• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Koukam ven, co to tam tak susti a tam vylozene snezoprsi!!! Blby pocasi!
13. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
pudly, to je reakce na očkování.. nevím jestli jsou omezení, já kdybych měla 40, tak jsem pravděpodobně v komatu.. ale řekni 5ti M dítěti ať leží a odpočívá :grinning: Stela je prostě ubrekaná, musí se s ní hodně opatrně, žádné blbinky.. ale funguje normálně...

mel :grinning: noto je vidět i na těch fotkách..
13. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak to je dobře že to dobře snáší a funguje normálně :grinning: je šikulka i když opatrně na ní :grinning: :grinning: :grinning:
To musí být sranda že je nemůžou rozeznat ještě že jsou ty řemínky na ručičkách :grinning:
13. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
dneska v Bruntale sněžilo a celkem dost
13. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Pudly, no říkala, že je holkám snad nechají, aby je rozeznaly. A to si mysleli, že je poznají podle povah, jenže holky si je ze včerejška na dnešek naprosto vyměnily. :grinning: Nejlepší, já se strašně lekla, když řekla, že mají s holčičkama hroznej problém a pak z ní vylezlo to že je nemůžou rozeznat. Jo a pak jí dostala kamarádka, která ji řekla, že byla taky hrozně potrhaná - asi tři stehy uvnitř a tři vevnitř. Zatím co Pajda jich má podstatně více. :confused:
13. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Nic, já to pomalu balím a za chvíli jdu na AJ, tak držte palce ať tam nejsem za vola. . . Kdyby to bylo o spaní a Ham ham, tak to s přehledem zvládnu. :sweat_smile: Ale slovíčka a gramatika. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, dneska vůbec nestíhám dočítat a reagovat, tak se omlouvám.
Jani tak tady u nás je trošku zamračeno, ale svítí slunko.
Rehos teda chuděrka Marunka, to musela být rána :frowning2: .
Kay, Stelík má takové teploty jo? No to je teda mrzutý, takový miminečko a takový trápení. Tak ať to brzy přejde a usmívá se zase na vás jako sluníčko :slight_smile: .
13. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
tjo Pajda má fakt obrovský problém :grinning: , takhle nás strašit, ale chápu, kámoška co má dvojky kluky tak s tím měla na začátku taky problém, ale pak už v poho
13. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Mel uzij si AJ.
Milu tady chvili snezoprsi a chvili sviti slunicko, totalne aprilove pocasi...
13. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
jani: v kolik jdete pro kočár?

jéééééééé tak ve čtvrtek na 11,00 hod. si jedeme pro klíče od bytu :sunglasses:
13. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Gucci az L. prijde z prace. Kolem ctvrte.
Jupiii a o viku se hned stehujete?
13. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
ee, pG má o víku sportovní den z práce (celou sobotu sportují a večer chlastají) a já jedu v pátek s lidma z kanclu na celý víkend na chatu ke Karlovým Varům (tam jezdíme každý rok)

