbie odejde tak v klidu "pracuješ" :grinning: :grinning: Takže poslední týden v práci :slight_smile: Bude rozlučka za týden, nachystáš chlebíčky apod.? Asi i něco od šéfíka určitě dostaneš, viď :wink: Paráda s kočárem.
Chacha s prázdným kočárem!
Tetes, dík, tentokrát komentáře na netu vymejšlel komplet sám P. Mně osobně se nejvíc líbí poslední komentář "Zašli jsme s kamarádem na víno", u toho jsem si skoro čůrla :grinning: :grinning:
Cos nakupovala, oblečky nebo tak různě okolo? Hele, co Kačka a vycházky teď s ATB? A co 15.10. sraz u nás, platí nebo teď Kačku nikam brát nechceš, dokud není úplně fit?
Gucci, P. taky není procházkovej typ a s kočárem o víkendu ho donutím, ale musím donucovat :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Edi se taky praští ale nikdy nebrečí jen se podívá jako mám brečet a když řeknu to nic není tak nějak nelítostně tak ani nespustí pláč akorát teď se tucla hodně . :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
puzzi: ty fotky jsou super, musím říct, že Honzíkovi hrozně sluší tmavě hnědá :wink: a mě nejvíc pobavil popisek: babička hlídá, abych se nepřejedl kamenů :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Pajda pise: No kez bychom jeste vydrzely. Ale snad jo. Dneska me uz budou stehovat dolu na sestinedeli, at jsem v klidu. I dr. uz uznal, ze mezi tema blbkama mi to nesvedci. Fakt me to potesilo, ze si toho sam vsiml. Rano mi poseptal u vizity, ze uz si me ulozi dole, at jsem v klidu. Dneska v noci jsem spala hodinu, protoze jim celou noc jelo DVD a rehtaly se tu jak blbe. A zbytek noci volaly furt sestry, ze je neco boli. Tohle se uz vydrzet neda. Takze jsem moc rada.

Mam moc velkou radost, Pajda bude v klidu a urco nejmin tech 12 dni vydrzi :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.