• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci jojo vcera a jedine co jsem z toho mela tak depku, ze vubec nevim, podle ceho se rozhodnout :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
jééé, dyt je to jednoduchý
záleží na ceně, 3 nebo 4kolka, kde s tím budete jezdit, jestli s tím budete sportovat, váha
27. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Gucci ja vim, ale ty kocarky jsou si strasne podobny a vsude nejake klady a nejake zapory. No nastesti mame dost casu na vybirani :wink:
A co vy uz jste o nejakem kocarku uvazovali?
27. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
no ideální kočár stejně neexistuje, dycky musíš z něčeho slevit
no my chcem určo 3kolku, na brusle a tak a zatím to vypadá na jané slalom pro, taky se mi líbí maxi-cosi mura 3 a quinny speedy a teutonia spirit
27. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Gucci no tak v nasem uzsim vyberu zustaly presne tyhle kocary :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
no, takže až to budem řešit, tak zajedem do Špuntíka na Chodově, tam je myslím všechny maj a uvidí se
27. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
No tak nejak. My jsme vcera videli jane, maxi-cosi a quinny a asi prozatim ma nejvic bodu maxi-cosi :wink:
27. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
jj, mě se taky líbí nejvíc, jediné co mi vadí je ta váha a taky si myslím, že se líp bude jezdit s normální 3kolkou než se zdvojeným kolem
27. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Gucci to mas pravdu, to je jeho minusovy bod. Ale nekde jsem videla, ze se to da vymenit za normalni jednokolecko a to by bylo reseni...
27. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
jo? tak o tom jsem neslyšela...jo a taky nemá brzdu přední
27. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
To nema, no jak rikam, kazdy ma neco :grinning:
27. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
no právě to janéčko mi zatím příjde nejideálnější, je lehký, s brzdou....jediné co, tak že tam nejde nasadit maxi-cosi autosedačka, ale ta strata je prej taky dobrá
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
U toho jane nam prislo, ze ta hluboka korba je takova vachrlate pripevnena, ale je mozne, ze to bylo jen spatne pridelane...a jako plus pro ni, ze je nejlehci. A ta autosedajda vypadala dobre...
27. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
tak to bylo asi fakt blbě přidělaný, o tom jsem zatím neslyšela... a to byla ta kolekce 2009?
27. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
tetes to jsou normalni pipiny..dala bych jim leda tak do drzky
jinak teda dost blby ty noce.. u nas narozdil od vcerejska super
a dneska jsem byli na vazani a super pokecali jsme olik byl stredem pozornosti :slight_smile: ale nemel z toho radost...a byl pri vazani pekne vzteklej musi se to prej naucit uz jsem to zkusila i tady doma a je to bomba je vsedu se mnou muzu varit uklizet atd..super
jani jakto? mezi cim se rozhodujes? hele nejlepsi vybert je podle vahy ..pac ja jsem stastna vsude se sn im dostanu ...je lehkej sama ho snesu parada
27. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Jojo kolekce 2009, kdy se ta hluboka korba da pridelat na sedadlo do auta.
Teksas vaha hraje hlavni roli, ale tyhle 4 kocarky jsou si hodne vahove podobny...
27. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
jani: no právě, že moc ne, jané a quinny maj kolem 10 kg a maxi má tuším až 18 kg a teutonka kolem 15
27. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
teutonku jsem nevidela, jane a quinny urco srovnatelny a ta maxi je trochu tezsi ale neprisla mi o tolik...
27. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Kay, tímhle se fakt nestresuj, to bude dobrý. :slight_smile:
Tetes, já to bohužel taky neviděla. :wink:
Já bych řekla, že to není tvrdnutí... No, a když Ti nenatočili kontrakci, tak je jasný, že to je tím, jak se tam melou! Fakt Ti věřím, že už je to příšerný - mně ke konci bylo šíleně, ale to jsem nečekala dvojčata a nejsem hypermobilní, takže to musí být fakt masakr. :frowning2:
Tak ty "kolegyně" jsou teda drsný! :confounded: :angry: Hele, myslíš, že to ti dr. vědí?
Steffi, to víš, to musí být láska na 1. pohled - jako u nás to Brio. :wink:
Tek, tak to je super, že šátek vyhovuje. :slight_smile:
Jj, ta váha je fakt důležitá! Jsem hodně šťastná, že je tak lehkej a že se dá otočit na místě.
27. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Steffi, ta korba do auta už byla v loňský kol. taky.
27. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Jo, mimochodem - M. už zase spí. :sweat_smile: Asi je unavená z toho cvičení - jinak si to nedovedu vysvětlit.
27. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Evi myslim, ze to tak dopadne, prijdem do obchodu a na ktery prvni sahneme, tak ten bude :grinning:
27. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
To je ale fakt nejlepší, prot. tyhle kočárky jsou srovnatelný a blbě si "racionálně" vybereš. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
no u nás je to asi více méně jasný, páč pG měl jednou Jané v ruce a byl z těho potentovanej
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
takže já si tady můžu vybírat co cu :grinning:
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Gucci, jj, my jsme měli takhle vybranej kočárek až do 8. měsíce. :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
a co jste měli vybráno?
27. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Gucci, Jané slalom.
27. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Gucci to je zase dobry, usetri vam to spoustu casu :slight_smile: L. mi rekl, ze je mu to jedno, ze s nim budu jezdit vic ja :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
tetes ja tohle mela taky napasoval se nekam a ztvrdlo to a to tam byl jen eden ..a jinak by fakt videli konbtrakce
steff ja muzu speedyho jen doporucit jsem s nim spokojena a cenove mi zase prisle lepsi nez jane...ted nevim jak to je?
27. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.