• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Hmm tak to Kubajs mel o 400g vic, jezis to bude obrik :astonished:
14. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
no ona ta její holčička je prtous a flegmouš a holčičky jsou menší...teda jak které :grinning:
gucci, no třeba jo.
No jsem zvědavá na váhu hG. . . Hele ve 30tt říct že nebude mít holčička více jak 3 kila se myslím nedá. . .
Gucci no ja se taky tesim, doufam, ze nezklames :wink:
14. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Gucci ja jsem zvedava na patecni UTZ, doufam, ze Kuba nebude mit moc pres 2 kila...
14. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
jé Jani, oni ho budou zase vážit?
14. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Začínám vidět výhodu v tom, že jsem byla na měření Lukyho ve 22tt či nějak tak a pak až před porodem. :grinning:
14. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ale mam trochu strach, ze pekne pribral, jelikoz ja mam za dva tydny 1,8kg nahore :astonished:
14. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Gucci jasně, kup takové, které se ti budou líbit.
Jo a auto za porodné si myslím, že je ideální :grinning: .
14. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Gucci jojo jdeme tam jen kvuli tomu. Ted uz ho asi budou vazit kazde 2-3 tydny...
Mel muselas byt na UTZ ve 30tt, ten je povinny...
14. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Jani byla, ale bez odhadu váhy. . .
14. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Aha tak to jo. V Podoli ho delaji automaticky...
14. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
ty jo nove kary uz jsou doma parad holky jsou rasny akorat jani mas to jako dost tmave a neni to moc videt :slight_smile:) vem si priklad z gucciove :slight_smile:)))
kay to jsem mela jeden cas taky ted uz vubec neresim mliko mam ho hafo
ale taky jsem chtela resit nutrilon..ale zkus toho commmunistu
teda jani chapu ze se bojis potrhani ja mela vevnitr asi 7 a zvenku taky hafo radsi jsem se ani neptala ....oliver mi dal celkem na zadek..a to mel vlastne cca stejne jako obe holky
ale neboj ty to muzes mit jiny uplne!!!!
je srandovni jak se oliver tady plazi za hrajdamaakorat nechapu roc furt chodi na studenou podlahu kdyz ma koberec :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
milu jdes v patek nebo zitra na ty foliky?
teda to je uprdenec si prdne a pokaadi se chapete to? takhle casto jsem neprebalovala uz tak mesic
me taky nedelal odhad vahy ani kdyz jsem v podoli byla na terminove prohlidce
14. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Teksas, takhle prděl Luky před zubama. :grinning:
14. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
no bezva takzdo toho vseho jeste zuby
oliver mel ted 6.nemoc = tri dny telpot a pak pupinky parada :slight_smile:))
14. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Tek, můžou to být a nemusí. :wink:
14. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Tek na UTZ jdu v pátek v 10:00hod. :slight_smile:

Pajda mi psala, že jí zítra pouští domů, že si H.bere na pátek volno a že jí nabídli ubytování v domě sester, aby byla u holek blízko a bude s nima dokud je nepustí dom. Mlíčko už se jí zlepšuje, co 2hodiny tak odstříká 20ml. :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Mili to jsem na tebe v pátek zvědavá :dizzy_face:
a nepsala Pajda kdy asi tak pustí i holky?
14. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
aha super tak bude napeti a jak se citis budouci mamino?
JEE PAJDA UZ JE PUSTENA JOO to je super s tim ubytkem :slight_smile:))
jo a jeste info do tabulky oliver 6m 66cm a 6775g :slight_smile:))
14. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
zdary baby,
tak Mijunko, jak jde píchání?
My byli ráno na cvičení a bylo to moc fajn, k tomu říkanky, fakt se mi to líbilo a děti neplakaly, tak jim snad taky.
Respektive Míšovi, Kačenka byla s P. doma.
Z kroužků u mimča bych měla strach,ale možná jseou hodně malinký...
Jo, jsem vám ani nepsala jak Míšánek v pondělí perlil, máma s nima byla venku a pak ho doma přebalovala a on jí počůral, pak nakakal do ruky a pak jí ještě poblil. :grinning:
Mi ty vaše kočáry přijdou nějaký malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Bane, moc pěkný.
14. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojte,

kočárky vypadají skvěle :slight_smile: a hlavně že už jsou doma :slight_smile:

milu, no tak v pátek jsem taky mooc zvědavá.. :slight_smile: jak se cítíš?

tek, no já to mlíko řeším furt.. resp mám takové ty laktační poklesy, takže tak jednou za 4 týdny je to fakt bída a jinak je to tak akorát, na nějaké odstříkání nemůžu ani pomýšlet.. ale neva, už jsme si řeklla že to vydržíme, do příkrmů to zvládneme a pak se musí holka činit a pěkně papat zeleninku :slight_smile: ale asi začnu později než v 6. M, aspoň já si říkám, že když byla S. narozená dřív, tak ten žaudek a střeva se jí stejně dovivinou jako by v 6:M, což je její skoro 7.M.. ale ještě to proberu s DR. na 6M poradně.
teda třeba bude Olík za chvíli zubatej :grinning: no super..

