• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobre ranko,
Kay to se ti nedivim, ze jsi takhle vybuchla. Bych ho asi taky poslala nekam, kdyz ho nevzrusilo rvouci vlastni dite!!!
Ty nausnicky jsou vsechny moooc pekne, az jsem zalitovala, ze necekame holku :wink:
Tetesko ten recept vypada zajimave, nekdy zkusim :slight_smile:
Mel pul sesta po celonocnim hladoveni je dobra. U nas to je podobne, ja ale vetsinou vydrzim lezet jeste hodku, i kdyz malej tam kope jak vzteklej :slight_smile:

Joo a vcera mi volali ze Spunta, ze maji pro nas kocar. Dneska pro nej jedem. Se tesim jak mala na novou hracku :grinning:
13. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
brééééééééé ráááánko

pudly: super fotky a tak spící v předklonu :grinning: :grinning:
jinak z těch ušniček bych si nevybrala žádné :unamused: , mám divný vkus asi nebo co
mel: chudák Luky teda :grinning: , co MS už dorazila?
tjo kukám na fotky, on fakt skoro celou dobu řval :grinning:
kay: jé tys měla narozky? tak vše nej :wink: , to musíš hlásit :wink:
tet: díky za info s tou lampou :wink:
kay: tjo to se ti nedivím, žes vybuchla, já už bych po něm něco hodila :grinning: chnušák
Jani: supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, už se těším na foto
13. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Breee ranko Gucci, ty ses dneska nejake ranni ptace. Ty si ten posledni tyden v praci vylozene uzivas :wink:
13. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
no hlavně si užívám ranní vstávání v 4,30 :grinning: , nevím proč to dýl nejde prostě
13. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Tyy joo tak to ti nezavidim :frowning2: Ale zase budes vytrenovana na malou...
13. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
já to fakt nechápu, a to v noci to přes týden jde, to spím celou noc (samo se vzbudím při přetáčení a tak), ale nechodím na WC v noci nic, ale vstanu prostě nějak po 4 už nezaberu.... a o víku většinou ještě vstanu v noci a nemůžu tak 2-3 hodky zabrat
13. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
gucci, MS nikde, ale už je asi na cestě. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, no super hurá - takže budete mít kočár. :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Gucci tak to ja chodim tak 2x za noc na WC, ale pokazdy usnu. Treba ne hned, ale usnu.
Mel teda ta tvoje ms se flaka!
13. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Jani teprve 40 den . . . :grinning:
13. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Ty blaaaho, to jsem nastestni nikdy nezazila :wink:
13. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Jo tak u mě je to běžný . . . Když neberu antiko, či jsem nestimulovala na iui či časovanej. . . .
13. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
jani: tak já doufám, že až bude to stěhování a všechno za mnou, tak už budu taky v klidu spát...ted furt přemýšlím nad něčím, abysme na něco nezapomněli a tak
mel: tjoooo, mazec teda, mě to chodilo jak hodinky teda i bez HA
13. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Gucci no snad je to tim a pak budes mit 2 mesice na dospani :slight_smile:
No nic, vyrazim k pediatricce pro razitko do prukajdy...
13. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
má dotaz holky poporodky kdo má nějakou HA co máte????já mám předmenstruační s. a už se nějak neovládám tak že se snížím k HA a přitom jsem jí nechtěla ale není na výběr bohužel :frowning2: Oblívá mně horko je mi zle no fuj a to říkal doktor že po porodu to už nebývá bych řekla že je to horší než to bylo. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Já jsem teda žádné razítko neměla na co??? stačil zubák a bylo to. jak jsem přijela z porodky tak jsem jí brnkla a ona přijela a bylo.Není to zbytečné se někde kodrcat???
13. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj,