takže my akorát ted ve čtvrtek přihlásíme na ČEZu elektriku a akce kulový blesk začíná příští týden v úterý, kdy už snad bude i ta elektrika :wink:
13. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Aha Gucci vzdyt jsi to o tom viku rikala, ja jsem nemozna, furt zapominam :angry:
No ale i tak za tyden zacina akce kulovy blesk, to je super :wink:
Koncem mesice vracite ten byt v Praze?
13. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
v poho, já kdybych to neměla napsané v kalendáři, tak taky zapomenu :grinning: :grinning:
no ten pražský byt vůbec neřešíme, to nám nespěchá :wink:
13. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
:grinning: tak to jsi me potesila
no ja myslela kvuli najemnemu atd.
13. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
jj, to asi jo, no my doufáme, že do konce příštího týdne jsme hotoví a vystěhovaní, tak snad to stihnem
13. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
No ono to vystehovani jde rychle :slight_smile: Pokud teda nemusite malovat a uklizet ve starem byte...
13. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
no uklízíme ted při balení, takže to neřeším a měl by snad do toho bytu jít kolega od pG z práce, takže to se s ním pak domluví ohledně výmalby :wink:
13. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
jo jani, doufám, očekávám foto buginy dneska ju :wink: , kdybych hned neodepisovala, tak se topím v bazénu :grinning: , dnes naposledy
13. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Aha tak to mate dobry, to je pohoda.
Jasne, hned jak ji vybalime, fotim a posilam :slight_smile: My jeste predtim jedem na Chodov nakoupit, tak to tak akorat vyjde po tvem plavcu.
13. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
supa, tak já se loučím
jedeme ještě pro světlo :grinning:
tak fáááá zítra
13. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Pa Gucci.
Taaak ted mi volali a ve ctvrtek prijde postylka, prebalovak a dalsi veci, jupiii. Ty jo my uz budeme mit skoro vse!
13. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Jani, tobě už snad chybí jenom porodit! :grinning:
Dneska jdu do bazénu se těším.
13. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
jani, já si už nepamatuju jaké to bylo mít břuch (teda těhotenský :grinning:) ale tu radost, když mi přišly věci si pamatuju moc dobře.. užij si to :slight_smile:

holky, tak dneska M. i pomohl hlídat, dokonce jsme mu po kojení v půl šesté řekla, že bude hlídat, protože jede zítra do Prahy a že já jdu cvičit a opravdu bez řečí a v pohodě hlídal.. já si zacvičila a okoupala se, bylo to super..
akorát jsem byla trochu smutná z toho, že jsme pak za hodinu kojila S. na spaní, a neměla jsme mlíko :frowning2: myslíte, že to mohlo být tím cvičením? je fakt že večer už ho mám dycky míň a ještě to bylo po hodině, ale nebylo to nikdy takhle moc.. Po uložení Stelouch pak furt plivala dudel a šla jsem jí po 20 min ještě zkusit nakrmit, asi něco ještě vytáhla protože je tma ticho.. a co myslíte, neměla bych si koupit nějaký nutrilon nebo něco, nějakou kaši, kdyby se to stalo zase? že bych jí dala trochu? já se v té UM vůbec neyvznám..
13. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Kay, můžeš zkusit Nutrilon či Sunar. . . Kaši bych nedávala, dokud je malá zvyklá jen na mateřské.
13. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Teri no v podstate jo, ale do toho se mi moc nechce :slight_smile: Kdyz mi v nedeli Pajda popisovala, jak je potrhana, ale jak to vlastne bylo super, tak mi bylo uplne blbe. Jsem srabik :slight_smile:
Holky ten kocar je nadhernej, furt se chodim divat :wink:

Kay no ty novy veci pro mimi, to jsou nadherny pocity. A nejlepsi je L., ten porad rika, ze se tesi vic a vic :slight_smile:
To je fajn, ze M. se zase rosvitilo a hlidal a ty ses mohla venovat sobe. To ze se nedela mliko pri cviceni, no nevim, je to mozne, ze tu energii vynalozis jinde...
Nutrilon je jednoduchej, kup jednicku a mas to.
13. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
takže nutrilon jedna? oni jsou i jiná čísla? podle věku?

Jani to se máš že Ti L. říká jak se těší.. ten bude určitě super táta :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Kay, dvojka je od ukončeného 6tého měsíce. :wink: Takže být tebou bych si případně koupila jen 400g balení.
13. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Kay no uvidime, ale snad bude dobry tata. V patek jde se mnou zase na UTZ, ze pry uz dlouho Kubu nevidel :wink:
13. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
mel díky za info, pořídím.. zatím jsme do sebe nacpala komunistu..

jani, no já myslím, že bude.. třeba Martin nikdy takhle neříkal jak se těší a tak, ale je fakt že jsme byla i v těhu hodně protivná .-D tak se asi max těšil na to až budu zase normální :grinning:
13. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.