Pajdu moc zdravím a doufám, že holky budou co nejdřív a co nejvíc přibírat :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky píchání mi celkem jde. To je na tom všem asi to nejjednodušší, břicho zatím necítím, jen občas, tak už mám docela bobky z toho jak to v pátek dopadne. No, přeju si aspoň 8 pěkných folíků..Ještě když si představím v pátek, že tam bude Darebák a já se budu muset svléknout... jéééééééé, no ještě že budu svlíkat jen Dolní Polomu, že u tohodle se ta Horní Poloma nemusí :grinning: . To bych jako nedala :grinning: .

Tetes super, že se Míšovi cvíčo líbilo a hovnostory u mamky dobrýýýýýýýýýýý :grinning: .

Gucci ani jsem se Pajdy neptala, ale myslím, že většinou nechávají cca do termínu porodu, takže určo tam měsíc budou...si teda myslím já.
14. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak to je prima, ze Pajdu uz zitra pusti a hlavne, ze bude moc zustat v tom domove sester, to je hned vedle a bude holkam na blizku. Taky si myslim, ze holky nejmin mesic zustanou v porodnici...
Milu jsem na tebe v patek zvedava, budu ti tam delat moralni oporu :wink:
Tetesko no Misanek se nezda, ale je to velka sikulka :slight_smile:
Tek tak snad uz bude Olik v poradku, ted toho fakt radi strasne moc...
14. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes dopo jsme byli venku v chumelenici, Honzík seděl celou skoro hodinu, ani nedutal, on je asi typ na procházky v zimě :sweat_smile: A sotva jsme se vrátili, tak přestalo sněžit a teď svítí slunce. Bylo to ale krásný, připomínalo mi to loňskou zimu, jak byl Honzík malinkej. :dizzy_face:
Kay, to je super, že M. občas pomůže, to bude lepší a lepší, jak Stelinka poroste, tak to pro něj bude víc a víc zábava a míň povinnost.
Steffi, kočárek bezva, hnědá je moc hezká barva :wink: A máš stejnej fusak jako my, šedivej :slight_smile:
Gucci, to je hezký, jak víš, že pG bude Dobrý táta, ty budeš Dobrá máma stopro, už vám chybí jen Dobrá cena :slight_smile:
Gucci, ty náušničky krásný, by se mi líbily pro mě, pro mimi bych vybrala nějaké ty kytičkovější a tak, ale asi by byly krásný i ty tvoje z odkazu, si to neumím představit :slight_smile:
Tek, jakmile se dítě plazí a leze, tak jsou hrací koberečky na prd :grinning:
To je bezva, že Pajda bude holkám na blízku, mlíko se jí určitě rozjede. Co holky, jak přibírají, ok? Kdy je asi tak pustí domů?
Tetes, byli jste v Hobitu? Super, že spokojenost :slight_smile: CO se dělá s takovejma mimi? Honzík a spol. tam lezou za míčkama atd., tyhle miminka jsou celou dobu u vás v náručí a tančíte s nima a zpíváte a tak?
Kay, určitě není problém začít s příkrmama až v 7M, asi dobrej nápad :wink:
Milu, darebák vidí každej den sto padesát dolních polom :grinning: Ježiš, to je sranda, budeme ti v pátek držet palce na svlíkání i na vejce :grinning:
14. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Puzzi, u vás v Plzni chumelení jo????Je fajn, že se to Honzulovi líbilo a vzpomínka pěkná..letí to letí. :slight_smile:
Puzzi jako jaká sranda :grinning: . že vidí stopadesát dolních polom, nebo že uvidí jako tu mojí :grinning: :grinning: :grinning: . No trošku sis to vylepšila s těma palcema na svlíkání a na vejce :grinning: .
Jani, ještě že tam budeš. Myslím,že budu mít staženej nejen žaludek a pérdel :sweat_smile: .
14. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Milu presne vim, jak ti bude. Ja tenkrat byla vdecna, ze tam se mnou byla Teksas :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
tet: dobrá hovnostory, máma musela mít radost :grinning:
puzzi: tjo v Plzni sněží? my tam jedem na víkend ke Karlovým Varům na tu chalupu a pochybuju že maj kluci zimní gumy, mě picne fakt

kua mě bolí žebra dneska
14. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak jsme zpátky od paní doktorky - po neurologické stránce je mladý pán v pořádku, po fyziologické. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zítra mám volat na Pankrác a dozvím se za kým a kdy přijít na cvíčo.
14. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
mel: jako že nepase nebo co?
14. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.