• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte,

omlouvám se moc nestíhám, zítra máme doma s děckama oslavu narozenin, tak jsem dělala 3 mísy tiramisu :grinning: a trochu uklízela..

Tek, tak snad budete už zdraví, a Olík už ani nekomentuju :grinning: to je prostě nejšikovnější klučina.. :slight_smile:

Milu, no brácha prodává taky hady co se jim narodili - bylo jich 32, 2 zemřeli a 19 jich jim zatím zbývá.. :grinning: musí je učit jíst a tak, a smrad teda podle mě mega, ale oni mají v obyváku ještě papoušky a v pracovně dvě morčata.. ale člověk si zvykne :slight_smile: já jako děcko bydlela v pokojíku se 3 křečkama a pohoda :grinning:
jo a kamoška te´d taky stimuluje na IVF, tak na vás myslím :slight_smile:

tetes.. s tou váhou - doktor vždycky propočítal, kolik přibrala, zhodnotil, že v pohodě, teď naposledy jsme tam byli ve 4 a 1/2 měsících a to s emě jako ptal, jestli si nezkracuje intervaly a jestli nebrečí hlady, ale to ona nedělá, naopak jsme jí ty intervaly fakt prodloužila a pohoda.. jdeme tam v pondělí na 3. hexu, ale nevím jestli bude vážit, protože to není poradna, tu budeme mít až v 6M. A ještě je musím "přemluvit" aby nás poslali na rehabku, protože Stelou fakt tu hlavu neudrží.. Nebo prosím vás mám přehnané nároky, když si myslím, že by dítě ve 4M mělo držet hlavu už celý den (ne samozřejmě jako celý den, ale prostě když nespí a je na dece.. prostě že mu po 3 minutách nepadne a už ji nezvedne.. :frowning2: dneska jsem si všimla, že S. přitom pasení trochu zvedá ty nohy, tak uvidíme.).. nevím už jaké údaje jsou v tabulce, ale Stela měla - v 6N - 3200g, ve 3M 4150g, ve 4 1/2 M - 4750g.. a teď si myslím, že bude mít tak kolem 5,2kg.. ale to je jen odhad.. doktor řekl, že není ani hubená ani tlustá, že je akorát.. Já myslím, že pokud Kačka nepláče hlady a nechce krmit fakt třeba po 2h, když je na UM, tak bych to neřešila.. Máš to "horší" že máš s kým srovnávat.. Omlouvám se za rozvláčnost :slight_smile:

