• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

téééda to jsou šmudlinky šmudlinkovatý, to je tak kráááásnýýý :dizzy_face:. Já budu asi zase řvát, páč já řvu od té chvíle co mi Pajda napsala, že rodí :sweat_smile: . To jsou čumáčci kouzelný a vůbec mi nepřipadají malinký. No Pajda je opravdu zázrak všech zázraků a je to až neskutečný :dizzy_face: .
12. říj 2009 v 06:24  • Odpověz
Pudly, mě se taky víc líbí ty druhý naušničky, ty kyičky. Jsou takový jemnější :slight_smile: .
12. říj 2009 v 06:29  • Odpověz
Bré ranko,
Luky se rozhodl jíst ve 22:45 a 2:30 a tudíž spal do 6:45.
Jé holčičky jsou úžasné :dizzy_face: , pak vás dočtu jen co nakrmím svou hladovou osobu.
12. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
Pudly, tak ty náušničky - mě se líbi ty druhý. :wink:
12. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobre ranko,

holky ja skoro celou noc nespala, jak jsem byla nadsena z Pajdinych holek. Porad se mi to honilo hlavou a videla jsem je pred sebou. No je to nadhera. Jsem z toho porad na mekko.
Ale zdarne to svadim na hormony :slight_smile:
Puzzi tak velke podekovani Puzzakovi :slight_smile:
Mel koukam, ze Lukyn pekne papka :slight_smile:

Jinak ja dneska mela budicek v sest docela slusnym kopancem do zaludku, si to mrne dovoluje cim dal vic :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
bréééééééééé ráááááááááááááááááááánko

v rychlosti jsem vás proletěla, ještě jednou gratuluju moooc Pavlí k holčičkám, včera jsme si psaly, je to fakt paráda jak to zvládla holka naše a ještě bez císaře, je to bojovnice, mám fakt velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holčičky jsou nádherné a ty rtíky :dizzy_face: :dizzy_face: a jsou si fakt hoodně podobné :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Gucci krasa 30tt :slight_smile:
Jo a kocar je luxusni, ja uz chci taky :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
jůůůj no jo, bych zapomněla, 30tt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jj kočár je v albu, je fakt luxusní, boží, prostě slintáme už dva dny :grinning:

