• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tjo to jsou super zprávy od Pajdy, to fakt musí být kravky první třídy na tom pokoji, aspon bude mít klid :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
No musi to byt neskutecne blbky. Bych jim dala pres hubu, nejdriv se tam rehtat a pak si stezovat, ze je neco boli..cuzy!
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Zdar ženy,
tak jsem doma. S tchýní jsme to zvládly, ale byl to trošku boj. Měla strach jako prase, kdybych tam s ní nešla, tak tam ani nevkročila. No výsledek je takovej,že vzhledem k tomu, že má hemeroidy už 23 let, tak teď jsou v takovém stavu, že už jinak než operací to vyřešit nepůjde. K tomu jí udělají kolonoskopii, ale to až při tom zákroku, aby viděli co to střevo za ty léta neléčených hemeroidů...no kdyby tam šla dřív, nemuselo to dojít tak daleko, ale těžko soudit...Hlavně že tam šla teď a rovnou jsem jí donutila, aby se tam dnes objednala na předoperační konzultaci, takže tam jde příští týden a doufám, že ta operace bude brzo, když si jí platí. Ale to sanatorium vypadalo moderně a tam by jí to i operovali. Takže snad v listopadu bude mít už klid a pokoj.

Díky o zpráve o Pajdě, holky jsou už pěkně velké a věřím, že to vydrží do konce měsíce. A dobře, že si jí Dr. takhle hlídá a hýčká. :slight_smile:
Gucci, super, konečně kočár. A musela jsem se smát při představě jak jdeš s pupkem a prázdným kočárem :grinning: .

se nám doma posrali hadi a to je smrad, že by jeden pad :angry: . A já to teda nevyčistím, pže se jich bojím :angry: .
9. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Milu tak to je super, ze tchyne dopadla relativne dobre. Se ani nedivim, ze hemoroidy neresila, kdo je resi. Jen ten co ma problem...