puzzi, fotky krásný, honzík je prostě už spokojenej a samostatnej :slight_smile: :dizzy_face: a krásnej :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tetesko dieta s cukrajdou je pohoda. Sice ted jsem musela zacist jist mensi porce, protoze mi to po kazdem jidle vylitlo, takze mam obcas hlad, ale rikam si, ze aspon tak nepriberu. Na cokosku si treba nevzpomenu, jedine cemu neodolam je kousek buchty a gumove medvidky. Jinak mi neslazeni caje, kafe nevadi..jde to.
Tak kdyz to beres takhle, tak to rada verim, ze na noseni je Kacka urco lepsi :slight_smile:
Teksas tak hlavne at uz je viroza pryc, ja uz se z ni taky dostava, i kdyz porad mluvim pres nos...
Kay uzijte si zitra oslavu...
9. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hojda,
teda koukám, že je tu děsně živo. . . :confused:
Kay, šmankote tvůj brácha. . . No to by mě jeblo. . . .
Teksas - ty ses nakazila od Olíka? Jsem někde četla, že se člověk od dítěte nemůže nakazit, protože má "slabší" bacily. :confused:
10. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak máme po návštěvách, poslední odjela dneska ve 4. Bylo to fajn, akorát že jsme šli spát někdy po půlnoci a chlapi ještě že půjdou na počítač, Pepa přišel do postele v půl třetí a já jak nejsem zvyklá usínat sama, tak jsem nemohla usnout, takže jsme spali od půl třetí do půl sedmý. Pak teda vstal Pepa s Honzíkem asi v sedm a já spala ještě hodinu do osmi, bodlo to.
Jinak návštěva s chlapečkem 14M, moc hodnej, sám si hraje a tak, ale asi skoro každé dítě má něco, u něj je to spaní. Každý večer uspávání za asistence rodičů hodina až dvě, včera to po 45 minutách v půl devátý kámoška vzdala a chlapeček šel spát někdy po 22 hod., to už vytuhl rychle. Často jim prý večer dělá společnost, páč dokud není fakt hodně hodně hotovej, tak uspávání na dlouho a kdyby ho nechali brečet, tak se prý pozvrací
Honzík má velkou rýmu, ráno trochu, ale během dne se to rozjelo, koupila jsem odsávačku na vysavač, tak vysáváme, Honzík u toho řve úplně hrozně, brání se, no síla! Snad to brzo přejde a zůstane jen u rýmy. Odpoledne buď spal nebo pobrekává, chvílema i lítostivě, hnusná rýma.
Večer jdu na sraz z gymplu, ale asi tam nebudu moc dlouho, páč nevim co Honzík a ta rýma v noci.
Tetes, takže sraz u nás ve čtvrtek asi padá, co? Sice myslim, že do čtvrtka bude Honzík s rýmou ok, ale nějaká zbytky rýmy asi budou a v případě Kačky radši neriskovat, je to na tobě. Určitě až bude Kačka stopro ok a Honzík taky, tak se sejdem!
Tek, Oliver se začal plazit? Jupí, šikula, v půlroce dost dobrý, gratuluju :slight_smile: SI nemyslim, že si kvůli radosti blázen, já jsem vždy hrozně nadšená, když Honzík umí něco novýho, teď z těch počátků chození.
Snad už budete brzo zdravý :wink:
Kay, čí narozeniny slavíte, tvoje?
Tvůj brácha je teda zvířecí fanatik, tohle já moc nechápu, mně zvířata u lidí doma smrdí, i když se člověk snaží o hygienu a častý úklid, tak můj nosánek to cítí, že tam bydlí zvíře :slight_smile: Teda jak kde, všude ne, např. teď mi došlo, že Teksasojc mají taky psa a u nich bych to teda nepoznala.
S tím pasením ti, Kay, moc neporadím, já už si to nepamatuju, co uměl Honzík ve 4M, ale rozhodně nevydržel 3 minuty si hrát, takže nevim :sweat_smile:
Steffi, seš dobrá s přístupem k cukrovce, že to bereš docela v pohodě :wink:
10. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj tak si představte že dnes se Vojtovi - týden po očkování, udělala hodně velká boule na noze.Tak jsem volala doktorce, prý to tak dlouho po očkování nebývá, ale bohužel u Vojty to možné je.Máme to sledovat a nesmí to zčervenat.Říkala, že mu musí pak udělat vyšetření proč na ty očkování všechny tak špatně reaguje.Fakt to je něco už na moje nervy
Olík je šikulka nejšikovnější, Vojta se taky už plazí dost a hlavně když se nedívám tak vleze kam nemá - třeba k zásuvce, nebo už vyraboval cédečka a podobně
puzzi s rýmou to je blbý, tak halvně aby byl dobrý na tu návštěvu u nás a mohli jste přijet, Olík a Terka vypadají že se taky doté doby uzdraví, už je to brzy :dizzy_face:
Steffi stejně jsi dobrá, já jsem teda v těhu moc na sladkosti chuť neměla ale jednu dobu jsem šíleně ulítávala na lipech, ale fakt hodně tak nevím jak bych to zvládla :grinning:
10. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Rio, teda Vojtíšek má pořád nějaké trápeníčko. Četla jsem někde, že reakce může být klidně až týden - 14 dní po očkování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
kay nebud prdla oliver je starsi nez stela a normalne narozenej !!!! on teda drzel hlavu uz v sestinedeli ale nesmis to merit pac von ma prej fakt pevny svaly
a oliver treba ani ted neudrzi hlavu selej den..kdyz ho rozesmejem tak je schopnej svihnout hlavou o podlahu
tri minuty to by mela vydrzet ale ona urco vydrzi dyl neee?
jani ty jose hezky drzis ..to ja furt laduju cokosky a ruzny dobroty
jsme byli dneska na jarmarku tady u nas u kostela....tak doufam ze jsem to tim nepodelela pac oliver mel ted navecer 38,6 teplotu chjoooo chuderka doufam ze mu nic neni uplne hicuje..prdele prdele prdele..stokrat ja radsi nemocna nez on ..kdyz kurna nevim co s nim je
mel asi ne no asi to bylo spis od M...
rio to si delas uz prdel neee? chuderka malej to je fakt divny se divim ze to vysetreni neudelali driv
puzzi tedanabitej tejden uff co? ja mela pred soplenim takhle nabityćh14dni a jako mazec ja hotova ale aspon se prcek zabavil
jo a diky za pochvalu ze tady neni citit pes...ja se toho vzdycky bojim :slight_smile:)))
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak koukám, že rýma je skoro všude, M. už je teda snad dobrá, ale kašel jí taky ještě někdy přepadne. Ale tepltoy ještě nikdy neměla.
já jsem dneska zase slaměná vdova, V. opět dělá koupelnu u rodičů, mamka je v Egyptě, tak jsem aspoň navštívila tátu, uvařil mi oběd a dokonce poprvé hlídal (M. dal pak spát, tak to nebylo tak hrozný) a já jsem si byla zacvičit.
M. měla ve 3 měsících asi 4,8kg, jestli si to dobře pamatuju a Majda i Lada to měly podobný.
Co Evča, už sem nechodí?
10. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mel s těma slabšíma bacilama mi to přijde, jako to jsou blechy psí ty na člověka nejdou :grinning:
Steff, né že bych ti záviděla cukrovku,ale věř,že teď dávat dolů ty těhotenské kila je masakr. Holky, taky se vám v těhu tak zhoršila celulitida? Já jí mám snad i na uších. :angry: :angry: Porodné za jedno dítě padne na lymfodrenáže!!!
Puzzi,jak jsem četla o rýmě,tak mi to hned napadlo a pak jsem si všimla,že to píšeš sama. Nezlob se,ale já mám prostě strach a navíc rýma se celkově lečí tak týden až 14 dní. Kačka teprve v úterý dobere antibiotika a celkově je dost oslabená a ještě se musí dostat hexu než půjde do té nemocnice,takže nesmí být ani nachlazená.....Tak se prosím nezlob,necháme to na příště. Díky za pochopení.
Rio,to u ž je neuvěřitelný, Vojtíšek si teda taky vyžírá co se dá.
Si tady každý večer vzpomenu na Pajdu, že už má další důležitý, hodně důležitý den za sebou. A mám z toho velkou radost. Nevím jestli to tak ona má,ale já byla vždycky v té nemocnici večer jakoby šťastná,že další den co dvojkám pomohl ve vývoji.
Holky,já si musím hrozně pochválit děti. :sweat_smile: Nevím jak je to možné,ale kdykoliv je večer po koupání položíme do postýlky,tak i když usnou třeba až za půl hodiny,tak tam ani nevrknou a naprosto sami usnou. Max. jdu tak jednou nahodit dudlíka. Já už se fakt takřka můžu spolehnout,že mám v osm večer klid. Tak nevím,možná se vyplatilo,že jsme na začátku z postýlek nevyndavali a při plakání jenom hladili a uklidňovali v postýlkách. Ale z tohodle jsem fakt nadčená. Ono dneska jsme byli na fotbale a říkala jsem P. ať tam klidně zůstane na pivko,taky jendou a že je zvládnu. Koupání a krmení je sice vždycky trochu hukot,navíc když už se blíží doba jídla a jsem na ně sama,ale pak vím, že nebude problém s usínáním. :slight_smile: Se omlouvám za chlubení. :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
jo v tehu jo ale ted uz ji mam ok ...nebo si to myslim pac se nekoukam na jiste partie .-))))
tetes jo tohle je super to mame taky ....ale ted je to naky na hovnajz posledni dva dny asi ho neco sakra trapi
to neni chlubeni to je taky super tohleto :slight_smile:))) a kor s tema dvouma prcinama to je fakt hukot
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojte, oslava ukončena, mám uklizeno, dostala jsem philips tyčový mixér, co jsme chtěla na příkrmy :slight_smile: tak jsem moc spokojená.. Jo oslava byla mých 30.tin :sweat_smile: a pak ještě jedna kamarádka měla narozky. Třetí co měla slavit chytla rýmu.. tak kvůli dětem a těhulím svoji pčast vzdala.. :frowning2:

holk co Stelu zase te´d viděly říkali že je moc šikovná a pase pěkně.. no tak já nevím, je fakt že jak byla zvědavá na to všechno kolem sebe tak vydržela podle mě dýl než obvykle :grinning: no ale za návštěvu u rehabky nic nedám.

tek, doufám, že budete všichni zdraví, abychom se viděly v Brnisku... chudinka, zase teplota.. :frowning2: já vím že je starší a je to chlap a tak .. a taky moc šikovnej, takže je blbost na něj "koukat".. občas mi to nedá, promiň :slight_smile: :wink:

mel :grinning: no jo brácha.. o víkendu jsou dokonce na dostihách i s malým... :rolling_eyes:

tetes, já se ti nedivím, že máš strach i z rýmy.. Je to nepříjemné, kor u takovýchle malinkých miminek a já se jí bojím taky.. a s tím usínáním Tě chápu.. člověk je víc v klidu, když ví, že usnou bez breku a v klidu.. Stelinka to taky zvládá skvěle.. vždycky jí ještě šeptám do ouška a u toho se zasměje a je moc blažená.. :sweat_smile:

rio, teda to snad není možný.. a to je stejná boule jako má u té ručičky? to přece s tím musí něco dělat, myslím jako fakt zjistit, co se v něm děje... to je mi Vojtíka moc líto.. :frowning2:

nic jsem mrtvá jdu spát, za chvíli kojení..
10. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes, teda dvojky jsou prostě šikovné.
Dneska Luky spal do třičtvrtě na sedm!!! Ale jen proto, že ho v noci před třetí dudlík nějak né a né uspokojit, takže jsme furt chodili nahazovat - nakonec jsem to vzdala, uvařila 120 mlíka, otočila na záda - takže mírně vzbudila, no on to vypil, otočila jsem ho na pupek a pak asi během půl hoďky zase spinkal. Vypadá to, že večerní dávka mléka přestává stačit. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýý, Pajda už asi rodí.
Psala mi ráno v půl 5 ráno, že jí praskla voda. Teď mi volala, ale já byla v koupelně a neslyšela to. :frowning2: A když jsem jí volala nazpátek, tak mi to típla :frowning2: .
Holky já jsem nervozní jako prase.
11. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Holky tak jsem s ní právě mluvila. Chuděra má strašnou rýmu a kašel od včerejška :frowning2: . Už je otevřená na 2 prsty a čípek už nemá žádný. Kontrakce pro 4 minutách, takže už se to blíží. Nabídli jí epidurál, že v tomhle týdnu a dvojčat to dává pojišťovna zdarma. Takže jsem jí řekla, ať si ho hezky nechá píchnout. Jinak bude rodit přirozeně a uvidí se jak to zvládne. Ta její doktorka je na dovolené, takže u toho nebude. A v případě, že se ta druhá přetočí na příč, tak by byl císař, pže to ti dokroři neumí a nechtějí nic riskovat.
Holky asi mi toho řekla víc, ale já jsem z toho úúplně mimo a nic si nepamatuju :sweat_smile: .
11. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
No teda, takže přesně 34+0 co??? No Snad to holka zvládne a za chvíli budou holky na světě i bez císaře, aby nebyla robolavělá z obou stran. Akorát, že s rýmou se jí bude asi hodně blbě dýchat. :frowning2:
11. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
jejda to je zpráva po ránu jsem z toho úplně vedle, tak to na ni taky budu moc myslet aby ona i holky byly v pořádku
11. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Bych málem zapoměla - vše nej Olíkovi k půlročninám. :dizzy_face:
11. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobre ranko,
no ja kdyz cetla tu SMSku od Pajdy, tak jsem ji cetla asi 4x nez jsem pochopila. Doufam, ze to holka zvladne hladce a zdrave princezny budou brzy na svete.
Mel napadlo me presne co tebe, ze vydrzely presne do 35tt..parada nejvetsi :slight_smile:

Holky ja vubec nejsem dobra s tou cukrovkou. Nekdy jsem strasne nastvana, ze si neco nemuzu dat. Hlavne na snidani toho musim snist jen trosku a to mam nejvetsi hlad :frowning2: Ale radeji se drzim, aby opravdu Kubuk nebyl petikilovej. Ale treba na navsteve si dam i dort, proste jednou za cas to neresim...
Tetesko ty mas uzasny mrnata, vcera jak jsme byli na te navsteve, tak kamaradka uspavala asi hodku skakanim na mici a stejne nespal tvrde a porad chodili nahazovat dudlik a v pul desaty se dozadoval mlika...Pry ma ted spurt a koji po 2 hodinach i v noci..peklo!
Rio chudak Vojtisek, ten fakt nemuze zvladnout zadne ockovani bez problemu :cry: Dr. by ho mela poradne vysetrit, cim to je...
Puzzi parada ze sis uzila navstev.
Holky preju at jsou deticky brzy zdrave, ryma je hnus i u dospeleho. Ja uz ji snad mam za sebou a doufam, ze uz do porodu neonemocnim!
11. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
jééééééé,Pajda rodí :slight_smile: ,tak držme pěstičky,ať jde všechno hladce,ať moc netrpí a hlavně,ať jsou holky v pořádku a ať má Pajda hodně sil
11. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
kdo bude mít první info,jestli už porodila?
dejte to pak prosím vědět :wink:
11. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
cau holky ty jo pjadulce drzim palce
sikulka ze pres vsechny negativni prognozy vydrzely tak dlouho

