• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pudly: já taky musím mít razítko v těhu průkajdě od dětské :wink:
Mili. super, že je všechno ok :dizzy_face:
puzzi: to netuším, myslím, že se svým tempem na nějaký spaní přes den nebudu mít čas :grinning: , ale uvidíme :wink:
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Mysky, tyjo, adélka dobrá váha, borkyně :slight_smile: A tys přitom taková vyžle :sweat_smile: Ale to vyběhá a vyjede na kole, vy jste sportovní rodinka :wink:
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Mysky, dobrá kojná :grinning:
Puzzi, reakce P. na dnešní noc, mi moc pobavila. :grinning:
13. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Mel, tabulka dětí super, co další míry po 6M? Dáš tam 9M nebo až rok?
Tetes, jj, já si připravím nějakou reakci na noc dnešní :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Puzz, asi až rok. . . Když to vezmu podle Průkazu mladistvého. . . Protože některá chodíme co měsíc, jiné pak jdete sotva jednou za 3. . .
13. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Mel, jasně, souhlas :wink: Většinou se chodí v 6M, 8M, 10M a v roce, tak ty 9M by stejně byly složitý ze všech vymlátit :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky,
tak já dnes byla na gyndě a mám na 10let klid!teda ne s kontrolama ale co se týká otěhotnění.Mám zavedené tělísko,začátek to dost zabolelo ale jen chvilku a pak už dobrý,na kontrolu jdu za měsíc tak doufám že to bude v pohodě.
Mel nevím jestli si roční míry Maru zaregistrovala :unamused: kdyžtak písnu ještě jednou :wink:
Jo a co se týká té váhy Maru měla teda dost v tu dobu jako Aduš ale co začala běhat tak už tolik nepřibírala a v roce dokonce neměla ani trojnásobek váhy což by měli děti mít.
Jdu dočítat...
13. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Puzz, jo to by bylo. Ke všemu já tam jsem teď co 14 dní, protože na střídačku Hexa a Prevenar. A měření, vážení vždy při Hexe.
13. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Rehos, no to právě nezaregistrovala, když tak koukám do tabulky. :angry:
13. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Nás teda váží po dvou měsících :wink: Jinak naše 4Hexa byla opět v pohodě a bez reakce a teploty,ani neplakala což teda bylo super :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak ještě jednou 10kg a 80cm naše roční prohlídka :wink:
13. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Když vezmu, že Honzík měl v 6 týdnech míň než třeba Evči Madlenka. Že já nezůstala u toho kojení :sweat_smile:
Nevim, jestli budete souhlasit, ale myslim, že váha fakt malých dětí, cca do roka, se nedá rodiči až tak moc ovlivnit, nedejte dítěti, když řve a když je malé mimino jen na mlíku a základních příkrmech, tak člověk tu energetickou hodnotu neovlivní.
Já beru jako velké pozitivum, když není třeba dítě do jídla nutit, protože skladbu jídla po tom roce dost ovlivnit lze (pribiňák versus bílej jogurt atd.), ale když dítě nechce jíst, jsou to boje.
Rehos, tak ať o tělísku ani nevíš a je to bez problémů :wink:
13. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Rehos dík, jinak než si napsala svůj dnešní první příspěvek, tak jsem na Tebe akorát myslela, že budu ten údaj potřebovat. :wink:
13. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Rehos, takový hezký kulatý míry :wink:
Já tipuju u Honzíka roční míry 80 cm a 12 kg, snad ne o moc víc, netušim, poslední týdny jsem ho radši nevážila :sweat_smile: Metr má v děcáku na zdi, teď má asi 77-78 cm.
13. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mel já to psala hned ten den co jsme byly na roční :wink:
Puzzi dík,doufám že tělísko sedne a nebude dělat problémy :wink:
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Rehos, no vidíš. . . Mi to fakt nějak asi uniklo či nedošlo . . .
13. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
V pohodě...
Jinak o víkendu se nám Maru vzbudila nějak brzy,v 6h a jak byla dost velká tma,slezla z postele a začla lítat,rána a řev..nabrala v předsíni takový umělý kufříky co máme naskládaný na sobě a těsně po okem pěkně do živýho a hned jí to oteklo že měla skoro druhé očičko,dnes už je to dobrý
13. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahojte,

gucci, díky :slight_smile:

mel a jaké míry má Adélka? :-O kde to zjistím :grinning:

jinak já dneska moc asi nebudu, Stelinka večer 37,5, tak jsme si říkala, že by to mohla zvládnout bez teploty, ale před 6h měla 39,5 po odečtu :frowning2: pomohl paralen, ale tď už s emi zdá zase nějaká horká.. :frowning2: a není moc veselá, tak jdu za ní..

tetes, ten recept chci udělat, jen na to pak ještě musím mrknout a vyptat se, já nejsem moc pečící typ, tak abych pak neměla rozpečeno a nevěděla jak dál :grinning:
13. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak zvědavě čtu recept od tetes že bych něco zkusila nového a až na to kakao je to naše nejoblíběnější buchta :wink: dělám často :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jé teda chuděra Maruška. No ale určitě jako správná holka plakala přiměřeně situaci, chlap by vzboural barák. :wink:
13. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Mel no brečela dost,určitě to bolelo,dost blbý místo pod tím okem.
Ještě k té buchtě od tetes,nám moc chutná posypat to skořicí :wink:
13. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
rehos teda Maru chuděra..
buchtu zkusím se skořicí a kakem napůl :slight_smile:

mel díky, já jsme ais nějaká zpomalená.. :sweat_smile:

jinak S. teď 38,5 po odečtu, má další čípek, tak uvidíme, ale není ani moc unavená jako před tím, tak snad to přejde brzy..
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
takjsme to zakřikla, teď asi usla po hodině bdění.. :sweat_smile: ale tady nikdo.. :grinning:
13. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
chudák Maru
13. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
chudák steluš
13. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
co dáváš paralen???
13. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
teď líta nějaký virus horečky a jinak nikde nic ani rýma a prý to ani nějak neomezuje tak nevím jestli má 40 horečku zajímá mně jak to je s neomezením :grinning: já jsem vždycky na zdi
13. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mám pozdravovat od Pajďulky, mají jeden problém s holčičkama - neumí je od sebe rozeznat. :grinning: Jsou naprosto stejné. :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Rehos, chudak Maru. a poucila se aspon, ze po tme nema litat?
Kay, copak to Stelinka chytla, takove teploty :frowning2:
Mysky, noo pekne Adu pribira, to je sikovna holcicka :slight_smile:
Mel, diky za zpravy. Teeeda holky jim davaji zabrat :slight_smile: Hlavne ze jsou zdrave :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.