jinak víkend síla
v sobotu lítačka po OBI, Ikee, pro kočár, pak jsme si doma hráli s tím kočárem a zbytek dne balili
v neděli jsme vstala v 5, od 6 do 7,30 jsem žehlila, pak jsem zašla na nákup s batůžkem :grinning: , nasnídali jsme se a balili jsme až do večera s hodinovou přestávkou na oběd...masoooooooooooo
12. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Gucci tos prezila Ikeu. My tam byli v sobotu odpoledne a myslela jsem, ze me jebne z tech davu!!!
Ty blaaho, baleni nezavidim ani za mak. A jak jste na tom? Mate vetsinu sbalenou? A kdy presne prijedou stehovaci?
12. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
jani: my tam byli už před 10 hod. právě abysme se vyhnuli davům, jeli jsme tam konkrétně jen pro světla víš, nic jiného, takže jsme tam byli jen chvilku
jinak jak jsme si mysleli, že toho moc z pražského bytu nestěhujem, tak máme totál narvaný celý jeden pokoj krabicema a vším možným, spíme už na matraci, už zbývá dobalit jen kuchyn (tam toho moc na balení není), drogerii a oblečení...naplnili jsme asi celou popelnici
12. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Aha tak to jste zvladli IKEU hrave. Odpoledne to bylo silene.
No tak super, to uz mate sbaleno. A to ze je toho vzdycky vic nez si clovek predstavuje, to je normalni :wink:
12. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
no my jsme si tak říkali, máme tam jen postel, TV a pračku :grinning: , ostatní jsme kupovali všechno nové, jenže nějak se to nasbíralo :grinning: , mazec fakt
12. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ja si pamatuju, jak jsem se stehovala z koleje. To bylo neuveritelne maso :wink: a v USA to bylo podobne a to jsme tam byli jen neco pres 2 roky, ale tech veci, co jsme neshromazdili :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
puzzi super žes tam dala obě holčičky jsou fakt moc krásné a taky mě přidjou takové už větší, na to kolik mají, fakt úžasné moc :dizzy_face:
Pudly tak ty druhé naušnice se mi taky líbí ještě víc :slight_smile:
gucci blahopřeji k 30 tt fakt to hrozně letí
Mili co Ty jak jde pichání a kdy máš UTZ?
12. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem jen tak nakoukla jestli zahlídnu něco zajímavého a vyplatilo se to :wink: Pajda má moc krásné holčičky,je super jak to zvládla,musí být moc šťastná :dizzy_face: Až s ní některá budete mluvit tak jí prosím odemne moc pozdravujte a obrovská gratulace,přeju jim hodně šťěstí do života!!Jinak termín porodu měla Pajda na narození Filipa a nakonec porodila na narození mého manžela,zajímavé :sweat_smile:
Jinak doufám že se tu máte všechny fajn i s dětičkama :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Gucci gratulace k 30tt :dizzy_face: .
Tý jo stěhování ti nezávidím, to je masakr všech masakrů. :unamused:
Rio díky za optání, píchání jde dobře, jen zatím břicho skoro vůbec necítím, tak nevím jestli se tam něco děje. Ale mám za sebou teprve 4. injekce, tak snad se to do pátku nějak zlepší.Uvidíme..
12. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
tak nám ted to stěhování nevadí, páč už se na ten byt fakt hrozně moc těšíme
12. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
tak já se zase na chvíli loučím
12. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
holky normálka tady sněžoprší :fearful:
12. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Milo nestras! My mame jeste letni gumy a o vikendu jedem do OVA prezout! Uz ted jsem z toho na nervy...
12. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani nestraším, fakt tady sněžilo :astonished: . Já mám taky letňáky, dnes jdu teprve objednávat zimní :astonished: .
12. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ty jo to jsou zmeny, minuly tyden bylo 25 stupnu a ted snezi :frowning2:
Se nedivim, ze jsou vsichni nemocni :frowning2:
12. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
tak koukám jako blázen, holčičky už jsou na světě! Moc, moc gratuluju, jsou fakt nádherný, skvěle to Pajda zvládla. Nakonec tu svojí doktorku ani nepotřebovala. :wink:
Počasí je teda hnus.
12. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak jsem se ted domluvila s detskou doktorkou. Strasne sympaticka sestricka i dr. Zitra tam zajdu osobne pro razitko do tehu prukajdy a tim budu mit vsechno tohle vyrizeno :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Čau holky, Honzík dnes mlíko v 6,30 a pak ještě usnul do 7,45, jsem se parádně vyspala. V 7,30 jsem se vzbudila, koukám na hodiny, jsem se lekla, že máme vypnutou chůvu, pak jsem začala spekulovat, jestli Honzíkovi něco není, no ale vyspaná jsem pěkně. Rýmu už má Honzík o dost lepší, ráno skoro vůbec, pak jsme šli ven, tam se mu spustili nudle, takže dvakrát odsávání, ale snad to bude brzo dobrý.
Mel, Luky taky rekordní čas ranního spaní :slight_smile:
Steffi, kopanec do žaludku = mámo, naval jídlo, doufám, že sis dala dobrou snídani :grinning:
Gucci, kočár je parádní, náš je proti němu stará kraksna :slight_smile: Fakt hezký :slight_smile:
Gucci, držím palce na stěhování, balení docela opruz, ale vybalování mám pak v novém celkem ráda, ráda přemýšlím co kam...
Milu, sněžoprší? Tady dnes docela svítí sluníčko, včera bylo hnusně.
12. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Puzzi presne tak, kopanec ve smyslu, vstavej ja uz mam hlad :slight_smile: No snidani jsem si dala standard, housku se syrem, to je jedine, po cem mi nevylitne glykemka nad normu...
12. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
holky, nemáte někdo v dětském pokoji tuhle berušku z Ikey jako světlo na zdi?
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50072867
jaké to vydává světlo? ostré nebo spíš takové jemné?
chtěla jsem to koupit k přebalováku na zed, jen kdybych potřebovala v noci nakojit nebo přebalit, tak aby mi to tak jemně svítilo
12. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
gucci, tu berušku má švagrová... má ji u přebalováku jenže malej spí v jiném pokoji, tak ji nechává celou noc svítit... nevím jak to vypadá v tom pokoji večer kdyř svítí, ale já měla dlouhou dobu pocit že svítí normálně, když jsem koukla na jejich barák z okna.. takže je to asi hodně svítivé..

pudly koukni ještě sem - http://www.zlasky.cz/zlato/k1660p3o1/ mají tam taky zajímavé dětské naušničky, já je koupila tam..
12. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jo tady jsou krásné moc díky :grinning: a ceny tak fajn co jsis koupila za tvar
12. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo jsem přidala Fotky tak koukněte jak Edi umí usnout http://babovec.galerie.cz/#
12. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.