• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Taky Pavlince moc a moc gratuluju ke dvoum krasnym zabickam. Vahy a miry jsou super a hlavne holky jsou zdrave a to je podstatne!!!
A Pavlinka je neskutecne sikovna, prirozene dvojcatka, jsem na ni moc pysna a strasne dojata, ze to tak krasne dopadlo.
A holky si vybraly nadherne datum 11.10.09 :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Holky, prosím napište mi do IP číslo na Pajdu, chtěla bych jí napsat smsku, moc blahopřeju k holčičkám, to je úžasný, že jsou už na světě a v pořádku, jsou to drobečkové malinký, přeju jim rychle jedno kilo navíc a pak hurá domů, ať si je Pajdulka moc užívá :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
holky,to jsou super zprávičky,moc Pajdince gratuluji a přeji holčičkách hodně zdravíčka a Pajdě,ať se brzy zahojí.
tu váhu brzy doženou,jsem ráda,že to má za sebou a jsou všechny 3 v pořádku
mohla bych poprosit taky o číslo na Pajdu?kuju
11. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Milu, Steffi, díky :slight_smile: Akorát menší nejasnost, každá jste mi na Pajdu napsaly jiné číslo, jedna 608 a druhá 777, kam mám psát? :sweat_smile: Nebo má Pajda dva mobily?
11. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Pajda ma 2 mobily :wink:
11. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Ok, díky :slight_smile:
11. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak já mám na Pajdu jen ten začínající 777
Ještě jednou šíleně velká gratulace všem třem holkám a těm dvěma právě narozeným do života hodně štěstíčka a zdravíčka. :dizzy_face:
11. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
ja jsem taky gratulovala je to parada ..a neni to snad ani mozne
presne o pul roku s olousem :slight_smile:))
jo a diky moc za gratulace
uz ma zase teplotu chjoooooooo :slight_smile:))))
11. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Taky jsem Pajdě gratulovala na mobil, je to paráda a holky to určitě doženou, už jsou v bezpečí a Pajda může být klidnější
11. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
tak to je moc fajn že to mají za sebou.Moc gratuluji moc moc moc :grinning: holky malinké ale přibraly za tu chvíli celkem dost. a holky hlavně zdraví do života a štěstí příjde samo..
11. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky ted jsem mluvila s Pavlinkou. Je uplne vysmata, ted 2 hodinky byli u holek. Holky uz maji zavedene kanylky na vyzivu a uz i nejakou papu dostaly. Pry jsou kouzelne a dychaji v pohode samy a to je to hlavni.
Pavlinka je hodne potrhana, rikala, ze nemuze vubec sedet, ale vsechno to bere s humorem a to je bezva!
Jsem na ni fakt pysna a uz se moc tesim az se za tyden uvidime...
11. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
To je super, šikulky :slight_smile: Krása :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
No jsem z toho uplne vedle..smeju se a brecim zaroven :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Jj, já taky, ještě si pamatuju, jak jsme s Pajdou prožívaly ty neúspchy a zdravotní problémy a jak jsme jí to přály a držely palce a je to tu a Pajda je dvojnásobná maminka :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Puzzi presne tak, mi to jakoby nedochazi, ze se ten zazrak fakt stal a ona ma 2 nadherne zdrave dcerusky...
11. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky jsem uvažovala když nevyšlo mi IVF tak jak je to s inseminací, spermie asi musí mít v pořádku,a kolik stojí inseminaci a v olmiku ji nedělají musím do brna a musím mít schválení pojištovny
11. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Capenko, inseminace má nižší pravděpodobnost, že vyjde, ale samozřejmě šance jsou vždy a není to pro tebe tak náročné jako IVF (stimulace, odběr vaíjček atd.). Jo, spermiogram by neměl být kaatstrofální, to je pak i inseminace asi na nic.
11. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Inseminace se neplatí pojišťovna ji hradí 6x do roka, ale jak píše puzzi má smysl pokud je spermiogram aspoň troch v normě
11. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
jani naval fotky :slight_smile:)) pajda mi te praskal ze je mas honem honem :slight_smile:-) chci videt ten zazrak :slight_smile:)
to je fakt super ze to bere s humorem ale vono po porodu to nejde brat jinak clovek je tak neuveritelne stastnej ze naky potrhani ..ha co to je :slight_smile:)
11. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Teri mam, ale nevim, jak je mam dostat z mobilu na kone. Preposlu mmsky :wink:
11. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Teri poslala jsem ti je, pokud se ti to podari stahnout do kompu, tak je zverejni :slight_smile:
Jsou nadherne, strasne sladke uzlicky :wink:
11. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Holky, chci fotky, ptám se P., jak to dostat do PC, že bych vám to poradila, ale je to teda nějaký složitější :sweat_smile:
Prej na Nokia je nějakej program a kabel musíte mít. Kdyžtak P. to umí, tak mi to přepošlete, jestli na to máte kredit :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
ty voe ty jsou si podobny jako jednovajecny ..ty jsou krasny :slight_smile:)) takhle se jim mooc povedly :slight_smile:)))
juuuuu
11. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Tek, vždyť jsou jednovaječný, ne? :confused: :sweat_smile: :grinning:
11. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ja nevim kde mam kabel jinak to neni problem mira se mi koukne
já je chci taky vidět dejte je sem někdo holky :sweat_smile:
Puzzi poslala jsem to, prislo?
11. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Puzzi nene jsou dvojvajecny :wink:
11. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kabel taky nekde mam, ale kdovi kde :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
já cchci taky kouknout na holky malinké krásné prťátka snažte se ju :grinning:
11. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.