• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, pase ale blbě, preferuje jednu stranu a má špatně položené těžiště. . .
14. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
aha, tak cvíčo nebo rehabka to napraví ne :wink:
14. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
tady je jak se olik plazi staci kouknout jen na zacatek pak uz to je o nicem :slight_smile:)
mel to se spravi cvicem a luky bude ok
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Tek, to je ale píďalka :dizzy_face: a jak tam dudlá ten dudel :grinning: , to je sranda jak mu v té pusince jezdí sem a tam. No je nádhernej, on je prostě pořád nádhernej :dizzy_face: .
14. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
:slight_smile:))) jo jo von je dudlanovej ..je to prca jak si ho nandava v noci :slight_smile:) to je slyset jen chrasteni toho krouzku a pak cuk cuk cuk :slight_smile:)))
14. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
jsem zvedava na ten patek ..ale urco ji ch tam bude
14. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
milu neboj fotlíků bude habakuk.. :slight_smile:

tek to je super :grinning: :dizzy_face: tomu už hlava nepadá :grinning: jak se šine a jak kouká po všech těch kelímkách a plácá s ním o zem, no paráda :slight_smile:

puzzi, no možná začnem trochu dřív, už mám nachystnaý mixér, ale nchci to uspěchat, když vím, že je narozená dřív.. no to musí být suer, takhle honzík potichu koukající :slight_smile: tady jen teda děsně fučí vítr.. a vzhledem k tomu, že se nevejdu do žádných kalhot krom dvou 3/4, tak v pátek jedeme nakupovat.. ani boty nemám.. :sweat_smile: no a martin prostě otřebuje asi občas seřvat, aby se začal trochu strat.. :frowning2:

holky jak se dávají ta videa na youtbe? a to je zkamery nebo telefonu? nám se z kamery uděklá jen nějaký blbý formát který nejde nikde přehát :frowning2:

a objednala jsem Stele na vánoce na mmb hrací deku chytráček a nafukovací válec na lezení.. teda ten možná dostane dřív, protože ho zkusím použít na to procvičení zádových svalů místo balonu..
14. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
jééé ten Oli roste jak z vody fakt, a jak má dlouhé vlásky, síla fkat
14. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
tek a Olík neslintá už? já musím pod Stelu furt dávat plínu.. dudlíka teda má jen na usínání..
no nic ženy, loučím se
zítra nebudu, má dovču
v pátek fááááááááááááá
hele kay slinta ale jako normal nooo ja to nejak neprozivam :slight_smile:)) jako netecou mu retezce..
no jo udrzi ale ti rikam to umel uz v sestinedeli :slight_smile:)) takze na to nekoukej
jee guccik ma dovcu mrcha :slight_smile:))
kay ja to mam z fotaku
14. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Jé Olík je boží. . . Pochybuji, že k takovému výkonu se náš mladý pán za měsíc dohrabe. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
na foťák můžu taky natáček, ale jak to pak dát na youtube? pustila bych vám Stelinku jak se směje na berta venku.. :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
No holky že by jich bylo habakuk nevím, při 1.IVF 10 a při 2. taky, tak kéž by to bylo taky tak a hlavně, aby v tom byly vajíčka..no hele uvidíme..prostě jak to bude, tak to bude, s tím nic nenadělám. :wink:
Mel nebuj, jak začnete cvičit, tak Lukýn bude dělat velké pokroky. :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
mel ale dohrabe jen mu to bude víc trvat, drobnější děti se dřív plazí a jsou akčnější
teksas Olík je super, to musím taky zkusit Vojtovi s těma kelímkama, jinak on se ale plazí už dost a hlavně tam kde nemá potvůrka :grinning:
holky těhulky jsem si včera říkala jak vám to utíká, to už je fakt brzy co budete mít mimča u sebe, se těšíte co? si úplně pamatuju jak mě to ke konci neutíkalo a chtěla jsem už mít Vojtu venku - teď bych brala ho občas vrátit - aspoň někdy v noci teda :grinning:
14. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Rio, já myslím, že i pomůže to cvičení aby se rozhejbal. . . On by totiž evidentně se plazil rád, ale neví jak na to a má k tomu asi i nesprávný "postoj".
14. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
mel ma jeste mesic cas a je vetsi nez oliver....
kay tam je navod je to jednuduchy akorat se musis zaregistrovat
14. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
mel ale on má na plazení moře času, rehabka říkala že se plazí děti tak od 7 měsíce. Olík je extra šikovný a Vojtu zase popohnala vojtvka že se plazí dřív ale Luky má fakt času dost, ale jinak rehabka rozohdně neublíží, to je dobře že tam jdete.Ale pokud budete cvičit vojtovu metodu, připrav se na boj a pláč, ale musíš vydržet, stojí to zato
14. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
holky máte některá zkušenost s vacushape přístrojem na cvičení? objevila jsme ho kousek od nás a chtěla bych to zkusit..
14. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Rio, já vím že to bude boj a pláč, ale vydržím, je to pro jeho dobro.
Holky já šla na záchod a nechala malýho v rozepnutý ohrádce - přijdu a mladý pán hlavou dolů z ní a přemýšlí co vyvést za volovinu. :grinning:
14. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
achooooooooooooooooooooj všichniiiiiiiiiiiiii