byla jsem u obvodní na předoperačním, takže vše ok a nestíhám.
Dočtu později. :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Pudli prazske porodnice to vyzaduji. Proc to nevim :wink: Ale mame to kousek a pani dr. i sestricka jsou strasne sympaticke, tak jsme pokecaly, nikoho tam nemely.
Milu gratulace k predop vysetreni, huraaa na OPU :wink:
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojte
Jsem odjela na víkend a Pajda mezitim porodila???Holčičky jsou nádherný a vůbec nevypadaj nedonošený :dizzy_face: :dizzy_face: vyřidtě Pajdě že jí mooooc gratuluju a Elišku s Majdou vítám na světě,jdu zkusit přečíst podrobnosti jestli mě zvíře nechá :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani díky, hlavně aby byla nějaká ta úrodička..zatím nic moc necitím.. :unamused: .Aspoň 8 pěkných folíků kdyby bylo..
13. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Milu neboj, me pri tom 2. IVF bricho bolelo az tesne pred OPU jinak nic a bylo jich tam 20...
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
tyjo ona pajda rodila přirozeně??? to má můj obdiv mě stačilo jedno a bolela mě celá :sweat_smile: :sweat_smile: a holky maj krásný váhy :dizzy_face:
milu ty už stimuluješ?paráda,kdy jdeš na utz?
steffi teď jsi na řadě ty :wink: jak se cejtíš?už nemotorně?
13. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
No Jani uvidíme..prostě co bude to bude, taky ve svém věku nemůžu čekat zázraky že jo :grinning: . A jako 20 bych jich mohla mít kdybych na to šla 2x za sebou, tohle jako nedám, taková nosnice jako ty bohužel nejsem :sweat_smile: :grinning: .
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Mysky hele ja mam jeste 8 tydnu a o porodu se mi ani premyslet nechce :slight_smile: Ale citim se uz nemotorne a hlavne se zadychavam uz i na rovince :frowning2:
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Milu taky 20 jich nebudes potrebovat, ale takovych 6-8 hezkych bys mohla mit. To ti moc preju...
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
steffi za chvilku napadne sníh tak už tě budou moct vozit na saních :grinning:
13. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
No do auta se jeste vejdu :slight_smile: Spis se do niceho nevejdu, to jediny sacko mam pekne vypasovany :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Čau holky, dneska jsem v noci chodila k Honzíkovi snad po hodině a půl, stačilo narovnat a přikrejt nebo jen uklidnit, ale stejně pro mě už nezvyk. K ránu jsem tam byla ve 4,30, 4,58 a jelikož jsem si řekla, že mlíko před 5. ranní už nikdy, tak mlíko až pak u dalšího kňourání v 5,15 :sweat_smile: A pak naštěstí spal vkuse do 7. Uf, možná ta rýma, i když v noci mi nepřišlo, že by měl nudle apod. Neva, snad to bude zítra lepší, dnes má službu P., tak ať si to užije. Ráno na moje "Uf, to byla noc, jsem tam byla min. 5x" odpověděl: "Přemýšlím, jestli mě bolí v krku nebo ne, asi jo, jsem někde nastydl." :grinning:
Steffi, super s kočárem, to budete mít hezkej den, budete se mazlit s novým kočárem :wink:
Gucci, to nespaní hrůza, až budeš doma, myslíš, že ti půjde se dospat během dne?
Mel, založíme klub Cykly cca 40 dní :grinning: Já dnes teprve 31, ale jelikož ovulace asi byla 24.DC, tak 38 dní cyklus plus minus to jistí :sweat_smile:
Pudly, ani nevim, jestli tu máš už někdo HA? Já ne, ale dřív v pravěku jsem brala Mercilon, po porodu asi dva měsíce Jeanette.
Milu, super, takže hurá vstříc OPU!
Mysky, kde jste byli o víkendu? Na kolech? :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky, Adélka začíná slušně konkurovat ve váze Honzíkovi i Lukymu, no i Marušce. . . :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3399917&vReferer=
13. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
mel :grinning: :grinning: já myslela že to udržim v tajnosti :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Mysky, jen se pochlub. Divím se, že se tě nikdo minulý týden nezeptal jak jste dopadly na kontrole. . . :wink:
13. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
puzzi tu 5 hodinu asi neposuneš :sweat_smile: v krkonoších sme byli,a jestli bude počasí takhle pokračovat tak příště už vyrazíme s běžkama :grinning:
13. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.