• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tek to dobře, že se Olík plazí, Alex to prostě vynechal, jen válí sudy a nemá potřebu vojíždět koberec :grinning: k plazení už pravděpodobně nedojde.Tak jsem měla trochu obavu co na to rehabka, jsem ráda, že v tom není problém.
Oliver je jednoduše šikulka, Alex s tou svojí těžkou váhou to má složitější, se mu ani nedivím, že válí sudy je to pohodlnější :grinning:

...mám takovej nemilej pocit, že ten pekelnej stroj co mi přijde se ani jako věšák nebude dát použít :grinning:
14. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
teda jsme koukala v tv na ten rocket.. to může být taky dobrý.. my máme zatím jen orbitrak :grinning: původně taky věšák na prádlo, musím ho oprášit.. :grinning:

holky já asi na tu rehabku přece jen půjdu, klidně aťmiřekne že je S. šikovná a v pořádku.. nějak tomu doktorovi nevěřím. zavolám do Bílýho domu..
14. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ty jo, Anipp, ty už taky pracuješ? Já jsem si teď objednala u V. jeden víkend v lékárně na prosinec, že občas taky zajdu na pár hodin, mám z toho vítr, že už si nic nepamatuju a budu jak trotl, zase si stoupnout před lidi, snad budou mít pochopení. ¨Jediný, v čem jsem se zlepšila je kompletní sortiment Aventu, dětský výživy a krémy na zadek a pod. :grinning: To jsem zase nedávala předtím....Ale důležitý jsou pro mě léky...

Rukavice už taky musím vybalit, M. máchá rukama ve vzduchu i když spí, nedá si je do fusaku :wink:

Dneska na plavču jsme byly poprvý spolu pod vodou delší dobu, M. se na sebe koukala do zrcadla a já viděla její výraz taky v zrcadle, byla to nádhera. Za měsíc tam budou natáčet, tak doufám, že už se něco podaří pořídit.
Jinak doporučuju jít do kina na Protektora, moc hezký, právě jsem na tom byla s kamarádkou.

Kdyby vás zajímalo, proč je tak hnusně, tak jsme se domluvily, že budem spolu chodit do sauny, minulý týden jí volám, jestli dneska půjdem a ona to né, to až tak za měsíc. Tak jsme šly do kina, ale jak je vidět, počasí nám chtělo dokázat, že už jsme klidně do sauny mohly jít. Ba naopak by to bylo žádoucí. :grinning:
14. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
Bré ranko, není nad budíček před pátou hodinou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kay, určo jdi. Já byla přesvědčená, že v rámci možností je vše o.k. ale pak jsem po upozornění paní na vaničkách a i po včerejší doktorce začala Lukyho více pozorovat a sama vidím nedostatky, které jsem předtím přehlížela.
15. říj 2009 v 05:34  • Odpověz
Ahoj holky,