tak co naše mamča Pajďulka?co dělají holčičky?doufám,že se mají všichni 3 dobře a že hezky rostou

holky,mě koooooonečně dorazila MS,juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů,mých rekordních 47 dníi :grinning:
jsem včera volala na kliniku,že bych potřebovala UTZ,že jsem to nedostala a bojím se ohledně té cysty,protože mě i bolelo dost břicho a zas jsem měla smůlu na tu sestru přezdívanou pindu ,pardon,ale zas perlila,důležitá jak svině,zas chytrá,že jestli to není zbytečný jezdit na kontrolu,to jsem byla ještě v klidu,pak jsem jí řekla o těch bolestech a dokonce jsem jeden den i zakrvácela,ale to bylo tak týden,tak jsem se bála,aby ta cysta nepáchala nějaký svinstvo,tak mi řekla,že by to tak tragicky neviděla a že teda jestli chci,tak ale až na konec prosince,to už jsem vřela,říkám jí,že mě dr.říkal,že když budou problémy,mám přijít hned,pak mi řekla a nejste těhotná?a vzápětí se ironicky pousmála a dodala,no vy vlastně ne,to je blbost co,to mě už dožrala a řekla jsem jí,jestli mě teda hodlá objednat nebo jestli mě bude diaagnostikovat přes telefon a řekla mi,jak jsem již řekla,konec prosince,jsem jí řekla,jestli si nedělá srandu,že co když ta cysta fakt dělá neplechu a jen dodala,neviděla bych to tak,tak jsem jen dodala,že s ní jsem domluvila a osobně si zajedu za doktorem,ale ne ohledně prohlídky,ale stížnosti a práskla jsem jí s telefonem.
no a naštěstí jsem to dostala,ale hnula mi žlučí,kráááva jedna,co tahle megera si o sobě myslí :angry:
14. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
tak já se právě objednávám na příští cvičení.. pohlídají mi prý i Stelu, to budeme muset vyzkoušet ale i tak super :grinning: když tak to budu muset korigovat s M. jsme moc zvědavá jak to bude fungovat.. zatím od včerejška cvičím mojžu na záda a pak chvilku orbitrek.. vím že je to prd, ale aspoň nadšení je :grinning:

leni teda kam to chodíš? takovou sestru byhc asi vypič...la hned.. Se Ti nedivím že Tě naštvala.
14. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
To sněžení tady ráno bylo jen takové decentní a hned to tálo, neboj, Gucci :slight_smile: Ale zimní gumy máme objednaný na pátek, v pondělí jedeme s tek k rio, tak na cestu už se zimníma.
Milu, sranda, jak to píšeš, polomy atd. :grinning: Se mi z toho smíchy po(d)lamují kolena :grinning:
Tek, to video je super, jak se Oli šikovně plazí a pak jak zírá na ty kutálející se hračky, já jsem z něj zas hotová, je moc krásnej a šikovnej.
Mel, uvidíš, jak se po rehábce pak Luky rozjede, dětem to pak pomáhá k rychlejšímu vývoji a strčí ty naše bez rehábky do kapsy :wink:
Tek, Oli už si nahazuje v noci sám? Šikula a je to sranda, viď? Nejdřív breknutí, pak šusty cvaky mlask a spí se dál :grinning: Večer po koupání dáme Honzíka unavenýho do postele, jednoho dudlíka má v puse a dalších pár vedle u boku, na kterej se vždy hned otočí. Zmerčí je, jeden si dá do ruky, já mu dám do druhý ruky někdy další, to ho jakoby pobaví, se tak uchichtne, pomazlí si je a my ho nezajímáme, má tam svoje miláčky dudlíčky :sweat_smile:
Kay, dobrý vánoční dárky a s příkrmama uvidíš, jak se ti bude chtít :wink:
Leni, ta sestra u vás na klinice je megakráva!
Kay, dobrý s Mojžou atd., bolí tě záda?
14. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
puzzi super popisy nahazování dudík :grinning: :grinning: ale nezávidím Ti to odnaučoání pak :wink:
jj, cvičení mojžy mi na záda pomáhá, fakt mě to protáhne a neskučím jako vždycky.. a od pondělí jdu na ten vacushape, jsme zvědavá... :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Puzzi, nene chodíme do CEDRu, máme to takřka před barákem. Nejdřív leží miminka na podložce na zádíčkách, tak se trochu masíruje bříško a různě je protahuješ, pak něco na balonu a na bříšku a do toho se říkají říkanky a zpívá se, ale je to hezky dělaný a je tam max. 10 maminek, dnes nás bylo 5, tak je to takové komornější. Učitelka si pamatuje děti jménem, na konci je pohladí a rozloučí se s nima.....Fakt je to příjemné.
Milo, tak až budeš ukazovat dolní polomu, tak koukej Darebákovi na femura, snad se ti uleví :grinning:
Už si nepamatuju s kým jsem se to tady bavila.....ale příští víkend jedeme do Škvorce.
Steffi, jakože se ti ulevilo, že tvojí dolní polomu viděla i Teksas? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Gucci, jj máma měla velkou radost, mám dojem, že nazvala mého syna dobytkem :grinning:
Tek, Olík úplně super :dizzy_face: :dizzy_face:
Mel, a když se k takovému výkonu Lukášek nedohrabe,tak se prostě nedohrabe a nic se neděje! Na rehábce není vůbec nic špatného, tak neboj všechno bude ok.
Včera jsem byla večer plavat a musím říct,že mi dneska bolí totálně všechny svaly. Ale je to super, máme bazén u baráku ve škole a bylo nás v celém bazénu 5 lidí, takže jsem ze sebe neměla takové depky,páč mi vidělo málo lidí. A v pátek jdu na kosmetiku a masáž zad, se tak těíšm. A v neděli jdu na squash a pak na hodinku do sauny. Jsem na to hrozně natěšená.
Holky,já se omlouvám, ale potřebuji si postěžovat.Dneska padám na držku,ale totálně. Dvojky docela raubířili, M. nemohl celý den zabrat, spal vždycky chvilku a pak se probral nevyspalej,takže neskutečně protivnej. Hodný byli akorát na procházce venku, kdy si stejně neodpočinu. P. ještě nepřišel z práce je teprve na cestě z Phy,takže jsem s dvojkama fakt celý den bez pomoci i jsem je koupala, no zkrátila jsem jim to a uložila je už v sedm, páč jsem fakt už padala na hubu a hlady.Ještěže se můžu spolehnout, že hned usnou nebo jsou hodný a mám večer klid.Ale cítím se jak kdyby byla půlnoc. A totálně začínám nesnášet zimu,já než se s nima vypravím ven,to je masakr všech masakrů,když nejdřív obleču M., samozřejmě,že já už jsem oblečená a leje ze mě, tak ten potom řve,páč oblékám Kačku a pro něj je to moc dlouhá doba co se nic neděje,tak mi popohání, kačka bytostně nesnáší být navlečená, čepici už jakžtakž akceptuje, ale rukavice jsou největší křivda,které se na ní dopouštíme, takže kníká....Já jsem z nich pak nervozní, takže je ze mě upocená,upachtěná matka....a to nemluvím o tom, že je musím dát do autosedaček, svézt dolů do sklepa a tam zase nandavat do kočáru a snažit se tak,aby neřvali a neslyšel to celý barák. A v té souvislosti mám musím sděli své noční můry, dne 21.10. se u nás bude konat domovní schůze a bude se vybírat firma na rekonstrukci fasády a VÝTAHU!!!! a bydlíme v sedmém patře, takže co budu dělat dva měsíce až budou rekonstruovat výtah netuším, ale já už je nezvládnu do 7.patra v těch sedačkách vynést.....Anebo je snesu a můžu zase začít vynášet, abychom stihli další krmení... :confounded:
14. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tetes, tak to teda masakr všech masakrů výtah - ale neboj u nás se firma už vybírá tak rok - příští rok možná začnou. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak rehabku neberu jako nic špatného, je to potřebný i když pachtit se tam přes celou Prahu bude masakr, ale naštěstí je to na stejné trase metra na které bydlíme a výstupní stanice je vybavena výtahem. No a vždycky pak "poctím" návštěvou babičku. :grinning:
14. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
No, u nás už se to nějakou dobu řeší a i kdyby se to odsunulo o rok, tak to pro mě není až tak řešení, páč dva roční caparti do sedmého patra asi taky jen tak nevyjdou... :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době se přemáhám psát :sweat_smile: jsem ted celé dny v obchodě, odešla mi prodavačka.Alex tam musí být většinu času se mnou, P. pomáhá, ale i tak je to náročný.Už to vypadalo, že se ani neuvidím s puzzi a teksas, ale je to na dobré cestě, tak se na vás holky moc těším :slight_smile: Hlavně jedte opatrně!!!

