• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi a majda má hlavičku na stranu i při pasení? to má martík taky trochu, jakoby k pravému oušku jí přiklání, teda jen trochu a jen když se unaví.
27. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
majda je šikovná, že jí to cvičení takhle jde a pomáhá.
27. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mili, já to nemyslela tak, žes to zařídila nějak špatně... Spíš že nejsme zrovna nadaný... :wink:
Podle toho, co píšeš, tak on asi není idelání pro diskuzi - spíš když si s někým píšeš individuálně...
27. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ježiš, já dneska fakt píšu jak dement! Doufám, že to není na trvalo. :unamused:

Marti, ona tak celkově při pasení přepadává k jedný straně. :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jééé Evi já to tak ani nepochopila, mě to samotnou štve, že nám to nejde.. :grinning: . To néé já nejsem vztahovačná..nebuuuujjjj :grinning: .A přesně jak píšeš, když jsem ukázala manžovi kolik příspěvku jsme napsali v téhle diskuzi a za jaké období, tak říkal, že se mu ten FB na to nezdá zrovna stavěnej :grinning: .
27. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mili, v poho, já se jen lekla, jestli to nevyznělo špatně. :slight_smile:
No, asi budeme muset na FB rezignovat a zůstat tady... :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
hurááá
27. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Guccíku, hurá co? :confused:
27. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
no že kašlem na FB :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hele holky, od včera mi přišlo asi 10 upozornění na to, že mě chce někdo přijmout jako přítele :angry: . Jen jednou jsem pochopila o koho jde.. :angry: .
27. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
njn nic není dokonalý
27. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
mili: u evymik? :wink:

ok, kasleme na to. Ale ty deti tam teda pisou jako o zivot, fakt. Myslim, ze je to u nas sila zvyku a nechce se mmi taky zvykat na nic jinyho..

milu: dekuju tobe i manzelovi za snahu
27. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
tjo ženy, já si ted dala o a brutálně mě cosi tlačí na žaludek a vůbec to nejni příjemné :unamused:
27. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Campi, nn já beru ty co si mě přidali jako přátele mimo vás :slight_smile: . Vás nepočítám, vás znám :grinning: . Teda až od včera vím jak se vlastně jmenujete :grinning: .

Campi nemáš zač, zkusili jsme to a třeba až se vrátí Puzziovic, tak nám to ten její manža vysvětlí. Můj fakt ten FB nemá rád :sweat_smile: .

Gucci ty máš dneska vjeci :confused: .
27. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

tak hlásím kontrola u doktora asi dobrý, Stela dostala pochvalu že máme už 2670g, což je přírůstek skoro 300g za týden a to je prý skoro 2x než je normálně.. :sweat_smile:tak ji asi začnu trochu krotit ať z ní není buřtík.. :slight_smile: a pak doktor ještě předepsal sab simplex 10kapek před každým kojením, když jsem mu řekla o tom bolení břicha.. a pak ještě má v puse nějakou moučnivku či co, dostali jsme recept na genciánu, mám si tím natřít i prsa, všechno prý bude modrý.. ale nevím co to je, tak to musím někde zjistit... :frowning2:

koukám, že FB jste odpískaly, no se ani nedivím, ale možná zkusím pohledat nějaké forum, které by bylo jen třeba na heslo, musí toho být víc ne?

nestíhám dočítat.. :frowning2: jen co dožvýkám jbko, jdu si lehnout pro změnu :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Mili: njn to je dycky, když je blbá noc tak je pak i blbej den
už se těšíš na pejsánka? my budem v sobotu asi hlídat malého bišonka Maxíčka, pG říkal, že je to ještě stěně, páč mu smrďánkuje z tlamičky :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
No, počkáme na Puzziovou a pak to definitivně pohřbíme. :sweat_smile:
Gucci, Ty jo, hlad blbý, jídlo blbý... :confounded:
Kay, to je super, že Stelík tak přibírá! :dizzy_face: Ta moučnivka je asi dost častá, to bude určitě brzy dobrý.
Tak M. asi dospává noc - spala hodinu a půl na balkoně, pak se probudila na jídlo, a teď už tu zase půl hodiny spí. :confused:
27. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
evi: tak M těžce závidím teda....já si asi dáchnu hned po práci at jsem čilá večer na finále Ligy mistrů
27. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
teda tak moučnivka je mykoza, to je ted ahnus.. a většinou ženský píšou že se toho nemohla miminka zbavit.. moje nervy.. tak teď už vůbec nevím co jíst a co ne.. :frowning2: jeslti je to ale z mlíka, tak s tím nic neudělám,prý je to infekční, tak to musela někde chytnout.. a to jím už dva měsíce ten lactobacilus .-( moje nervy.
27. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Gucci, tak to je mi líto :confounded: . Jo a s tím hlídáním je to super, aspoň se budeš moc víc muchlovat :grinning: . A to jsem nevěděla, že když je štěně, že mu smrďánkuje z tlamičky :confused: . Toho jsem si nikdy nevšimla.