Teda posrani hadi, fuuuuj :frowning2:
9. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mili: :grinning: :grinning: :grinning: šiši :grinning: :grinning: :grinning: nekomentuju tchýni, ale rovnou hady, já tady padám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej se nám posrali hadi, to je smrad, že by jeden pad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Gucci, jako jestli to chceš zažít na vlastní nos, tak přijeď :grinning: , nejni problééééééééém. :grinning:
To se zebleješ hned u dveří a ani nebudeš muset ten dobytek vidět :grinning: .
Teď se tady jeden hajzl plazí, na sobě tři hrčy jak má v sobě narvaný ty potkany, to je pohled, hmmmmmmmm....to je poetické :angry: :grinning: To jsem si vždycky přála zažít, bez toho by totiž můj život byl o ničem.
Třeba takový krmení...ooooo to je úžasný, potkan tam lítá jak zběsilej, pak se jebne květákem o sklo a ja zblbej a had ho začne za živa polykat a vidíš jak mu z držký čumí ty dvě růžový nohy a ty se mrskaj. Fakt zážitek jako prase. :angry: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jo a normálně Meggie je transka..ona šoustá Montymu hlavu :grinning: .
Ty vole to je materiál tohle tady :grinning: .
9. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Milu teda ten vas zverines stoji za to :grinning:
9. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
boooooooooooooože :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele, ale s těma hadama se ti divím, já bych to doma nechtěla...ne, že bych se jich bála, ale je to prostě takové nesymaptické žvíže a gor jak papá ty potkánky...můj brácha kdyby to slyšel, že se s tebou bavím :grinning: , on má doma potkánka s papírama, dovezla jsem mu ho až z Práhy :grinning:
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ty voe, já se z vás smíchy pos*, Mílo teda brečím tady smíchy. . . No na druhou stranu ještě že už jsem dávno po obědě, bych už asi neměla chuť. Až se příště Luky bude rozčilovat, že už mu po 150g příkrmu nechci dát další jídlo, tak mu to přečtu. :grinning:
9. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Milu ja myslela, ze hadi uz sli z domu. Jeste se je H. nepodarilo prodat?
9. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
To jsem ráda, že vás to pobavilo, ale já hudáááááák největší v tom smradu musím sedět. :angry: :grinning:
Gucci, jednou byl H.ve zverimexu kupovat potkany a paní se ho ptala, jakýho chce jako barvu a pohlaví a H. řekl, že tomu hadovi je to jedno a ať mu to dá 6x. :grinning:
Paní chudák čučela :grinning:
9. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jani nepodařilo a H. se snaží aby tady byli co nejdéle. Pak taky říkal tchán, že by si je vzal, tak jsem mu říkala, že klidně, ale že mu nesměj chcípnout jako ten štír co mu v kanclu zhebnul a uschnul a on si toho všiml až když mu dal žrádlo a ten štír se k tomu neměl. :grinning:
9. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
9. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Aha takze H. nevyviji patricnou aktivitu, to bude jeste nadlouho..A tchan taky dobrej :grinning:
9. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak si dej inzerát sama:
prodám smradlavé hady za odvoz...při rychlém jednání přidám nevstřebaného potkana :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mně se taky nejvíc líbil popisek s vínem.
Puzzi,toho 15. to asi platí i když já pořád nevím, teď jsme byli na ko ve 3. měsících a dr. mi nabádala ať s ní vážně nechodím moc mezi lidi,aby nic nechytla, že je slaboučká a furt se cpe antibiotikama. Takže sraz asi ano, ale jenom za předpokladu, že nikdo z nás nebude mít ani slaboučkou rýmíčku. Vím jsem asi trapná,ale mám o ní strach.
Poprosím Mel o doplnění tabulky:ko ve 3. m. Kačka _ 4,72kg,57,5cm obvod hlavy 37,5
Míša - 5,41,59cm, obvod hlavy 39,5
Jo, Puzzi kupovala jsem hadry a dneska budu pokračovat, potřebuji ještě něco dokoupit.
Ježiši,no to je super, že bude mít Pajda,alespoň trochu lepší ubytování.
Aha, takže Tatí a prdí taky hadi, odpověď prdí :grinning:
Ty voe Milu :grinning: :grinning: u vás je teda veselo.
9. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Gucci, neblázni tohle napsat nemůže, to by jí lidi utrhali ruce :grinning:
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tetes, je to tam. Teda dvojky nádherně přibývají. :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tetesko krasne vahy. a Kacka neni o moc za Misou, i kdyz si ted uzila sve. To je prima!
9. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
jj taky se koukám, že Kačka zas tak moc za Myší nejni, to je super :wink:
9. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
jé mel, já mám v té tabuli blbě datum kontroly, já jsem si to totiž přehazovala kvůli stěhování, ale to nefa, klidně to tam nech :wink:
9. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Gucci, ty voe, ty bych byla fynem fmrti :grinning: .
Tetesko, teda dvojky přibývají nádherně, Kačenka se z toho všeho vzpamatuje a za chvíli už bude úúplně zdravoučká. :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
ženy já to balím, musím zase chvilku makat
hezký víkend
fáááááááááá
9. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
gucci, pááááááá a taky si užij víkend. :wink:
9. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Mel:díky. :wink:
Jo, koukámm že když vezmu v potaz výchozí váhy, tak to dvojky solidně dohnali. Holky já vím, že se vám to zatím nezdá moc, ale rozdíl 690 g dělá u těhdle malinkej dětí opravdu hodně.
Když kouknu do té tabulky, chtěla jsem se zeptat Kay, jestli jim doky nedělala nějaké "problémy" ohledně přibírání Stelinky, páč ve 3. měsících měla ještě míň než Kačka a dr. říkala, že by měla mít podle tabulek 5,19 kg.
9. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
No jo Tetesko, ale asi se neda srovnavat kluk a holka. Ti kluci jsou preci jen vetsi jedlici a jsou tezsi.
9. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
No,to je jasné a navíc K. vážila méně když se narodila. Ale jenom jakože na pohled a i na nosení je to hodně znát. :slight_smile: Ale zase Kačka by měla přibírat po UM víc než M. plně kojen,prostě v tom ty děti dělají bordel. :grinning:
Jakpak Jani zvládáš tu cukrovku? Dá se to přežít nebo je to velký boj?
9. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Gucci, dík, jj, tmavě hnědá se mi na Honzíkovi taky líbí :slight_smile:
Pudly, Edi x Honzík a brečení při bouchnutí, jasně vidíme rozdíl mezi muži a ženami :grinning:
To jsem ráda za Pajdu, že bude na 6N a bude mít klid, ty spolubydlící fakt teda síla.
Milu, tchýně a 20 let s hemoroidama, to je teda něco! Hlavně že to není nic horšího a ta operace to určitě vyřeší.
Hadi :sweat_smile: :grinning: Ty voe, posranej had se třema potkanama v břiše :grinning: Nákup potkanů ve zverimexu, teda to jsou perly, Milu :grinning: :grinning:
Tetes, nejsi trapná s opatrností, Kačka už toho má za sebou dost. Tak uvidíme, jestli budeme všichni za týden zdravý. Krásný míry dvojek a gratuluju k jejich dnešnímu čtvrt roku :wink:
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
cau holky
moc vas nestiham olous byl marod a ja od nej chytla rymu a kaasel ale uz to konci..
nikam jsme nejezdili a ja vyuzila tyden k uklizeni
no oliver morous jak nedosahne na hrackku tak se nastve ..ale dneska se zacal plazit :slight_smile:))) jupiiiiiiiiiiiiiiiiii
mam strasnou radost dost se uklidnil pac uz si k tomu doleze juchuuuuu
asi si myslite ze jsem blazen ale mam hroznou dost
jinak milu velka gratulace k prvni vcerejsi vcele ...jak dlouho trva dlouhej protokol? a sjednou babickou super vysledek
tetes jsem rada ze je kachne lepe ..gratulace dvojkam k 3M a myslim ze ja bych byla opatrna jak svina...a krasne decka rostou misa dokonce predehnal olouse vahoveje to kus chlapa
puzzi super fotky libi se mi ta opilecka :slight_smile:))
jee pajda bomba fakt skvele to vydrzi i dyl a holky budou mit pres dve kilca..a to ji idioti tak moc strasili
9. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.