koukám, že je tu další adept na rehabku, no co, je fajn prckům pomoct, když jim něco nejde.Alex byl s P. včera, museli to zvládnout sami, ale dostali pochvalu.Máme dva nové cviky na podporu lezení.Rehabka říkala, že je v pořádku že se Alex neplazí, jen parádně válí sudy :grinning: hlavně když obousměrně! Ale už si pomalu kleká na čtyři a péruje, tak si myslím, že nebude dlouho do lezení!
Jinak má dva fešácký zuby, v pátek se jdeme oba stříhat, to aby se nás ta vzácná návštěva z daleka nelekla.

tetes teda to bude masakr do 7.p :astonished:

jejda kay kam že to chodíš? to jsem nikdy neslyšela, musím to omrknout :sweat_smile:
já jsem na aukru vydražila AB racket, musím se přiznat, že to bylo z hecu, ten debil co mě přehazoval to na poslední 5,- vzdal a šel spát :sweat_smile: bylo to hooodně v noci(jak jinak u mě, že?)...ted budu muset cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale špek je, tak jsem zvědavá na ten zázrak!

O víku musíme k našim dochystat zahradu na zimu, v takové kose to bude děsný a já jsem ke všemu v zápalu pořizování zimní výbavy opoměla na rukavičky a pořádnou ušanku, tak to musím napravit
14. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
cau annip se tesim ..to mas jediny stesti ze se ucastnisty jo kadernice jooo se mate ja ne takze navsteva z daleka se lekne :slight_smile:))
hele a to je blbe ze se plazi ja myslea ze je to ok..von nejdriv valel sudy pak se zacal plazit a dneska v jedne vztekle chvilce se postavil na ctyri a houpal se dozadu dopredu a pak se na to vyprd

ty voe a dva zubaky jeee jsem zvedava fesaka..uz se tesim je fakt krasnej

jeziis my mame total gym nechete nekdo? my ho mame jako drzak na veci :slight_smile:))
14. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.