teda dneska pekelně sněží, jela jsem jak připos*aná :unamused: . Zítra odpo už budu mít zimní gumy, tak budu už klidnější.
Mel, téda Lukýn je číslo :grinning: .
Tetesko, já jak bych mu kókla na femura, tak z té kozy už neslezu a budu tam ležet rozcapená s votevřenou hubou ještě za týden :grinning: :grinning: :grinning: .
Teda výtahy a 7.patro...no to ti vůbec nezávidím a fakt nechápu jak to budete dělat :confused: , leda se pokud to jde někam na chvíli odstěhovat.
Ani, tak ty už makáš jo a máte dva zubáky, tak super :slight_smile: .
Terkytko, video z plavání jsem viděla u ségry a kamarádky a bylo to moc hezký.
Leni, teda ta sestra..no já bych jí tak seřvala do telefonu a okamžitě bych se nechala přepojit ne vedoucího. Kráva jedna :angry: . Jo a dobře, že MS přišla sama, sice 47 dní, ale aspoň sis od ní pořádně odpočinula :wink:
15. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
dobrý ráno
Tak co Pajda?Už jí pouštěj??To je paráda,holky za chvilku přiberou a poveze si je domu :slight_smile:
Annip,si mě pobavila že pro Alexe je válení sudů pohodlnější :grinning: :grinning: budu sledovat jeho fyziologickej vývoj pže podle dosavadního růstu Adélky vám půjdem v patách :sweat_smile:
Puzzi Honzík takhle láskyplně usíná s dudákama? :grinning: :grinning:
Tek Olík je zlatíčko :dizzy_face:
Tetes, to oblíkání musí bejt mazec,mě bohatě stačí než navleču jedno dítě a za urputnýho řevu s ní sjedu výtahem to už o nás ví celej panelák - čepici nasazujem až v přízemí protože to už by všiíchni mysleli že jí vraždim :rolling_eyes: Ten výtah ti nezávidim,to je tak odjet někam na chatu :unamused:
Mel co tu strašíš takhle brzo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy tu jako všechny takhle cvičíte jo??sakra,tak to já už taky na něco budu muset vlízt aby mi nebylo stydno :sweat_smile:
Terkám všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
15. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Milu kdy máš utz?zítra?Držim všechny palce :wink:
15. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
15. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ráno,
nejdřív všechno nej Terkám k dnešnímu svátku :slight_smile:
já jsem dnes vzhůru taky už nějakou dobu aniž by mě Maru budila,nějak jsem nemohla už spát.Včera ráno šel mamky přítel do špitálu na vyšetření a domů nedorazil takže jsme tam večer volali a zjistili že leží na ARO,přišli komplilace a jeho stav se dost zhoršil,zatím nevědí proč,byl na ct ale nic nezjistili takže dnes dopoledne jde na další.je na ventilátoru tudíž v umělém spánku.Vypadá to na něco s mozkem.No jejího přítele nemusíme páč to je nebo byl alkoholik ale tohle je hrozné,mamina je hotová :frowning2:
15. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
Jééé vše nej Terezkám k svátkuuuuuuu. Posílám pusuuuuuuuuuuu :dizzy_face: .
15. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
Jé vše nej TEREZKÁM k svátku, hodně radosti z ratolestí. :dizzy_face:
15. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
Mysky Adélka je nádherná, to je ale kus pořádný ženský :dizzy_face: .
Zítra jdu na 10:00hod a děkuju za palce. :slight_smile:
Rehos, tak to ti nezávidím s tím mamčiným přítelem, ať ho člověk nemá rád, tak vidíš tu mamku jak se trápí. Držím palce, aby to dobře dopadlo.
15. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Mysky, Adélka není žádná vařbuchta. . .
15. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Mysky moc pěkný fotky :slight_smile:
Milu přesně,ikdyž ho moc nemusíme je mi ho momentálně líto,je to fakt děs a navíc leží na našem oddělení což je pro mě dost nepříjemné.Před rokem a půl tam ležel můj taťka kterej tam zemřel a teď mamči přítel...
15. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Mysky Adélka sice vypadá jako kus ženské ale v tom šátku je pořád stejně prťavá :grinning:
holky rehabka je sice dobrá věc - ale pokud je to fakt vojtova metoda tak podle mě zbytečné nervy pokud to dítě opravdu nepotřebuje,tak pokud jsou vaše děti ok tak se tam nežeňte - jinak cvičit normálně můžete i sami přece, kay Tobě doktor dal přece i nějaké cviky a Stela je podle toho co píšeš fakt ok, nevím ale nechala bych ji být ať si jde svým tempem.Já jsem třeba šťastná že nám rehabku ukončili
my jdeme za chvilku na ortopedii s těma prstama a fakt se děsně upínám na dobrou zprávu, tak snad nebudu zklamaná
15. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Rio, tak ať to dopadne na ortopedii dobře, držím palce :slight_smile: .
Rehos, jak leží na všem oddělení??? To nechápu... :confused:
15. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Rio, taky držím palečky. No Luky rehabku potřebuje určitě, protože je toho více a jak ho usměrnit na to správné neumím, takže holt se nedá nic dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad to bude rychle dobrý, na kontrolu k paní doktorce pak jdeme až v únoru.
15. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
ahojte,

Terkám přeju hezký svátek :slight_smile:

milu neboj, zítra nám nahlásíš kolik že máš velkou úrodu..