oliver ma furt teplotu ..takze po o uz bude doktorka tak k ni skaknem .....jak dlouho muze mit teplotu ze zubu?
11. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojte, jejda doufám, že už to má Pajda za sebou a kočičky jsou na světě.. a zdravé a krásné se vyhřívají v postýlkách.. moc na ně myslím...
11. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
pridala jsem fotky..
11. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, sraz třídy super, i když všichni mají hrozně super práce, nemají děti, takže témata pro mě mírně vzdálená :slight_smile: Jela jsem domů včas, v 11 jsem byla doma, byla jsem unavená a Honzík rýma a večer kňoural snad po půlhodině (stačilo přikrýt apod.). Spát jsme šli v půl dvanáctý a noc úplně super, v pět kník, v půl šestý kník (ani jsem tam nešla), v půl sedmý byl Honzík vzhůru, v 7 jsem mu donesla mlíko a v 7,45 jsem šla pro něj. Takže v noci ho asi rýma netrápila a já se krásně vyspala.
Rio, mrzí mě to, že Vojtík po očkování takovýhle nestandardní reakce, jak to pokračuje, zatím ok, žádný zčervenání? Vstřebá se to samo?
Kay, s Olíkem fakt Stelul neporovnávej, Olík je nadprůměrně šikovnej. Plazení bývá až tak k 8mi měsícům, Stelinka má času dost :slight_smile:
Tek, jj, stokrát radši nemocná já než Honzík, stačí ta rýma, achjo, odsávání hrůza, bojí se hrozně vysavače i toho odsávání atd. Jak je Olimu dnes?
Tetes, vůbec se nezlobím a chápu, sejdeme se, až budou všichni 100% fit. :slight_smile:
Tetes, dětma se smí chlubit, uspávání super a určitě je to i díky tomu, že jste je nehoupali přo pláči ale jen uklidňovali, těžko říct, je to i v dítěti, ale chápu, že z toho máš radost. Honzík taky takhle usíná a jsem na to taky pyšná :sweat_smile:
Kay, všechno nejlepší k narozkám, 30tiny, jů, gratuluju :slight_smile: Tak hlavně ať seš v pohodě a rodinka v pohodě a Stelinka vám dělá jen radost :wink:
Cože? PAJDA RODÍ? No tak to držím palce jako blázen, ať to zvládne co nejlíp, tyjo, to mě dostalo tahle zpráva!
Oli má dnes přesně půl roku, nojo, gratuluju :slight_smile:
Steffi, seš dobrá, jasně, člověk není 100% asketa, občasný hříšek povolen :wink:
Tak budu nakukovat, jestli něco novýho nenapíšete od Pajdy, uf, myslím na ní!
11. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Tek, fotky jsou nádherný, Olík je nádhernej, dojímá mě to skoro :slight_smile:
To mě mrzí s teplotou...
11. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
pane jo Pajda rodí tfuj tfuj tfuj.
slyším porod a pustí se mi mlíko je to možné???
11. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
hezounké fotky ty černobílé mají své kouzlo :grinning:
11. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tek,Olik je tak úúúúúúúúúúúasně krááááásně mimi :slight_smile: ,fakt se nad ním rozplývám :slight_smile:

Nemáte nějaké zprávy od Pajdy?
11. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem mluvila s Pajdou :

Takže Eliška má 1490g a 43 cm, Magdalénka má 1590g a 39 cm. Všechny tři holky jsou v pořádku :dizzy_face: .JUpííííííííííííííííííííííí.
Holčičky mají černé vlásky, porodila je přirozeně a hned jak vylezly, tak začaly brečet :dizzy_face: . Pavlínka je prý moc potrhaná a to šití bolelo víc jak porod, pže už jí při tom šití ten epidural nezabíral. Holky se narodily v 11:52 Elí a v 11:59 Magdalenka. Já teda doufám, že jsem to holky nepopletla, já jsem z toho tak mimo, že jsem se málem rozbrečela jak mi zavolala :slight_smile: .
Prý jsou to malé žabičky a teď je H. fotí v inkubátoru. :dizzy_face:
Tak holčičky naše, strašně štěstí do života a vše ať se vám splní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
11. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
no tak já tady slzím... Pavli gratuluju moc moc moc, je to neuvěřitelné. Váhu holčičky doženou, hlavně že jste v pořádku. Porazila jsi osud.... :dizzy_face:
11. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.