• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

Jani super, že už máte kočár doma a že zítra bude i postýlka a přebalovák :dizzy_face: .
Tý jo holky, já vám to tak závidím :wink: .
Gucci, týžofka, takže zítra klíče a byteček je celej váš. To zařizování tam bude super, to oproti balení miluju :sweat_smile:
Kay, to je dobře že se manža trošku "probral" a pomáhá a máš i čas na sebe :slight_smile: . Tak držím palce ať to vydrží takhle co nejdýl :slight_smile: .
Holky dneska je venku teda ohromná zima, ráno normálka 3° :astonished: . Jsem ráno vejrala na ten teploměr a nevěřila vlastním očím :confused: .
14. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
Jani kde je fotka kočáru??? :confused: Koukám koukám a nic nevidím a Mijunka se nemůže kochati :grinning: .
14. říj 2009 v 06:35  • Odpověz
Bré ranko,
Mijunka je zvědavá holka, ale i já se chci kochat - na "živo". :dizzy_face:
No se fakt na tu rehabku v týhle zimě těším. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 06:47  • Odpověz
Dobre ranko,
uz jdu fotit, vcera jsem uz na to nejak nemela :wink:
Pak jsem jeste vynervovala, ze se Kuba nejak malo hybe, ale asi mel jen lenivej den nebo je mu taky zima :slight_smile:
14. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
brééééééééé rááááááááááánko

kay: super, že se manža uklidnil, ono sem tam vybuchnout a seřvat není na škodu :grinning: :wink:
Janííí: kde jsou kua fotky buginy? tak já letím kvůli toho do práce a vono nic tady :grinning:
u pG jsem si téměř jistá, že bude super táta, spíš u sebe mám strach :grinning: :grinning: , on to s dětma umí líp než já
jéé dneksa má svátek Agáta, jsem jí měla na seznamu, ale bohužel neprošla
14. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
jo chtěla jsem se zeptat k těm ušničkám....musí mít mimi zlato? většina ušniček, co se nám zatím líbí, je totiž z rhodiovaného stříbra, tak esi to neva
14. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3404701#navigator

tak se muzete kochat, je to nejaky tmavy. Ale nechce se mi to fotit znova :wink:
14. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Gucci k nausnickam, ja si pamatuju, ze jsem mela problem i se zlatem. Hnisaly mi usi. Stribro jsem mohla az tak v osmnacti...
14. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Ty jo, až Kubíkovi to vozidlo závidím. :dizzy_face:
14. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Mel ja taky :slight_smile: Vcera jsem mu porad rikala, ze ma lepsi karu nez tata s mamou :wink:
14. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
kočár supeeer :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
dobře jsme vybraly :grinning:
14. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Gucci no az me samotnou prekvapilo, jak se mi ta hneda libi :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Tý jo Jani, to je brko :grinning: . No holky moooc pěkně jste si vybraly :wink: .
Fakt vám to tak moc závidím... :frowning2: , ale v dobrém..

Jo jinak ty naušnice, já dlouho nesnesla jiné než zlaté v uchu a to mi je píchali až ve 14.letech. Prý na ty začátky se doporučují jedině zlaté, takže vím, že já a i hodně mých kamarádek měly ze začátku aspoň starší zlaté. Jestli si dobře pamatuju, tak snad dřív ani jiné než zlaté doktor, který to píchal do ouška nedal.
14. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Milu neboj, taky te to ceka :slight_smile:
Jojo souhlas s Milou, za nas jine dr. do ucha po pichnuti nedal, jedine zlate.
14. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
tak na úplném začátku, když se to ouško píchne, tak tam jsou takové erární, které se můžou vyměnit až po nějaké době....tak at do prčic dělaj hezký zlatý :grinning:
14. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Gucci a tobe se nelibi zadne z bileho zlata?
14. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
mě se líbí takový styl http://www.nejsperky.cz/files/01680-ER-C01.JPG
a zatím jsem na žádné takové z bílého zlata nenarazila, ale je fakt, že jsme se po tom zase nějak detailně nepídili, páč to má čas
14. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ty jsou moc pekny, ale urcite budou i v bilem zlatu. Nekde jsem je videla :slight_smile: On je ted neskutecny vyber. Ja uz si taky vybiram, dostanu jako darek za Kubika :wink:
14. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/bile-zlato:0::70:1:/

treba tady mas podobne...ale mam strach aby nebyly moc velke. Kdy chcete male pichat ouska?
14. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Gucci ty naušničky jsou nádherný a myslíš že se budou hodit na takové malinké miminko? :confused:
Jani dostaneš za Kubíka naušnice jo, to je od L.pěkný :dizzy_face: .
14. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
no právě, že ty dětské jsou menší
no má to ještě čas :wink:
já si teda jedny pro malou vybrala, ale byly s diamanty za 8000 kč :grinning: :grinning: , ale ty byly fakt ideální :grinning:
píchat uši...až to nějak půjde, po očkování se to tuším píchá, nějak po 3m.
14. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
mili: když mě se ty klasické visící s kytičkou nebo něčím prostě nelíbí
14. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Gucci pekne sis vybrala :slight_smile: Bych si spis takove nausnice vybrala pro sebe :wink:
Milu jojo dostanu nausnice od L., je fakt zlaticko :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
mě pG taky furt opruzuje co za porod, ale myslím, že máme ted tolik starostí a výdajů s bytem, že se na to vyfláknu, navíc příští rok mám 30, tak to asi nějak spojíme
14. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
i když minule pG říkal, že vlastně dostanu vlastní auto, tak to mám brát jako za porod :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Gucci ty ses setrna holka :wink:
No ja uz 30 mela, takze budou nausnice. I kdyz mozna je dostanu na svoje narozky, zalezi, kdy malej vyleze :grinning:
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Hmm tak auto, slusne porodne :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Gucci, dobré porodné. Já za malého dostala kulovej blesk - nebo-li nic. Jsem řekla, že největší dárek byl, že tam se mnou vydržel. Třeba se vytasí příští rok na moje 30. . . :confused:
14. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
jo Jani, včera jsem byla s Hypo na tom plavání a ona už byla na UTZ v 30tt a její holčička váží 1370 g, prej nebude mít víc jak 3kg a Hypo se taky hrozně těší na můj úterní UTZ kolik že ta naše ženština váží :grinning:

mel: jj třeba překvapí :wink:
14. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.