rio, já nechci Stelu nutit do nějaké rehabky, jen bych ráda aby s ena ni nějaká podívala.. Sama víš jaký ten doktor je a jsi ráda že od něj asi pryč a najednou mu věříš. Ty cviky co mi dal cvičím i normálně protože si s ní takhle hraju. Nedivím s eti že máš radost že Ti rehabku ukončili, když Vojtíkovi furt něco je.
15. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
kay však uvidíš já neříkám že tomu doktorovi věřím jen vím že ta vojtovka je vopruz a kydych fakt nemusela tak bych ji necvičila - ale přeji vám oběma aby to bylo v pořádku a uklidnili Tě
15. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobre ranko,
tak nejdrive vse NEEEEEJ vsem nasim Terezkam, pekne to oslavte a at vam prckove delaji jen a jen radost.
Mysky Adelka je kus zensky, je videt, ze mas kvalitni mliko :slight_smile: A ty jsi kocka, jsem te snad na zadny fotce nevidela :slight_smile:
Tetesko presne tak, ulevilo se mi, ze nejdriv moji dolni polomu videla Tek :grinning: Ty ses ale trdlo vid :wink:
A to zes byla vcera hotova, to se neni cemu divit. Ono to pocasi k energii moc neprida.
Kdyz jsem dneska rano videla, jak tam snezi a fouka, tak jsem si dala snidani a zalezla zpet do pelechu a jsem stastna, ze nikam nemusim. Az odpoledne na rehabku a pak na rozlucku kolegyne z prace, ale to pujdu jen na chvilku.
Rio preju uspesnou kontrolu, at prineses jen pozitivni zpravy.
15. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
rio, jo o tohle mi jde. a Taky kdyby mi třeba řekla jestli jí nějak blbě nechytám nebo tak..

stef, no já bych zalezla do pelechu hned :grinning: ale někdo vedle mě mi tu povídá, že si prý ještě budeme hrát.. :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
jéé Jani, já bych nejraději do pelechu zalezla taky. Úplně to vidím...zalezlá na gauči, nožky mi hřejou pejsáni, mám k tomu vovocnej čajíček a čučím na telku na nějaké pěkné dvd. :dizzy_face: Achjo...a já musím čučet v prááááciiiii jééééééééééééé to je aleeeee vopruuuzzz :confounded: .
15. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Kay no ja si prozatim uzivam, ze nekdo me k hrani nepotrebuje. Si hraje sam v brichu a je spokojenej :wink:
Milu jeste par dni a budes si to taky uzivat doma :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
No jo Jani, jenže já zůstanu po ET doma 3-4 dny a pak zasejc pošupajdím do práááceee :confounded: . To nejni jako žádnej šlágr totok. :wink:
15. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Milu já jsem na ARO pracovala před mateřskou proto na našem oddělení :wink:
15. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Milu i 3-4 dny doma jsou fajn, obzvlast pokud je venku chumelenice :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
milu, Ty nebudeš pak doma? :astonished:
15. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Rehos jo tak, tak teď už tomu rozumím :wink: .
Jasně Jani i těch pár dnů je super. :slight_smile:
Kay nebudu, já byla při 1.IVF doma a byla jsem z toho na prášky a strašně jsem byla vystresovaná. V práci je sranda a nemám čas na to tolik myslet a hlavně, pokud to nevyjde, tak ten přechod z neschopenky do práce není tak hroznej, prostě jedeš dál...
15. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Mysky:Adélky je kousek,ale je pěkňoučká. :slight_smile:
Milu, tak mu teda na Femura nekoukej,no :grinning: ,ale třeba by to stálo za to? :wink:
Děkuji za blahopřání k svátku. :slight_smile:
P. včera přijel domů až v půl desáté, bylo mi ho líto, unavenej, ještě včera ráno mu naprosto nečekaně zemřel děda......tchýně mu vezla oběd a našla ho ležet v předsíni.....a byl v rámci věku úplně zdravej,takže dost šok....Tak to měl fakt na hovno den.
Tak předně si myslím, že rehábka nutně neznamená cvičení Vojtovky! a že cviky na papírku nejsou t opravé ořechové, že je potřeba to vidět a ozkoušet si to a cvičittelka opraví apod. a vůbec se mi nelíbí takovej nějakej zažitej názor, že když rehábka, tak je nutně něco špatně,v nepořádku anebo je dítě zaostalé.
:angry:
15. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Tetes, teda upřímnou soustrast tvému choti i Tobě. :cry:
No my to budeme mít určo Vojtovku, protože jdeme do centra kde se na ní specializují, příští středu vyrážíme. A taky si nemyslím, že rehábka = zaostalost. Spíše úprava "kosmetický" vad. :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.