Kay, moučnivku znám, moji 3 synovci jí měli taky, ale genciána pomůže, jen budeš víc modrá. A pokud se tím někde nechtíc poleješ, tak to líp sundáš, když se potřeš citronovou vodou. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
kay ale to má fakt hodně miminek a genciálka pomáhá neboj, to bude brzy dobré - a nemusela to chytnout, spoustu mimin to prostě má tak klíííd :wink:
jinak je super že přibírá
jsem se dozvěděla, že v červnu podnikneme s anippe, campi a možná kay procházku tak se moooooooooc těším :dizzy_face:
jinak každou chvilku čekám anippe, Vojtík spí tak snad bude mít dobrou náladu
mili mě se taky přihlásilo plno lidí které ani neznám za přátele, no nic, asi tam chodit stejně nebudu
Evi tak to si užij že Majda tak spí, Vojta dnes celkem taky ale to je tím počsím - je pořád pod mrakem
zítra jdeme k fyzioterapeutce, tak jsem zvědavá, objednala jsem se tam sama, protože moje dr. motoriku neřeší, ale bez cvičení se taky asi neobejdeme, převažuje hodně na pravou stranu i hlavičku na ni dává pořád víc
27. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
mili: jj, štěnátkům smrdánkuje, ale tak hrozně příjemně, mě to teda voní :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
kay: nebuj, Stelinka je sice prvni pripad s moucnivkou v týhle diskuzi, takze nemám po ruce pozitivní příklad, jenom něco z naší rodiny..
V chytré knížce mě moučnivka zaujala názvem, Lada měla jednou bílej jazyk, tak jsem ji začala zkoumat, jestli to není ono. F. se mi moc smál, že co je to za blbost, že žádná moučnivka neexistuje. Pak u nás byla tchy a vytáhla svůj deníček z prvního roku F. života a tam stálo: má moučnivku, vše máme modré.. Tak klid, F. se moučnivky zbavil a už ani neví, že ji měl. :wink:
27. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky díky, já už jsem zas vystrašená co to je.. Modrou mám ráda,ale co chuděra Stelinka bude jak šašek :sweat_smile: :grinning:
no tak doufám, že to pomůže.. :frowning2:

jj, gucci má pravdu, když jsou štěnátka malý, tak mají takovou zvláštní vůni, moc pěknou, ale to asi je tím mlíčkem, bo mám pocit že miminka mají zase svoji.. :slight_smile:

riuš, jo no výlet doufám bude, ptala jsem se doktora kdy mlžeme s kočárkem ven a říkal, že s emlže tak od 3kg, tak snad to do té doby stihneme dohnat :slight_smile: prognozy jsou dobré.. :slight_smile:

jdu zalehnout aspoň na chvilku.. pa
27. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Vojtík měla taky modrou pusinku a máme mordé povlečení a pár věcí - natírala jsem si zase ty prasklé bradavky, no náhodou vypadal roztomile :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gucci: tak tedy "pěkné ráno".....to je blbý,že je ti takhle špatně,snad to brzy přejde....
Jé, to je super, že už je Pajda doma.....snad její drahý ten net za chvilku zprovozní a Pajda se objeví...
Tady nic, zádná potopa,ale je fakt, že dneska bylo jenom jedno jídlo a jiné než jsem si objednala,páč měli v kuchyni nějakou havárku,tak to asi ta voda. Jenže mě to je celkem jedno, páč to stejně nejím a okamžitě to odnáším,většinou aniž bych se toho dotkla a nandám si šunkofleky od maminky :sweat_smile:
Jé, to jsem zvědavá na zprávy od Lao a Puzzi. :slight_smile:
Evi, doufám, že jsi to alespoň natočila na kameru, ten D.výstup z auta? Ráda bych se pobavila :grinning:
Anipp: a můžeš mi jako vysvětlit, proč se ti nezdá pátá hodina ráno ideální na vstávání??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Já osobně jsem taky spíš pro koně, strašně nerada se někam registruju, že tam píšu svoje jméno...,ale jinak se samozřejmě přizpůsobím většině a půjdu za vámi až na kraj světa :dizzy_face:
Milu:už tu mám utrouš, ještě jednou moc díky. Snad se budu moct nějak revanšovat, ještě i Campi dlužím medvídky za krém na otoky, takže si neslibuj, že to bude nějak rychle :grinning:
Gucci:to je vtip myslím přesně pro pana Guciho,né? :grinning:
Jinak můžeš být v klidu, po tomhle vtipu nedostanu chuť na sex ani já, spíš naopak jsem si teď sama sebe představila při poloze 69 a musela jsem se začít smát.
Holky,já si musím postěžovat, už mám tak těžký břicho, to je hrozný, jenže jsem nervní z toho,že nevím jestli mi tvrdne nebo jestli se tam nahrnou děti a tím pádem je tvrdé. Většinou když sedím a pak vstanu,tak mi začne bolet podbříšek a celé to břicho je jakoby tvrdé, dneska jsem to říkala dr.,tak mi ráno vzali na monitor a nic,žádné kontrakce, a říkala sestra,že se teda vůbec nedivím,že mi bolí břicho,páč se tam neskutečně melou a jak to ještě nemám chráněné tou placentou,tak to cítím ostřeji. A včera jak byla ta buřina, tak šla jedna paní rodit v 33.tt, ona tu byla od toho 25. tt ze zkracujícím se čípkem,takže je prý i zázrak,že takhle dlouho vydržela.....Už mi to fakt nebaví, začínám chodit jako kachna a každé přetočení na posteli mi vzbudí......Hele, ale toho stěžování si teď ode mě ještě užijete.
Jo, Campi a chtěla jsem ti říct, že jsi fakt dobrá,jak jsi přísně dodržovala tu stravu při cukrovce. Holky,já se tady občas vážně nestačím divit. Asi před dvěma dny se tady na chodbě sešel babinec pacošek, tak jsme chvilku kecaly,páč už se většina tak nějak z té chodby známe. A nestačila jsem zírat. Já teda nejsem nějakej extra řešič a klidně si dám hermelín nebo tatarku k něčemu, né teda denně,ale dám,ale to co tu některé dámy předvádějí je moc i na mě. Tady jsou čtyři ženské co mají cukrovku a ještě kratší čípek nebo prostě nějakou jinou komplikaci a nějak jsme se bavily a já říkám, no bodeť bych nepřibrala 14 kilo,když v deset večer sežeru tabulku čokolády,to vy neznáte a oni všechny čtyři prý:no to by jsi se divila....oni to nijak nedodržujou, teda jo,tady jako stravu dostávají dietu,ale pak si jdou koupit normální jídlo, další tu je s placentou jako já a zároveň, že jí dítě nepřibírá, skoro vůbec (a to už ta paní jedno dítě má a jedno jí bohužel zemřelo týden před termínem porodu,proč nevím), takže teď bude mít třetího císaře a doktoři už mají strach a raději těhotestnví ukončí v 36.tt, no a tahle paní pro změnu chodí kouřit ven a to docela často, zároveň ještě s jednou co má jenom ležet,páč jí hrozí předčasný porod a malá je vlastně ještě malinká, tak potřebuje aby co nejdéle vydržela. Chápete je, kačeny pitomý, oni leží v nemocnici na rizikovém, hrozí jim,že předčasně porodí nebo prostě je nějakej závažnej problém a oni žerou jako kdyby cukrovku neměly a přes nízkou porodní hmotnost dítěte chodí kouřit. A to tu ležela taky jedna kuřačka na stolku vedle postele, v rámečku fotky z utz jako modlu,plakala tady,že je to jediné co má, ale věčně venku na cigáru a stejně teda předčasně porodila,malá měla dvě kila, takže jsou obě ještě v nemocnici a když kouknu z okna, tak zase vyhuluje před vchodem, tak netuším jestli se ani nepokusila kojit anebo což je podle mě horší kouří a kojí......Já teda vážně nejsem dokonalá, a klidně jsem si tu skleničku vína týdně dala a občas jsem si třeba dala od P. i práska,a taky jsem nepřestala kouřit hned s //, ale nějakou dobu to trvalo, tak si nechci hrát na svatou,ale něco mi přijde už vážně moc.
Kay:super,že S. takhle pěkně přibírá. A nepanikař s moučnivkou, prý to fakt nic není, tak žádný nervy už dopředu zbytečně.
27. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj,
Kay Maru měla taky moučnivku,je to zmlíka takže úplně běžná věc kterou nikde nechytla,buď v klidu :wink: Filaka se sice doporučuje ale já mám lepší trik a rozhodně se moučnivky zbavíš rychleji,sice to není moc příjemné ale zaručené.vezmi růžek suché plínky a šáhni s ním Stelince do pusinky a normálně jí to s tím jakoby setři,jde to krásně,Maruška to měla na tvářích zevnitř a šlo to fajn,jen jí tam musíš fakt zajet aby to šlo všechno dolů.Párkrát jsem to takhle udělala a byl klid.je to vlastně jak to mlíčko zůstane v pusince a kvasí.nebudeš mít modré věci a bude to hned pryč :wink: Držím palce :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
panebože tetes, to mi tady ani nepiš, že někdo v těhu kouří a v nemocnici :angry: :angry: , to se mi otvírá kudla v kapse fakt...jako nechápu jak může být někdo tak nezodpovědný, gor když nejde jen o něj, že jo
27. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kouricim tehulim a maminam bych dala taky pres ...
Jsme nedavno sli s L. a proti nam takova particka cerstve osmnactiletych, dle meho odhadu. Jedna holka tehu a vsichni hulili jak o zivot :angry:
27. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
jani už jste byli mrknout na kočár?
27. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.